صفحه 204 از 226 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط gol_biboo نمایش پست ها
    AA003WB71K این بنده خدا 8ماه منتظر بوده. یه مرد بشینه (شیرینی کلییر) آمار اینارو دربیاره. 83 تا بیشتر نیست!
    سریال AA004C به بعد رو بشین دربیار. اینا اکثریت دانشجویی های اسپرینگ هستند. هفده هیجده تا فکر کنم باشند. بچه های اینجام هستند. با دو تاشون پشت پرده باهاشون ارتباط دارم ولی اینجا کامنت نمی گذارند!!!!

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ajn00 نمایش پست ها
    یکی 2 تا سوال دارم ازت hahad :
    سابقه کاری داشتی؟ چه مدت ؟ خصوصی یا دولتی؟
    چقدر از فارغ التحصیلیت میگزره که اقدام کردی؟
    هر سوالی داشتید در خدمتم، خوشحال میشم کمکی کرده باشم
    نه من سابقه کار نداشتم (کسی به من کار نمیده آخه ...)
    من گپ تحصیلی هم نداشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hahad نمایش پست ها
    هر سوالی داشتید در خدمتم، خوشحال میشم کمکی کرده باشم
    نه من سابقه کار نداشتم (کسی به من کار نمیده آخه ...)
    من گپ تحصیلی هم نداشتم.
    محبت دارید. پس بلافاصله بعد از کارشناسی apply کردین واسه فوق/دکتری ؟
    چرا نمیدن؟! رشتت چی بود مگه؟ فوق چه رشته ای اپلای کردی؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    اگر اشتباه نکنم دانشجویی اینا زیاده و تعدادی از دوستان باید توی اینها باشند.
    حدس می زنم اگر شما هم ای میل نمی دادید و دیروز جواب نمی گرفتید جزو همین ها بودید. ای میل فقط وقتی در مراحل خاصی باشه کار رو کمی تسریع می کنه وگرنه فایده ای نداره. دلارم داره میاد پایین. برا بلیط چند صد هزار تومنی به نفعت شد!!!!! برو حال کن
    آره امین جان شماره من اونجا نبود. البته من چند تا از شماره هارو که زدم تو سایت واشنگتن تاریخ آپدیتشون رو 23 نوامبر زده بود.

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

راستی بچه ها من احساس می کنم پرونده منو اصلاً نفرستادن واشنگتن. چون از ایروان ساعت 10.30 دوشنبه صبح به من ایمیل زدن و سایت واشنگتن هم ساعت 10.30 صبح تاریخ آپدیت رو زده بود 1 دسامبر!
    خوب حالا خودتون حساب کنید دیگه، ساعت 10.30 صبح به وقت ما، واشنگتن که خوابه ولی ایروان میشه حدوداً 11. حالا اینم در نظر بگیرید که روز قبلش شنبه و یکشنبه بوده که باز هر دوشون تعطیل بودن.
    به نظر من یا پرونده من تو ایروان بررسی شده و نفرستادن واشنگتن و یا بچه های واشنگتن شبها و روزهای تعطیل هم به فکر کلییر کردن ماها هستن.

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

محبت دارید. پس بلافاصله بعد از کارشناسی apply کردین واسه فوق/دکتری ؟
    چرا نمیدن؟! رشتت چی بود مگه؟ فوق چه رشته ای اپلای کردی؟
    من رشتم الکترونیک هستش و برا پی اچ دی میرم.
    راستش دلیل اصلی نگرانی من تو دوران کلییرنس خطرناک بودن بعضی زمینه های کاری استاد اونورم بود زمینه هایی مثل ممز و یا ن ا ن و . و البته زمینه ی ارشد من هم ممز بود.
    ولی ریسرچ پلنی که از استادم گرفته بودم خیلی خوب بود و فکر کنم خوب پوشش داده بود انصافا من تا حالا از استاد اونورم که یه خانم چینی هست خیلی رازیم ( و یا راضیم!!)
    تو ریسیرچ پلن کم مونده بود جملاتی مثل این بنویسه واسه سفارت:
    "ممز ها و ن ا ن و هایی که در آزمایشگاه ما ساخته میشوند تجهیزاتی بسیار مهربان، خونگرم و بشر دوست هستند و هیچ آسیبی به کسی نمی رسونند و هیچ کاربرد نظامی و تجاری ندارند و اگرم داشته باشن خودمون دعواشون می کنیم تا دیگه نداشته باشن...."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hahad نمایش پست ها
    راستی بچه ها من احساس می کنم پرونده منو اصلاً نفرستادن واشنگتن. چون از ایروان ساعت 10.30 دوشنبه صبح به من ایمیل زدن و سایت واشنگتن هم ساعت 10.30 صبح تاریخ آپدیت رو زده بود 1 دسامبر!
    خوب حالا خودتون حساب کنید دیگه، ساعت 10.30 صبح به وقت ما، واشنگتن که خوابه ولی ایروان میشه حدوداً 11. حالا اینم در نظر بگیرید که روز قبلش شنبه و یکشنبه بوده که باز هر دوشون تعطیل بودن.
    به نظر من یا پرونده من تو ایروان بررسی شده و نفرستادن واشنگتن و یا بچه های واشنگتن شبها و روزهای تعطیل هم به فکر کلییر کردن ماها هستن.
    hahad جان تازه میل دادن که سوالارو 18 نوامبر برام فرستادن اما من هیچی نگرفتم ازشون!!
    11 سوال. امکانش هست راهنماییم کنی برای جواب دادن؟؟ ممنون میشم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

بچه‌ها یه سؤال فنی و احتمالن تکراری دارم! این شماره پرونده‌ای که بهمون می‌دن که با AA00 شروع میشه، مابقی‌ش به ترتیبه دیگه؟ مثلن اول AA004A پر میشه و بعد AA004B و قص علی هذا؟
    من AA004FC هستم و تشکیل پرونده‌م اوایل اکتبر بود. بعد یکی هست که AA004FSئه و روز مصاحبه‌ش ۲ اکتبر بوده!
    نهایتن می‌خوام به این نکته برسم که ۲ تا AA004F اعلام کردن تازگی، آیا خوشحال باشم که دارن به من می‌رسن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DrHoda نمایش پست ها
    بچه‌ها یه سؤال فنی و احتمالن تکراری دارم! این شماره پرونده‌ای که بهمون می‌دن که با AA00 شروع میشه، مابقی‌ش به ترتیبه دیگه؟ مثلن اول AA004A پر میشه و بعد AA004B و قص علی هذا؟
    من AA004FC هستم و تشکیل پرونده‌م اوایل اکتبر بود. بعد یکی هست که AA004FSئه و روز مصاحبه‌ش ۲ اکتبر بوده!
    نهایتن می‌خوام به این نکته برسم که ۲ تا AA004F اعلام کردن تازگی، آیا خوشحال باشم که دارن به من می‌رسن؟
    سلام من aa004h بودم و مصاحبم 27 اکتبر و یه هفته هم هست کلییر شدم فکر نکنم بر اساس این روند باشه.

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

hahad جان تازه میل دادن که سوالارو 18 نوامبر برام فرستادن اما من هیچی نگرفتم ازشون!!
    11 سوال. امکانش هست راهنماییم کنی برای جواب دادن؟؟ ممنون میشم!
    من در خدمتم.
    منظورت اینه که اونا سوالارو فرستادن ولی شما چیزی دریافت نکردین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)