صفحه 206 از 226 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

حتی A004G .. هم اعلام شده! من فک میکنم تقریبن این حروف به ترتیب مراجعه هست ولی توی کلیر شدن ترتیبی وجود نداره! همینطور که من قبل از دوستمون حداد بودم ولی هنوز در پروسه هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilrajd نمایش پست ها
    حتی A004G .. هم اعلام شده! من فک میکنم تقریبن این حروف به ترتیب مراجعه هست ولی توی کلیر شدن ترتیبی وجود نداره! همینطور که من قبل از دوستمون حداد بودم ولی هنوز در پروسه هستم
    واسه کمک به دوستان برای سر در آوردن از ترتیب شماره ها بگم، همسر من AA004G5JAO بوده با تاریخ مصاحبه 21 اکتبر و آپدیت و کلیر 25 نوامبر.

شماره ها بر اساس ترتیبه تاریخ شروع پر کردن فرم ds160 هست. یعنی این که شماره aa004g زودتر از شماره aa004h پر کردن فرم ds160 رو شروع کرده ولی این موضوع دلیلی بر این است که شماره اول زودتر مصاحبه داده باشه چون تاریخ مصاحبه دست خود متقاضی بوده و حتی میتونسته 2 ماه بعد از شروع پرکردن فرم تاریخ مصاحبشو تعیین کرده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmansourifa نمایش پست ها
    شماره ها بر اساس ترتیبه تاریخ شروع پر کردن فرم ds160 هست. یعنی این که شماره aa004g زودتر از شماره aa004h پر کردن فرم ds160 رو شروع کرده ولی این موضوع دلیلی بر این است که شماره اول زودتر مصاحبه داده باشه چون تاریخ مصاحبه دست خود متقاضی بوده و حتی میتونسته 2 ماه بعد از شروع پرکردن فرم تاریخ مصاحبشو تعیین کرده باشه.
    حقیقتش من مدت طولانی اینها رو چک کردم. تقریباً می شه حساب کرد که به ترتیب به مصاحبه می روند( با خطای قابل چشم پوشی که ناشی از موردی هست که ذکر کردید). ولی بدیهی است به این معنا نیست که لزوماً به ترتیب کلیر می شوند. من خودم 4 سی بودم و یک و نیم ماه پیش کلیر شدم. یه سری 4 سی ها تازه کلیر شدند. اون کامنت اول در دو صفحه پیَش رو رو در جواب دوستمون گل بی بو نوشتم و طبیعی هست در همون کانتکست باید تفسیر شود.

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

سلام دوستان، پورت ورودی من به امریکا با اون چیزی که تو اون 11 تا سوال جواب دادم فرق می کنه احتمال مشکل هست؟؟
    منظورم همون قسمتیه که از ما این خاسته:
    Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your non immigrant visa.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hahad نمایش پست ها
    سلام دوستان، پورت ورودی من به امریکا با اون چیزی که تو اون 11 تا سوال جواب دادم فرق می کنه احتمال مشکل هست؟؟
    منظورم همون قسمتیه که از ما این خاسته:
    Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your non immigrant visa.
    ممنون
    اگه جاي ديگه عنوان نكرده باشي فكر نكنم مشكلي باشه. مثلا ما زديم پورت ورودي جان اف كندي ولي سر از شيكاگو در اورديم

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad54 نمایش پست ها
    اگه جاي ديگه عنوان نكرده باشي فكر نكنم مشكلي باشه. مثلا ما زديم پورت ورودي جان اف كندي ولي سر از شيكاگو در اورديم������
    نه دیگه فقط تو جواب همون سواله نوشتم. پس مشکلی پیش نمیاد ایشالا....

نقل قول نوشته اصلی توسط hahad نمایش پست ها
    نه دیگه فقط تو جواب همون سواله نوشتم. پس مشکلی پیش نمیاد ایشالا....
    نه نگران نباش. ما هم اينكارو كرديم. رفتيم اتفاق خاصي هم نيوفتاد

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

سلام دوستان
    من هم با اجازتون وارد این اتاق انتظار میشم،
    من سه روز پیش مصاحبه داشتم، فردا صبحش 11 سوال رو فرستادن، من هم جواب به 11 سوال،RP,SOP,CV,I20,admission letter, RA offer, fellowship و هرچی بود و نبود رو فرستادم. دو روز بعد جواب اومد که ما همه چیزا رو دریافت کردیم و پروسه شروع شد. اما تو سایت امریکا، اصلا آپدیت نشده...این قضیه آپدیت شدن چطوریه؟ حتما باید بشه یا کلا black box هست؟
    اراتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم با اجازتون وارد این اتاق انتظار میشم،
    من سه روز پیش مصاحبه داشتم، فردا صبحش 11 سوال رو فرستادن، من هم جواب به 11 سوال،RP,SOP,CV,I20,admission letter, RA offer, fellowship و هرچی بود و نبود رو فرستادم. دو روز بعد جواب اومد که ما همه چیزا رو دریافت کردیم و پروسه شروع شد. اما تو سایت امریکا، اصلا آپدیت نشده...این قضیه آپدیت شدن چطوریه؟ حتما باید بشه یا کلا black box هست؟
    اراتمند
    امیر
    قاعدتا بعد دريافت ١١ سوال بايد اپديت بشيد. براي ما كه اينطور بود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)