صفحه 208 از 226 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

چون کم کم باید برای تدارکات رفتن آماده بشوم و از طرفی دوستانی هستند که اینجا را زنده نگه دارند کمتر خواهم آمد. از تمام دوستان که این مدت باهاشون در ارتباط بودم کسب حلالیت می کنم. به امید اینکه خاطرات خوبی در ذهنمان از این روزها باقی بمونه. سعی می کنم در آینده هم ارتباطم با این سایت را قطع نکنم.

امسال تا جایی که من به خاطر دارم ایروان یک نفر ریجکت در کلیرنس داشت با بند 306 که بدلیل سربازی امریه در انرژی اتمی بود. تعداد معدودی از دوستان هم هستند که برای ترم پاییز اقدام کردند و هنوز کلیر نشده اند. اینجا مطلب نمی گذارند. اگر خواستید از amin1212 گل گلاب خبر بگیرید چون با تعدادیشون ارتباط داشت.
    از اعضای جدول مربوط به ایروان 2014 بیشتر از 90 درصد کلیر شدند و رفته اند. کسی حوصله داشت می تواند اسامی کاربران را سرچ کند و ردپایشان را پیدا کند. من یک با در اواخر سپتامبر این کار را کردم و نتیجه را در تاریخ همان حول و حوش گزارش کردم.

روزهای آخر رو بیشتر در زادگاهم اصفهان می گذرونم و در کنار زاینده رود. گاهی فقط کنار آب می روم و می نشینم و ساعت ها به آب خیره می شوم و به خاطرات فکر می کنم.... خوشبختانه شرایطم طوری هست که بهترین و باوفاترین دوست زندگیم رو بدون نیاز به کلیرنس و ویزا و .... می تونم با خودم ببرم و اون دوستم هم کسی نیست جز ویولنم که از بچگی با هم بودیم و باهاش می تونم هر کجای دنیا قسمت هایی از موسیقی ایرانی رو اجرا کنم رفع دلتنگی کنم.

خلاصه اینطوری بود دیگه داستان ما. اگر برای کسی می توانم کاری انجام دهم همچنان در پیام خصوصی در خدمت هستم. فعلاً. بای بای0

0
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

راستی یه چیزی یادم رفت. من با بند 221-g وارد پروسه کلیرنس شدم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم. ضمنا تو برگه ای A4 هم که بهم دادن چیزی در مورد ایمیل نوشته نشده. کسی هست که با این بند وارد پروسه کلیرنس شده باشه ولی ایمیل دریافت نکرده باشه ؟ به نظرتون چه اتفاقی افتاده ؟

بالاخره کلیر شدن بچه های نوامبر هم شروع شد. اولیش AA004IBWGM بود که 6 نوامبر مصاحبه داشت. تبریک بهش میگم. ایشالا منم که 13 نوامبر بودم زودتر تکلیفم روشن بشه برم سر درس و زندگیم.

Junior Member

سلام،
    من امروز کیسم آپدیت شد ولی کیس همسرم که F2 بود آپدیت نشده. آیا این طبیعی هستش؟ یه موضوع دیگه، 3 ماه اعتبار ویزا از تاریخ اعلام شماره شروع میشه یا از تاریخ ثبت ویزا توی پاسپورت؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Math86 نمایش پست ها
    راستی یه چیزی یادم رفت. من با بند 221-g وارد پروسه کلیرنس شدم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم. ضمنا تو برگه ای A4 هم که بهم دادن چیزی در مورد ایمیل نوشته نشده. کسی هست که با این بند وارد پروسه کلیرنس شده باشه ولی ایمیل دریافت نکرده باشه ؟ به نظرتون چه اتفاقی افتاده ؟
    سلام منم ماه پیش همین بندو گرفتم. و الان کلیر شدم اگه به شما نگفته که براتون سوال ایمیل میشه دیگه چیزی نمیاد مثل من. برای رشته های حساس سوال میاد پس ایشالا زود کلیر میشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Math86 نمایش پست ها
    منم همینجوری شدم. نمیدونم نشونه خوبیه یا نه؟ فرم 11سوال هم نیومده واسم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreyhani نمایش پست ها
    شما کی مصاحبه داشتی ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreyhani نمایش پست ها
    اگه اخر مصاحبه نگفتن سوالی میاد نمیاد دیگه. من 27 روزه کلیر شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bazzaz نمایش پست ها
    اگه اخر مصاحبه نگفتن سوالی میاد نمیاد دیگه. من 27 روزه کلیر شدم
    برای شما هم ایمیل نیومده بود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bazzaz نمایش پست ها
    سلام منم ماه پیش همین بندو گرفتم. و الان کلیر شدم اگه به شما نگفته که براتون سوال ایمیل میشه دیگه چیزی نمیاد مثل من. برای رشته های حساس سوال میاد پس ایشالا زود کلیر میشین
    من رشتم مکانیکه و مستر دوم میخوام برم. ولی ایمیلی چیزی نیومد. دقیقا یه ماه شده یا کمتر یا بیشتر؟ اینکه فرم 11سوال نیموده واسم نشونه خوبیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)