صفحه 215 از 226 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirCS نمایش پست ها
    امیدوارم . مرسی فرهاد جان

من امروز صبح آپ شدم.
    سلام
    میشه ساعتشم بگی؟ خب ما که چک میکنیم سایت رو برای آپدیت دیگه همیشه چک نکنیم خب...

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary_ha نمایش پست ها
    سلام دوستان. لطفا راهنماییم کنین.
    من مصاحبم 9 سپتامبر بوده و 4-5 روز پیش شمارم اعلام شده واسه ویزای J1. تاریخ DS-2019 از اکتبر بوده تا 6 ماه بعدش. دانشگاه گفته هر وقت تاریخت قطعی شد، بگو تا ما DS رو اصلاح کنیم.
    من امروز پاسپورتم رو دادم که ببرن سفارت. ولی به دانشگاه نگفتم که DS رو اصلاح کنه. چون هنوز تصمیم نگرفتم دقیقا چه تاریخی برم. یعنی واسه ویزا، حتما باید اینکارو میکردم؟ الان چیکار کنم بهتره؟
    مرسی دوستان
    شما فقط میتونین 30 روز قبل و 30 روز بعد از تاریخی که تو دی اس 2019 نوشته (تاریخ شروع دوره) وارد آمریکا شید. شما وقتی میخاین از فرودگاه برای اولین بار وارد آمریکا بشید اونجا شماره Sevis شما رو چک میکنن اگه تاریخ ورودتون اون بازهی 30 روز قبل و 30 روز بعد رو گذشته باشه به احتمال زیاد به مشکل برمیخورین. در مورد پیک آپ هم من از بچه ها شنیده بودم که باید نامه ی جدید بگیرن ولی اگه اصلشو نفرستادین واسه پیک آپ مهم نیست کپیش هم کفایت میکنه چون اونا خودشون به Sevis number دسترسی دارن و اگه دانشگاه تاریخ رو آپدیت کنه اونجا میبینن. ولی برای ورود به آمریکا تو فرودگاه دی اس 2019 اصلی رو ازتون میخان.
    اگه تاریختون گذشته و تا حالا کاری نکردین به نظر من سریع به دانشگاه ایمیل بزنید و بهشون بگید و ازشون بخاید که حداقل تاریخ sevis رو آپدیت کنن.
    به نظر من بهترین کار الان مکاتبه با دانشگاهه...

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط sayyed نمایش پست ها
    سلام
    میشه ساعتشم بگی؟ خب ما که چک میکنیم سایت رو برای آپدیت دیگه همیشه چک نکنیم خب...
    سعید جان - ساعت دقیق را نمی دونم.
    ولی آخر شب من چک کردم ساعت ۲ شب خبری نبود ولی صبح ساعت ۸ چک کردم آپ شدم.

من با واشنگتن تماس گرفتم می گه هنوز کلیر نشدم - می گه پیشرفت خوبی داشته اپلیکیشن ولی می گه هفته دیگه تماس بگیرم.

بچه ها- کسی تجربه مشابه نداره؟

ممنون
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirCS نمایش پست ها
    سعید جان - ساعت دقیق را نمی دونم.
    ولی آخر شب من چک کردم ساعت ۲ شب خبری نبود ولی صبح ساعت ۸ چک کردم آپ شدم.

من با واشنگتن تماس گرفتم می گه هنوز کلیر نشدم - می گه پیشرفت خوبی داشته اپلیکیشن ولی می گه هفته دیگه تماس بگیرم.

بچه ها- کسی تجربه مشابه نداره؟

ممنون
    به احتمال زیاد هفته ی بعد کلییر میشید، به نظر من اولین شماره ای که ایروان اعلام کنه شما توشون هستید.

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام دوستان. لطفا راهنماییم کنین.
    من مصاحبم 9 سپتامبر بوده و 4-5 روز پیش شمارم اعلام شده واسه ویزای J1. تاریخ DS-2019 از اکتبر بوده تا 6 ماه بعدش. دانشگاه گفته هر وقت تاریخت قطعی شد، بگو تا ما DS رو اصلاح کنیم.
    من امروز پاسپورتم رو دادم که ببرن سفارت. ولی به دانشگاه نگفتم که DS رو اصلاح کنه. چون هنوز تصمیم نگرفتم دقیقا چه تاریخی برم. یعنی واسه ویزا، حتما باید اینکارو میکردم؟ الان چیکار کنم بهتره؟
    مرسی دوستان
    یعنی الان 2 ماه از تاریخ ورودتون گذشته و شما مکاتبه نکردین که DS رو اصلاح کنن و همون DS قبلی رو فرستادین سفارت؟ من تمپلیت ایمیل ایروان نمی دونم چیه اما معمولاً وقتی خبر می دن بیا یک آپ کن توش می نویسن که اگه تاریخ DS یا I20تون گذشته قبل از آوردن، آپپدیت کنین. اگه زمانیکه پاستون می رسه سفارت، تاریخ DSتون آپدیت نشده باشه، سفارت ویزا صادر نمی کنه و پاستون خالی برمی گرده. مشابه این اتفاق واسه یکی از دوستام افتاد سریع ایمیل زد که تاریخشو واسه ش آپدیت کنن تا سفارت واسه ش ویزا رو صادر کنه. ضمن اینکه شما قبل از اینکه تاریخ DSتون بگذره و یا تو بازه ی 30 روزه (نه دقیقاً 30 روز بلکه 4-5 روز قبل از اینکه 30 روز بشه) پس از تاریخ شروع، باید نسبت به آپدیت کردنش اقدام می کردید/کنید. الان اگه هنوز تو اون بازه ی 30 روزه هستی همین الان ایمیل بزن. قبلش هم مهم نبود که ویزات نیومده بود. می تونستی تو همون سپتامبر و چند روز بعد از مصاحبه ت ایمیل بزنی به دانشگاه بگی من رفته م مصاحبه و کلیرنسم طول می کشه و تاریخ ورودم به فلان تاریخ مثلاً 3 یا 4 ماه دیگه آپدیت کنین. کاری که من کرده بودم. حالا هم اگه تو این سری نتونستین ویزا رو پیک آپ کنین نگران نباشید، اکسپایر نشدن تاریخ ds یا I20 از پیک آپ نشدن ویزا مهمتره.
    Never Say Never

Junior Member

مرسی m-rond عزیز.
    وقتی تاریخ DS من نزدیک ددلاین بوده، دانشگاه بهم ایمیل زده که تاریخ جدیدتو بگو. من هم گفتم نمیدونم کی ویزام صادر میشه که اونا هم گفتن ما DS جدید صادر نمی کنیم تا هر وقت ویزات اومد بهمون خبر بده. تو ایمیلشون هم گفتن:
    I have amended the program start date in the SEVIS system to keep the scholar’s record active.
    که دقیقا نمیدونم یعنی چی!
    دیروز پاسپورتم رو هم دادم به این موسسه ها که ببرن برای پیکاپ. اونا هم از من DS نخواستن.
    امروز هم به دانشگاه ایمیل زدم تاریخ جدید بهشون دادم. قرار شد تاریخ رو اصلاح کنن. یعنی نیازی نیست که فایل DS رو بهم بدن. همین که اصلاح کنن تو سیستم سفارت ثبت میشه؟
    به نظرتون الان لازمه کاری بکنم؟؟

Senior Member m_rond آواتار ها

مرسی m-rond عزیز.
    وقتی تاریخ DS من نزدیک ددلاین بوده، دانشگاه بهم ایمیل زده که تاریخ جدیدتو بگو. من هم گفتم نمیدونم کی ویزام صادر میشه که اونا هم گفتن ما DS جدید صادر نمی کنیم تا هر وقت ویزات اومد بهمون خبر بده. تو ایمیلشون هم گفتن:
    I have amended the program start date in the SEVIS system to keep the scholar’s record active.
    که دقیقا نمیدونم یعنی چی!
    دیروز پاسپورتم رو هم دادم به این موسسه ها که ببرن برای پیکاپ. اونا هم از من DS نخواستن.
    امروز هم به دانشگاه ایمیل زدم تاریخ جدید بهشون دادم. قرار شد تاریخ رو اصلاح کنن. یعنی نیازی نیست که فایل DS رو بهم بدن. همین که اصلاح کنن تو سیستم سفارت ثبت میشه؟
    به نظرتون الان لازمه کاری بکنم؟؟
    خواهش می کنم. سویس یه سیستم اتوماسیون هست که دانشگاه و سفارت هر دو بهش دسترسی دارن. وقتی دانشگاه تو سیستم تاریخو اصلاح کنه سفارت هم اونو می بینه. اما واسه پیک آپ DS لازمه چون آفیسر باید امضاش کنه. حالا نمی دونم چرا آژانش DS رو ازت نگرفت. یا اطلاعی نداشت و کلاً تو کار ویزاهای توریستی بوده یا اینکه دیده DSت تاریخ گذشته ست. فکر کنم معنی اون جمله اینه که اونا تاریخ شروع رو اصلاح کردن که DSت فعال بمونه و باطل نشه. احتمالاً یه تاریخ صوری و دیرتر تا اینکه بهشون تاریخ دقیق رو بدی. کازی که باید می کردی دادن تاریخ به دانشگاه بود که انجام دادی. حالا صبر کن ببین سفارت چیکار می کنه. در مورد فایل DS هم دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه به نظر من. مثلاً دانشگاه من به هیچ عنوان فایل یا اسکن DS نمی فرستاد. بهم گفتن تحت هیچ شرایطی مدارک مهم را ایمیل نمی کنن و بهم توصیه کردن که منم هیچوقت اینکارو نکنم. چون ممکنه واسه ویزا گرفتن مشکل پیدا کنم. البته منظورشو نفهمیدم که چطور چنین چیزی ممکنه. از جهت هک شدن یا ... در مورد یکی دیگه از دوستام تو یه دانشگاه دیگه، دانشگاه بهش گفته بود ما تو سیستم آپدیت می کنیم و واسه ش ایمیل کردن و گفتن با پرینتش بیا و اگه تو فرودگاه اینجا بهت گیر دادن، اینم شماره تلفن منه بگو با من تماس بگیرن تا درستش کنم که مشکلی هم واسه ش پیش نیومد.
    Never Say Never

یه سری کیس نامیر جدید اعلام شده. الیته خیلی زیاد نیست.

AA0045YZUK
    March 20, 2015
    AA004EAK44
    March 20, 2015
    AA004DL7WQ
    March 20, 2015
    AA004AW4FS
    March 20, 2015
    AA0045V3GQ
    March 20, 2015
    AA003WBLIK
    March 20, 2015
    AA003WBLIK
    March 20, 2015
    AA004C7J1U
    March 22, 2015
    AA004CQRBW
    March 22, 2015
    AA004D4OIA
    March 22, 2015
    AA004E6WEK
    March 22, 2015
    AA004AYF2C
    March 22, 2015
    AA004D4OB2
    March 22, 2015
    AA004HKK3Q
    March 22, 2015
    AA004FFUVC
    March 22, 2015
    AA004EH4R8
    March 22, 2015
    AA004CHMR0
    March 22, 2015
    AA004GIHMM
    March 22, 2015
    AA004CCTBS
    March 22, 2015
    AA004G5JZY
    March 22, 2015
    AA004H03I8
    March 22, 2015
    ویرایش توسط mohammad_k88 : December 12th, 2014 در ساعت 06:19 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmansourifa نمایش پست ها
    AA0045YZUK
    March 20, 2015
    AA004EAK44
    .
    .
    .

March 22, 2015
    کلا نوامبر توشون نیست تا جایی که دیم، شماره اکثرا دوستان بسیار منتظر هستن :|

نقل قول نوشته اصلی توسط sayyed نمایش پست ها
    کلا نوامبر توشون نیست تا جایی که دیم، شماره اکثرا دوستان بسیار منتظر هستن :|
    AA004HKK3Q البته این شماره مال 2 دسامبر بوده. 10 روزه کلیر شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)