صفحه 5 از 226 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanial Engineering, AmirKabir University of Tech.

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbat نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از توضیحات...
    3 تا سوال دارم ازتون:
    1- فرمودین "قبل از ترم پاییز من توی CEAC آپ دیت شدم و فکر کردم که تمومه. ولی نبود. آخرم نفهمیدیم قضیه چی بود." این جمله دقیقا یعنی چی؟ یعنی پیگیری کردین از سفارت و واشنگتن جوابگو نبودن یا اصلا جواب نمیدادن؟
    2- اینکه میگین بعدا دیدین تو نامه کلی از متریال نوشته یعنی چی؟! مگه شما نامه رو چک نکرده بودین اصلا چی نوشته و چی ننوشته؟
    معمولا تو نامه ها مینویسن کار این فرد حساس نیست و چیز حساسی هم نمیدیم بهش...نه اینکه بیان بگن کار من مواد هست و ....اصلا اون نامه رو اونطور نمینویسن!به قول شما خیلی عجیبه!
    3- اینکه در حین administrative processing که در سفارت امریکا در دبی داشت و دوباره وقت گرفتین رفتین سفارت در ایروان به خاطر چی بود دقیقا؟ یعنی تا زمانی که نتیجه مشخص نشده رفتین ایروان؟! بلاخره پرونده در ایروان شروع شد یعنی شماره جدید گرفتین یا گفتن نمیشه شما تو administrative processing هستین و باید صبر کنید؟
    متشکرم
    1- یعنی مث خیلی کیس های دیگه آپ دیت شد کیسم به 6 آگوست و فکر می کردم کلیر شدم. (دوبی و آنکارا کسایی که کلیر میشنو توی سایت واشنگتن آپ دیت می کنه ولی ارمنستان اینحور نیست. البته اون موقع فکر می کردیم هست.) کلی هم پیگیری می کردم هم سفارت و هم واشینگتن. ولی حواب خاصی نمیدادن. مث همیشه در حال بررسیه.

2-وقتی من نامه رو گرفتم اصلا هیچ ایده ای نداشتم که متریال خطرناک هست. خوندمش و چیز خاصی به نظرم نیومد. توی اون نامه هم کلا نوشته بود که کار خطرناک نیست و هیچ به تکنولوژی خطرناک دسترسی ندارم. ولی بالاش شرح داده بود که برای یه فاند توی National Academy اپلای کرده و من قراره توی ریسرچ های مربوط به اون فعالیت کنم. فقط گفته بود که بنده کارم روی اصول اولیه تغییر شکل مواد تحت تاثیر نیرو های وارده و این جور چیزا خواهد بود. یکی دو جا هم مستقیم material رو به کار برده بود.

3-نه من قبلا هم ایروان رفته بودم. قصد کرده بودم withdraw کنم و برم دوبی. ولی بعد به این نتیجه رسیدم که می تونم دوباره برم ارمنستان و همونجا باشون صحبت کنم. نمی دونم شاید کار منطقی ای نبوده باشه، ولی بعد 8 ماه اونقدر فشار روم بود که گفتم هرچی بادا باد. این شد که یه وقت گرفتم و به صورت کاملا معمولی مث دفعه اول رفتم و باشون صحبت کردم که اونم گفت اگه می خوای از اول پروسس کنیم. گفت ولی احتمال اینکه همینقدر طول بکشه هست. منم گفتم نه. بذار صبر می کنم و کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سخت افزار، دانشگاه تهران

برای وارد کردن اطلاعات متقاضیان ویزای امریکا در ارمنستان یه جدول آماده شده و در آدرس زیر قرار داده شده. برای مفید بودن اطلاعات شما برای خودتون و آیندگان لطفا جدول را پر کنید.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...jeUxuWWc#gid=0

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alizolghadr نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    من برای ویزای دانشجویی 18 دسامبر رفتم سفارت
    مهندسی شیمی ام فول فاند دکتری
    هنوز کلیر نشدم
    توی i20
    گفته 13 ژانویه آخرین مهلت رسیدن به اونجاست

ولی به استادم گفتم ، گفتند بهت
    late arrival
    میدیم

به نظرتون نیازی هست به سفارت ایمیل بزنم

منظورم اینه که ممکن به خاطر اینکه تا 13 ژانویه بیشتر وقت ندارم پروندم را بررسی نکنند

لغو تحریم ها 20 ژانویه روی کار ما تاثیر داره ؟؟
    به نظر من ضرر نداره این کارو بکنید. من خودم اینکارو کردم و یه ایمیل زدم به سفارت آمریکا در ایروان و گفتم که من با استادم حرف زدم و گفته ممکنه فاندتو از دست بدی. اونام بعد از چند روز ایمیل زدن که یه نامه ایی از دانشگاه بگیر و برای ما بفرست که نشون بده دانشگاه دیفر نمیکنه پذیرشتو. من مصاحبه سفارتم 19 دسامبر بود و ایمیل به سفارت رو حدودِ 23 دسامبر سدم و حدود 6 یا 7 ژانویه بود که تونستم به دانشگاه ایمیل بزنم و بپرسم که دیفر می کنن یا نه. که البته دانشگاه موافقت کرد. بعد ایمیل زدم به سفارت که من با دانشگاه صحبت کردم و گفتن دیفر می کنن. و دقیقاً نکته جالب اینجا بود که بعد از چند روز یهو سفارت اسممو اعلام کرد (روز 10 ژانویه) که بیا و ویزاتو بگیر!! الآنم ارمنستان هستم و ایشالله امروز ویزام حاضر میشه . تاریخ آی20 من هم 27 ژانویه هستش.

منظور از تعریف کردن کل این قضیه این بود که اگر ایمیل بزنید و بهشون بگید مشکلی نیست. چون فول فاند هستید و نظر دانشگاه واسه سفارت مهمه در مورد داشنجوهای فول فاند.

Junior Member

تا حالا تو ارمنستان مورد بوده بهش ایمیل بزنند که پاستو بفرست، Case number هم توی لیست باشه، بعد کع بفرستی بگند ما که نگفتیم بفرست! ؟ :|اگه جواب دارید حتما بگید!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hans نمایش پست ها
    تا حالا تو ارمنستان مورد بوده بهش ایمیل بزنند که پاستو بفرست، Case number هم توی لیست باشه، بعد کع بفرستی بگند ما که نگفتیم بفرست! ؟ :|اگه جواب دارید حتما بگید!
    ببین دوست عزیز. این اتفاق در هر سفارتی ممکنه بیافته... ممکنه تو ارمنستان هم افتاده باشه.. من تو این دو سال چیزی ندیدم و اگر دیدم یادم نمیاد... میشه گفت آنکارا و ارمنستان از این مشکل ها خیلی کم دارن.. عشق آباد هم اوایل استارتش این مشکل رو داشت الان نداره... اما با نهایت اطمینان می گم که امارات فکر کنم هفته ای 70 نفر دچار این مشکل می شن!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Executive Management University of Tehran

دوستان پدر و مادر من 30 اکتبر ارمنستان مصاحبه داشتن که به مادرم همون موقع حاضر بودن ویزا رو بدن ولی چون پدرم کلیرنس خورده بوده مادرم هم درخواست کرده که باهم کلیر بشن و ویزاهاشون همزمان صادر بشه. مسأله ای که هست اینه که اونجا آفیسر یه شماره به پدر من داده که از توی سایت وضعیت پرونده اش رو چک کنه، ولی بعد به پدرم ایمیل زدن از سفارت و گفتن که همون شماره ای که روی فرم های DS-160 بوده رو استفاده کنن برای پیگیری پرونده. حالا من هر چی این شماره ها رو چک می کنم هیچ تغییری توی وضعیت پرونده نیست. البته می دونم که زوده و نباید به این زودی منتظر کلیر شدن ویزای توریستی باشم، ولی می خوام مطمئن بشم که باید همون شماره DS-160 رو چک بکنم.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.d نمایش پست ها
    دوستان پدر و مادر من 30 اکتبر ارمنستان مصاحبه داشتن که به مادرم همون موقع حاضر بودن ویزا رو بدن ولی چون پدرم کلیرنس خورده بوده مادرم هم درخواست کرده که باهم کلیر بشن و ویزاهاشون همزمان صادر بشه. مسأله ای که هست اینه که اونجا آفیسر یه شماره به پدر من داده که از توی سایت وضعیت پرونده اش رو چک کنه، ولی بعد به پدرم ایمیل زدن از سفارت و گفتن که همون شماره ای که روی فرم های DS-160 بوده رو استفاده کنن برای پیگیری پرونده. حالا من هر چی این شماره ها رو چک می کنم هیچ تغییری توی وضعیت پرونده نیست. البته می دونم که زوده و نباید به این زودی منتظر کلیر شدن ویزای توریستی باشم، ولی می خوام مطمئن بشم که باید همون شماره DS-160 رو چک بکنم.
    از الان خیلی زوده بخوایید نگران شین... دوستانی که از ارمنستان توریستی اقدام کردن 8 ماه رو راحت منتظر بودن... یکی از دوستان به نام vahid هم که آمار توریستیا رو تو دوبی دارن می گن اونجا هم 8 ماه طول میکشه...

شما طرف های june و july اگر نیومد نگران شید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام ما برای ویزای توریستی برای عید نوروز اقدام کردیم 20 نوامبر بود حتی توی توضیحات ثبت نام گفتیم تنها زمانی که همه خانواده مقدور هست برویم زمان نوروز هست باز هم فکر میکنید کلیرنس ما طول بکشه و این موضوع را مد نظر نگیرند یا تاثیر داره ؟زمان مصاحبه کارمند سفارت به ما گفت شما مشکلی ندارید فقط یه روند اداری را که حدود دوماه هست را باید طی کنید باز هم فکر میکنید امیدوار باشیم قبل از عید شماره ما اعلام بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behafarin22 نمایش پست ها
    سلام ما برای ویزای توریستی برای عید نوروز اقدام کردیم 20 نوامبر بود حتی توی توضیحات ثبت نام گفتیم تنها زمانی که همه خانواده مقدور هست برویم زمان نوروز هست باز هم فکر میکنید کلیرنس ما طول بکشه و این موضوع را مد نظر نگیرند یا تاثیر داره ؟زمان مصاحبه کارمند سفارت به ما گفت شما مشکلی ندارید فقط یه روند اداری را که حدود دوماه هست را باید طی کنید باز هم فکر میکنید امیدوار باشیم قبل از عید شماره ما اعلام بشه؟
    ایشالا عید 94...شما august یا september کلیر میشین..4 ماه برای pick up و 3 ماه برای ورود به U.S...خوش بگذره

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.d نمایش پست ها
    آرزویِ عزیز این طبیعی هست که هیچ تغییری در پرونده نمی بینین. پدر و مادرِ من هم ۵ سپتامبر مصاحبه داشتند و وضعشون همینه. ظاهرن ویزایِ توریستی به طورِ متوسط ۸ ماه طول می کشه. بنابراین عجیب نیست که تغییری در پرونده نمی بینین. بله باید همون شماره ds 160 رو چک کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)