صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 167

موضوع: باکو (آذربایجان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط f_a نمایش پست ها
    ما هم بالاخره پیک آپ کردیم، و خوشبختانه مالتیپله!
    مبارکه. تاریخ انقضای ویزاتون چقدر کمتر از دو ساله؟ آخه مال من یک هفته کمتره، مال دو تا دیگه از بچه ها ۲ روز کمتره البته تاریخ پیک آپ مون فرق داره. چرا این جوریه؟
    What we do for ourselves dies with us. What we do for others and the world remains and is immortal." Albert Pine"
    A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you

Nine things Happy, Successful People Choose to Ignore

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط polarstar29 نمایش پست ها
    مبارکه. تاریخ انقضای ویزاتون چقدر کمتر از دو ساله؟ آخه مال من یک هفته کمتره، مال دو تا دیگه از بچه ها ۲ روز کمتره البته تاریخ پیک آپ مون فرق داره. چرا این جوریه؟
    مرسی! تاریخ شروع 25 جون و پایان هم 23 جون دو سال بعدش. منم نمیدونم چرا اینجوریه راستش!

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

دوستان عزیز سلام،

خیلی تاپیک عجیبی شده این تاپیک باکو، اصلا انگار نه انگار که کسی اونجا میره برای مصاحبه.

یکی از دوستامون زحمت کشیدند و این جدول رو برای جمع آوری اطلاعات درست کردند، ولی متاسفانه اکثر دوستان کم لطفی کردند و جدول رو پر نکردند یا اطلاعاتشون رو آپدیت نکردند، خواهشا از طریق این لینک اطلاعات خودتون رو وارد کنید و در صورتی که آپدیتی هم دارید اعمال کنید. گذاشتن این دو لینک در امضا هم میتونه فکر خوبی باشه.

در دوران کلیرنس تنها چیزی که میتونه فکر متقاضی رو آروم کنه همین اطلاعات جنبی از بقیه دوستان هست و مهم تر از اون، این اطلاعات میتونه برای دوستان سالهای بعد کمک قابل توجهی باشه و فکر کنم ارزش چند دقیقه وقت صرف کردن رو داشته باشه.

سلامت، شاد و موفق باشید.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics -shahid beheshti

دوستان عزیز لطفا جدول رو پر کنید برای ما که بعد از دو ماه همچنان تو پروسه کلییرنسیم تنها منبع اطلاعاتی همینه. پر کردن جدول زمان زیادی نمیگیره شاید 2 دقیقه. اما لطف بسیار بزرگیه. ممنون

سلااام

مبارکههه میشه بگین چه تاریخی بود مصاحبتون و با جورج بود یا خانمه؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط f_a نمایش پست ها
    ما هم بالاخره پیک آپ کردیم، و خوشبختانه مالتیپله!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atiye_yousefi نمایش پست ها
    سلااام

مبارکههه میشه بگین چه تاریخی بود مصاحبتون و با جورج بود یا خانمه؟؟
    مرسی
    در جدول کلیرنس باکو تمام این اطلاعات وجود دارد

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

دوستان عزیز سلام،

من 5 جون به همراه همسرم مصاحبه شدیم، ریترنینگ سال اول، دکتری مهندسی کامپیوتر، فول فاند (البته یه 3000$ برای هزینه زندگی همسرم باید ازائه میکردم).
    استادم ازم خواسته بود که اواسط جولای برگردم برای ادامه کارم و من این موضوع رو روز مصاحبه به آفیسر یادآوری کردم. با توجه به اینکه آفیسر گفته بود بین 4 تا 6 هفته اگر خبری نشد تماس بگیر، بنده هم هفته پیش به سفارت ایمیل زدم و شرایطم رو توضیح دادم، به ایمیل پاسخی ندادند تا امروز که همون ایمیل رو جواب دادند که ویزاتون برای پیک آپ امادست. فقط دو نکته هست:

1. هنوز توی سایت چک کردن وضعیت (Department of State) وضعیت من همونی هست که بود، آپدیت هم نشده!

2. با توجه به اینکه در برگه ای که استادم برام نوشته بود و من در پایان مصاحبه به آفیسر تحویل دادم، تاریخ مورد نظر رو 15 جولای زده بود که اتفاقا تاریخ امروز هم هست و من هم این تاریخ رو در ایمیلی که به سفارت زدم باز یادآوری کردم، پس احتمالا میشه نتیجه گرفت که باکو متناسب با تاریخی که دوستان باید اونجا باشن کلیر میکنه و میشه در کل گفت که جای نگرانی نیست.

سلامت، شاد و موفق باشید.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

سلام،

من ۳جولای مصاحبه داشتم باکو و ۸ جولای آپدیت شد به administrative processing الان یه ایمیل گرفتم که گفته:
    Your visa case will need further administrative processing. We will let you know as soon as we have an update.

میخواستم بدونم همه این ایمیل رو میگیرن؟ یا من باید نگران باشم؟ !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apollo11 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،

من 5 جون به همراه همسرم مصاحبه شدیم، ریترنینگ سال اول، دکتری مهندسی کامپیوتر، فول فاند (البته یه 3000$ برای هزینه زندگی همسرم باید ازائه میکردم).
    استادم ازم خواسته بود که اواسط جولای برگردم برای ادامه کارم و من این موضوع رو روز مصاحبه به آفیسر یادآوری کردم. با توجه به اینکه آفیسر گفته بود بین 4 تا 6 هفته اگر خبری نشد تماس بگیر، بنده هم هفته پیش به سفارت ایمیل زدم و شرایطم رو توضیح دادم، به ایمیل پاسخی ندادند تا امروز که همون ایمیل رو جواب دادند که ویزاتون برای پیک آپ امادست. فقط دو نکته هست:

1. هنوز توی سایت چک کردن وضعیت (Department of State) وضعیت من همونی هست که بود، آپدیت هم نشده!

2. با توجه به اینکه در برگه ای که استادم برام نوشته بود و من در پایان مصاحبه به آفیسر تحویل دادم، تاریخ مورد نظر رو 15 جولای زده بود که اتفاقا تاریخ امروز هم هست و من هم این تاریخ رو در ایمیلی که به سفارت زدم باز یادآوری کردم، پس احتمالا میشه نتیجه گرفت که باکو متناسب با تاریخی که دوستان باید اونجا باشن کلیر میکنه و میشه در کل گفت که جای نگرانی نیست.

سلامت، شاد و موفق باشید.
    سلام، معمولا در باکو قبل از ایمیل کلیرنس و پیکاپ در سایت CEAC.state یا به اصطلاح همون سایت واشینگتن آپدیتی انجام می شه که تاریخش بعد از Case Creation Date ، لذا پیشنهاد می شه شما تماس تلفنی با بخش کنسولی داشته باشید و با اطمینان خاطر پاسو بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط atiye_yousefi نمایش پست ها
    سلام،

من ۳جولای مصاحبه داشتم باکو و ۸ جولای آپدیت شد به administrative processing الان یه ایمیل گرفتم که گفته:
    Your visa case will need further administrative processing. We will let you know as soon as we have an update.

میخواستم بدونم همه این ایمیل رو میگیرن؟ یا من باید نگران باشم؟ !!
    معمولا در باکو تاریخ ایجاد پرونده همون روز مصاحبه یه، شما احیانا بعد از مصاحبه مدرکی رو با ایمیل نفرستادید واسشون؟ بعد از اینکه پرونده ایجاد شد میزنه administrative processing و بعد از آپدیت هم همونه و فقط بعد از اینه ویزا تو پاس زده می شه تبدیل میشه به issued

نه هیچ مدرکی کم نبود که بفرستم. من تاحالا دوبار آپدیت شدم بعد از مصاحبم، یکی ۸ جولای یکی ۱۴ جولای، ۱۵ام جولای ام اون ایمیل رو گرفتم... نمیدونم چرا به ما که رسید اینجوری شد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط esi_apply نمایش پست ها

معمولا در باکو تاریخ ایجاد پرونده همون روز مصاحبه یه، شما احیانا بعد از مصاحبه مدرکی رو با ایمیل نفرستادید واسشون؟ بعد از اینکه پرونده ایجاد شد میزنه administrative processing و بعد از آپدیت هم همونه و فقط بعد از اینه ویزا تو پاس زده می شه تبدیل میشه به issued

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)