صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 65

موضوع: دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    اقدام از استرالیا
    ویزای کنفرانس B1
    مدت زمان انتظار: ۶۶ روز
    رشته دکتری: حقوق تجارت بین الملل
    سابقه کار ۳ سال مدیر قراردادها و سرمایه گذاری در یکی از معاونتهای وزارت صنایع که اوج کار حساسش خرید و فروش زمین به صنعتگره
    سربازی: وکیل یکی از ارگانهای ناجا

دوستان با توجه به اینکه کسی رو که بیشتر از ۴ هفته منتظر ویزای کنفرانس بوده باشه در بین دوستانم در استرالیا ندیدم, احتمال منتفی شدن ویزا و نرسیدن به کنفرانس رو میدید؟ احتمال داره بخاطر وجود کلمه تجارت و سرمایه گذاری در رشتم و سابقه کارم کلا کیس رو رو هلد گذاشتن تا تاریخ کنفرانس بگذره که نه من ویزا بگیرم نه به امار ریجکتی هاشون اظافه بشه؟؟
    اگر رد شدم یا چند روز قبل از کنفرانس انصراف بدم و کنفرانس بعدی با یک رزومه اصلاح شده برم متوجه میشن؟ منظور از اصلاح اینکه بجای حقوق تجارت بین الملل بزنم حقوق بین الملل یا در سابقه کاری بجای مدیر بزنم کارمند ساده

دوستان لطفا راهنمایی کنید. هایزنبرگ عزیز پیغام خصوصی فرستادم چند وقت پیش پاسخ ندادی. یک دنیا ممنون میشم اگر راهنمایی کنی
    دوست عزیز من ۳ بارتا حالا واسه ویزای توریستی اقدام کردم یک بار ۲ هفته طول کشید بار دوم ۳ هفته و باره سوم یک ماه و نیم طول کشید تا بیاد هیچ حساب و کتابی ندارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام بسیار بسیار تبرک....

چقدر سریع!

شما زمینه کاری روباتیکتون بیشتر چی بوده؟!

swarm و multiagent که نبود؟! احیانا مقاله نداشتید تو این زمینه یا زمینه استاد این نبود؟!

نه. این زمینه ها نبود. ولی استادم کلا خیلی رباتیک کار میکنه. این پروژه هم که من قرار کار کنم پروژه ناسا هست. ولی هیچ جا اسمی از ناسا نیوردم. حتی نامه ی هم که استادم داد و کارم رو توضیح داد چیزی از ناسا نگفت. ولی نوشته بود که کارش نظامی نیست و باید زود هم بیاد. البته بگم که من فقط 5 روز قبل از تاریخ آغاز کارم مصاحبه داشتم. خود آفیسر هم روز مصاحبه گفت احتمالا کارت 2 هفته طول ممیکشه.
    امیدوارم بقیه هم موفق باشند.

Junior Member

ماهم امروز برای سومین بار رفتیم واسه کلیرنس!!
    2012 دکترای مکانیک بعد 45 روز کلیر شدم نرفتم - (RA زمینه کاری nonlinear dynamics)
    2013 دکترای مکانیک بعد 180 روز ریجکت تکنولوژی ترنسفر- اندفه نزاشتن برم (زمینه کاری RA انرژی هاروستینک)
    2014 دکترای عمران (سازه): خدا میدونه دیگه چقدر طول میکشه تا ریجکت شم :دی (زمینه کاری Nonlinear dynamics of Bridges)
    همه اقدام ها از هنگ کنگ

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrafiee نمایش پست ها
    ماهم امروز برای سومین بار رفتیم واسه کلیرنس!!
    2012 دکترای مکانیک بعد 45 روز کلیر شدم نرفتم - (RA زمینه کاری nonlinear dynamics)
    2013 دکترای مکانیک بعد 180 روز ریجکت تکنولوژی ترنسفر- اندفه نزاشتن برم (زمینه کاری RA انرژی هاروستینک)
    2014 دکترای عمران (سازه): خدا میدونه دیگه چقدر طول میکشه تا ریجکت شم :دی (زمینه کاری Nonlinear dynamics of Bridges)
    همه اقدام ها از هنگ کنگ
    سلام mrafiee عزیز!! من فقط یک نکته ای اشاره کنم که اگر 5 سال دیگه کسی خواست اقدام کنه و من و شما نبودیم استرس نگیرند...

من نظر خودم رو با اجازه شما میگم!!!

من حدسم اینه که زمینه کاری انرژی هاروستینگ حساس نبوده... چون چند نفر کلیر شدند... یکیش هم دوستی بود به نام amirdarabi که رفت... و باز هم بودن.... اخیراً هم رفتند!

من حدس میزنم اون 30 تا مقاله نانو و کامپوزیت شما ایحاد مشکل کردند!!!

ایشالا این دفعه بگیرید حتما!

میشه بپرسم که اندفعه که اقدام کردید آفیسر چیز خاصی گفت یا نه؟! امیدواری داد یا نه؟!! به ریجکت اشاره ای کرد یا خیر؟ ممنون میشم جواب بدید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام مخلصم! پیام خصوصیتم که بستی )
    در کل داستان اپلای به نظرم خیلی روی قاعده خاصی نیست ولی حالا که گفتی بزار اینم بگم که:
    من سی وی و مقالاتم از 2012 تا 2013 2 تا فرق داشت ولی ندادن ولی دیدم بچه با نانوکامپوزیت گرفتن ولی این قبول دارم هرچی کمتر کار کنی به نفعته!! بدبختیه ها :دی!
    حالا دیگه نمیدونم هیلی هم برام مهم نیس دیگه !! چاره ای ندارم )
    این بار آفیسر رو هیچی گیر نداد و خیلی سریع مثل هر 2 سال گذشته گفت کلیرنس طبیعیه!! آره گفت ویزا گرفتی قبلا؟ گفتم یابر گرفتن یبارم رفیوز شدم! گفت اوکی حالا وقت هست تا کلاسات شروع بشه برو کلیرنس!! خیلی جالب بود که بر خلاف 2 سال گذشته ریسرچ پلن و آدرس استاد خواست!! من TA دارم امسال.

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام mrafiee عزیز!! من فقط یک نکته ای اشاره کنم که اگر 5 سال دیگه کسی خواست اقدام کنه و من و شما نبودیم استرس نگیرند...

من نظر خودم رو با اجازه شما میگم!!!

من حدسم اینه که زمینه کاری انرژی هاروستینگ حساس نبوده... چون چند نفر کلیر شدند... یکیش هم دوستی بود به نام amirdarabi که رفت... و باز هم بودن.... اخیراً هم رفتند!

من حدس میزنم اون 30 تا مقاله نانو و کامپوزیت شما ایحاد مشکل کردند!!!

ایشالا این دفعه بگیرید حتما!

میشه بپرسم که اندفعه که اقدام کردید آفیسر چیز خاصی گفت یا نه؟! امیدواری داد یا نه؟!! به ریجکت اشاره ای کرد یا خیر؟ ممنون میشم جواب بدید!

Junior Member

My visa been rejected after about 10 months they even didnt send me an email or something just is updated with reject on CEAC

نقل قول نوشته اصلی توسط negarin نمایش پست ها
    My visa been rejected after about 10 months they even didnt send me an email or something just is updated with reject on CEAC
    شما حتما ایمیل بزنید بپرسید که Under which section ریجکت شدید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

یک تجربه شخصی رو براتون میگم. من از دفتر سئول برای ویزای J1 برای Postdoc اقدام کردم و 14 روزه ویزام درست شد. ولی وقتی پاسم اومد دیدم که مشمول اون دوسال شدم که دلیلشم زده بودند که رشتت تو لیست رشته ها (skill list) هست (رشته من مکانیک هست). ولی از اونجا که میدونستم اشتباه کردند چون ایران تو اون لیست نیست، براشون فورا ایمیل زدم و خیلی محترمانه گفتم که اشتباه کردند. لیست رو هم براشون ضمیمه کردم. خلاصه که بعد از دو روز زنگ زدند و گفتند که حق با شماست و ما اشتباه کردیم. پاس رو دوباره فرستادم سفارت، ویزای قبلی رو کنسل کردند و ویزای جدید زندند و اون بند رو اصلاح کردند.
    خلاصه که نترسید که حالا سفارت آمریکاست! اگر میبینید حقتونه بگیرید! امیدوارم همه موفق باشید.

Junior Member

It doesnt make sense at all I am still in shock really after 10 months even with PR aghay Heisenberg7 aziz under what category do you predict I have rejected? ( how funny it is I email the Embassy and asked for an update and they update the CEAC with a reject on the 16th and I checked last night! why they didn't even email me about it) it is sad...very sad...

internship in Iran at Oil company
    اینجا

من این رو دلیلش میدونم صادقانه!

سابقه داشته مورد مشابه با کار آموزی رد بشه با بند 501!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)