صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 65

موضوع: دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۴

سلام
    من و همسرم از استرالیا اقدام کردم. به ما نه گفت Approved و نه گفت Reject و نه از Clearance حرفی زد. غیر از DS160 , I20 و مدارک مالی و CV چیز دیگه ای تحویل نگرفت. حتی سند ازدواجم نخواست. آخرش یه برگه سفید داد بهمون که روش نوشته Information For Visa Applicant Subject to Further Administrative Processing. زیرشم توضیح داده که بعد از عملیات تروریستی 11 سپتامبر بعتوان بخشی از پروسه مجبوریم این کار را بکنیم.
    آفیسر گفت چند هفته ای این پروسه اداریش طول میکشه. حالا من نمیدونم این یعنی Reject یا یعنی Clearance یا اصلا یه چیز دیگست. ضمنا گفت میتونید پاسپورت رو ببرید یا اینجا باشه. ما هم چون پاس همسرم داشت منقضی میشد گرفتیم که تمدیدش کنیم

دوستان من ۱۵ می سفارت فرانکفورت مصاحبه داشتم و یک بار روز مصاحبه آپدیت شدم و یه بار هم امروز. هیچ مدارک و یا سوالی هم ازم نپرسیدن و نخواستن. به نظرتون این آپدیت یعنی چی؟ اگه خبری بخواد بشه چقدر طول می کشه تا خبر بدن؟ خیلی نگرانم

Junior Member

یه سوالی که برای من مطرحه: آیا کسی بوده که برای F1 در سفارت های خارج از منطقه ایران (اروپا، آمریکا و استرالیا) اقدام کرده باشه و درجا و بدون کلیر شدن ویزا گرفته باشه؟

Junior Member

دوستان سلام
    من ٣٠ May برای ویزای دانشجویی ( دکترا) به مونترال در کانادا رفتم. آفیسرها دو خانوم جوون بودن و خیلی بد اخلاق. من رزومه یادم رفته بود که گفتن ایمیل بزن. آفیسر چندتا سؤال معمولی کرد و گفت بهت خبرمیدیم. حتا نگفتن ویزا approve شده یا نه. case number هم ندادن.
    الان که سایت واشنگتون رو چک میکنم, ستاتوس administrative process هست. من همیشه فکر میکردم برای clearance حتمن case number میدن. خودم ٢ سال پیش از دوبی case number گرفتم. الان خیلی نگران هستم و نمیدونم این شرایط نرمال هست یا نه!

به من هم یک برگ سفید داد که تیک زده بود Information For Visa Applicant Subject to Further Administrative Processing. ولی از ١١ سپتامبر حرفی نشده بود.
    I-20 رو هم نگه داشت. من پاسپورتم رو پس گرفتم چون میخواستم برم ایران. من ٢ ترم پیش رشته ام رو از مهندسی به health policy and management عوض کردم. همین موضوع هم منو بیشتر نگران میکنه.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

خدا رو هزاران مرتبه شکر، کنسولگری Toronto منو امروز صبح Clear کرد!
    جزئیات مصاحبه در تاریخ جمعه 23 می اینجا موجوده

تاریخ ارسال پاسخ به سوالات برگه زرد: شنبه، 24 می
    تاریخ دریافت ایمیل از سفارت مبنی بر تایید رسیدن پاسخ سوالات برگه زرد: سه شنبه، 27 می
    تاریخ دریافت ایمیل Pass Request: دو شنبه 16 جون

از همه دوستان اینجا که خیلی خیلی به من کمک کردن سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iris2012 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ٣٠ May برای ویزای دانشجویی ( دکترا) به مونترال در کانادا رفتم. آفیسرها دو خانوم جوون بودن و خیلی بد اخلاق. من رزومه یادم رفته بود که گفتن ایمیل بزن. آفیسر چندتا سؤال معمولی کرد و گفت بهت خبرمیدیم. حتا نگفتن ویزا approve شده یا نه. case number هم ندادن.
    الان که سایت واشنگتون رو چک میکنم, ستاتوس administrative process هست. من همیشه فکر میکردم برای clearance حتمن case number میدن. خودم ٢ سال پیش از دوبی case number گرفتم. الان خیلی نگران هستم و نمیدونم این شرایط نرمال هست یا نه!

به من هم یک برگ سفید داد که تیک زده بود Information For Visa Applicant Subject to Further Administrative Processing. ولی از ١١ سپتامبر حرفی نشده بود.
    I-20 رو هم نگه داشت. من پاسپورتم رو پس گرفتم چون میخواستم برم ایران. من ٢ ترم پیش رشته ام رو از مهندسی به health policy and management عوض کردم. همین موضوع هم منو بیشتر نگران میکنه.

شما که کلا شرایطی شبیه ما داشتید. تغییر رشته در حالت عادی نباید مشکل زا باشه. نگرانیتون از چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Student925 نمایش پست ها
    شما که کلا شرایطی شبیه ما داشتید. تغییر رشته در حالت عادی نباید مشکل زا باشه. نگرانیتون از چیه؟
    خوب شما نگفته بودین که شرایط به خیر گذشت یا نه. گفته بودین که نمیدونین حتا ریجکت بوده یا کلیرنس...

Junior Member

من چند روز پیش کلیر شدم. از سفارت درخواست ویزای چند بار ورود کردم که گفتن چون ایرانی هستی نمیشه! ظاهرا تا به حال در مونترال به هیچ دانشجوی ایرانی ویزای چندبار ورود داده نشده!!!! اینم از شانس من!

Junior Member

ظاهرا بقیه میگن administrative processing همون کلیرنس هست. الان دقیقا 23 روز گذشته و هنوز خبری نیست. توی سایت واشنگتن هم آپدیت نشدیم. ریجکت نباید بوده باشه چون همون روز گفت که میتونید پاسپورتتون رو اینجا بذارید یا ببرید که ما برای تعویض پاس همسرم گرفتیمش. نمیدونم چند روز دیگه باید منتظر باشیم. 7 هفته دیگه کلاسام شروع میشه. البته توی کاغذشون نوشته 6 تا 8 هفته طول میکشه

ضمنا ویزاتون مبارک. موفق باشی. نمیدونستم میشه درخواست بدیم مولتیپل باشه.

سلام دوستان، من برای شرکت در یک کنفرانس تو US که آخر ژولای برگزار می‌شه حدود ۲ ماه و نیم پیش درخواست ویزای B۱/B۲ کردم از سفارت آمریکا تو هلند ولی‌ هنوز کلیرنسم نیومده. من دانشجوی هلندم و ۲ سال پیش هم آمریکا رفتم و برگشتم. دفعهٔ پیش ۲ هفته‌ا‌ی کلیر شدم. کسی‌ میدونه چرا این دفعه کلیرنسم اینقدر طول کشیده و فکر می‌کنید تا قبل از کنفرانس‌ام میاد؟ تعجبم از اینکه این دفعه برخورد آفیسر خیلی‌ بهتر از دفعهٔ پیش بود و تقریبا مدرک زیادی نخواست و سوال خاصی‌ هم نکرد و گفت ویزات مشکلی‌ نداره و ۱-۲ هفته‌ا‌ی میاد. ممکن به خاطره زمینه تحقیقاتی‌ یا افزایش تعداد مقاله‌ها و کنفرانس‌ها باشه که این پروسه رو طولانی‌ کنه?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)