صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 65

موضوع: دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Student925 نمایش پست ها
    ظاهرا بقیه میگن administrative processing همون کلیرنس هست. الان دقیقا 23 روز گذشته و هنوز خبری نیست. توی سایت واشنگتن هم آپدیت نشدیم. ریجکت نباید بوده باشه چون همون روز گفت که میتونید پاسپورتتون رو اینجا بذارید یا ببرید که ما برای تعویض پاس همسرم گرفتیمش. نمیدونم چند روز دیگه باید منتظر باشیم. 7 هفته دیگه کلاسام شروع میشه. البته توی کاغذشون نوشته 6 تا 8 هفته طول میکشه

ضمنا ویزاتون مبارک. موفق باشی. نمیدونستم میشه درخواست بدیم مولتیپل باشه.
    ممنون امیدوارم شما زودتر کلیر شین
    درخواست به طور رسمی که نمیشه داد. من ولی چون تا حالا ٣ بار ویزای سینگل گرفتم, تو ایمیل درخواست و خواهش کردم. که باز هم جواب منفی بود.

Junior Member

سلام بچه ها،
    من يک سؤالی دارم. به من يک ماه پيش کليرنس خورد. من تو ترونتو اقدام کردم. بهم يک برگه زرد دادند که مي گفت اين سؤال ها رو جواب بده و بفرست به ما. منم اين کارو کردم. اينجا ديدم که يکی که چند هفته قبل من اقدام کرده بود تو همون کنسولگری، وقتی اين email رو زده، چند روز بعد بهش جواب دادند که email ات دريافت شد. ولی من هرگز چنين email اي دريافت نکردم. چي کار کنم؟ اين معنی بدی ميده؟

Junior Member

آخه این چه وضعیه؟ 42 روز گذشته. من رشته ام شهرسازی هست. هر جور حساب میکنم نمیفهمم چرا باید انقدر طول بکشه. 30 روز دیگه کلاسم شروع میشه. دانشگاه هم دیفر نمیکنه. تکلیف آدم رو معلوم نمی کنند چرا

ApplyAbroad Champion

Anyone has an idea on the duration of clearance for J1 (Postdoc) who has been to US consulate in Europe for interview? Still waiting...after almost 220 days

Junior Member

سلام دوستان. این فروم دوست خوب روزهای انتظار من در غربت بود و از همه متشکرم

من در استرالیا همراه همسرم اقدام کردیم.

دریافت ایمیل درخواست پاسپورت : 59 روز بعد از مصاحبه
    اولین آپدیت: 66 روز بعد از مصاحبه
    صدور ویزا: 69 #
    دریافت پاسپورت: 71 #

در آستانه تاریخ I20 رسید پاسم دستم!

چون خودم سر این مساله خیلی گیج زدم بهتره این توضیح رو هم بدم که در استرالیا بجز روز مصاحبه که میرید سفارت بقیه امور با پست انجام میشه. ارسال پاسپورت باید از طریق "استرالیا پست" و دریافتش از طریق پست "Toll Priority" انجام میشه.

با آرزوی موفقیه برای همه شما دوستان.

سلام دوستان، بنده هم از آمستردام اقدام کرده بودم و امروز بعد از حدود ۱۳۰ روز کلییر شدم.

به من ایمیل زدن که هم میتونی پاسپورت را دستی‌ بیاری سفارت هم میتونی با پست بفرستی‌.

با آرزوی کلییر شدن همهٔ دوستان منتظر.

ApplyAbroad Champion

I applied for a J1 visa on December 2013 at the U.S. embassy Bern (Switzerland). I was told that some administrative processing is required for my case and will be completed within 4 weeks. Since then, I have been awaiting issuance of my J-1 visa ~ 260 days so far

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    I applied for a J1 visa on December 2013 at the U.S. embassy Bern (Switzerland). I was told that some administrative processing is required for my case and will be completed within 4 weeks. Since then, I have been awaiting issuance of my J-1 visa ~ 260 days so far
    That's really bad luck. In my opinion, you will receive your visa for sure but it may take a bit long. During 130 days that I was waiting for it, I thought about all possible reasons for rejection but non of my thoughts were right and they grant me the visa. So be strong and wait for good days

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان
    میخوام مورد ویزای خودمو براتون بگم شاید براتون جالب باشه.
    من از کنسولگری آمریکا تو مونترال بیشتر از نود روز پیش واسه B1 اقدام کردم و رفتم مصاحبه. هنوز توی administrative processing هستم!
    نکته جالب اینه که آفیسر بعد مصاحبه به من گفت ویزات تایید شد و هفته بعد ایمیل میزنیم که پاسپورتتو ببری ولی حالا وضعم اینه. واقعا اصن یه وضی ... 18 روز دیگه هم پروازمه واسه کنفرانس به سان فرانسیسکو!

I applied for a J-1 scholar visa for a postdoc position 8 months ago at the US Embassy in Switzerland, Bern. I did not receive any update or response in 8 months until yesterday that the embassy contacted me with the following message:

"Please send us your new itinerary and purpose of travel at your earliest convenience. We do not recommend to buy any tickets as yet."

I replied to them with new itinerary and confirmed the purpose of travel and then my status in CEAC got updated for the first time in 8 months to yesterday still in administrative processing.

I appreciate to know if any of colleagues here had experience of similar communications in the past and what to expect next?

Thank you.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)