صفحه 42 از 59 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط TIS نمایش پست ها
    دوستان اینکه سفارت میگه باید رسید پولی که برای وقت برداخت کردم رو نشون بدم دقیقا چیه؟ من از طریق این شرکتهای پرداخت پول رو دادم حالا روز مصاحبه باید چی رو نشونشون بدم که این پول پرداخت شده؟
    Please note that you will be required to provide proof that you have paid the visa application fee
    یعنی همون رسید MRV Fee. همون pdf که توش مبلغ ۱۶۰ دلار و زمان پرداخت و اسم شما و غیره رو نوشته. همون شرکت احتمالاً رسید رو به صورت pdf براتون فرستاده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TIS نمایش پست ها
    دوستان اینکه سفارت میگه باید رسید پولی که برای وقت برداخت کردم رو نشون بدم دقیقا چیه؟ من از طریق این شرکتهای پرداخت پول رو دادم حالا روز مصاحبه باید چی رو نشونشون بدم که این پول پرداخت شده؟
    Please note that you will be required to provide proof that you have paid the visa application fee
    اصولا بایستی این فیش براتون ایمیل شده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری آزاد تهران جنوب

امروز... 30 جولای... سفارت ارمنستان... باجه ی شماره 11.... معماری... مستر... دانشگاه هیوستون .... بدون فاند.... با یک بار ریجکتی از دوبی.... درجا گرفتم.
    7-8 دقیقه مصاحبه و کلی توضیح راجع به رشته ام.
    نگران ارمنستان نباشید.
    باجه ی شماره 11 بیفتید همه چی حله!
    البته همه چیزم چک میکنه!!! تا آخر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas Tech University

نقل قول نوشته اصلی توسط tezwik نمایش پست ها
    امروز... 30 جولای... سفارت ارمنستان... باجه ی شماره 11.... معماری... مستر... دانشگاه هیوستون .... بدون فاند.... با یک بار ریجکتی از دوبی.... درجا گرفتم.
    7-8 دقیقه مصاحبه و کلی توضیح راجع به رشته ام.
    نگران ارمنستان نباشید.
    باجه ی شماره 11 بیفتید همه چی حله!
    البته همه چیزم چک میکنه!!! تا آخر!
    سلام , من شرایط خیلی یکسانی باشما دارم و دقیقا از همین باجه Reject شدم.

معماری......مستر......ارمنستان باجه 11........Texas Tech University ......23 july.....فاند ندارم....هزینه شخصی
    این بار اول بود که ریجکت شدم.........هفته دیگه دارم دوباره میرم...........چون شانس آخرم برای گرفتن ویزا است.......ترم ها داره شروع میشه و امکان Deffer وجود نداره ( مشکل سربازی )
    ایراد افسر باجه 11..............Bs به اندازه یکسال هست شما برای سال دوم میخواهی چکار کنی ؟...................Bs به اندازه 27222 $ هزینه یکسال زندگی و تحصیل..........در حساب بانک سامان به اسم خودم .............مبلغ 80 میلیون.................ازم ایراد گرفت که اگه پول سال دوم رو نداری باید کمک هزینه تحصیلی بگیری.

شما چه چیزایی ارائه دادی ؟
    Bs شما چطور بود ؟
    یکسال یا دوسال ؟
    چطور افسر رو قانع کردی ؟ مورد شما چطور بود ؟
    غیر از Bs مدرک دیگه ای ( مالی , سند ماشین , خونه , گواهی محضری تامین هزینه از پدر و مادر, گواهی کار ) ارائه دادی ؟
    چطور بود ؟
    لطفا کمک کن دوست من , راهنماییت حیاتی است.

ویرایش توسط solaleh : August 9th, 2014 در ساعت 12:37 PM دلیل: حذف شماره تماس

سلام. خوااااااهش میکنم از هر کسی که می تونه کمک کنه. من 4 اگوست- یک هفته دیگه ارمنستان مصاحبه دارم. همه ی مدارک کامله. به جز ترجمه شناسنامه ام. تو رو خدابگید ایا Certified translation شناسنامه رو قبول میکنند یا باید وزارت خارجه و دادگستری هم امضا کنه؟ تو رو خدا شماهایی که تجربه دارید لطفا کمکم کنید جواب بدید از نگرانی در بیام. یک دنیا ممنون

سلام. منم مثل شما یه بار به خاطر نداشتن هزینه ی سال دوم ریجگت شدم. الا دوباره دارم میرم و پولم رو کامل کردم. چرا حساب بانکیتو کامل نمیکنی که خیالت راحت بشه؟

Junior Member

من شنيدم سفارت ارمنستان اعلام كرده تا ١ماه ويزا نميده كسي اطلاع داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    سلام. خوااااااهش میکنم از هر کسی که می تونه کمک کنه. من 4 اگوست- یک هفته دیگه ارمنستان مصاحبه دارم. همه ی مدارک کامله. به جز ترجمه شناسنامه ام. تو رو خدابگید ایا Certified translation شناسنامه رو قبول میکنند یا باید وزارت خارجه و دادگستری هم امضا کنه؟ تو رو خدا شماهایی که تجربه دارید لطفا کمکم کنید جواب بدید از نگرانی در بیام. یک دنیا ممنون

اگه دانشجویی می رید که نمی خواد

خدا خیرتون بده جواب دادین. آره دانشجویی میرم. مطمئنید نمیخواد؟ شما خودتون ویزا گرفتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarakhi نمایش پست ها
    من شنيدم سفارت ارمنستان اعلام كرده تا ١ماه ويزا نميده كسي اطلاع داره؟
    خبر کذبه! من و چند نفر از دوستام تا آخر آگوست وقت سفارت داریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)