صفحه 12 از 59 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام به همگی
    یه تجربه کوچیک برای دوستان—وتشکر از همه که اطلاعاتو شیر میکنند. من به علت مشغله زیاد نتونستم زودتر اطلاعات را دراینجاقرار بدم. فقط نکته ای که هست من و همسرم همون لحظه که از سفارت اومدیم بیرون سوالات را یه بار مرور کردیم و صدامونو درگوشی ظبط کردیم که یادمون نره و تقریبا محتوای مصاحبه ما صحت زیادی داره، خرد جمعیه دیگه
    مصاحبه من و همسرم هفته پیش چهارشنبه April 9 بود ساعت 2—کلا 2 تا دانشجویی بودیم و بقیه توریستی و مهاجرتی. مصاحبه ما کلا 4-5 دقیقه بیشتر طول نکشید. تعداد افراد کم نبودند و تا شماره 28 هم شنیدم که شماره گرفتند. همه مراسم ورود را که بچه ها قبلا گفتند در مورد گیت ها و نحوه تحویل مدارک—مدارک مارا باجه 8 گرفتند که یه خانم جوون بود که همزمان که داشتند مدارک و اطلاعاتو ما را چک میکرد به خانم جوون دیگه ای هم آموزش میداد که چطوری کار کنه و به خاطر همین دریافت مدارک ما کمی طولانی تر شد چون هر کاری میکرد به همکارش توضیح میداد. من در DS-160 نوشته بودم که جولای میخام برم امریکا و بعد که i-20 رسید فهمیدم زودتر از 2 آگوست نمیتونم برم. لذا وقتی i-20 منو دید و فهمید با چیزی که در ds نوشتم متفاوته گفت کی میخای اونجا باشی که گفتم هفته اول آگوست یه ماه زودتر از شروع کلاسام- بعد گفت اگر افیسر پرسید بگید اگوست میخاین اونجا باشید. در ادامه پرسید جفتتون روانشناسید که گفتم اره. درنهایت نشستیم و منتظر موندیم. در همین حین دیدم 2 تا خانواده زن و شوهر تقریبا مسن بالای 50 درجا توریستی ویزا گرفتند و البته پسرجوون یکیشون ریجکت شد و قرار شد جمعه بیان پیکاپ کنند. همه روحیه گرفتند. بعد 2 تا مرد جوان مجرد و یه خانم جوان برای توریستی رفتند که درجا ریجکت شدند و یه خانم مسن بالای 65 که چندبار هم رفته بود رفت برای کیلیرینس و جو دوباره سنگین شد. منوهمسرمو صداکردند کابین10. از شانس ما درکابین 11 (که به نظر آفیسر بدقلقه بود؛ البته هرکاری کردم چهرشو نتونستم ببینم) دکترنجفی وزیر کابیه خاتمی با زنوبچه اش رفتند که خیلی طول کشید مصاحبه اشان و اکثرا رفتند کابین 10. ما که رفتیم داخل آفیسرمون یه آقای سفیدپوسته بسیار جوون و عینکی که نهایتا 30 سال سن داشت و چشم و ابرو تقریبا مشکی بود. من خیلی تعجب کردم که چرا این اینقدر جوونه؟؟؟
    Me: hello
    officer: Hi, Do you speak English!
    Me: Yes.
    Me: my pleasure to meet you, Sir!
    officer: didn’t reply.
    بعداز لحظاتی چک کردن مدارک، گفت:
    officer: Why do you want to go USA?
    Me: I’m going to take a PhD degree in Psychology.
    Which University?
    Me:…
    Officer: Full fund!
    Me: Yes.
    بعد یه مقدار درمورد بسکتبال صحبت کرد که به نظر بسکتبالیستی و این دانشگاه به نیمه نهایی مسابقات بسکتبال رسیده و با هم خندیدیم. بعدگفتم منکه اندازه اونا حرفه ای نیستم. گفت البته! اما میتونی طرفدارشون باشی و بری بازیهاشونو نگاه کنی. بعدش پرسید: چه گرایشی از روانشناسی! گفتم جنراله و هنوز مشخص نیست.( هرچند گرایشم وادوایزم همه اش مشخص بود ولی ازشانش من در i20 نوشته بود گرایش عمومی و هیچی درمورد طرح و تزمو و چی کاری قراره بکنم نپرسید). بعدش درمورد سربازی پرسید که گفتم معاف شدم به خاطر کفالت پدرم. خواستم توضیح بدم چیه کفالت، حالتی چهرشو نشون داد که میدونه و احتیاجی به توضیح نیست. بعدش: کار میکنی؟ گفتم بله یه ساله بعداز فارغ التحصیلی تو یه کلینیک برای کودکان و نوجوانان رواندرمانی میکنم. چندساله ازدواج کردید؟ من:..سال. اون موقع جوون بودیم. آفیسر: هنوز جوونید!!! سوال بعدی: اول به انگلیسی گفت همدیگرو از جونیور هایسکول میشناسید؟ بعد من نگرفتم! گفتم پاردن؟ بعد به فارسی گفت ابتدایی، دبستان! گفتم نه. از دانشگاه (نمیدونم چه فکری کرد این سوالو ازمون پرسید).
    بعد شروع به تایپ کرد فکر کنم 1 یا 2 دقیقه طول کشید. بعدش گفت:
    Your visas are approved and multiple. Come on Friday 5 P.M to get your passports.
    Me: I was something like a shocked person and said: may I come tomorrow?. He said no. Friday 5 p.m.
    هیچی سوالی از همسرم نپرسید و اون همش منتظر بود که یه چیزی بپرسه و هیچی مدرکی هم دال بر ازدواجمون ازمون نخواست.
    ادامه دارد....

ادامه.....اول
    اوه! یه نکته جالب.
    به من گفته بودند اگه از زمانه مصاحبه ات تا زمان شروع کلاسات که در i20 خورده 4 ماه فاصله داشته باشه، نمیتونند ویزا بدند و باید کلیرینس اجباری بخوری حتی اگه مشکوک نباشی. درصورتی که شروع کلاسای من 2 سپتامبر بود و بیش از 4.5 ماه فاصله بود. اما با این حال ویزامون درجا داد. اما یادمه که وقتی داشت تایپ میکرد یه چیزی زیره زبونش شمرد مثل تعداد روزها یا ماه ها. البته سوال اخرش این بود که کی میخای اونجا باشی که من دقیقا 30 روز قبل از شروع کلاسارو گفتم 2 اگوست و شاید به خاطر همین ویزا را اپرو کرد. راستی یه نفر دیگه هم دانشجویی بود بعد از مصاحبه ما که برق شریف بود و f1 f2 بودند که مصاحبه اونا طولانی تر با همین افیسر ما بود که کیلیرینس خوردند. فول فاند آر ای بود. از اونا هم درمورد رشته و تحقیق پرسیده بوده و گفته بوده گه برات 11 سوال را میفرستیم و توضیحات بیشتر بده. یه خانم هم f2 بود که میخوست بره پیش همسرش که یکی 2ماه بود ازدواج کرده بودند کلی البومو و... که کیلیرینس خرده بود. راستی چون کابین چوبیه و پشت شیشه مصاحبه میکنند، صداشون خیلی ضعیف میاد و یه اسپیکر کنار شیشه هست که صدای افیسر رو پخش میکنه. اگه دونفری هستید، f1 کنار اون بی ایسته که بهتر بشنوه و بدون استرس پاسخ بده.
    افکار و اعمالی که من قبل از مصاحبه داشتم:
    چون 2سال پیاپی در لاتاری ثبتنام کرده بودم، فکر میکردم درد سر اساسی بشه برامون که هیچی نپرسید. فکر میکردم ویزا را میگیرم ولی نه درجا و مولتیپل بلکه بعد از کیلیرینس. تمپل 62 سوال مصاحبه را چندباری خوندم البته سوالات مهمش، که کمک کرد خیلی اروم تر بشم. Cv 5 صحفه ایم که پراز مقاله و جوایز و تجربه کاری و ...بود به 2 صفحه در حد دانشجو بسیار معمولی کاهش دادم. کلمات حساس از ریسرچ در روانشناسی را از صفحه لینکدین و ریسرچگیتم حذف کردم. با کوچکترین سرچ اسمم تمام مقالاتم بالا میومد که تحقیقات حساسی نیست اما چون تو روانشناسی این تحقیقات خاص بود، نخواستم دردسر توضیحو بکشم و همه را از cv ام حذف کردم. من چندوقتی هم در مدرسه کار رواندرمانی میکردم که جزو کارای داوطلبانه voluntary works در فرمds-160 نوشتم، شاید تاثیر داشت. یه موضوع دیگه اینگه من تافلم بین 85 تا 90 بود و فکر میکردم شاید در مصاحبه انگلیسی دچار مشکل بشم و گیر بده چون غلطهای ماینر در گرامر هم داشتم و حتی یه جا که ازش خواستم کلمه را تکرار کنه، به فارسی گفت که خندم گرفت. پس نگرانی خاصی از زبان در مصاحبه نداشته باشید اگه نمره اسپیکینگ تافلتون بالای 20 هست و تمرین سوالات مصاحبه بسیار کمک کننده است.
    جمع بندی من:
    آفیسرمون بسیار خوش برخورد بود. درمورد بسکتبال که صحبت کرد واقعا استرس منو کاهش داد که خودش نشون دهنده اینه که اینکاره هستند. درمورد اینکه شنیده بودم آفیسر ها روانشناسند یا نه!: اینو تکنیکی میگم که من جمله خاصی یا کلمه خاصی که نشون دهنده شناسایی آداما براساسه شخصیت باشه متوجه نشدم. فقط در عین حال جوونی به قدری مسلط بود و اعتماد به نفس داشت که من خودم به عنوان یه روانشناس میگم که حسابی لذت بردم! انگار سالیان ساله مصاحبه کننده است. همچنین من براساس گفته های دوستان کلکسیونی از مدارک، سی وی، sop، جاب آفر، ترجمه مدارک ازدواج و شناسنامه، نامه ادمیشن، bank statement یه مقدار برای همراهی همسرم در حد 5000دلار، ... با خودم برده بودم که هیچ چیزی ازمون نخواست. حتی ریزنمرات دانشگاهی و مدارک ازدواج واقعا جالبه برام!
    یه نکته جالب دیکه اینکه،
    بعضی از دوستان میان اینجا و 2، 3 هفته و گاها یکماه بعد از مصاحبه سوال و جواب های آفیسر را با جزئیات می نویسند. من که خودم 5 دقیقه بد از مصاحبه کوتاه میخواستم برای خودم یاداوری کنم واقعا سخت بود و از نظر نورولوژی حافظه هم یه خورده شک برانگیزه، تحت استرس و.... (مثلا خیلی سختم بود این سوالش یادم بیاد که پرسید آیا بسکتبالیستی؟ یا به نظر بسکتبالیست میای؟ یا بسکتبالیست هم که هستی؟. مثلا اگر سوال آخر را درنظر بگیریم خیلی متفاوت میشه داستان، چون من هیچ جا اشاره نکرده بودم که به طور حرفه ای بازی کردم و از این دست موارد) لذا دوستانی که سعی میکنند اطلاعاتو قراربدند، خواهشا بر صحت سوال جواب های پرسیده شده دقت بیشتری داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر به موضوع Flashbulb memory رجوع کنید که چطور حافظه ما میتونه متفاوت پردازش کنه واقعیت ها را.
    شرایطم هم این بود: دکترا روانشناسی. فول فاند TA. با F2 همسرم و سربازیم معافیت کفالت.
    دوستان درنظر داشته باشند که این محتوا نظر شخصیه منه و سعی کردم این تجربه بدون اغراق باشه، اما با درنظر گرفتن شرایط مصاحبه شاید بازم نیاز به اصلاح داشته باشه. لطفا دوستان خودشون با شرایط خودشون انطباقش بدند و کاملا تعمیم ندند.
    دیگه فکرم یاری نمیکنه چه چیزی را بنویسم. اگه دوستان سوالی دارند مطرح کنند در خدمتم.
    نهایتا اینکه سفر من با همسرم خیلی ارزون دراومد به علت شرایط خاص. در قسمت تجربیات بلیت و سفر به ارمنستان خواهم نوشت (اینجا) که برای همه دوستان میتونه مفید باشه مخصوصا قسمت اقامت رایگان در ایروان از طریق یه سایت.
    ویرایش توسط BehavioralGene : April 16th, 2014 در ساعت 01:28 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط BehavioralGene نمایش پست ها
    ادامه.....اول
    اوه! یه نکته جالب.
    به من گفته بودند اگه از زمانه مصاحبه ات تا زمان شروع کلاسات که در i20 خورده 4 ماه فاصله داشته باشه، نمیتونند ویزا بدند و باید کلیرینس اجباری بخوری حتی اگه مشکوک نباشی. درصورتی که شروع کلاسای من 2 سپتامبر بود و بیش از 4.5 ماه فاصله بود. اما با این حال ویزامون درجا داد. اما یادمه که وقتی داشت تایپ میکرد یه چیزی زیره زبونش شمرد مثل تعداد روزها یا ماه ها. البته سوال اخرش این بود که کی میخای اونجا باشی که من دقیقا 30 روز قبل از شروع کلاسارو گفتم 2 اگوست و شاید به خاطر همین ویزا را اپرو کرد. راستی یه نفر دیگه هم دانشجویی بود بعد از مصاحبه ما که برق شریف بود و f1 f2 بودند که مصاحبه اونا طولانی تر با همین افیسر ما بود که کیلیرینس خوردند. فول فاند آر ای بود. از اونا هم درمورد رشته و تحقیق پرسیده بوده و گفته بوده گه برات 11 سوال را میفرستیم و توضیحات بیشتر بده. یه خانم هم f2 بود که میخوست بره پیش همسرش که یکی 2ماه بود ازدواج کرده بودند کلی البومو و... که کیلیرینس خرده بود. راستی چون کابین چوبیه و پشت شیشه مصاحبه میکنند، صداشون خیلی ضعیف میاد و یه اسپیکر کنار شیشه هست که صدای افیسر رو پخش میکنه. اگه دونفری هستید، f1 کنار اون بی ایسته که بهتر بشنوه و بدون استرس پاسخ بده.
    تبریک میگم.

ممنون بابت اطلاعاتتون. ببخشید شما که تازه رفتید سفارت، یه لطفی میکنید بگید که آیا به نظر شما فرقی داره با کدوم آفیسر باشیم؟ خبر ندارید خانواده ها یا دانشجو هایی که با اون یکی آفیسر بودن هم، روز خوبی داشتن مثله شما یا نه؟

تمام این کسایی که گفتید ویزا گرفتن با آفیسری بودن که شما باهاشون مصاحبه داشتید؟ به نظرتون این موضوع اصلا مهمه یا نه؟ (لااقل استرس این رو نداشته باشیم که شانسمون به کدوم میخوره)

البته اون F1/F2 که کلیرنس خوردن رو گفتید که با آفیسر شما بودن، پس باید این موضوع زیاد مهم نباشه و هر کی مصاحبش بر اساس بک گراند خودشه. زمینه کاریشون چی بود که کلیرنس خوردن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

امروز چهارشنبه 2 بعداز ظهر مصاحبه داشتم .افیسر همون عینکی جوان بود. کلیرنس خوردم. گفت سوال میفرستن.
    به نظرم شرایط بستگی به رشته داره. رشته حساس کلیر میخوره و بقیه مشکل ندارن. هنوز گزینه رشته حساس ندیدم که کابین 11( همون اقایی که میگن جدی هست، هر چند که دو گزینه ای که من سراغ دارم گفتن که کلی خوشو بش هم کردن و راجع به مسایل دیگه هم حرف زدن) رفته باشه تا نتیجه گیری بکنیم. ولی اون دو نفر گرفتن بدون کلیر.
    کلا فکر میکنم که تصمیم گیری قبلا صورت گرفته، با توجه به سرعت سوال پرسیدن و مدرک نخواستن (کابین 10). هر چند که کابین11 ریز نمره هم چک میکنه!!
    خلاصه ما سر در نیاوردیم و تنها دل خوشی من اینه که پیام تبریک نوروزی اوباما اونجا خودنمایی میکرد (همینطور که میدونید اوباما گفته بود شرایط دانشجوهای ایرانی بهتر بشه....)

پاسخ سوالات بچه ها تاجایی که میدونم و بقیه را دوستان کمک کنند.:

ببخشید این لینک 62 سوال ویزای آمریکا، رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ من از اینترنت دانلود کردم به راحتی. با کی ورد های انگلیسی سوالات مصاحبه دانشجویی امریکا

راستی شما Research plan برده بودید برای سفارت ایروان؟ حتما لازمه رسمی باشه یا خودمون بنویسیم میشه؟ من نبردم چون تی ای بودم. ولی شنیدم ادوایزرتون باید بنویسه

و اینکه من نمره جی آر ای من رسمی نیست اگه print screen ببرم مشکلی نیست؟ منم پیرینت اسکیرین بردم. دیگه ریپورت نداره جی ار ای.

و همچنین مدرک ارشدم رو نگرفتم، نمیدونم ترجمه غیر رسمی که زیرش نوشته من تعهد خدمت دارم رو ببرم یا نبرم؟ میترسم بردنش باعث بشه که ویزا ندن!

از خیلی شنیدم که هیچ مشکلی پیش نمیاد.

مثل اینکه از شما هیچ مدرکی نخواستن، اما با توجه به اینکه شما قبلا تحقیق کردید راجب این سفارت، میشه اطلاعاتی که شنیدید یا خودتون بدست آوردید رو بهم بگید.

من تمام مدارکی که بچه ها قبلا پیشنهاد داده بودند بردم که اکثر سفارت ها میخان. فقط کارت سربازیمم ترجمه کردم که این سفارت حتما میگرفت. در کل بهتر باخودتون داشته باشید. کار دیگه یه دفعه گیر میدند اگه نداشته باشید درد سره.

Junior Member

سلام دوستان
    28 اپریل وقت دارم.لیسانس حسابداری
    bank statement 52000$ و نامه از یک دانشگاه در ایران دارم که هزینه تحصیلم رو در قبال تعهد خدمت و وثیقه ملکی پرداخت میکنه.
    پذیرش از (english language institude notre dame of maryland university )دارم و i-20 برام صادر شده. سال 1999 با ویزا j-2 یکسال در امریکا بودم. دو برادر و یک خواهرم متولد امریکا هستن و دو برادرم در maryland دکتری می خونن.
    job offer و سند ملکی برای social tie دارم. سربازی نرفتم و ترجمه وثیقه میخوام ببرم.
    ویزا امارات و عراق و اتریش و امریکا قبلا تو گذرنامه بوده و دارم که نشون بدم رفتم و برگشتم!!!! با توجه به اینکه خوانوادم(برادرهام) در رفت و آمد هستند و قصد ماندن در امریکا را نداریم آیا شانسی برای مالتیپل دارم؟ یا حتی سینگل؟ پدر مادرم در پروسه گرین کارت پرونده دارن اما فقط جهت سهولت در رفت و امد هست. خواهرم هم چون citizen هست برای همسرش اقدام کرده و برای دکتری قصد رفتن و ادامه تحصیل دارن. از دوستان خواهش میکنم اگر راهنمایی می تونن برای مصاحبه بهم بکنن بگن.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان لطفا توجه کنن:

تعداد زیادی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن به این تاپیک حذف شدند.
    این تاپیک صرفا پذیرای پست هایی هست که در مورد تجربیات روز مصاحبه باشند.
    لطفا فقط دوستانی که اخیرا برای مصاحبه به سفارت ایروان رفتند، تجربیاتشونو اینجا پست کنن،
    همچنین کاربرانی که هنوز برای مصاحبه نرفتند و سوالاتشون دقیقا مربوط به مسائل روز مصاحبه میشه، میتونن در این تاپیک سوالاتشونو بپرسند تا اون دسته از کاربرانی که اخیرا تجربه ی مصاحبه داشتن، پاسخگو باشند.
    در ضمن پیشنهاد میکنم جهت کسب اطلاعات بیشتر، به تاپیک ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۳
    مراجعه کنید تا هم با نحوه ی ارسال پست مرتبط آشنایی پیدا کنید و هم از تجربیات دوستان سال قبل استفاده کنید.

با تشکر، مدیریت فروم.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

14 اپریل: پسر- مجرد - ورزشی 2 عدد: ریجکت( گفته مجردین!!) البته به نظرم معقول بود ریجکتشون
    دختر- زیست- بی فاند( از مستر و پی اچ دی خبر ندارم) درجا ویزا
    دختر- ژئو فیزیک (زلزله)- با فاند- پی اچ دی. یه ماه دیگه بیاد بگیره چون اکسپایر میشه
    16 ]پریل: کل خانواده سه نفری میرفتن دخترشون رو ببینن. گرفتن( فکر کنم مدارک مالی خوبی دال بر برگشتن داشتن)
    دختر- حقوق- مستر- پارشیال فاند- یه ماه دیگه بیاد بگیره که اکسپایر نشه
    خودمم که قبلا گفتم- کلیرنس
    17 اپریل: پدر و مادر برای دیدن دخترشون:ر فتن تو کلیرنس
    پدر خانواده تنها- همسرو سه فرزند در استرالیا و دخترشون امریکا: کلیرنس

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_en84 نمایش پست ها
    14 اپریل: پسر- مجرد - ورزشی 2 عدد: ریجکت( گفته مجردین!!) البته به نظرم معقول بود ریجکتشون
    دختر- زیست- بی فاند( از مستر و پی اچ دی خبر ندارم) درجا ویزا
    دختر- ژئو فیزیک (زلزله)- با فاند- پی اچ دی. یه ماه دیگه بیاد بگیره چون اکسپایر میشه
    16 ]پریل: کل خانواده سه نفری میرفتن دخترشون رو ببینن. گرفتن( فکر کنم مدارک مالی خوبی دال بر برگشتن داشتن)
    دختر- حقوق- مستر- پارشیال فاند- یه ماه دیگه بیاد بگیره که اکسپایر نشه
    خودمم که قبلا گفتم- کلیرنس
    17 اپریل: پدر و مادر برای دیدن دخترشون:ر فتن تو کلیرنس
    پدر خانواده تنها- همسرو سه فرزند در استرالیا و دخترشون امریکا: کلیرنس
    اقای دکتر- ریجکتی از دبی- 2 دقیقه بعد از مصاحبه: عصبانی: ریجکت در جا- زیر لب نمیتونم برای یه ویزا برم ازدواج کنم!

Junior Member

سلام.
    پدر و مادر من و همسرم امروز 21 اپریل برای ویزای B2 مصاحبه داشتند و هر 4 نفرشونم approve شدن و بجز مادر من که خانه دار هستند بقیه همه کلیرنس خوردن. اینو بگم که اکثر سوالاتی که ازشون پرسیدن سوالاتی بودن که انتظارشونو داشتیم. توصیه من اینه که رو موارد سوال برانگیز case خودتون حتما کار کنید و جواب های قانع کننده براشون آماده داشته باشید. افیسر پدر و مادر من یک مرد جوان بوده و افیسر پدر و مادر همسرم اون آقا شبیه جان کری. برخلاف چیزی که من تو اینجا خونده بودم و طق گفته پدر مادرامون آقا شبیه جان کری از اون یکی خیلی خوش برخورد تر بوده. از هر دو راجع به کارشون، بچه هاشون و سربازیشون پسیدن و مدارک مرتبط با سربازی رو خواستن. بعد از سوال در مورد سربازی پدرم پرسیده که اون یکی بچه تون کجاست و چی کار میکنه که اونام گفتن ایران دانشجو ه. چیزی که عجیبه اینه که پرسیده آیا اونم بعد درسش میره سربازی یا نه !!! از پدر من پرسیده چرا رفتی لندن ؟! در حالیکه مادر من رفته بود ! از پدر و مادر همسرم هم راجع به سفرهاشون پرسیده که کجاها رفتید. همچنین اینکه آیا کسی تو پر کردن این فرم ها کمکتون کرده ؟ و پسرتون کجا درس میخونه.
    راستش من انتظار نداشتم کلیرنس بخورن ولی خوردن. در مورد کیس پدر و مادر من بگم که 2 سال پیش اومده بودن آمریکا، دایی و خاله من اینجا سیتیزن اند و مادرم اروپا رفته چند بار. کیس خانواده همسرم : هر دو بچشون خارج از ایران اند ، پدر شوهرم هیچ مسافرت خارج از کشور نداشته. همه بجز مادر من بازنشسته هستند ولی هیش کدوم رو بازنشسته نزده بودیم و کارای part time ای که هر از گاهی انجام میدن رو به عنوان primary occupation نوشته بودیم. چون به نظرم رو retired حساسند و حتی از اینا هم پرسیدن حالا که بازنشسته شدید چی کار می کنید؟
    بازم اگر سوالی بود در خدمتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)