نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 211 از 460 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

من رشته م بیزینس (سیستم های اطلاعاتی) هست. من دو بار به phd coordinator ایمیل زدم و گفتم RA بدید گفتا ما معمولا RA نمیدیم چون دانشجوها سال دوم موضوع شون معلوم میشه... برام 3 تا فایل pdf پیوست کرده که لیست درسایی که دانشجوهای دکتری اونجا میخونن (standard phd plan) هست. حالا به نظر شما من ایروان وقت ویزا نگیریم! یا بگیرم و ایمیل استاد و به همراه اون سه تا فایل پرینت بگیرم و ببرم، به نظرتون قبول میکنن؟ ایروان از دوستان مدیریتی و بیزینسی تا حالا RA خواسته؟ اگه بخواد و ندیم یعنی رد میشیم؟
    سلام من هم در زمینه مدیریت تحصیل خواهم کرد از من SOP خواست و من هم RP نداشتم... اگر بخاطر این مسئله فقط هست لزومی نداره وقتتون رو به جای دیگری بندازید.. RP معمولا برای رشته های حساس مهمه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام

من I-20 ام تازه به دستم رسیده و میخام برا سفارت وقت بگیرم. رشته خودم کنترله و برا دکترا فول فاند پذیرش گرفتم. همسرم لیسانس برق داره با فوق لیسانس فلسفه و قراره همراه من بیاد. مشکل ما اینه که همسرم سربازیش سپاه بوده. البته تو فرماندهی دژبان بوده. سوال من اینه که آیا سربازی همراه مهمه که کجا بوده؟ و کلا کدوم سفارتو به ما پیشنهاد میدین؟

خیلی خیلی ممنون

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: برق، کنترل، دکترا

زمینه تحقیقاتی آینده: رباتیک

رشته و مقاطع قبلی: برق - کنترل، ارشد و لیسانس

نام دانشگاه‌های پیشین: شریف - امیرکبیر

زمینه کاری در لیسانس: مدل سازی سیستم های غیر خطی با شبکه عصبی

زمینه کاری در فوق لیسانس: Decentralized Control

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ Multi-Agent, Robotics, Industrial Control,Decentralized Control

سال فارغ التحصیلی:
    2011

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ تئورتیکال، اکسپریمنتال

آیا فاند دارید؟ بله

نوع فاند؟ ) Full, TA (TA, RA, Scholarship, Full or Partial

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟
    خیر

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ دپارتمان برق

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: 1

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 1

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ خیر

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ Industrial Control- Decentralized Control

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ ، 2 سال سابقه آموزشی کنکور ارشد

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ خیر

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ 3 سال دستیار پژوهشی دانشگاه امیرکبیر، DG، مترو

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ 1 ترم دانشگاه علمی کاربردی، 1 ترم TA شریف

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! خیر

ّ

ویرایش توسط laya_Sham : April 24th, 2014 در ساعت 10:51 PM

سلام جناب هایزنبرگ،
    من شرایطم رو در زیر نوشتم، خیلی ممنون می شم منو راهنمایی کنید برای انتخاب سفارت. من کلا قبل از این فکر نمی کردم مرحله سفارت خیلی سخت باشه ولی ظاهرا اشتباه می کردم. من رشته ام واقعا حساس نیست (به نظرم خودم حداقل)، فقط نمی دونم مثلا به آفیسر ها بگم که رشته ام طراحی الگوریتمه و واسه مسائل نظری راه حل بهینه پیدا می کنیم یا جنبه های مختلف شبکه های اجتماعی رو مطالعه می کنیم چقدر ملموسه براشون؟ (یکم نگرانم)

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی : computer science - دکتری
    زمینه تحقیقاتی آینده: الگوریتم تقریبی و نظریه بازی‌ها
    رشته و مقاطع قبلی: کارشناسی (مهندسی نرم افزار) و کارشناسی ارشد (مهندسی نرم افزار-الگوریتم و محاسبات)
    نام دانشگاه‌های پیشین: صنعتی شریف (هر دو مقطع)
    زمینه کاری در لیسانس: (طراحی صفحات وب content management system)
    زمینه کاری در فوق لیسانس: شبکه های اجتماعی – الگوریتم های تقریبی و تصادفی
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ رزومه (الگوریتم تقریبی، تصادفی، روش های احتمالاتی، شبکه اجتماعی و نظریه بازی ها)
    سال فارغ التحصیلی: شهریور 91 – سپتامبر 2012 (تو این گپ کلا کاری انجام ندادم جز امتحان زبان ها)

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ ایران- هردو، آمریکا - تئوری
    آیا فاند دارید؟ بله
    نوع فاند؟ فول - RA
    در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟
    فاند سال اول شما به چه صورت است؟ بصورت RA و برای 8 یا 9 ماه (سال تحصیلی)
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ تو نامه پذیرش اسم استاد contact ام اومده و موقع مصاحبه استادم گفت که من فعلا mentor ات هستم ولی خواستی می تونی عوض هم بکنی
    اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ هند
    منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نمی دونم،
    فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ تو صفحه اش که چیزی مشخص نیست
    آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ استادی که باهاش توافق کردم، علاوه بر علاقه مندی‌های من سه مورد از علاقه مندی هاش ad hoc network و sensor network و distributed computing هست، نمی دونم حساس حساب می شه یا نه
    تعداد کل مقالات: مقاله ندارم

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ نمی دونم
    سابقه کار: طراحی صفحات وب (ایجاد یک شبکه اجتماعی برای بنیاد نخبگان)

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟
    تی ای بودم – در رابطه با تزم هم تو آزمایشگاه استادم پژوهش می کردم.

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! هیچی

یه سؤال دیگه ای هم داشتم، تو پست های قبلی خیلی دیدم که سفارش کردید رزومه یا اس او پی رو بچه ها تغییر بدن، خواستم بدونم خوب اگه رزومه ام رو از استاد بگیرن یا فرم اپلیکیشن دانشگاه و یکی نباشه این بد نیست ؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehraneh66 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی : computer science - دکتری
    نام دانشگاه‌های پیشین: صنعتی شریف (هر دو مقطع)
    زمینه کاری در فوق لیسانس: شبکه های اجتماعی – الگوریتم های تقریبی و تصادفی

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! هیچی یه سؤال دیگه ای هم داشتم، تو پست های قبلی خیلی دیدم که سفارش کردید رزومه یا اس او پی رو بچه ها تغییر بدن، خواستم بدونم خوب اگه رزومه ام رو از استاد بگیرن یا فرم اپلیکیشن دانشگاه و یکی نباشه این بد نیست ؟؟؟
    سلام

هر همکاری با شریف داشتید حذف کنید!

شبکه های اجتماعی حساس نیستن... ولی اگر واژه هایی مثل distributed systems استفاده کنید خطراتی داره.. همچنین الگوریتم های بهینه سازی رو نگفتید.. اگر swarm optimization یا Particle Swarm و اینجور چیزا دارید حذف کنید که با زمینه های رباتیکی اشتباه نگیرند!

تغییر بدید و سانسور کنید جاهای خیلی حساس رو که خطر کم شه!

شما مشکلی برای دبی ندارید با اطلاعاتی که دادید....

چون RA هستید یه RP غیر حساس بگیرید و ببرید... توصیه میشه...
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    حساسه کارتون.. خوب هم حساسه

این رو کامل بخونید بعد بیایید بگید چیز حساسی نمیبیند: دیتابیس ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i)

​من به شما آنکارا رو پیشنهاد میدم... تا جایی که میتونید موارد حساس رو حذف کنید!
    دستتون در نکنه بابت راهنمایی.

در مورد موارد فوق: مورد کاری در لیسانس که کلا جایی ذکر نشده می تونم هر چی بگم یا کلا حذف کنم.
    توی مقالاتم کلا دو تاش مدل سازی سیستم سه تانک و بویلر توربین (کلا فقط در مورد توان ورودی و برق خروجی هست و با توربینش کاری ندارم) تو عنوانش عبارت Boiler-turbine اومده سه تا دیگه از مقالاتم هم که همین دوتا سیستم هست با سیستم مبدل dc-dc که یک روش کنترلی (ترکیبی از فازی و کنترل مدل پیش بین) پیاده کردم. یک موردم که کنترل فازی سیستم آشوب هست. (اینارو کاری نمی تونم کنم دیگه توو اینترنت هست)
    اون کارای پژوهشی هم جایی ثبت نیستن و هیچ مدرکی دال بر وجودشون نیست همچنین در مورد RA.
    RP هم که می خوام بنویسم در مورد افزایش قابلیت اطمینان و بهروری شبکه قدرت.

نظرتون در این موارد چیه؟ هنوز هم دبی خطری هست ؟ آخه باید تا 20/8 اونجا باشم. آنکارا حساب کتابش معلوم نیست خوشبینانه اوایل jun میشه.

با تشکر

Junior Member

سلام
    دبی خیلی خوش بگذره!
    فقط لطفاً همکاری با شریف رو کاملاً حذف کنید!
    در ضمن RP هم نبرید و بگید فعلاً TA هستید...
    چند تا پست بالا تر گفتم که چی میگن و چی بگید برای TA از 20 تا به این ور بخونید متوجه میشید گیر RP تو دبی رو چجوری میشه رفع کرد!

دستتون درد نکنه. ولی آخه مالتیپل میده دبی اصن؟
    به خواهرام مخصوصا که یکیشون داره کار می کنه دبی گیر نمیده؟
    ویرایش توسط saradepor : April 25th, 2014 در ساعت 12:45 AM

Junior Member

من اطلاعاتم خیلی کمه از هر کس هم یه چیزی میشنوم ممنون می شم راهنمایی کنید.
    رشته بعدی:
    مهندسی مکانیک ، دکتری گرایش ساخت
    زمینه تحقیقاتی آینده: ماشین کاری التراسونیک
    رشته و مقاطع قبلی: مکانیک ساخت ، لیسانس علم و صنعت ارشد :تربیت مدرس
    زمینه کاری در فوق لیسانس: ماشین کاری
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ تو رزومه نانو ماشینینگ و التراسونیک و کلا ساخت تو سفارت هنوز تعیین نکردم
    سال فارغ التحصیلی:90
    زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ تو ایران هم تئوری هم اکسپریمنت تو آمریکا هر چی استاده بگه
    آیا فاند دارید؟ بلی
    نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial
    فک کنم فول فاند RA ماهی 1700 به همراه 5000 فلوشیپ
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ بله متاسفانه چینی تشریف دارن
    فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ نمی دونم ولی فک کنم دانشگاه تامینش کرده
    آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ یه جورایی بله به طور کلی ساخت و تولید هست
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی:1
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:1
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی:2
    آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ زیر مجموعه ساخت و تولید هست ، یه تئوری تو ماشین کاری التراسونیک دادم و با اکسپریمنت تئوری رو وریفای کردم.
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ بیشتر بحث ماشینکاری هست. این نکته رو هم باید بگم که هر چند ساخت و تولید هست ولی ماشین کاری خیلی هایتک نیست البته آلتراسونیک و نانوش یه جوری های تک محسوب میشه فک کنم.
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ مقاله هام نیست ولی استادم اونجا نانو هم کار میکنه.
    آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ خیر
    آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ خیر
    .آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ ارتعاشات التراسونیک مقاله دادم.
    در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. همسرم روانشناسی می خونه .
    آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟خیر استادم هست که خودش انگلیس درس خونده و فکر نمی کنم حساس باشه.
    آیا امکان تهیه Research Plan دارید فکر کنم بلی
    سابقه کار دولتی؟ خیر اما همسرم در دانشگاه سابقه کار دولتی داشته
    سابقه کار خصوصی؟ یه مدت بیکار بودم ، سابقه کار خصوصی هم تو زمینه ماشین کاری و طراحی قالب دارم کمتر از یک سال
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ فقط تدری
    وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! ،انجام دادم ، تو دانشگاه مالک اشتر که زیرمجموعه وزارت دفاعه و آموزشی هم جواد نیا بودم و کامل خدمت کردم از کسری هم استفاده نکردم 92 هم کارت گرفتم.
    کارتم هم جدیده.

سلام

هر همکاری با شریف داشتید حذف کنید!

شبکه های اجتماعی حساس نیستن... ولی اگر واژه هایی مثل distributed systems استفاده کنید خطراتی داره.. همچنین الگوریتم های بهینه سازی رو نگفتید.. اگر swarm optimization یا Particle Swarm و اینجور چیزا دارید حذف کنید که با زمینه های رباتیکی اشتباه نگیرند!

تغییر بدید و سانسور کنید جاهای خیلی حساس رو که خطر کم شه!

شما مشکلی برای دبی ندارید با اطلاعاتی که دادید....

چون RA هستید یه RP غیر حساس بگیرید و ببرید... توصیه میشه...
    ممنون از راهنمایی اتون،

فقط دو تا سؤال دیگه،
    1. ویرایش رزومه مشکل ساز نیست؟ چون قبلا اینها رو برای اپلیکیشن دانشگاه (نورث ایسترن) هم فرستادیم و کلا روی وب هم بوده قبلا، هر چند که الآن برش داشتم.
    2. فرمودید دبی مشکلی نداره برای من؟ نظرتون راجع به ارمنستان چیه؟

Junior Member

با سلام
    اطلاعاتم رو در ادامه آوردم ولی این نکته من پذیرش کاندیشنال دارم که اون دانشگاه دوره زبان هم بگذرونم (اینجا تافل یا آیلتس رو امتحان ندادم) رو نمی‌دونستم تو کدوم بند بیارم. در مورد رشته هم با توجه به سابقه کارم تصمیم گرفتم مدیریت ساخت بخونم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:
    مهندسی عمران - مدیریت ساخت (البته تو I20 نوشته جنرال) - فوق لیسانس

زمینه تحقیقاتی آینده: -

رشته و مقاطع قبلی: لیسانس مهندسی صنایع - فوق مهندسی مالی (هنوز دفاع نکردم و فکر می کنم بهتره حذفش کنم)

نام دانشگاه‌های پیشین: دانشگاه امیرکبیر - دانشگاه تهران

زمینه کاری در لیسانس: کاربرد الگوریتم‌های فراابتکاری (متاهیوریستیک) در مهندسی صنایع

زمینه کاری در فوق لیسانس: کاربرد برنامه‌ریزی پویا در معاملات زوجی

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ -

سال فارغ التحصیلی: لیسانس ۲۰۰۸ - فوق دفاع نکردم

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟

آیا فاند دارید؟ خیر

نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ -

فاند سال اول شما به چه صورت است؟ شخصی (اسپانسر)

اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند! یکی از دوستام (به عبارتی دوست پسرم) تو آمریکا اسپانسرم شد که اسمش تو I20 هم اومده

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ خیر

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ -

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ -

نوع سازمان؟ -

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ -

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ -

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: -

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: -

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: -

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: -

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید -

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ -

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ خیر

.آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید خیر

آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید.

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ خیر

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ بله ولی محل کارم داخل شرکت نفت بوده (پیمانکاری) - کنترل پروژه - ۵.۵ سال

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ بله

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ خیر

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ خیر

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ خیر

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! خیر

آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! -

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! -

وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید!
    -

سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟
    -

کجا خدمت کردید؟!
    -
    کارت قدیم دارید یا جدید! -

کسری خدمت دارید!؟
    -

آمورشی کجا بودید؟!
    -

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)