صفحه 10 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

با سپاس از جوابتون Heisenberg7 عزیز و اینکه با حوصله جوابگو هستید: اگه تحصیلی باشه و باز هم بگم فارسی مشکل ساز میشه؟ انگلیسی می تونم جواب بدم اما نگرانم که سوالات تخصصی تر بپرسه و طولانی شه و من نتونم از پسش بر بیام واسه همین می خوام بگم فارسی. مشکل ساز میشه برام؟ ریجکت می کنند؟

و اینکه من برای 3 ماه اول از دانشگاه مورد نظر دوره ی زبان رو گرفتم . یعنی نمی بینن تو مدارک؟ باز هم با این حال ریجکت می کنند؟
    ویرایش توسط shabgard66 : April 20th, 2014 در ساعت 09:33 PM

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa2013 نمایش پست ها
    با سپاس از جوابتون Heisenberg7 عزیز و اینکه با حوصله جوابگو هستید: اگه تحصیلی باشه و باز هم بگم فارسی مشکل ساز میشه؟ انگلیسی می تونم جواب بدم اما نگرانم که سوالات تخصصی تر بپرسه و طولانی شه و من نتونم از پسش بر بیام واسه همین می خوام بگم فارسی. مشکل ساز میشه برام؟ ریجکت می کنند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasa2013 نمایش پست ها
    و اینکه من برای 3 ماه اول از دانشگاه مورد نظر دوره ی زبان رو گرفتم . یعنی نمی بینن تو مدارک؟ باز هم با این حال ریجکت می کنند؟
    سلام

اگر پذیرش زبان دارید پس بدون فاند هستید! درسته؟!
    اصلاً ایروان نرید چون الان بدون فاند ها رو رد می کنند!
    به نظر من شما بهترین جایی که میتونید برید آنکارا هست که حداقل روی کاندیشنال ها کمترین حساسیت رو داشته! (حداقل در 6 ماه گذشته...)

در مورد زبان باید بگم حتی اگر کاندیشنال هستید خیلی مسلط و با اعتماد به نفس اینگلیسی صحبت کنید و جایی اگر نتونستید جواب بدید و خیلی دیدید اوضاع خرابه سوئیچ کنید به فارسی! اینطوری بهتره! شما به خاطر کاندیشنال بودن یه مقدار شانستون اتوماتیک پایین هست! پایین تر نیاریدش! سعی کنید یه دو سه هفته به کوب زبان بخونید .. از این سیستم های مکالمه مثل نصرت هم میتونید استفاده کنید برای تمرین! اینطوری شاید یه پیشرفتی تو زبانتون بکنید و آفیسر احساس کنه تو سطح متوسط ایرانی ها هستید... اینطوری شانستون هم بالاتر میره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام
    ما دوشنبه 24 مارچ برای ویزای توریستیb2 اقدام کردیم من و همسرم حتی پسر 7:سالمونو نبرده بودیم ..اصلا برخورد افسر دوستانه نبود یک افسر ریشو موی جوگندمی و خیلیییی جدی ..همون کابین 10 اصلا این همه مدارکی که ترجمه کرده بودیم به درد نخورد ...خیلی برخوردش بد بود ..من دیگه اصلا حاضر نیستم اقدام کنم.که اینقدر کوچک بشم تقریبا همه توریستی ها رد شدن

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahebkar نمایش پست ها
    سلام
    ما دوشنبه 24 مارچ برای ویزای توریستیb2 اقدام کردیم من و همسرم حتی پسر 7:سالمونو نبرده بودیم ..اصلا برخورد افسر دوستانه نبود یک افسر ریشو موی جوگندمی و خیلیییی جدی ..همون کابین 10 اصلا این همه مدارکی که ترجمه کرده بودیم به درد نخورد ...خیلی برخوردش بد بود ..من دیگه اصلا حاضر نیستم اقدام کنم.که اینقدر کوچک بشم تقریبا همه توریستی ها رد شدن
    خب برای چی؟علت رد کردنها رو نمیگفت؟دانشجویی چی؟بود یا نبود؟گرفتن یا نه؟چرا برخورد بد؟لطفا کمی توضیح بیشتری بدین برای آیندگان.ممنون
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام فقط یک رانشجوی دندان پزشکی بدون فاند بود که رد نشد ..توریستی ها همشون تقریبا رد شدن . از من پرسید چرا پسرتون رو نمی برید ..گفتم برای اینکه به شما تابت کنیم که برمیگردیم تازه من معلم اموزش و پرورش هستم و شغلم طوری هست که حتما به خاطرش برمی گردم ..دو بار پرسید .کجاهای امریکا رو می خوای بگردی. من یک رعوت نامه از شوهر خواهرم که امریکایی هست و استاد دانشگاه هست هم داشتم .. ولی فایده نداشت..دو بار پرسید که چرا تو می می خوای بری. با یک لحنی که انگار توی می قرار هست من تو امریکا بمب بگزارم .

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhooon نمایش پست ها
    من 16 آپریل وقت ویزا دارم. با توجه به این که BS که برای دانشگاه فرستادم قدیمیه، اگر BS جدیدی که میگیرم مبلغش کمتر از مبلغ BS قدیمی که برای دانشگاه فرستادم باشه، آفیسر ایراد میگیره؟؟؟ البته BS جدید همواره مبلغ I-20 رو پوشش میده
    اصولا نباید گیر بده.ولی اگر میتونید نقطه ضعفی که آفیسر بتونه گیر بده،دستش ندین بهتره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376r نمایش پست ها
    سلام هایزنبرگ عزیز و سایر دوستان گرامیم
    من قبل از اینکه بیام اینجارو بخونم برای پدرم و خواهرم(به همراه دختر 9 ساله اش) وقت توریستی گرفتم برای 17 آپریل.با این اوصاف که شما میگید من باید چیکار کنم؟
    یعنی هیچ شانسی ندارن؟
    نمیشه یه جوری این وقتو انتقالش بدم به ترکیه؟
    من بهمراه همسرم F1 و F2 و در آمریکا هستیم.

ممنون میشم اگه کمک کنی.. خیلی عذاب وجدان دارم الان.
    اصلا عذاب وجدان نداشته باش. اولا همه جا به توریستی گیر میدن مخصوصا وقتی یکی از اقوام درجه یک در امریکا باشد. باید منطقی عمل کنید. یکی از دوستان ، پدر مادرش مثل اب خوردن از همین ارمنستان گرفتن.
    اما خواهر همیشه گیره. ولـــی اگه خواهرتون شوهر داشته باشه که ایران بمونه ، باز هم به خواهرتون میدن.
    بازم تجربه یکی از دوستانم که الان خواهرش و دختر خواهرش امریکا هستند به صورت توریستی رو میگم. اول رفتند دوبی ، افیسر گفت شما هیج جا توریستی نرفتی واسه همین ریجکت.
    خلاصه خواهر دوستمون یه سفر رفت پاریس با بچه اش و برگشت بعد رفت سفارت امریکا ( نمیدونم این دفعه کجا ) اما زیر 2ماه کلیر شد. امـــــــــــــــــا دلیل اصلی که به خواهر و دختر خواهرش ویزا دادند این بود که شوهر خواهرش تهران مونده بود وگر نه به یک خانواده کامل که یکی از نزدیکاشون امریکاست توریستی نمیدهند.
    حالا شما در یک لحظه میخوای پدر، خواهر و دختر خواهرتو یه جا ببری امریکا. آخه کدام سفارت چنین کاری رو میکنه!
    دلیل منطقی باید بگی که هر سه نفر مورد نظر حتما بر میگردند ایران، دلیل چی داری؟
    مثلا مادرتون ایران بمونه ، خب پدر حتما به ایران برمیگرده. یا اگه مادر در قید حیات نیست ، پدر ملکی زمینی در ایران داشته باشه بازم دلیل خوبیست برای بازگشت پدر.
    برای خواهرتون هم همین طور، شوهر خواهر در ایران باشد و...

Junior Member

سلام من چند روز پیش مصاحبه داشتم اتز ایروان ریجکت شدم
    فوق لیسانس مدیریت هستم دوباره میخواستم مستر اقدام کنم .فاند داشتم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zei نمایش پست ها
    سلام من چند روز پیش مصاحبه داشتم اتز ایروان ریجکت شدم
    فوق لیسانس مدیریت هستم دوباره میخواستم مستر اقدام کنم .فاند داشتم.
    سلام! خوبید؟!

چقدر فاند داشتید!؟ احتمالا فاندتون فول نبوده!

میشه بیشتر توضیح بدید؟! فامیل داشتید در آمریکا!؟ چقدر باهاتون فاصله داشتند نسبت به جایی که میرفتید؟

Bank Statement شما به نام کی بود؟!

شما حتماً از آنکارا اقدام کنید! ایشالا به آفیسر مرد مو بور میخورید و میگیرید! اگر به زن مو مشکی خوردید و رد شدید بلافاصله تا وقت ها بازه اقدام کنید و دفعه بعدی به آفیسر مو بور میخورید و میگیرید!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام
    امروز من مصاحبه داشتم.
    بعد از ی ساعت صحبت آخر سر به من گفت که باید مجددا مصاحبه بدی. شاید فردا (قرار شد خبر بده) و شاید 2 ماه دیگه. آیا همچین چیزی متداوله؟
    post doc
    مهندسی مواد - خوردگی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)