صفحه 13 از 59 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام دوستان ، من و همسرم ديروز مصاحبه داشتيم و approve شديم ولي clearance خورديم ، ديروز تقريبا همه تقريبا پدر و مادرها بودن كه أقدام به ويزاي b2 كرده بودن دو يا سه تا دانشجو بود با ما اون اقايي كه شبيه جان كري بود و تو باجه ١١ بود مصاحبه كرد، فوق العاده فرد با شخصيت و خوش برخورد و مؤدبي بود اولين سوالش چرا ميخواهين برين امريكا ، چقد ميخواهين بمونين ، چند تا بچه دارين ، كجا هستن بچه هاتون
    بعد هم از اون فرم كه پر كرده بوديم سؤال ميپرسيد ببينه جوابها يكي هست يا نه مثلا شغل ما چيه كار دولتي داريم يا نه و از همسرم راجع به دوران خدمت پرسيد و نيم ساعت سؤال و جواب بود
    بعد هم كه گفتم clearance خورديم و منتظر جواب امروز برميگرديم
    ارزوي موفقيت برا همه رو دارم بازم هر سؤالي داشتين من در خدمتم

Junior Member

سلام. میخواستم لطفا من رو راهنمایی کنید. اولا اینکه ایا طبق قراری که هست مترجم فارسی زبان اونجا برای مصاحبه وجود داره یا خیر؟ ایا امکان داره اگر به یکی از والدین ویزا بدن و دیگری بک گراند چک بخوره، اولی بگه من صبر میکنم تا جواب همسرم بیاد؟ کلا اینها negotiable هستند یا نه؟ (مادر من پاشو کرده تو یه کفش که اگه به پدرت ویزا ندن من تنها نمیام.) کلا بهتره شرایط رو براشون توضیح داد یا فقط به سوالاتی که اونها میپرسن جواب داد؟ ممنون.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanSN نمایش پست ها
    سلام
    امروز من مصاحبه داشتم.
    بعد از ی ساعت صحبت آخر سر به من گفت که باید مجددا مصاحبه بدی. شاید فردا (قرار شد خبر بده) و شاید 2 ماه دیگه. آیا همچین چیزی متداوله؟
    post doc
    مهندسی مواد - خوردگی
    سلام

شما چی شد شرایطتتون؟! مصاحبه مجدد به کجا رسید!؟
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

میشه بپرسم برگه ای که دادن بهتون روش چی نوشته بود؟ و چه رنگی بود؟

Junior Member

Question پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ما هفته پیش اونجا بودیم، دوستان به ما یه برگه سفید دادن که تا حداقل 4هفته بریم سایت رو چک کنیم ولی اولش نوشته که تقاضای ویزای شما رد شده است تا ما بتوانیم مراحل اداری را به اتمام برسانیم؟ بعد مشتی توضیح که چه روزایی باید بیاین سفارت پاسپورتتون رو بندازین و برگه قرمز بگیرین و این حرفها، شماره هم بهمون دادن ولی اصلا نگفت بهمون که رد شدیم یا چی، هیچ مدرکی هم نخواست فقط ویزای شینگن رو دید.... ای یعنی چی؟ کلیرنسه؟ چی هست؟

Junior Member

خودشون فارسی حرف می زنن و عالی
    بهتره به هر کدوم دادن بگیرن، بعدا سال بعد اونیکی اقدام کنه

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

بله دوست عزیز کلیرنسه. البته افیسر به من گفت از دو هفته دیگه سایت رو چک کن و گفت معمولا بیشتر از 2 ماه نمیشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط janee نمایش پست ها
    ما هفته پیش اونجا بودیم، دوستان به ما یه برگه سفید دادن که تا حداقل 4هفته بریم سایت رو چک کنیم ولی اولش نوشته که تقاضای ویزای شما رد شده است تا ما بتوانیم مراحل اداری را به اتمام برسانیم؟ بعد مشتی توضیح که چه روزایی باید بیاین سفارت پاسپورتتون رو بندازین و برگه قرمز بگیرین و این حرفها، شماره هم بهمون دادن ولی اصلا نگفت بهمون که رد شدیم یا چی، هیچ مدرکی هم نخواست فقط ویزای شینگن رو دید.... ای یعنی چی؟ کلیرنسه؟ چی هست؟
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

دوست عزيز اين يعني clearance بايد سايت رو چك كنين و هر وقت شماره تونو ديدين بقيه مراحل رو طي كنين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goldooneh نمایش پست ها
    سلام. میخواستم لطفا من رو راهنمایی کنید. اولا اینکه ایا طبق قراری که هست مترجم فارسی زبان اونجا برای مصاحبه وجود داره یا خیر؟ ایا امکان داره اگر به یکی از والدین ویزا بدن و دیگری بک گراند چک بخوره، اولی بگه من صبر میکنم تا جواب همسرم بیاد؟ کلا اینها negotiable هستند یا نه؟ (مادر من پاشو کرده تو یه کفش که اگه به پدرت ویزا ندن من تنها نمیام.) کلا بهتره شرایط رو براشون توضیح داد یا فقط به سوالاتی که اونها میپرسن جواب داد؟ ممنون.
    سلام دوست عزيز ، بلي دو تا officer اونجا هست كه مصاحبه ميكنن و هر دو كاملا فارسي بلدن ، و سؤال دوم قبل از ما يك خانواده سه نفري بودن كه به مادر شون همونجا داده بودن ولي دختر و داماد شون clearance خورده بودن و مادر شون گفته بود اگر به اينها بدين من ميتونم برم و ميگفتن officer قبول كرده بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goldooneh نمایش پست ها
    پدر و مادر من هفته دیگه وقت دارن. نصیحتی؟ نظر یا توصیه خاصی دارین؟
    دوست عزيز ما ٢١April مصاحبه داشتيم و موردي كه اونجا اكثرا برا پدر مادرها پيش ميومد اين بود كه قبل از اينكه مصاحبه بشن مدارك رو بايد بعد از شنيدي شماره شون به باجه أعلام شده تحويل بدن كه اين خانوم هايي كه مدارك رو ميگيرن فارسي بلد نيستن و بعضي ها متوجه نميشن اينها چي ميخوان ، اولا حتما عكس جديد همراه شون باشه دوما سوالشون اينه كه فرم رو خودشون پر كردن يا نه بعد از مردا حتما گواهي پايان خدمت ميخوان و بعد هم رسيد واريز پول و اون صفحه confirmation رو ميخوان همين

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)