صفحه 14 از 59 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Naes نمایش پست ها
    دوست عزيز ما ٢١April مصاحبه داشتيم و موردي كه اونجا اكثرا برا پدر مادرها پيش ميومد اين بود كه قبل از اينكه مصاحبه بشن مدارك رو بايد بعد از شنيدي شماره شون به باجه أعلام شده تحويل بدن كه اين خانوم هايي كه مدارك رو ميگيرن فارسي بلد نيستن و بعضي ها متوجه نميشن اينها چي ميخوان ، اولا حتما عكس جديد همراه شون باشه دوما سوالشون اينه كه فرم رو خودشون پر كردن يا نه بعد از مردا حتما گواهي پايان خدمت ميخوان و بعد هم رسيد واريز پول و اون صفحه confirmation رو ميخوان همين
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید. بیشتر سوالات حول چه محوری هست؟ و متوسط هر مصاحبه چقدرطول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Naes نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز ، بلي دو تا officer اونجا هست كه مصاحبه ميكنن و هر دو كاملا فارسي بلدن ، و سؤال دوم قبل از ما يك خانواده سه نفري بودن كه به مادر شون همونجا داده بودن ولي دختر و داماد شون clearance خورده بودن و مادر شون گفته بود اگر به اينها بدين من ميتونم برم و ميگفتن officer قبول كرده بود
    دوست عزیز اگر منظور شما رو درست متوجه شده باشم، به جای بک گراند چک به دو نفر دیگه هم همونجا ویزا داده شده؟
    ایا شما اطلاعی دارید که اگر مثلا به مادر در جا ویزا بدن و پدر بک گراند چک بخوره ایا میشه مادر بگه منم صبر میکنم تا جواب ایشون هم بیاد؟ من شنیدم از زمانیکه به شخص ویزا داده میشه تا 3ماه وقت هست برای دادن پاسپورت به سفارت برای درج ویزا. و از زمان درج ویزا تا زمان ورود به امریکا هم 3 ماه فرصت هست. اینطوری شاید وقت بشه که جواب کلیرنس نفر دوم هم بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goldooneh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید. بیشتر سوالات حول چه محوری هست؟ و متوسط هر مصاحبه چقدرطول میکشه؟
    بيشتر سؤالات اينه كه برا چي ميخواهين برين ، چه مدت ميخواهين بمونين ، چند تا بچه دارين و اونها كجا زندگي ميكنن ، بعد هم هر چي تو فرم نوشتين رو بصورت تصادفي ميپرسه كه ببينه همونها رو جواب ميدين مثلا از من پرسيد شغل شما چيه ، از همسرم پرسيد كجا كار ميكني ، هر چي كه تو فرم پر كرديم ، بچه ها اونجا چي كار ميكنن ، من گفتم درس ميخونن گفت مداركشونو داري مثلا نامه از دانشگاه كه درس ميخونن يا كپي ويزا شون از اين چيزا
    مصاحبه ما نيم ساعت طول كشيد و officer كه با ما مصاحبه داشت بسيار مؤدب بود ، دو تا officer هست يكي جوان بود كه همه ميگفتن اونم خوش أخلاق هست مال ما ميان سال بود

Junior Member

دوست عزیز اگر منظور شما رو درست متوجه شده باشم، به جای بک گراند چک به دو نفر دیگه هم همونجا ویزا داده شده؟
    ایا شما اطلاعی دارید که اگر مثلا به مادر در جا ویزا بدن و پدر بک گراند چک بخوره ایا میشه مادر بگه منم صبر میکنم تا جواب ایشون هم بیاد؟ من شنیدم از زمانیکه به شخص ویزا داده میشه تا 3ماه وقت هست برای دادن پاسپورت به سفارت برای درج ویزا. و از زمان درج ویزا تا زمان ورود به امریکا هم 3 ماه فرصت هست. اینطوری شاید وقت بشه که جواب کلیرنس نفر دوم هم بیاد؟
    نه من منظورم اون نبود ، اون دونفر بك گراند چك خوردن ، ولي پاسپورت مادر شون رو با اينكه ويزا اماده بود ندادن و صبر كردن هر سه با هم بدن

Junior Member

سلام. میخواستم لطفا من رو راهنمایی کنید. اولا اینکه ایا طبق قراری که هست مترجم فارسی زبان اونجا برای مصاحبه وجود داره یا خیر؟ ایا امکان داره اگر به یکی از والدین ویزا بدن و دیگری بک گراند چک بخوره، اولی بگه من صبر میکنم تا جواب همسرم بیاد؟ کلا اینها negotiable هستند یا نه؟ (مادر من پاشو کرده تو یه کفش که اگه به پدرت ویزا ندن من تنها نمیام.) کلا بهتره شرایط رو براشون توضیح داد یا فقط به سوالاتی که اونها میپرسن جواب داد؟ ممنون.

مادرتون می تونه بگه ویزاشو نگه دارن و هر موقع ویزای پدرتون آماده شد ویزای مادرتونم صادر کنن.

Junior Member

سلام دوستان،
    من April 1 وفت سفارت داشنم از ارمنستان. برای ویزای F1 افدام کردم. رشتم برق و فول فاند هسنم. مصاجبه خیلی خوب بود و آفیسر گفت همه چی اکی هستش. بعد همون روز واسم 11 سوال اومد که بعد چند روز جواب دادم و April 7 تو سابت واشنگتن آپدیت شدم. امروز April 25 هم آپدیت شدم. من با یکی از ذوستام رفته بودم سفارت. اون بهم گفت April 21 تو واشنگتن آپدیت شده و 2 روز بعد شمارش تو سابت ارمنستان اومده. الان یعنی منم کلیر شدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط cowboys نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من April 1 وفت سفارت داشنم از ارمنستان. برای ویزای F1 افدام کردم. رشتم برق و فول فاند هسنم. مصاجبه خیلی خوب بود و آفیسر گفت همه چی اکی هستش. بعد همون روز واسم 11 سوال اومد که بعد چند روز جواب دادم و April 7 تو سابت واشنگتن آپدیت شدم. امروز April 25 هم آپدیت شدم. من با یکی از ذوستام رفته بودم سفارت. اون بهم گفت April 21 تو واشنگتن آپدیت شده و 2 روز بعد شمارش تو سابت ارمنستان اومده. الان یعنی منم کلیر شدم؟
    سلام دوست عزیز
    یعنی دوبار آپدیت شده؟ من وقتی کلیر شدم هم تو سایت آپدیت شد و هم یه ایمیل از طرف سفارت اومد که تبریک گفته بود و نوشته بود باید پاسپورتم رو به صندوق سفارت بندازم. در ضمن کیس نامبرم هم تو سایتشون که همون روز مصاحبه داده بودن اعلام شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یعنی دوبار آپدیت شده؟ من وقتی کلیر شدم هم تو سایت آپدیت شد و هم یه ایمیل از طرف سفارت اومد که تبریک گفته بود و نوشته بود باید پاسپورتم رو به صندوق سفارت بندازم. در ضمن کیس نامبرم هم تو سایتشون که همون روز مصاحبه داده بودن اعلام شده بود.
    برای بعضی ها بدون ایمیل شمارشون میاد تو سایت سفارت. منم هنوز شمارم نیومده رو سایت ولی از هرکی پرسیدم گفت به جز آپدیت 11 سوال، اگه آپدیت بشی یعنی نتیچه کلیرنس معلوم شده. حالا من جمعه آپدیت شدم 2 روز تعطیل بود. ایشالا این هفته معلوم می شه نتیجه

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    من امروز کلیر شدم. وقت سفارتم April 1 بود. از April 7 کلیرنسم شروع شد و امروز April 28 کلیر شدم. رشنم برق و برای دکترا اقدام کرده بودم و فول فاند بودم. ببینین برای من و چند تا از دوستام که برقی بودن ارمنستان خیلی خوب بود. یکی از ذوستام 14 روزه کلیر شد و یکی دیگه درجا مالتی گرفت! هر دو تاشون فول قاند بودن و برای دکترا گرفته بودن.

یادم رفت بگم منو دوستانی که اشاره کردم ویزاشون زود اومده گرایشمون مخابرات بود
    ویرایش توسط shabgard66 : May 25th, 2014 در ساعت 12:52 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cowboys نمایش پست ها
    یادم رفت بگم منو دوستانی که اشاره کردم ویزاشون زود اومده گرایشمون مخابرات بود
    سلام .
    ممنون بابت اطلاعتتون. تبریک میگم به شما که کلیر شدید.
    میشه بگید که خودتون فکر می کنید علت اینکه زود کلیر شدید چیه؟ مثلا ن سفر خارجی داشتین یا اینکه دانشگاه تون تو دکترا خیلی خوبه یا اینکه ریسرچ پلن خوبی داشتین؟
    بازم تبریک میگم که کلیر شدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)