صفحه 15 از 59 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط koroshdena نمایش پست ها
    سلام .
    ممنون بابت اطلاعتتون. تبریک میگم به شما که کلیر شدید.
    میشه بگید که خودتون فکر می کنید علت اینکه زود کلیر شدید چیه؟ مثلا ن سفر خارجی داشتین یا اینکه دانشگاه تون تو دکترا خیلی خوبه یا اینکه ریسرچ پلن خوبی داشتین؟
    بازم تبریک میگم که کلیر شدین.
    والا راستشو بخواین اصلا فکر نمی کزدم زود کلیر بشم چون رشتم برقه. من ریسرچ پلن و دانشگام خوب بود. هم چنین دوستامم دانشگاه هاشون خیلی خوب بود. سفر خارجی چند تا داشتم ولی فکر نکنم مهم باشه چون اصلا نگاه نکردن! یه نکته ای که فکر می کنم تاثیر داره نوع آفرتون هستش. اگه فلوشیپ باشین تاثیر مثبتی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cowboys نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من امروز کلیر شدم. وقت سفارتم April 1 بود. از April 7 کلیرنسم شروع شد و امروز April 28 کلیر شدم. رشنم برق و برای دکترا اقدام کرده بودم و فول فاند بودم. ببینین برای من و چند تا از دوستام که برقی بودن ارمنستان خیلی خوب بود. یکی از ذوستام 14 روزه کلیر شد و یکی دیگه درجا مالتی گرفت! هر دو تاشون فول قاند بودن و برای دکترا گرفته بودن.
    تبریم میگم

میشه یکم در خصوص مصاحبه بیشتر توضیح بدین؟ سوالایی که ازتون پرسیدن، مدارکی که ارائه دادین، و این‌که توی Rp چه چیزایی ذکر شده بود؟

Junior Member

سلام بر دوستان
    من امروز صبح وقت مصاحبه داشتم. درجا ویزا گرفتم!
    دکترا ی برق فول فاند پذیرش داشتم.
    کلی مدرک آماده کرده بودم (انواع و اقسام) ولی نخواست. فقط C.V، RP، I-20، گرفت.
    خودم رو هم برای کلی سوال آماده کرده بودم ولی نپرسید! فقط این که سربازیت چی کار کردی؟ چرا این دانشگاه؟ دیگه کجاها؟ درباره تزت و کاربردش توضیح بده؟ استادت تو آمریکا اسمش چیه؟
    یک آفیسر جوون بود و خیلی خوش اخلاق.

با چیزهایی که قبلا شنیده بودم و تجربه امروز خودم و یک نفر دیگه، صد در صد ایروان رو برای فاند دارها توصیه می کنم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahdi نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    خودم رو هم برای کلی سوال آماده کرده بودم ولی نپرسید! فقط این که سربازیت چی کار کردی؟ چرا این دانشگاه؟ دیگه کجاها؟ درباره تزت و کاربردش توضیح بده؟ استادت تو آمریکا اسمش چیه؟

با چیزهایی که قبلا شنیده بودم و تجربه امروز خودم و یک نفر دیگه، صد در صد ایروان رو برای فاند دارها توصیه می کنم.
    موفق باشید
    آقا ایول! مبارکه
    من شرایطم خیلی شبیه شماس! میشه یه جواب خلاصه از این سوال‌ها بدین، که شرایط شما رو دقیق‌تر درک کنیم؟ مثلاً گرایش، رنک دانشگاه، Rp و سربازی؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahdi نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

موفق باشید
    سلام در تایید این حرف باید بگم من هم دیروز درجا گرفتم. دکترا فول فاند بودم. مصاحبه گر هم بیشتر شوخی می کردتا سوالهای جدی. البته دو سه تا سوال روتین هم پرسید مثلا چرا این رشته و دیگه کجاها. ولی خیلی کلا خوب برخورد کرد. اولش هم گفت شما اسکولارشیپ داری خیلی خوبه. دانشگاه ارشد رو هم می شناخت و تاییدش کرد با سر! یکسری مدارک رو هم نگه داشت مثل رزومه، ریز نمره و SOP. یکی هم قبل من درجا گرفت. بقیرو نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط enceladus نمایش پست ها
    آقا ایول! مبارکه
    من شرایطم خیلی شبیه شماس! میشه یه جواب خلاصه از این سوال‌ها بدین، که شرایط شما رو دقیق‌تر درک کنیم؟ مثلاً گرایش، رنک دانشگاه، Rp و سربازی؟
    ممنون
    ممنونم، ایشالا برای شما

اگر همچین شرایطی دارید که به نظر من خیالتون صد در صد راحت باشه! تجربه خودم، یکی دو نفر دیگه که دیدم و دوستمون enceladus.
    اصلا نگران نباشید
    فقط حتما در کنار مدارک اصلی، RP رو فراموش نکنید: لازم نیست خیلی پیچیده باشه. همین که استادتون بنویسه که شما قراره اونجا رو چه چیزی تحقیق کنید، آزمایشگاه و تحقیقات استاد چطوریه و ... .
    و اینکه بنویسه شما دسترسی به تجهیزات و اطلاعات و تکنولوژی حساس یا نظامی ندارید، همین کافیه!
    سربازی رو هم گفتم معافیت تحصیلی دارم فعلا، باید بعدا برم.
    جواب دانشگاه رو هم که همون جواب روتین بچه ها: دوستام توصیه کردند و من رنک دانشگاه رو دیدم و اینترنت و توضیح مختصری درباره دانشگاه.
    گرایشم هم الکترونیک.
    کلا میگم نگران نباشید، همه مدارک رو آماده کنید و با خیال راحت به مصاحبه برید
    با اعتماد به نفس و انگلیسی صحبت کنید حله!
    موفق باشید

سلام

دوستان لطفا اگه کسی اینجا بدون Research Plan رفته ایروان (یعنی ازش خواستن و نداده) و بهش ویزا مالتیپل دادن اطلاع بده (البته کسی که رشته ش حساس نبوده).
    خیلی ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان،
    من ایروان رفتم چند روز پیش و ویزا نگرفتم. دوستی که قبل از ما بود و ویزا بش دادن مثله اینکه به افسره گفته بود اینایی که بیرون نشستن میگن شما که تو باجه فلان شماره هستین به کسی ویزا نمیدین!!

حالا از ما که گذشت، اما بخاطره ویزا گرفتن یا ابرازه خوشحالی از اینجور حرفا پیشه افسر نزنین برای اونایی که منتظره مصاحبه هستن بد میشه.

شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monsieor نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من ایروان رفتم چند روز پیش و ویزا نگرفتم. دوستی که قبل از ما بود و ویزا بش دادن مثله اینکه به افسره گفته بود اینایی که بیرون نشستن میگن شما که تو باجه فلان شماره هستین به کسی ویزا نمیدین!!

حالا از ما که گذشت، اما بخاطره ویزا گرفتن یا ابرازه خوشحالی از اینجور حرفا پیشه افسر نزنین برای اونایی که منتظره مصاحبه هستن بد میشه.

شاد باشید
    سلام آقا، خوبی؟

به طور اتفاقی پست شما رو خوندم و شناختم شما رو و فهمیدم منظورت من هستم.

والا خودش از من پرسید: "چرا متعجب شدی؟ چون من چند تا ریجکت کردم همه فکر می کنن این باجه اینجوریه! هر روز اینجا همین اتفاق میافته!"
    من گفتم: آره فکر کردم بیام تو ریجکت میشم.
    گفت: "نه، بیرون که رفتی بهشون بگو من آدم خوبی هستم. بگو ما کارمون هیچ Pattern ای نداره! ربطی به قبلیها نداره! فرد به فرد بررسی می کنیم."

فکر نمی کنم من باعث مشکلی شده باشم
    ایشالا که از جای دیگه اقدام می کنی و میگیری
    گفتم اینارو بگم سوتفاهم نشه
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط cowboys نمایش پست ها
    سلام بر دوستان محصوصا هایزنبرگ عزیز

من می خوام 13 می برم واسه پیک آپ. اول می خواستم بپرسم با توحه به کلیر شدن 16 روزم، چقدر احنمال داره مالتی بگیرم؟
    سوال مهمترم راجع به پیک آپمه. من می خوام 13 می پیک آپ کنم. اگه فرض کنم ویزام سیگل و 3 ماهس من باید 13 آگوست اونجا باشم. ولی کلاسام 2 سپتامبر شروع می شه و من احتمالا خونم اون موقع آماده نشه. چیکار کنم؟ دیرتر برم واسه پیک آپ؟ سایت ارمنستان زده تا 7 آگوست وقت دارم ویزامو بگیرم.
    سلام
    برای اینکه نوع ویزاتون مشخص بشه فقط میتونید به سفارت ایمیل بزنید و بپرسید وگرنه باید تا زمان پیک آپ صبر کنید.
    یک نکته اینکه شما باید یک هفته زودتر از تاریخی که سفارت به عنوان آخرین تاریخ پیک آپ بهتون اعلام کرده برای پیک آپ برید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)