صفحه 35 از 59 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

راستی مدارک اصل لیسانس و ارشد رو هم باید بعد از 22 july بگیرم و فقط گواهیشون رو دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at UWM

سلام به دوستان عزیز

من رشته م مهندسی صنایعه و پارسال برای دکترا اپلای کردم. موقعی که اپلای کردم مدارک کارشناسیمو فقط فرستادم ینی کارشناسیمو تموم کرده بودم ولی چون فاند ندادن، دو ترم دیفر کردم. دو هفته پیش(23 جون) بهم آفر TA دادن، فاند 9000$ برای 9 ماه که باید 3000$ هم BS میگرفتم. من از پارسال تا الان ارشد خوندم و الان فقط تزم مونده. 4 ماه هم سابقه کار تو یه شرکت غذایی دارم. الان دو تا سوال دارم :

1. ممکنه از من بپرسن دانشجوی کارشناسی یا ارشد؟ من میگم ارشد. ممکنه بگه ریزنمرات ارشدتو بده. ولی چون تو این دو هفته دانشگاه تعطیل بود من هیچ مدرکی برای ارشد (بجز کارت دانشجوییم) ندارم. به نظرتون چیکار کنم؟
    2. این سابقه کار برای من مشکل پیش نمیاره؟

چون از نظر زمانی خیلی دیره، من اگه ویزا در جا نگیرم احتمالا دیگه نمیرسم. چون باید 18 اگوست اونجا باشم. ممنون که جواب می دید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    aerospace engineering,SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم. خانم های کامپیوتر و صنایعی سابقه کار داشتند؟
    بله تا جایی که فهمیدم هردو سابقه کار داشتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashvaezi نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام وقت بگیرم از ایروان برا 15 july ولی کارنامه رسمی لیسانسم رو تا قبل از 22 july بهم نمی دن و اون موقع دیگه می ترسم خیلی دیر شه اخه من تا 1 سمپتمبر باید امریکا باشم کارنامه رسمی ارشدم رو دارم به نظر شما برا 15 july وقت بگیرم؟
    سلام. نگران نباشید، از من و چند تا دیگه از دوستانم فقط کارنامه مستر رو گرفت و من حتی لیسانس رو دادم بهم بر گردوند. به نظر من بهتره زودتر واسه مصاحبه اقدام کنید چون اگر کلیرنس بخورید مثل من حالا حالا ها باید منتظر باشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام من برای j حدود 2ماهه که منتظرم از می ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nilnoos نمایش پست ها
    سلام من برای j حدود 2ماهه که منتظرم از می ...
    سلام. رشته تون چیه؟ چرا اینقدر طولانی؟ همه اینجوریند؟ چه مدارکی لازمه با خودم ببرم؟ ممنون میشم اگه میشه شمارتون رو بهم بدین باهاتون صحبت کنم؟ واسه فرصت میرید؟

Junior Member

دوستان سلام. من روز مصاحبه ترانسکریپت غیر رسمی همراهم بود که آفیسر گفت باید رسمیش رو بیاری و کلیرنس خوردم. حواستون باشه این اشتباه من رو تکرار نکنید. کسی میدونه که آیا میتونم پستش کنم یا نه؟

Junior Member

سلام، اگر امکانش هست که کارتون رو اعلام نکنید، مدتش هم کهمه
    اما در مورد مدرکتون من نمیدونم

سلام
    من امروز صبح مصاحبه داشتم واسه مستر ، همه مدارک و شرایطم هم خوب بود ( طبق گفته ی خود آفیسیر) ولی به مدارک مالیم گیر دادن و گفتن واسه دو سال تحصیلت پول کمی داری و به همین خاطر درجا ریجکت شدم ، در حالی که من همون مقدار پولی که دانشگاه گفته بود لازمه، تو حسابم داشتم و البته فاند هم گرفته بودم . خیلی ناراحتم خواهشا کمکم کنین چکار میتونم بکنم ؟؟ میشه پول بیشتری به حسابم واریز کنم و دوباره واسه ویزا همون ارمنستان اقدام کنم ؟؟؟

Junior Member vsphere آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    سلام
    من امروز صبح مصاحبه داشتم واسه مستر ، همه مدارک و شرایطم هم خوب بود ( طبق گفته ی خود آفیسیر) ولی به مدارک مالیم گیر دادن و گفتن واسه دو سال تحصیلت پول کمی داری و به همین خاطر درجا ریجکت شدم ، در حالی که من همون مقدار پولی که دانشگاه گفته بود لازمه، تو حسابم داشتم و البته فاند هم گرفته بودم . خیلی ناراحتم خواهشا کمکم کنین چکار میتونم بکنم ؟؟ میشه پول بیشتری به حسابم واریز کنم و دوباره واسه ویزا همون ارمنستان اقدام کنم ؟؟؟
    نوع حسابتون چی بود؟ برای 2 سال به جز هزینه زندگی شهریه تون چه قدر میشه؟ BS شما چه قدر بود؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)