صفحه 43 از 59 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_816 نمایش پست ها
    اگه دانشجویی می رید که نمی خواد
    خدا خیرتون بده جواب دادین. آره دانشجویی میرم. مطمئنید نمیخواد؟ شما خودتون ویزا گرفتید؟

Junior Member

اگر متاهل هستيد حتما ببريد در غير اين صورت نيازي نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    خدا خیرتون بده جواب دادین. آره دانشجویی میرم. مطمئنید نمیخواد؟ شما خودتون ویزا گرفتید؟

همونطور که بالام گفتن واسه متاهل ها نیازه معمولا.
    من هنوزم منتظرم کلیر شم.

مدارک لازم رو اینجا می تونین ببینید، جواب هایزنبرگ خیلی خوبه:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%DB%8C%DB%8C

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST- Electrical engineering-Control

سلام. خوااااااهش میکنم از هر کسی که می تونه کمک کنه. من 4 اگوست- یک هفته دیگه ارمنستان مصاحبه دارم. همه ی مدارک کامله. به جز ترجمه شناسنامه ام. تو رو خدابگید ایا Certified translation شناسنامه رو قبول میکنند یا باید وزارت خارجه و دادگستری هم امضا کنه؟ تو رو خدا شماهایی که تجربه دارید لطفا کمکم کنید جواب بدید از نگرانی در بیام. یک دنیا ممنون
    بدين دارالترجمه واستون ترجمه رسمي بكنه هرچند براي كيس هاي مجرد اصلا لازم نميشه
    رسمي هم نشد همون certified كفايت ميكنه اصلا تگران نباشيد

Junior Member

نمی خواد برادر؛
    خیالت راحت باشه؛ تازه اگر هم بخواد لااقل اون افسر میانساله که نداشته باشی هم طبیعیه واسه ش و همون اصلش یا فتوکپی فارسیش هم (تازه اگر یک در هزار بخواد ازت که نخواهد خواست) براش کفایت می کنه؛ ورمیداره با یه لحن «آلن اِیر» همون فارسیشو نگاه می کنه و نیازی به ترجمه ش نیست. دلت قرص باشه و با قلبی مطمئن و نفسی آرام برو الکی استرس به خودت نده سر این چیزا

Junior Member

من 30 جولای مصاحبه داشتم، فاند کامل و دکترای مهندسی پزشکی میرم کانکتیکت. یه دوره هم با J1 رفتم و برگشتم ایران. کلاً فضا مناسب بود واسه درجا دادن بهم چون همه چیزم هم به نظر خودم لااقل جور بود که سر سربازی کنسول گفت برات FBI Check میزنم.
    کلا هم سوال خیلی خاصی نپرسید؛ پامو که گذاشتم داخل اتاق 11، همون کنسول میانساله هنوز ننشسته بودم گفت: خب پس یه بار هم آمریکا بودی؟ چرا؟ (با لحن دوستانه البته) که من توضیح دادم. گفت چرا برگشتی؟ خندیدم و گفتم مطالبو. بعد راجع به پروژه دکترام پرسید و منم خلاصه و ساده گفتم که روی چی می خوام کار کنم. بعد ریسرچ پلن استاد رو پرسیدم که اجازه دارم بهتون بدم یا نه که گفت بده؛ بعد هم کارنامه و سی وی و اس او پی ام رو گرفت و گفت سربازیت رو هم که Postpone کردی دیگه؟ گفتم نه، انجام دادم با نخبگان. و پرسید کجا؟ منم کامل توضیح دادم و بعدش شروع کردم به شرح خود پروژه به زبان ساده ( پروژه م پزشکی بود و هیچ نکته خاصی که یک هزارم درصد ربط پیدا کنه به نظامی نداشت واقعا) وسطش یادم اومد که خب این که از خود پروژه نپرسید ازم؛ بازم با خنده پرسیدم که اصلا می خواید که خود پروژه رو هم توضیح بدم من واسه خودم دارم رخش سخن می تازونم؟ با لبخند هِد زد که یعنی بله، بگو. بعدم کپی نامه بنیاد واسه آزاد کردن مدرک رو دادم بهش. این نامه ها مهر خاصی هم ندارن (محض اطلاع بچه هایی که هی سر ترجمه رسمی و غیر رسمی و مهر دادگستری اینا خودشون رو "استرس مند" می کنن!) بعد بلند بلند خوند و گفت پس از کی تا کی بودی؟ منم تاریخ سربازیمو گفتم و همینجا بود که بی خیال درجا دادن شد و دوباره برگشت اون کاغذ سفید رو درآورد و گفت پس سایت رو چک کن تا بیاد. یه بار هم پرسید آخرش با سپاه بودی یا ارتش که گفتم ارتش.
    آخرشه م پرسیدم من کلا کارهام خیلی دیر شد به خاطر وضعیتی که می بینید، شانسی دارم به ترم برسم؟ بلافاصله گفت: واقعا من هم نمی دونم. بعد دوباره گفت ترمت کی شروع میشه؟ که منم گفتم فلان روز. گفت خب یادت باشه ایمیل بزنی ده روز قبلش حتما اگه خبری نشده بود. موفق باشی.

جز من 20 نفر دیگه هم بودن که همه ایرانی بودن و به جز 4 نفرشون بقیه پدر-مادرهایی بودن که واسه ملاقات بچه هاشون می رفتن.
    تقریبا همه پدر مادرهایی که یا بچه توی ایران داشتن به جز اونی که آمریکا بود و یا حداقل یه بار شنگن داشتن یا آمریکا رفته بودن رو درجا داد کنسول.
    یه خانمی بود که بچه و شوهرش ایران می موندن می رفت آمریکا در جا گرفت. مادرش هم باهاش می خواست بره که بهش گفته بود چون بازنشسته شغل دولتی هستی یه دوره کلیرنس بهت می زنم ولی دلت قرص باشه میاد به زودی نتیجه ش یکی دو ماهه.
    یه خانم و آقای بامزه اصفهانی هم بودن که یه بار شنگن داشتن، می رفتن پیش دخترشون که ده سال بود امریکائه، ولی کلا بندگان خدا نصف مدارک همراهشون نبود و حتی نمی دونستن چی به چیه، از کانفرمیشن بگیر برو تا کارت پایان خدمت آقاهه و بی اس و ... زبان هم تعطیل. خیلی هم استرس داشتن. درجا گرفتن و همه ملت اونجا رو به هلهله انداختن بس که نازنین بودن از سادگی.
    آها دو تا خواهر دو قلو هم بودن که درسشون تموم شده بود توریستی می رفتن درجا ریجکت شدن.
    یکی دو مورد J1 هم داشتیم که چون من نفر اول بودم و یه ذره موندم و بعدش اومدم بیرون نفهمیدم سرنوشتشون چی شده.

Junior Member

سلام. خوااااااهش میکنم از هر کسی که می تونه کمک کنه. من 4 اگوست- یک هفته دیگه ارمنستان مصاحبه دارم. همه ی مدارک کامله. به جز ترجمه شناسنامه ام. تو رو خدابگید ایا Certified translation شناسنامه رو قبول میکنند یا باید وزارت خارجه و دادگستری هم امضا کنه؟ تو رو خدا شماهایی که تجربه دارید لطفا کمکم کنید جواب بدید از نگرانی در بیام. یک دنیا ممنون

نمی خواد برادر؛
    خیالت راحت باشه؛ تازه اگر هم بخواد لااقل اون افسر میانساله که نداشته باشی هم طبیعیه واسه ش و همون اصلش یا فتوکپی فارسیش هم (تازه اگر یک در هزار بخواد ازت که نخواهد خواست) براش کفایت می کنه؛ ورمیداره با یه لحن «آلن اِیر» همون فارسیشو نگاه می کنه و نیازی به ترجمه ش نیست. دلت قرص باشه و با قلبی مطمئن و نفسی آرام برو الکی استرس به خودت نده سر این چیزا

نقل قول نوشته اصلی توسط imansafi68 نمایش پست ها
    سلام , من شرایط خیلی یکسانی باشما دارم و دقیقا از همین باجه Reject شدم.

معماری......مستر......ارمنستان باجه 11........Texas Tech University ......23 july.....فاند ندارم....هزینه شخصی
    این بار اول بود که ریجکت شدم.........هفته دیگه دارم دوباره میرم...........چون شانس آخرم برای گرفتن ویزا است.......ترم ها داره شروع میشه و امکان Deffer وجود نداره ( مشکل سربازی )
    ایراد افسر باجه 11..............Bs به اندازه یکسال هست شما برای سال دوم میخواهی چکار کنی ؟...................Bs به اندازه 27222 $ هزینه یکسال زندگی و تحصیل..........در حساب بانک سامان به اسم خودم .............مبلغ 80 میلیون.................ازم ایراد گرفت که اگه پول سال دوم رو نداری باید کمک هزینه تحصیلی بگیری.

شما چه چیزایی ارائه دادی ؟
    Bs شما چطور بود ؟
    یکسال یا دوسال ؟
    چطور افسر رو قانع کردی ؟ مورد شما چطور بود ؟
    غیر از Bs مدرک دیگه ای ( مالی , سند ماشین , خونه , گواهی محضری تامین هزینه از پدر و مادر, گواهی کار ) ارائه دادی ؟
    چطور بود ؟
    لطفا کمک کن دوست من , راهنماییت حیاتی است.
    یه نکته هست و این اینه که افراد باجه 10 و 11 شنیدم جاشون گاهی عوض میشه مثلا یکی رفته میگه باجه 10 بده لاغر غینکی شبیه ایرانیهاست میگن به بی فاندا گیر میده فرداش گفتن اون تو باجه 11 نشسته! باجه 11 که یه اقا مسن هس و خوب ویزا میده اومده تو 10. مشخصات افسر باجه شما کدوم بوده!!
    ویرایش توسط solaleh : August 9th, 2014 در ساعت 12:40 PM دلیل: حذف شماره تماس

Junior Member

امروز چندتا j بود چندتا f. به چند تا f1 نداد به چند تا هم داد با کلییرنس. البته j بودن. باجه یازده فقط کار میکرد.
    سربازی از من پرسید و نمره هامو نگاه کرد. کجا کار میکنی دوباره سربازی چکار کردی

Junior Member

درود بر همه دوستان
    من 29 می ایروان مصاحبه داشتم. امروز کلیر شدم
    شد 66 روز
    کامپیوتر
    دکترا
    فول فاند
    اگر کسی پرسشی داره در خدمتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)