صفحه 5 از 59 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

یه سوال دارم . برای کسایی که جهت فرصت مطالاتی اقدام میکنند و وزارت علوم هم نامه مالی میده بازم نیاز هست که banck statment داشته باشن؟ و بهتره پول تو حساب خودمون باشه یاتو حساب پدر باشه و ایشون رو به عنوان ساپورت کننده اعلام کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rana13 نمایش پست ها
    یه سوال دارم . برای کسایی که جهت فرصت مطالاتی اقدام میکنند و وزارت علوم هم نامه مالی میده بازم نیاز هست که banck statment داشته باشن؟ و بهتره پول تو حساب خودمون باشه یاتو حساب پدر باشه و ایشون رو به عنوان ساپورت کننده اعلام کنیم؟
    قاعدتا نه دیگه نیاز نیست، چون اونا میخوان مطمئن بشن که شما اونجا مشکل مالی پیدا نمیکنید. ولی میتونید اضافه کنید که خودتون یا خانوادتون هم اگر نیاز بشه میتونید هزینه هایی رو پرداخت کنید.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rana13 نمایش پست ها
    اگر کل هزینه شما رو پوشش میده مشکلی نیست و BS نمیخواهید... ولی اگر یه BS سبک داشته باشید خوبه... در حد 3 تا 5 هزار دلار!! به نام خودتون باشه مشکل نیست!

اما اگر کل هزینه های دانشگاه و زندگی رو بخواهید BS بدید فقط و فقط به نام مادر پدرتون باشه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    ممنونم. به نظرتون من منتظر باشم فعلا یا BS رو به دانشگاه بفرستم واسه I20? اگر بعد از تعطیلات نوروز اقدام کنم واسه 120 دیر میشه؟ برای فال 2014 اقدام کردم.
    به نظر من اگر شانس فاند گرفتنتون رو زیاد نمیبینید سریع برای I-20 اقدام کنید! اونور سال گزینه هاتون محدود میشه!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    دوست گرامی، جناب Heisenberg. شما که جای استاد هستید و دیگه از شما بعیده قربان. جسارت نمی کنم ولی قسمت دوم جوابیتون اشتباهست.
    تو سایت برای توضیحات عکس اومده " پوشش برای مو و گوش های غیر قابل قبول هست مگر در موارد مذهبی". بنابرین طبق توضیحات سایت در صورتی که پوشش مربوط به مذهب میشه مشکلی نیست که گوش و موها پوشیده باشند در غیر اینصورت غیرقابل قبوله. بعدشم عکس با مقنعه طوری که گوش ها معلوم باشه کمی "غیر عادی" و "عجیب" به نظر میاد.اینم عینه جمله توضیحات سایت:
    "Do not wear a hat or head covering that obscures the hair or hairline, unless worn daily for a religious purpose. Your full face must be visible, and the head covering must not cast any shadows on your face."

در عکس های نمونه قابل پذیرش برای آمریکا، عکس یک خانم عرب با پوشش کامل هست که به دلایل مذهبی، قابل پذیرش هست.
    ملاحظه بفرمایید:
    http://travel.state.gov/content/visa...hoto-page.html

جسارت من رو ببخشید . فقط خواستم بگم جای نگرانی برای عکس با پوشش حجاب برای خانم ها نیست.
    سلام
    من عکسم با حجاب بود ولی خودم بی حجاب رفتم
    ازم پرسید عکس بی حجاب داری منم با خودم برده بودم بهشون دادم

Junior Member

سلام يه سوال داشتم ميشه راهنمايي كنيد

مادرم امروز مصاحبه شد بهش يه شماره دادن گفتن سايتو چك كن تا دو ماه ديگه جواب ميگيري اين يعني ويزا گرفته ؟ از مامانم پرسيده بازنشسته كجا هستي گفته دانشگاه شهيد بهشتي گفته دولتيه ؟ مامانم گفته بله فكر كنم براي همين بك گراند چك خورده
    پرسيده چرا ميخواي بري گفته ميرم پسرمو ببينم
    به نظرتون ويزا ميگيره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinas نمایش پست ها
    سلام يه سوال داشتم ميشه راهنمايي كنيد

مادرم امروز مصاحبه شد بهش يه شماره دادن گفتن سايتو چك كن تا دو ماه ديگه جواب ميگيري اين يعني ويزا گرفته ؟ از مامانم پرسيده بازنشسته كجا هستي گفته دانشگاه شهيد بهشتي گفته دولتيه ؟ مامانم گفته بله فكر كنم براي همين بك گراند چك خورده
    پرسيده چرا ميخواي بري گفته ميرم پسرمو ببينم
    به نظرتون ويزا ميگيره ؟
    دوست گرامی مادر محترم شما وارد مرحله کلیرنس شده.وارد این مرحله شدن ، به معنی ویزا گرفتن نیست. این مرحله شامل بررسی های بیشتر در مورد کیس ها صورت میگیره که آیا ورودشون به خاک آمریکا مشکلی برای این کشور ایجاد می کنه یا نه. طول مدت کلیرنس کاملا رابطه مستقیمی با کیس مورد نظر از لحاظ محل کار(دولتی، خصوصی) سربازی آقایان( سپاه ، ارتش و ...) انتقال تکنولوژی های خطرناک و ... دارد.
    ایشالا که مشکلی پیش نمیاد. با توجه به اینکه مادرتون نه سربازی دارن نه تکنولوژی خطرناکی قراره انتقال بدن و فقط قراره توریستی برن.
    شاید محل کار دولتی بودنشون طول مدت زمان کلیرنس رو طولانیتر کنه.
    انشالا که خبر خوش براتون بیاد...

Junior Member

ممنون از جوابتون
    مادر من پرستار بوده وابسته به شهيد بهشتي كاش ميگفت پرستارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinas نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    مادر من پرستار بوده وابسته به شهيد بهشتي كاش ميگفت پرستارم
    اصلاً نگران نباش چون اونجا تحریمی نیست... سال پیش کسایی بودن که استاد دانشگاه (با مرتبه مربی) بودن و دولتی هم بود دانشگاهشون مثل خواجه نصیر و راحت کلیر شدن رفتن...

مادر شما رو از رو احتیاط کلیر زدن براشون... برای همین نگران نباشید! اما ممکنه 8 ماه طول بکشه! از الان بگید بهشون که زیاد انتظار براشون سخت نشه! فکر نکنن 1 هفته دیگه میاد!

Junior Member

ممنون از جوابتون واقعا ٨ ماه ؟ خودشون گفتن بين ٤ تا ٦ هفته جواب ميديم من شنيدم تركيه كلير خيلي طول ميكشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)