صفحه 50 از 59 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام
    امروز همسر من با توجه به فول فاند بودن و ریسرچ پلن داشتن و داشتن تمام مدارک با بند 221g ریجکت شده. اصلا 1 دقیقه طول کشیده و دلیلشم نگفته. بعد گفته واست ایمیل میاد. نمیدونم دیگه چی بگم. وقعا شکه شدم. چون اینقدر شرایطش اکی بود که فکر میکردیم درجا بگیره.
    اینم از ایروان.

Junior Member

این g221 که به معنای ریجکت نیست به من و همسرم هم همینو دادن یعنی رفتین واسه کلیرنس به نظرم سوالا براون میل میشه جواب میدین و می فرستین ما هم امروز همونجا بودیم باجه ۱۰

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

این بند یعنی پرونده شما نیاز به administrative processing بیشتری داره یا به اصطلاح کلیرینس خوردین و باید بیشتر بررسی بشید. براتون 11 تا سوال میاد که با دقت به اونها پاسخ میدین و سریع میفرستین براشون (البته من خودم 8 روز بعد براشون فرستادم!!)
    رشته ایشون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ROHAM83 نمایش پست ها
    سلام
    امروز همسر من با توجه به فول فاند بودن و ریسرچ پلن داشتن و داشتن تمام مدارک با بند 221g ریجکت شده. اصلا 1 دقیقه طول کشیده و دلیلشم نگفته. بعد گفته واست ایمیل میاد. نمیدونم دیگه چی بگم. وقعا شکه شدم. چون اینقدر شرایطش اکی بود که فکر میکردیم درجا بگیره.
    اینم از ایروان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    این بند یعنی پرونده شما نیاز به administrative processing بیشتری داره یا به اصطلاح کلیرینس خوردین و باید بیشتر بررسی بشید. براتون 11 تا سوال میاد که با دقت به اونها پاسخ میدین و سریع میفرستین براشون (البته من خودم 8 روز بعد براشون فرستادم!!)
    رشته ایشون چیه؟
    رشته شیمی محاسباتی. یعنی ریجکت نشده؟ ویزا میگیره؟ خوب، پس چرا من که رفتم دبی و کلیرینس شدم بهم برگه زرد دادن. چرا ماله ایشون اینچری شد پس؟
    خیلی بهم ریختم و ناراحتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanwinter نمایش پست ها
    با J1 راحت تر از ويزاهاي F برخورد مي کنن. کلا هم رشته تون حساس نبوده خوب برخورد کرده. احتمالا شما جزو نفراي آخر هم بوديد ديده اون روز زياد ريجکت کرده مال شما رو داده. من شمارم 6 بود. ولي در کل آدم خوبي بود باجه ده
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi63 نمایش پست ها
    منم 14 Oct وقت داشتم.. واسه ویزای J1 . دختر رشته کشاورزی
    باجه 10. آقای عینکی و جوون. اولش حسابی هول کرده بودم.. بهم گفت در رو ببند نمیفهمیدم چی میگه چون خوش اخلاق بود و مهربون منم ریلکس شدم. چیز خاصی نپرسید. گفت برنامت چیه؟ کارتو توضیح بده.. بهش گفتم میخوام رو هیدرولوژی و رودخانه کار کنم .. گفت چرا زاینده رود خشک شده؟ بعد بابت اینکه هول شدم و خوب صحبت نمیکردم عذر خواهی کردم که گفت نه برعکس خوب حرف میزنم و میتونم اونجا از پسش بر بیام. هیچ مدرکی ازم نخواست. هیچی.. کوپن قرمز داد و گفت جمعه ویزات آمادست. درجا مولتی دوساله داد. دمش گرم

سلام به دوستان
    من هم همون روز بودم
    رشنه ام حساسه ولی خیلی خوش برخورد بود(آقای باجه 10) ولی جدی. سعی میکرد استرس وارد نکنه
    من فاندم کامل نبود ولی BS نخواست
    کلن هیچی نخواست از من, فقط شماره امو خواست.
    من بعد از هر دوی شما بودم چون شما رو دیدم
    بعد از من هم یه آقایی واسه F1 در جا multiple گرفت.
    راستی توریسیتی ها هم بودن که گرفتن!
    موفق باشین

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

خانم من هم شيمي بود ولي بع عنوان F2 بعد از 2 هفته كليير شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ROHAM83 نمایش پست ها
    رشته شیمی محاسباتی. یعنی ریجکت نشده؟ ویزا میگیره؟ خوب، پس چرا من که رفتم دبی و کلیرینس شدم بهم برگه زرد دادن. چرا ماله ایشون اینچری شد پس؟
    خیلی بهم ریختم و ناراحتم.

Junior Member

سلام
    من امروز برای B1 برای شرکت در کنفرانس کامپیوتر اقدام کردم. ۷ ساله مقیم ارمنستان هستم. ۶ تا ویزای شنگن و ۱ ویزای uk دارم. افیسر تنها چیزی که پرسید هدف از سفر بود و اینکه ایران کجا کار کردم. بعد گفت additional processing باید انجام بشه و یه برگه سفید گرفتم که تو سایت چک کنم. به نظرتون ویزا می گیرم؟ و چقد ممکنه طول بکشه؟

مرسی.

Junior Member

سلام به همه
    من و همسرم روز سه شنبه ۲۱ اکتبر وقت داشتیم.(f1/f2) راستش ما یه جورایی کیس حساس محسوب می شدیم چون جفتمون مکانیک خوندیم و من فاند ندارم که این موضوع کلی نگرانمون کرده بود ولی خداروشکر همه چی خوب پیش رفت زیاد هم طول نکشید. چیزایی که پرسید: کدوم دانشگاه تو ایران خوندی، اونجا قراره چیکار کنی و رو چه موضوعاتی کار کنی، سربازی کجا بودی و چه درجه ای داشتی، مسوولیتت چی بود تو سربازی
    بعد پرسید شما خانواده پولداری دارید چون این مقدار پول زیادیه برای تحصیل که منم گفتم پولدار نیستیم ولی برای خانواده من تحصیل خیلی مهمه و همیشه منو ساپورت کردند و نامه BS رو نشون دادم وقتی دید گفت این واسه ۱ ساله بقیش چی؟ منم گفتم قراره اونجا TA بگیرم ولی بعد از ۱ ترم گفتن کمک هزینه میدن و به نظرم قانع شد و از همسرم هم فقط در مورد شغلش پرسید نه چیز دیگه
    خلاصه ۱ برگه سفید درآورد و گفت پروندتون نیاز به بررسی بیشتر داره و سوالا براتون فرستاده میشه . همین. و عصرش هم سوالا اومد.
    به نظرم ارمنستان بدک نبود اون روز .اکثر خانواده هایی هم که اونروز بودن درجا گرفتن. ما که به همینش هم راضی هستیم. فقط نمی دونم چقدر این کلیرنس طول میکشه چون من باید ۱۲ژانویه دانشگاه باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eric83 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز برای B1 برای شرکت در کنفرانس کامپیوتر اقدام کردم. ۷ ساله مقیم ارمنستان هستم. ۶ تا ویزای شنگن و ۱ ویزای uk دارم. افیسر تنها چیزی که پرسید هدف از سفر بود و اینکه ایران کجا کار کردم. بعد گفت additional processing باید انجام بشه و یه برگه سفید گرفتم که تو سایت چک کنم. به نظرتون ویزا می گیرم؟ و چقد ممکنه طول بکشه؟
    مرسی.
    سلام
    انشاالله ویزاتونو میگیرید
    میتونم بپرسم مدارکیو که برده بودید چیا بودن و چه چیزهایی ازتون خواستن؟
    من هم برای یک کنفرانس شرکت کردم در مورد خودرو
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EBRAM150 نمایش پست ها
    سلام
    انشاالله ویزاتونو میگیرید
    میتونم بپرسم مدارکیو که برده بودید چیا بودن و چه چیزهایی ازتون خواستن؟
    من هم برای یک کنفرانس شرکت کردم در مورد خودرو
    ممنون

تنها چیزی که ازم خواست کارت معافی بود. مدارکی که برده بودم که البته هیچکدومو نگاه نکرد: بلیط کنفرانس - گواهی بانک- اطلاعات مربوط به کنفرانس - گواهی اشتغال - عکس

اینم بگم که مجردم.

سوالات:

Why do you wanna go to US - Have you been in any other conferences before - Did you work in Iran? What was your job and employer in Iran?

به نظرم اومد که حتی قبل از interview یه جورایی میدونستن جواب چیه. کل مصاحبه ۴ -۵ دقیقه بیشتر طول نکشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)