صفحه 6 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinas نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون واقعا ٨ ماه ؟ خودشون گفتن بين ٤ تا ٦ هفته جواب ميديم من شنيدم تركيه كلير خيلي طول ميكشه
    والا کلی گفتم!! ممکنه فردا بیاد...

ولی چیزی که دیده شده الان جدیدا ًخیلی طول میکشه و 6 تا 8 ماه از ایروان عادی بوده و بیشتر هم طول کشیده! وقتی خیلی انتظار نداشته باشند که سریع بیاد... تحملش هم راحت تره...
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    والا کلی گفتم!! ممکنه فردا بیاد...

ولی چیزی که دیده شده الان جدیدا ًخیلی طول میکشه و 6 تا 8 ماه از ایروان عادی بوده و بیشتر هم طول کشیده! وقتی خیلی انتظار نداشته باشند که سریع بیاد... تحملش هم راحت تره...
    این موضوع 6 تا 8 ماه رو کی اعلام کرده! عدد خیلی بالاست. قطعا دانشجویان که نمی توانند 8 ماه وایستند! حالا توریستی رو نمیدونم !

نقل قول نوشته اصلی توسط omid22 نمایش پست ها
    این موضوع 6 تا 8 ماه رو کی اعلام کرده! عدد خیلی بالاست. قطعا دانشجویان که نمی توانند 8 ماه وایستند! حالا توریستی رو نمیدونم !
    این برای توریستی بود 6 تا 8 ماه!

ایروان بیشتر 40 تا 60 دیدم من... حتی نزدیک به ترم مکانیکی بوده زیر 30 روز کلیر شده!

اگر 11 سوال نفرستند و به خصوص مثل خیلی موقع ها سی وی و غیره رو پس بدند این عدد به 40 نزدیک تر میشه! برای دانشجویی!

از ایروان 9 10 ماه دانشجویی داریم که گیر کرده.. نه یکی نه دو تا!!! 5 6 تا!

شما چون مکانیکی هستی میگم.... یه composite... یه fatige fracture تو مدارکت بیار... یا یه توربوماشین.... بعد میبینی که 6 ماه چیز نرمالی میشه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

این برای توریستی بود 6 تا 8 ماه!

ایروان بیشتر 40 تا 60 دیدم من... حتی نزدیک به ترم مکانیکی بوده زیر 30 روز کلیر شده!

اگر 11 سوال نفرستند و به خصوص مثل خیلی موقع ها سی وی و غیره رو پس بدند این عدد به 40 نزدیک تر میشه! برای دانشجویی!

از ایروان 9 10 ماه دانشجویی داریم که گیر کرده.. نه یکی نه دو تا!!! 5 6 تا!

شما چون مکانیکی هستی میگم.... یه composite... یه fatige fracture تو مدارکت بیار... یا یه توربوماشین.... بعد میبینی که 6 ماه چیز نرمالی میشه!
    اتفاقا من یه fatige fracture کنفرانس دارم یه ژورنال هم DSMC دارم که رو گاز رقیق شده درون کمپرسوره. تازه استادی که الان بهم فول فاند رو قول داده رو انتقال انرژی و گرما در فیبر کربن کار میکنه که واسه سلاحه پس خداحافظ امریکا جدی نگران شدما!

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaro نمایش پست ها
    بچه ها کسی می دونه ارمنستان به دانشجوهای برگشتی خوب ویزا می ده؟ یه سوال دیگه هم این که می شه وقت مصاحبه رو با یک i20 گرفت و زمان مصاحبه با یک i20 دیگر رفت؟
    سلام

در مورد ویزا:

ایروان جدیداً به برگشتی ها خوب داده تو رشته های غیر حساس! حتی درجا و مالتیپل هم دیده شده! کلاً من سفارتی رو نشنیدم که تو خود مصاحبه ریترنینگ ها رو ریجکت کنه! مگر این که طرف کار نفتی داشته؟ یا سربازی س بوده! یا ریسرچش حساس بوده!!! ولی احتمال کلیر خوردن هست کلاً همیشه!

در مورد وقت گرفتن:

شدنش میشه! امام ممکنه بگن از سیستم سو استفاده کردید! شما می تونید DS رو نصفه نیمه پر کنید و وقت رو بگیرید و تو سیستم سفارت هم SEVIS رو یا صفر بزارید یا عددش رو وارد کنید و بعداً ویرایش کنید! اما چند مشکل ممکنه پیش بیاد...

بعداً که بخواهید DS رو تصحیح کنید ممکنه بارکد نامبر عوض شه! یا اینکه کلاً بپره... بعله درسته! ممکنه اصلاً نتونید DS رو Retrieve کنید.. و پولتون هم میپره! همین چند روز پیش فکر کنم یکی اینطوری شد.. تو ناپیک DS-160 بخونید هست... برای همین پیشنهاد میشه اول I-20 رو جور کنید بعد وقت بگیرید!

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام

خودم فوق لیسانس صنایع غذایی هستم ولی برای فوق لیسانس بیولوِژی اقدام بکنم و بدون فاند چه قدر شانس دارم برای ویزا؟

براردم هم اونجا استاد دانشگاهه

ممنونم پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

خودم فوق لیسانس صنایع غذایی هستم ولی برای فوق لیسانس بیولوِژی اقدام بکنم و بدون فاند چه قدر شانس دارم برای ویزا؟

ممنونم پیشاپیش
    برادرتون کجا استاده؟ تو همون دانشگاه؟! تو همون شهر؟ تو همون ایالت؟! اگر بدون فاند باشید... و جوابتون به هریک از اون سه سوال مثبت باشه احتمال ریجکت خیلی خیلی زیاده!

اگر فاند داشته باشید احتمال ریجکت نزدیک به صفر میشه... حتی اگر برادرتون استادتون باشه!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

ممنونم پیشاپیش
    سلام
    بين درس و پذيرش گپ تحصيلي چند سال داريد؟ فوق ليسانس دوم كمي شانستون رو كم ميكنه اگر براش توجيه مناسبي نباشه. اگر بتونيد ايالتي دور از برادرتون پذيرش دكتري صنايع غذايي از يك دانشگاه بگيريد و بعد از گرفتن ويزا و رفتن ترنسفر كنيد به فوق ليسانس بيولوژي ، شايد شدني تر باشه. براي دكتري حتي بدون فاند هم راحت تر ميشه ويزا رو گرفت. به هر حال شما يكي از آپشن هاي مهاجرت رو كه برادرتونه داريد . اين دليل نميشه نتونيد ولي حداقل شرايط ديگه رو كمي تغيير بديد. اگر فاند نتونستيد بگيريد من ايروان رو بهتون توصيه نميكنم. روي آنكارا و دبي بايد فكر كنيد. سفارت هاي فرعي هم به فوق بدون فاند سخت ويزا ميدن اما موارد استثنا ديده شده كه كم بوده.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    بين درس و پذيرش گپ تحصيلي چند سال داريد؟ فوق ليسانس دوم كمي شانستون رو كم ميكنه اگر براش توجيه مناسبي نباشه. اگر بتونيد ايالتي دور از برادرتون پذيرش دكتري صنايع غذايي از يك دانشگاه بگيريد و بعد از گرفتن ويزا و رفتن ترنسفر كنيد به فوق ليسانس بيولوژي ، شايد شدني تر باشه. براي دكتري حتي بدون فاند هم راحت تر ميشه ويزا رو گرفت. به هر حال شما يكي از آپشن هاي مهاجرت رو كه برادرتونه داريد . اين دليل نميشه نتونيد ولي حداقل شرايط ديگه رو كمي تغيير بديد. اگر فاند نتونستيد بگيريد من ايروان رو بهتون توصيه نميكنم. روي آنكارا و دبي بايد فكر كنيد. سفارت هاي فرعي هم به فوق بدون فاند سخت ويزا ميدن اما موارد استثنا ديده شده كه كم بوده.
    شادزي
    مرسی از پاسختون

من 89 فارغ التحصیل شدم و سابقه کاری تو شرکت خصوصی دارم. راستش می خوام فقط خودمو برسونم آمریکا تا برای دندان پزشکی اقدام کنم!
    ولی از اونجا که می دونم نمی تون مستقیم از ایران برای دندان پزشکی آمریکا اقدام کنم تصمیم دارم اول با ms یا phd برم وبعد شیفت کنم به دندان

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

برادرتون کجا استاده؟ تو همون دانشگاه؟! تو همون شهر؟ تو همون ایالت؟! اگر بدون فاند باشید... و جوابتون به هریک از اون سه سوال مثبت باشه احتمال ریجکت خیلی خیلی زیاده!

اگر فاند داشته باشید احتمال ریجکت نزدیک به صفر میشه... حتی اگر برادرتون استادتون باشه!
    مرسی از پاسختون

همون دانشگاه استاد هست راستش من می خوام خودمو به آمریکا برسونم تا اونجا دندان پزشکی بخونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)