صفحه 7 از 59 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون

من 89 فارغ التحصیل شدم و سابقه کاری تو شرکت خصوصی دارم. راستش می خوام فقط خودمو برسونم آمریکا تا برای دندان پزشکی اقدام کنم!
    ولی از اونجا که می دونم نمی تون مستقیم از ایران برای دندان پزشکی آمریکا اقدام کنم تصمیم دارم اول با ms یا phd برم وبعد شیفت کنم به دندان
    مرسی از پاسختون

همون دانشگاه استاد هست راستش من می خوام خودمو به آمریکا برسونم تا اونجا دندان پزشکی بخونم
    اگر فاند داشته باشید نقشه اتون عملی میشه! اگر نداشته باشید احتمالش خیلی کمه که با شرایط شما بهتون ویزا بدن... چون دقیقاً دارید ایالت و شهر و دانشگاه برادرتون میرید و ممکنه فکر کنند با پارتی بازی گرفتید پذیرش رو...
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

مرسی از پاسختون

من 89 فارغ التحصیل شدم و سابقه کاری تو شرکت خصوصی دارم. راستش می خوام فقط خودمو برسونم آمریکا تا برای دندان پزشکی اقدام کنم!
    ولی از اونجا که می دونم نمی تون مستقیم از ایران برای دندان پزشکی آمریکا اقدام کنم تصمیم دارم اول با ms یا phd برم وبعد شیفت کنم به دندان
    سلام
    نظر من همونه كه گفتم.
    ببينيد اينها دريافت از نتايج افراديه كه رفتن با شرايط متفاوت. هيچ معلوم نيست با مورد شما چه برخوردي شه. ولي چيزهايي كه توصيه ميكنيم موارديه كه در افرادي كه ريجكت شدن مشترك بوده. حتي ممكنه واقعا علت رد شدن اين افراد هم اين تصورات ما نباشه ولي در حال حاضر در دسترس ترين چيز مقايسه ي شرايط افراديه كه ميرن سفارت و رد ميشن. از اين مقايسه ميشه به اشتراك ها پي برد و تا حد امكان ازشون اجتناب كرد. يك پذيرش دكتري بدون فاند هم شده جاي ديگه بگيريد و بعد نقشه ي خودتون رو دنبال كنيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    شما 65%فاند داشتید و باهاتون تقریباً مثل یک بدون فاند مصاحبه کرده!! وای به حال بقیه!

در مورد حاملگی... سخت گیری می کنند... که طرف نره بچه رو اونجا به دنیا بیاره!!! !؟ حتی اگر تو اینترنت سرچ کنید بوده کسایی که موقع ورود به خاک آمریکا deport شدند!

میدونید آفیسرش کی بوده?

اینم رفرنس: اینجا

Seattle Airport Border Control Deports Pregnant Chinese Tourist

The U.S. government does not ban entry of foreign pregnant women; neither does the CBP. But in past months, the number of patrols and interrogations seem to have increased. An undisclosed Los Angeles CBP officer said the chance for pregnant women to get in the country depends on the stage of pregnancy: “the closer to the time of birth, the easier it is to be caught, the higher chance there is to be deported.” The CBP officer added that it is not fair for women to come to the United States to give birth as a tourist, taking advantage of U.S. medical services.

موقع ویزا هم که جای خود داره!

سلام
    ببخشید من از جمله اول سوالی داشتم. تو اولین نامه پذیرش برام نوشتن که 15000 دلار برای 9 ماه و 5000 دلار برای تابستون به اضافه بیمه سلامتی به اضافه tuition waiver به میزان 16000 دلار. اما تو I-20 نوشته که 15000 دلار برای 12 ماه و 5000 دلار هم Personal fun. چرا تو I 20 این طوری نوشته؟ من باید نامه اول رو هم پرینت بگیرم ببرم آخه این اطلاعات با I20 متناقضن!
    ویرایش توسط Farzaneh2620 : March 10th, 2014 در ساعت 12:36 AM

میشه به این سوال من جواب بدید.
    من با شرایط بالا از یه دانشگاه برای PhD Physics پذیرش گرفتم. می خواستم برای ایروان وقت سفارت بگیرم که با خوندن مطالبتون مردد شدم. همسرم دانشجوی سال دوم فیزیک هستند و ما با هم هم رشته و همکار هستیم. از اونجا که یکی از اساتید دانشگاه روی پروژه همسرم کار می کنند ما تصمیم گرفتیم اگه شرایط همکاری فراهم شد همسرم به تحصیلشون ادامه بدن و انصراف ندن . استاد الانشون با این مساله موافقن که ایشون با من بیان و کارشونو از دور انجام بدن. به عبارت دیگه امکان فرصت مطالعاتی رو اون جا فراهم کنیم و اگه نشد ایشون همونجا کارشونو بکن تا برگردن و دفاع کنن. حالا به نظرتون
    1- برای officer چجوری باید در مورد اینکه همسرم قراره اونجا چکارکنه حرف بزنیم؟ لازمه بگیم دکتری است؟ ما قرار رو بر صداقت گذاشتیم چون اصلا نمی تونیم دروغ بگیم یا چیزی رو پنهان کنیم.
    2- در ضمن من خودم امسال دکتری قبول شدم و با اصرار استادم ثبت نام کردم اما انصراف میدم به نظرتون این رو می فهمند؟ من هیچ جا این دکتری بودن رو ذکر نکردم. خواهش می کنم جواب سوالامو بدید که چی باید بگم. در ضمن با این شرایط ایروان برای من جایی هست که بنونم ویزای مالتیپل بگیرم تا همسرم بتونه بیاد و دفاع کنه.؟ ما واقعا می خوایم بعد تحصیل برگردیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh2620 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من از جمله اول سوالی داشتم. تو اولین نامه پذیرش برام نوشتن که 15000 دلار برای 9 ماه و 5000 دلار برای تابستون به اضافه بیمه سلامتی به اضافه tuition waiver به میزان 16000 دلار. اما تو I-20 نوشته که 15000 دلار برای 12 ماه و 5000 دلار هم Personal fun. چرا تو I 20 این طوری نوشته؟ من باید نامه اول رو هم پرینت بگیرم ببرم آخه این اطلاعات با I20 متناقضن!
    به نظر من منظورش این بوده که 5000 تای تابستون رو خودتون باید بدید... من یه دوستی داشتم بنده خدا همین دانشگاه میرفت... تابستون می گفت فاند نمیدند! گفت من به جای این پول ثبت نامه ترم تابستون میام ایران سر میزنم و بر میگردم!!! برگشتن همانا و ریجکت توکلیرنس همانا! تو این سایت هم هست...

رو این حساب حدس من اینه که Personal Fund یعنی که شما برای تابستون فاند نگرفتید... خیلی از دانشگاه ها هستند که 9 ماه اعام میکنند فاند رو... معمولاً اگر TA باشید اینطوریه!

به نظرم آنکارا بهتره...

بقیه قسمت های دیگه سوالتون رو جواب نمیدم... چون به نظر خودتون هنوز نمیدونید چیکار می خواهید بکنید..
    ویرایش توسط Heisenberg7 : March 10th, 2014 در ساعت 03:12 AM
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام
    ممنون از جوابتون
    ولی دانشگاه توی نامه ی acceptance اش که کاملا رسمی هست برام نوشتن که شما assisstantship برای تابستان هم دارید به این مقدار و حتی دوست همسرم هم همین طور هستند. منظور من از سوالم اینه که چرا این توی I 20 اینطوری ننوشته من اول فک کردم یه چیز سوریه و فقط برای پرکردن و یه جورایی اعداد و ارقامه چون مساله مالی کاملا واضح برام گفته شد از اول حتی زمانی که هنوز پذیرش نگرفته بودم. به اضافه رزومه کاری من به قول خودشون excellent بوده و من شش روز پس از deadline پذیرش گرفتم به نظرم نمی یاد پذیرش بدون فاند بوده باشه. توروخدا کمکم کنید چون از جاهای دیگه هم پذیرش دارم اما نظرم روی این دانشگاه بوده خواهش می کنم کمکم کنید.

he Assistantship covers the academic year, and upon satisfactory completion of these first nine months,
    most students will join a research group as a Graduate Research Assistant (GRA) in May 2015 and begin
    the research that will lead to their degree. A GRA for the summer is worth approximately $5,344 for that
    period.

این قسمتی از متنه. من فکر می کنم چون فاند تابستون مشروط به موفقیت آمیز بودن سال اوله اینو ننوشتن درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh2620 نمایش پست ها
    he Assistantship covers the academic year, and upon satisfactory completion of these first nine months,
    most students will join a research group as a Graduate Research Assistant (GRA) in May 2015 and begin
    the research that will lead to their degree. A GRA for the summer is worth approximately $5,344 for that
    period.

این قسمتی از متنه. من فکر می کنم چون فاند تابستون مشروط به موفقیت آمیز بودن سال اوله اینو ننوشتن درسته؟
    سلام خوبه! بعله مشروطه ... متن این رو گفته... 16 میلیون BS ببرید حله!

ایروان نرید... چون تقریباً با شرایط مشابه با دوستی به نام mamoosh68 مثل بدون فاند رفتار کردند و سوالاتی رو پرسیدند که از بدون فاند ها میپرسن... ترکیه خیلی خوبه برای شما

Junior Member

سلام يه سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    بعد از مصاحبه مادرم همونطور كه قبلا گفتم يه برگه دادن و يه شماره روش نوشتن كه بايد بره تو سايت چك كنه حالا كه برگه رو نگاه كردم ديدم همون شماره كانفرميشن رو نوشته (فرم ds160) اما حرف A رو از آخرش جا انداخته چون دست نويس نوشته حرف A رو جا انداخته به نظرتون اينو بايد چك كنيم يا همون كانفرميشن نامبرو كه آخرش Aداره ؟ به نظرتون ايميل بزنم به سفارت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinas نمایش پست ها
    سلام يه سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    بعد از مصاحبه مادرم همونطور كه قبلا گفتم يه برگه دادن و يه شماره روش نوشتن كه بايد بره تو سايت چك كنه حالا كه برگه رو نگاه كردم ديدم همون شماره كانفرميشن رو نوشته (فرم ds160) اما حرف A رو از آخرش جا انداخته چون دست نويس نوشته حرف A رو جا انداخته به نظرتون اينو بايد چك كنيم يا همون كانفرميشن نامبرو كه آخرش Aداره ؟ به نظرتون ايميل بزنم به سفارت ؟
    99% اشتباه طرف بوده! با چون تو سایت هم تعداد کاراکتر ها با DS-160 یکیه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)