صفحه 9 از 59 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 589

موضوع: ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط NUTRINOXYZ نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال داشتم. من ارمنستان وقت سفارت دارم تو نوروز. شنیدم یکی نوشته بود به ترجمه کارت سربازی نیاز هست؟ این واقعیت داره؟ یعنی بدون ترجمه نمیشه؟ فارسی رو قبول ندارن برا مدارک؟

ممنون از راهنمایی های مفید شما به خصوص ارباب هایزنبرگ7!
    بله حتما همراه داشته باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein33 نمایش پست ها
    بله حتما همراه داشته باشین
    من از چند نفر پرسیدم و اونا بدون اینکه ترجمه کنن برده بودن و هیچ مشکلی نداشتن

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tinavav نمایش پست ها
    7000 تا فاند ، مادر بزرگم ساپورتر ، c46 تا total 53
    دلیل رد شدن شما:

1. برای این که ویزا رو بدن یا به عبارتی شانس گرفتن ویزا بالا بره ساپورتر فقط و فقط اید مادر یا پدر باشه!

2. سفارت ایروان اخیراً سخت گیری می کنه!

3. با فاند پارشیال بهتر بود دبی یا آنکارا می رفتید...

احیاناً فامیل دا آمریکا نداشتید؟! مخصوصاً ایالتی که میرید!؟

شما اندفعه تا وقت ها بازه از آنکارا اقدام کنید! اگر به آفیسر خانم مو مشکی بر خوردید و رد شدید حتما دوباره اقدام کنید تا به آفیر مو بور بورک منطفی بخورید! ایشالا که میگیرید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط cowboys نمایش پست ها
    سلام بر افراد متخصص apply abroad!
    من برای 12 فروردین از ایروان وقت سفارت دارم. می خواستم توصیه کسانی رو که تازگی ها رفتن اونجا بدونم و می خواستم بدونم چه نکاتی رو باید رعایت کنم.
    دانشگاه من columbia است. فلوشیپ 4 ساله فول فاند دارم. هیچ فامیلی تو آمریکا ندارم و فیلد کاری استادمم optimization in electrical networks هستش. رشتمم که برق مخابراته.
    من شنیدم الان حدود 20 دقیقه ایروان مصاحبه می کنه. این درسته؟ پارسال که از بچه ها پرسیدم می گفتن 3 دقیقه مصاحبه کرده بود ارمنستان باهاشون!
    تجربه من میگه که افراد بدون فاند احتمال اینکه طولانی بشه بیشتره! ولی فول فاندها چند تا سوال معمولی میشن! البته ایروان آفیسرش کلاً کم سوال نمیپرسه! مهم نیست... شما مشکل نخواهید خورد چون فول فاندید! فقط دقت کنید کارتون رو حساس جلوه ندید! براش کابردهای صلح آمیز تو ذهن داشته باشید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

دوستان سلام
    من هفته پیش برای ویزای دانشجویی رفتم ایروان، هیچ مدرکی ازم نگرفت، فقط گفت کی ساپورتت می کنه،این همه پول از کجا اورده و چرا می خواد تو رو ساپورت کنه،بعد هم گفت من قانع نشدم که بر می گردی و پاس و بهم داد و گفت دوباره بیا!
    برای فوق ، هنر، با فاند ، هم نامه مالی هم سند
    بنظرتون چیکار کنم و ایندفه انکارا برم؟
    در ضمن من فراموش کردم بگم! حتما ً ساپورترتون رو عوض کنید به مادر یا پدر... و با BS جدید I-20 جدید بگیرید و با I-20 جدید و BS جدید برید مصاحبه!

سلام جناب هایزنبرگ. من رشتم عمران-محیط زیست هستش و از یک دانشگاه پذیرش فول فاند مهندسی محیط زیست گرفتم. هنوز موضوع ریسرچم مشخص نیست و چون استادم تازه داره گروهش رو تشکیل میده فاند من از محل scholarship هستش. ازش یک ریسرچ پلن گرفتم که پاراگراف دومش که مربوط به ریسرچ من میشه اینجوری گفته:
    Mr.XXX's research project will be in the area of environmental engineering with a focus on advanced water/wastewater treatment or renewable energy harvesting technologies. The objectives of these projects are to predict a fate of organic chemical contaminants in the treatment process or to produce hydrogen from water using photocatalyts under sunlight irradiation. Both projects are in the scope of sustainable technology development and management for water/wastewater treatment and renewable energy harvesting. Mr.XXX will perform either computational simulation or laboratory experiments to investigate detailed mechanisms in these technologies.
    بعد در پاراگراف آخر هم گفته که این تکنولوژی ها نظامی نیست و من به اطلاعات حساس و تکنولوژه های حساس دسترسی ندارم.
    خودم فکر کردم شاید اون جمله ای که میگه تولید هیدروژن کمی خطری باشه. به استادم گفتم اینو عوضش کنه ولی تمایلی نداره. حالا من توی فروردین از ارمنستان وقت دارم به نظرتون با این ریسرچ پلن باید روز مصاحبه چی کار کنم و مورد دیگه اینکه احتمالا در جواب سوال آخر از سری سوالاتی که ایمیل می کنند هم همین رو باید ارائه بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط SuperbArsenal نمایش پست ها
    سلام جناب هایزنبرگ. من رشتم عمران-محیط زیست هستش و از یک دانشگاه پذیرش فول فاند مهندسی محیط زیست گرفتم. هنوز موضوع ریسرچم مشخص نیست و چون استادم تازه داره گروهش رو تشکیل میده فاند من از محل scholarship هستش. ازش یک ریسرچ پلن گرفتم که پاراگراف دومش که مربوط به ریسرچ من میشه اینجوری گفته:
    Mr.XXX's research project will be in the area of environmental engineering with a focus on advanced water/wastewater treatment or renewable energy harvesting technologies. The objectives of these projects are to predict a fate of organic chemical contaminants in the treatment process or to produce hydrogen from water using photocatalyts under sunlight irradiation. Both projects are in the scope of sustainable technology development and management for water/wastewater treatment and renewable energy harvesting. Mr.XXX will perform either computational simulation or laboratory experiments to investigate detailed mechanisms in these technologies.
    بعد در پاراگراف آخر هم گفته که این تکنولوژی ها نظامی نیست و من به اطلاعات حساس و تکنولوژه های حساس دسترسی ندارم.
    خودم فکر کردم شاید اون جمله ای که میگه تولید هیدروژن کمی خطری باشه. به استادم گفتم اینو عوضش کنه ولی تمایلی نداره. حالا من توی فروردین از ارمنستان وقت دارم به نظرتون با این ریسرچ پلن باید روز مصاحبه چی کار کنم و مورد دیگه اینکه احتمالا در جواب سوال آخر از سری سوالاتی که ایمیل می کنند هم همین رو باید ارائه بدم.
    سلام

خود waste treatment خطریه! همچنین اون renewable energy هم گفته میشه که حساسه گرچه که بیشتر رو انرژی باد به خاطر توربوماشین حساسند!

اگر بتونی اون renewable energy رو حذف کنی خیلی جلویی! هیدروژنش مهم نیست!

فقط دو مورد هایزنبرگی!

1. احتمالاً ازت میپرسه چه نوع waste water؟ که باید یه جواب امن داشته باشی! مثلاً فاضلاب بیمارستانی!

2. احتمالاً از جنبه متریال ساینسش میپرسه! حواست باشه به نانو... و کامپوزیت اشاره نکنی که تمومه!

بعله همین رو ارائه بدید خوبه!

Global Moderator

Simon آواتار ها

چقد زیاده برای کل دانشگاه خوابگاه ..... 60 تا
    سلام
    معمولا از 1.5 برابر مبلغ I-20‌بهتره بيشتر نباشه و از خود مبلغ I-20 كمتر نباشه.دانشگاه هم اگر خيلي رتبه اش كم باشه ممكنه شك بر انگيز باشه. مورد ديگه ميتونه پاسخ هاي شما به آفيسر باشه كه خيلي تعيين كننده است.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام به همه ی دوستان عزیزم. با تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و ممنون از اینکه اینقدر مسئولانه و عالی تجربیاتتون رو می گید.
    یک سوال داشتم: سفارت ارمنستان مصاحبه به زبان فارسی هست یا انگلیسی؟اگر بخوایم فارسی باشه باید فرمی در سفارت پر کنیم؟ تقاضا بیم یا کلا چه طور میشه بخوایم تا فارسی مصاحبه کنند؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa2013 نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان عزیزم. با تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و ممنون از اینکه اینقدر مسئولانه و عالی تجربیاتتون رو می گید.
    یک سوال داشتم: سفارت ارمنستان مصاحبه به زبان فارسی هست یا انگلیسی؟اگر بخوایم فارسی باشه باید فرمی در سفارت پر کنیم؟ تقاضا بیم یا کلا چه طور میشه بخوایم تا فارسی مصاحبه کنند؟
    سپاس
    سلام

معمولاً دم یا زمان تحویل مدارک میپرسند که چه زبانی دوست دارید!؟

اگر توریستی هستید فارسی مشکل نداره!

اگر دانشجویی هستید آفیسر حتماً براش مهمه که ببینه اینگلیسی شما در چه حده! اگر فارسی انتخاب کنید احتمال ریجکت بالا میره! بنابراین اگر دانشجویی میرید حتماً اینگلیسی انتخاب کنید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)