صفحه 8 از 76 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Okstate

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط ajidema نمایش پست ها
    سلام.
    من فارغ‌التحصیل هنر از هنرهای زیبا دانشگاه تهران هستم.از پایان تحصیلم ۵ سال گذشته که ۲ سال سربازی رفتم و باقی رو هم در کشورهای مختلف مشغول کار مرتبط بودم، چندین جایزه بین‌المللی هم دارم.
    اخیرا از سفارت آمریکا در دوبی دارم وقت می‌گیرم چون از دانشگاهی در امریکا ۱۸هزار تا از ۳۰ هزارتا فاند گرفتم و میرم آمریکا چون رشته من فوق در ایران ندارد.
    BS من هم ۸۰ هزار $ هست. و در دو سال گذشته ۴بار ویزای شینگن گرفتم.
    چند تا نگرانی دارم:
    یکی اینکه با همسرم می خواهم برم و او برای F2 اقدام کرده.
    دوم بین مدرک قبلیم تا امروز ۵ سال فاصله هست.
    سوم اینکه نمی‌دونم وجود خواهر همسرم در همان دانشگاه در مقطع PHD می‌تونه مثبت باشه یا منفی.
    من با همسرم پارسال رفتیم دبی به کسانی که رشته هنر میخوندن درجا ویزا میدادند. من خودم عمران هستم فول فاند به من کلیر خورد ولی همسرم درجا مالتی گرفت از ما هیچ مدرکی هم نگرفتن نه bs و نه چیزای دیگه

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان لطفا توجه کنن:

تعداد زیادی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن به این تاپیک حذف شدند.
    این تاپیک صرفا پذیرای پست هایی هست که در مورد تجربیات روز مصاحبه باشند.
    لطفا فقط دوستانی که اخیرا برای مصاحبه به سفارت دوبی رفتند، تجربیاتشونو اینجا پست کنن،
    همچنین کاربرانی که هنوز برای مصاحبه نرفتند و سوالاتشون دقیقا مربوط به مسائل روز مصاحبه میشه، میتونن در این تاپیک سوالاتشونو بپرسند تا اون دسته از کاربرانی که اخیرا تجربه ی مصاحبه داشتن، پاسخگو باشند.
    در ضمن پیشنهاد میکنم جهت کسب اطلاعات بیشتر، به تاپیکدبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۳ مراجعه کنید تا هم با نحوه ی ارسال پست مرتبط آشنایی پیدا کنید و هم از تجربیات دوستان سال قبل استفاده کنید.

با تشکر، مدیریت فروم.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

دوستانی که دوبی رفتن میتونن بهم بگن که آیا از کسانی که عکس تو سایت گذاشتن عکی چاپی هم خواستن یا نه؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط snow64 نمایش پست ها
    دوستانی که دوبی رفتن میتونن بهم بگن که آیا از کسانی که عکس تو سایت گذاشتن عکی چاپی هم خواستن یا نه؟
    اگر عکستون استاندارد های لازم رو داشته باشه نمیخوان... کلاً توصیه میشه که عکس همراه داشته باشید... وگرنه اگر عکس استاندارد نباشه مجبورتون می کنند برید بیرون بندازید و برگردید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_zephyr نمایش پست ها
    من با همسرم پارسال رفتیم دبی به کسانی که رشته هنر میخوندن درجا ویزا میدادند. من خودم عمران هستم فول فاند به من کلیر خورد ولی همسرم درجا مالتی گرفت از ما هیچ مدرکی هم نگرفتن نه bs و نه چیزای دیگه
    ممنون،
    در مورد سربازی چطور؟ اگه سپاه بوده باشی خیلی بده؟
    آخه من امریه از فرهنگستان هنر داشتم و باید آموزشیم رو تو سپاه می‌بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Okstate

نقل قول نوشته اصلی توسط ajidema نمایش پست ها
    ممنون،
    در مورد سربازی چطور؟ اگه سپاه بوده باشی خیلی بده؟
    آخه من امریه از فرهنگستان هنر داشتم و باید آموزشیم رو تو سپاه می‌بودم.
    من معاف بودم

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من سوالی دارم که یکی دیگه از دوستان هم مطرح کرده ولی خیل گنگ گفتن و من نتونستم جوابم رو بگیرم.
    من از یک دانشگاه پذیرش با فاند گرفتم ونامه آی 20 هم برام صادر شد و فرم دی اس 160 و سویس فی رو هم برای همون دانشگاه پر کردم و مبالغش رو هم پرداخت کردم و وقت سفارت هم برای 27 اپریل گرفتم. حالا 16 اپریل برام از یه دانشگاه دیگه یه آفر بهتر اومد. و من به احتمال زیاد میخوام برم دانشگاه دوم. حالا نمیدونم برای سفارت دبی باید چی بگم به آفیسر. بگم میخوام برم دانشگاه اول که همه ی مدراکم رو برای اون دانشگاه پر کردم؟ اگه اینو بگم، بعد که من اون دانشگاه اول رو ریجکت کنم توی مدت کلیرنس، سفارت ممکنه بفهمه و منو ریجکت کنه. نمی دونم چی بگم. اینم بگم که دانشگاه دوم چون تا 15 ماه می وقت داره، من هنوز آفر رو اکسپت نکردم.
    لطفا راهنماییم کنین. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اگر عکستون استاندارد های لازم رو داشته باشه نمیخوان... کلاً توصیه میشه که عکس همراه داشته باشید... وگرنه اگر عکس استاندارد نباشه مجبورتون می کنند برید بیرون بندازید و برگردید!
    ممنون
    اینکه گفتید یعنی مصاحبه به تعویق میفته یا آدم مصاحبه مبشه و نقص مدرک میخوره؟

Junior Member

با سلام

من وقت سفارت برای ساعت 8:30 گرفتم. می خواستم بدونم بهتره چه ساعتی خودم رو به سفارت برسونم؟ اگر زودتر رسیدم آیا باید پشت در بمونم یا میشه رفت داخل؟ با توجه به گرمای هوا و شرجی بودن. بچه هایی که مصاحبه 8:30 داشتن چه ساعتی دیگه دم در سفارت بودن؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavos123 نمایش پست ها
    با سلام

من وقت سفارت برای ساعت 8:30 گرفتم. می خواستم بدونم بهتره چه ساعتی خودم رو به سفارت برسونم؟
    هر چه زود تر برین زود تر نوبتتون میشه ، ساعت ۵:۳۰ تا ۶:۰۰ حتما اونجا باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)