صفحه 65 از 76 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط ROHAM83 نمایش پست ها
    من دکتری،فول فاند و بدون سابقه کاری حساس. من با خانم باجه3 که میگن سخت گیره بودم. از من راجع به تز ارشد و استادم در اینده پرسید و CV و SOP رو گرفت و گفت نیاز به بررسی بیشتر داره. نفر قبل من توریستی بود که ریجکت شد.
    سلام
    متوجه نشدید واسه چی توریستی ریجتکت شد؟؟!! مرسی

سلام
    من ٦ august مصاحبه داشتم
    براي kaplan. سابقه ريجكت ٦ ماه قبل.
    كل مصاحبه ٣٠ ثانيه شد.
    از من در مورد طول دورم سوال كرد فقط، از همسرم هم اينكه ميخواد جه كار كنه اونجا. بدم كاغذ سفيد.
    مدارك هم فقط I-20 رو خواست.

Junior Member

سلام من امروز مصاحبه داشتم و ريجكت شدم ... خيلي ها گرفتن مخصوصا عربا كه همه گرفتن !!!!
    واسه كنفرانس ميخواستم برم و مقالم accept شده بود واسه ارائه!! تنها دليلي كه گفت اين بود كه تو سفر كم رفتي با اينكه شينگن مولتيپل يكساله داشتم ولي نرفته بودم... چون سري قبل هم ويزام دير انجام شد نرسيدم برم... در كل خيلي مسخره بود!!به نظر شما راهكار چي هست با توجه كه زياد وقت ندارم!! ممنون ميشم كمكم كنيد.

Junior Member

سلام دوستان
    من الان یک ساله که امریکا هستم و چون ویزای سینگل دارم نمیتونم برم ایران. میخوام برای پدر و مادرم اقدام کنم که تابستون آینده بیان اینجا. اوضاع ویزا گرفتن پدر و مارد ها از دوبی چه جوری بوده امسال؟ ممکنه همینجوری الکی ریجکت بشن؟ کلیرنس چه قدر طول میکشه؟ من خودم از دوبی ویزا گرفتم و یادم هست که خیلی بی منطق بود طول کلیرنس. دوستام توصیه میکنن که پدر و مادرم برن آنکارا به جای ترکیه ولی پدر و ماردم میگن آنکارا سرده و دوبی بریم بهتره. میخوام ببینیم می ارزه راضیشون کنم برن آنکارا یا نه.
    ممنون میشم تجربه هاتونو در این زمینه بگین.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان یک ساله که امریکا هستم و چون ویزای سینگل دارم نمیتونم برم ایران. میخوام برای پدر و مادرم اقدام کنم که تابستون آینده بیان اینجا. اوضاع ویزا گرفتن پدر و مارد ها از دوبی چه جوری بوده امسال؟ ممکنه همینجوری الکی ریجکت بشن؟ کلیرنس چه قدر طول میکشه؟ من خودم از دوبی ویزا گرفتم و یادم هست که خیلی بی منطق بود طول کلیرنس. دوستام توصیه میکنن که پدر و مادرم برن آنکارا به جای ترکیه ولی پدر و ماردم میگن آنکارا سرده و دوبی بریم بهتره. میخوام ببینیم می ارزه راضیشون کنم برن آنکارا یا نه.
    ممنون میشم تجربه هاتونو در این زمینه بگین.
    هنوز دبی مثل قبل هست و بدون منطق عمل میکنه ممکنه وارد پروسه طولانی کلیرنس بشوند توصیه منم همون آنکاراست پس بهتره راضیشون کنید
    too much love will kill you

سلام
    من 1 اکتبر دوبی وقت دارم، چنتا سوال خیلی خیلی مهم دارم لطفا اگه کسی می تونه کمممممممک کنه

#1 دانشگاهی که من پذیرش دارم ازش همون دانشگاهی هست که یکی از خواهرام و شوهر یه خواهرم دیگم همونجا درس خوندن؛ حالا اگه افیسر پرسید چرا این دانشگاه چی بگم که شک نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟ واقعا دلیلم برای انتخاب این دانشگاه این بود که شهر ارزونیه

#2 دوبی واسه مستر هم ریسچ پلن میخواد؟ تنها چیزی که من دارم یه فایننشال ساپورت لتر هستش که تو اون مبلغ رو زده و گفته که وقتی بیای اینجا work in a combination of research, teaching and graduate assistant duties

-پذیرش واسه مستر صنایع
    - هف فاند ( ولی تو ای 20 نیست و همون ساپورت لتر از استاد)
    - دو بار ریجکتی !( ولی واسه ترم پیش و یک دانشگاه دیگه)
    - دو تا خواهر دارم که دانشجویی رفتن و الان گرین کارت گرفتن البته الان دیگه تو اون ایالتی که من می خوام برم نیستن
    - ایران لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه آزاد

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز با این انجمن آشنا شدم و مطالب رو مطالعه کردم ، خواستم از تجربیاتتون استفاده کنم ببینم چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی دارم
    من مقیم امارات هستم حدود ۱۰ سال ( تا ۲ سال دیگه همه از اقامتم مونده )
    مجرد هستم و تک فرزند .
    ۳۹ سال دارم
    مدارک ۲ تا سند ملکی به نام پدرم دارم که وکالت تام الاختیار دارم ازشون ، یکیش رو اجاره دادیم که اجاره نامه به اسم منه به عنوان مالک
    مدارک بانکی ایرانم هم خوبه . هم سپرده هم حساب در گردش
    به عنوان مدرک شغلی همون لایسنس شرکتم در دبی رو دارم که هر سال تمدیدش میکنم
    پدر و مادر هم متارکه کردن که در ترجمه شناسنامه هاشون قید شده و هردو ساکن ایران هستند
    دعوتنامه هم میتونم از دختر خالم که ساکن آمریکا هست بگیرم ( اگر کمکی به شانس بیشتر میکنه )
    کارت پایان خدمتم دارم ولی دادم برای تعویض که ۲-۳ ماه دیگه میاد . من قبلش میخوام برای ویزا اقدام کنم
    یک ویزای شینگن هم توو پاسپورتم هست ماله حدود ۷ ماه پیش که رفتم و برگشتم

با توجه به شرایتی که دارم چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی رو دارم؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز با این انجمن آشنا شدم و مطالب رو مطالعه کردم ، خواستم از تجربیاتتون استفاده کنم ببینم چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی دارم
    من مقیم امارات هستم حدود ۱۰ سال ( تا ۲ سال دیگه همه از اقامتم مونده )
    مجرد هستم و تک فرزند .
    ۳۹ سال دارم
    مدارک ۲ تا سند ملکی به نام پدرم دارم که وکالت تام الاختیار دارم ازشون ، یکیش رو اجاره دادیم که اجاره نامه به اسم منه به عنوان مالک
    مدارک بانکی ایرانم هم خوبه . هم سپرده هم حساب در گردش
    به عنوان مدرک شغلی همون لایسنس شرکتم در دبی رو دارم که هر سال تمدیدش میکنم
    پدر و مادر هم متارکه کردن که در ترجمه شناسنامه هاشون قید شده و هردو ساکن ایران هستند
    دعوتنامه هم میتونم از دختر خالم که ساکن آمریکا هست بگیرم ( اگر کمکی به شانس بیشتر میکنه )
    کارت پایان خدمتم دارم ولی دادم برای تعویض که ۲-۳ ماه دیگه میاد . من قبلش میخوام برای ویزا اقدام کنم
    یک ویزای شینگن هم توو پاسپورتم هست ماله حدود ۷ ماه پیش که رفتم و برگشتم

با توجه به شرایتی که دارم چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی رو دارم؟
    ممنون
    با توجه به شرایط شما کمی سخت به نظر میرسه که افسر قانع بشه شما به کشورتون وابسته هستید و قصد برگشتن به ایران یا امارات رو دارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    با توجه به شرایط شما کمی سخت به نظر میرسه که افسر قانع بشه شما به کشورتون وابسته هستید و قصد برگشتن به ایران یا امارات رو دارین
    والا تمام این مدارک که نشون میده من وابستگی دارم توو ایران ! .. چیز دیگه ای هم هست که بتونه کمک کنه توو قانع کردن افسر سفارت ؟
    چون واقعا قصد موندن ندارم ، فقط تفریحی میخوام برم

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    والا تمام این مدارک که نشون میده من وابستگی دارم توو ایران ! .. چیز دیگه ای هم هست که بتونه کمک کنه توو قانع کردن افسر سفارت ؟
    چون واقعا قصد موندن ندارم ، فقط تفریحی میخوام برم
    داشتن همسر و خانواده و کسب و کار جاری یا کارمند بودن . راستی سربازی کجا بودین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)