صفحه 15 از 76 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh2620 نمایش پست ها
    سلام اقای هایزنبرگ من میخوام وقتمو از سه شنبه بندازم چهارشنبه اما ساعت 8 فقط داره
    یه سوال این سه تا ساعت 8و 8:30و 9 چه فرقی با هم دارن آفیسراشون با هم فرق دارن؟ کلا چه فرقی می کنه کدوم باشه؟ اگه خودمون با ساعت مشکل نداشته باشیم کدومشون بهتره؟
    هیچ فرقی با هم ندارند . هر چه زود تر برین جلو سفارت توی صف زود تر نوبتتون میشه و آفیسر هم بصورت رندم هست

سلام

من با توجه به چند نفری که تا حالا پرسیدم، مثل اینکه دبی به رشته های مدیریتی و بیزینسی و ... مالتیپل میده. به نظرتون نتیجه گیری م درسته؟ شما کسی با این رشته ها دیدید که مالتیپل نگرفته باشه؟
    اگه واقعا راحت مالتیپل میده به این رشته ها من دبی رو همین امروز رزرو کنم ... 1ماهه همش شک دارم بین باکو و دبی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    درسته همین طوره

البته باید دقت کنید که سربازی.. و سابقه کار هم تاثیر داره و فقط رشته نیست!

البته به یه رفیق مهندسی صنایعی ما (مقطع ارشد) هم مولتیپل داده درجا.
    ولی همون روز به خواهرش (اتفاقا اونم صنایعی ولی در مقطع دکتری بود) سینگل داد.
    دانشگاه مقدشون هم یکی بود. زیاد ربطی به رشته نداره شاید. فک کنم به مقطع هم خیلی مربوط باشه.

Junior Member

دوستان سلام

من یکشنبه چهارم MAy مصاحبه داشتم و سعی می کنم نکات مهم رو خدمتتون عرض کنم.

۱- ساعت ۶.۵ برای مصاحبه ساعت ۸ رسیدم و حدود ۱۵-۲۰ نفر جلوم تو صف بودن که فکر کنم کار نفر اول حدود ۲۰ دقیقه زودتر از من کارش تموم شد. البته این رو هم بگم ساعت به ۷ که رسید صف دیگه شلوغ شده بود. پس لطفا نه خیلی زود برید و نه خیلی دیر.

۲- مهم ترین موردی که توجه من رو جلب کرد٬ اهمیت کارکنان کنسولگری به حفظ کرامت انسانی و احترام متقاضیان بود. تجربه من برای ویزای کشور فرانسه در تهران کاملا متفاوت بود.

۳. رد کردن مراحل رو دوستان به طور کامل توضیح دادن من فقط میرم سراغ مصاحبه ۴-۵ دقیقه ایم;
    افسر آقای جوان و خوش برخورد ابتدا به فارسی سلام کرد و از من پرسید به چه منظور برای ویزا اپلای کردم. بعد از شنیدن پاسخ من (به انگلیسی ) تبریک گفت و ازم خواست I-20 , CV and research plan رو نشون بدم. صرفا یک سوال دیگه درباره سربازی ازم پرسید و شروع به تایپ کردن کرد.

۴- قبل از اینکه نتیجه ویزای من رو بهم بگه٬ یه سوال "از سر کنجکاوی" پرسید که شرایط آینده ایران رو چجوری می بینی؟
    دوستان لطفا شب قبل از فکر بار و کلاب و پرسیدن از فرهنگ غنی روسی از روسها در جکوزی هتل بیان بیرون و خوب خوب استراحت کنید که سوال هایی که از قبل نمی تونید جواب بدید رو خیلی sharp و با صداقت پاسخ بدید. سوال های اصلی رو که اصلا سایت سفارت مجازی نوشته تمرین کنید از قبل. پس می مونه سوال های یهویی که احتیاج به فکر آروم داره.

۵- برگه صورتی رو همراه با توضیحات لازم جهت زمان ورود به آمریکا داد.

به امید موفقیت همه و تشکر از همه دوستانی که اینجا به من کمک کردند. شاید فقط اسم هایزنبرگ و سایمون عزیز یادم بیاد ولی از هزاران پست شما دوستان بسیار آموختم و سپاسگزارتون هستم

پ ن : رشته مهندسی عمران - حمل و نقل
    مقطع دکترا
    فول فاند
    معافیت تحصیلی
    ویرایش توسط navid3 : May 6th, 2014 در ساعت 12:00 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid3 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من یکشنبه چهارم MAy مصاحبه داشتم و سعی می کنم نکات مهم رو خدمتتون عرض کنم.

۱- ساعت ۶.۵ برای مصاحبه ساعت ۸ رسیدم و حدود ۱۵-۲۰ نفر جلوم تو صف بودن که فکر کنم کار نفر اول حدود ۲۰ دقیقه زودتر از من کارش تموم شد. البته این رو هم بگم ساعت به ۷ که رسید صف دیگه شلوغ شده بود. پس لطفا نه خیلی زود برید و نه خیلی دیر.

۲- مهم ترین موردی که توجه من رو جلب کرد٬ اهمیت کارکنان کنسولگری به حفظ کرامت انسانی و احترام متقاضیان بود. تجربه من برای ویزای کشور فرانسه در تهران کاملا متفاوت بود.

۳. رد کردن مراحل رو دوستان به طور کامل توضیح دادن من فقط میرم سراغ مصاحبه ۴-۵ دقیقه ایم;
    افسر آقای جوان و خوش برخورد ابتدا به فارسی سلام کرد و از من پرسید به چه منظور برای ویزا اپلای کردم. بعد از شنیدن پاسخ من (به انگلیسی ) تبریک گفت و ازم خواست I-20 , CV and research plan رو نشون بدم. صرفا یک سوال دیگه درباره سربازی ازم پرسید و شروع به تایپ کردن کرد.

۴- قبل از اینکه نتیجه ویزای من رو بهم بگه٬ یه سوال "از سر کنجکاوی" پرسید که شرایط آینده ایران رو چجوری می بینی؟
    دوستان لطفا شب قبل از فکر بار و کلاب و پرسیدن از فرهنگ غنی روسی از روسها در جکوزی هتل بیان بیرون و خوب خوب استراحت کنید که سوال هایی که از قبل نمی تونید جواب بدید رو خیلی sharp و با صداقت پاسخ بدید. سوال های اصلی رو که اصلا سایت سفارت مجازی نوشته تمرین کنید از قبل. پس می مونه سوال های یهویی که احتیاج به فکر آروم داره.

۵- برگه صورتی رو همراه با توضیحات لازم جهت زمان ورود به آمریکا داد.

به امید موفقیت همه و تشکر از همه دوستانی که اینجا به من کمک کردند. شاید فقط اسم هایزنبرگ و سایمون عزیز یادم بیاد ولی از هزاران پست شما دوستان بسیار آموختم و سپاسگزارتون هستم

پ ن : رشته مهندسی عمران - حمل و نقل
    مقطع دکترا
    فول فاند
    معافیت تحصیلی
    سلام ببخشید، نپرسیدید که Multi یا Single هست؟

سلام...
    navid3
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید ... ببخشید آفیسر که فارسی شروع کرد، انگلیسی جواب دادن بی احترامی نیست؟ همیشه به ما اینطوری یاد دادن که ایمیلی/سوالی به یه زبانی پرسیده میشه به همون زبان جواب بدیم!
    شما از کجا میدونستید انگلیسی باید جواب بدید و بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام...
    navid3
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید ... ببخشید آفیسر که فارسی شروع کرد، انگلیسی جواب دادن بی احترامی نیست؟ همیشه به ما اینطوری یاد دادن که ایمیلی/سوالی به یه زبانی پرسیده میشه به همون زبان جواب بدیم!
    شما از کجا میدونستید انگلیسی باید جواب بدید و بهتره؟
    فکر می کنم صحبت به زبان انگلیسی پوینت مثبت به حساب میاد.
    البته شاید اگه اول اشاره کنید که من قادرم به زبان انگلیسی مصاحبه داشتم باشم بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan313 نمایش پست ها
    سلام ببخشید، نپرسیدید که Multi یا Single هست؟
    سلام
    سینگل.

از دوستان کسی تجربه متاهلی نداشته ؟ از همراه چه سوالی می پرسند ؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid3 نمایش پست ها
    سلام
    سینگل.
    ممنون از پاسختون.
    شما کی باید وارد آمرکا بشوید؟
    چون ویزاتون 120 روز اعتبار داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)