صفحه 16 از 76 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Okstate

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط adibrastegarni نمایش پست ها
    از دوستان کسی تجربه متاهلی نداشته ؟ از همراه چه سوالی می پرسند ؟
    مرسی
    نگران نباشید از همراه من که خانم بود فقط پرسید هدفت از امریکا رفتن چیه؟ همین یک سوالو پرسید.

بچه ها این ادرس پیک با کنسولگری فرق داره، اشکالی نداره؟ آخه کنسولگری تقاطع خیابان السیف و خیابان شیخ خلیفه بن زاید هست.
    کنسولگری: دوبی
    پیک: Empost [ویرایش]
    محل تحویل:
    محل: Empost Operation Main Hub
    نشانی: Um Al Ramoul oppisiste al mawakeb school - Marakish st Behind DNATA
    Dubai , 1
    32200
    کسی که از ره تقوا قدم برون ننهاد - به عزم میکده کنون سر سفر دارد
    دل شکسته ی حافظ به خاک خواهد برد - چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zsha نمایش پست ها
    بچه ها این ادرس پیک با کنسولگری فرق داره، اشکالی نداره؟ آخه کنسولگری تقاطع خیابان السیف و خیابان شیخ خلیفه بن زاید هست.
    کنسولگری: دوبی
    پیک: Empost [ویرایش]
    محل تحویل:
    محل: Empost Operation Main Hub
    نشانی: Um Al Ramoul oppisiste al mawakeb school - Marakish st Behind DNATA
    Dubai , 1
    32200
    اصلا باید فرق داشته باشه. روزی که من مصاحبه داشتم یه خانمی به اشتباه مستقیم اومده بود از فرودگاه به کنسولگری که پاسپورت رو تحویل بگیره
    نگران نباشید

Junior Member

دبی از همسر بنده که f2 هست فقط راجع به کارش پرسید و گفت بک گراندت چیه
    همین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_shiri نمایش پست ها
    دوستان سفارت دوبی در مورد مدارک زده که مدارک دانشگاهی هم باید روز مصاحبه همرامون باشه. اگه گواهی موقت فارسی رو ببرم مشکلی پیش میاد یا حتما باید مدرک اصلی رو آزاد کنم؟ واسه آزاد کردن مدرک مشکل دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    از من اصلن نخواست٬ نه دانشنامه نه ریزنمره ... نه اصل نه ترجمه ... البته همراه داشتم اما نخواست ... خوب شما هم که نمیتونید آزاد کنید پس با همون گواهی موقف باید برید ... چاره ای نیست! ... اما نگران ترجمه نباشید خودشون فارسی بلدن ... فقط یه توضیح قانع کننده داشته باشید که چرا اصل اش همراهتون نیست تا اگه لازم شد بگید ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

جناب هایزنبرگ عزیز ممنون! ولی من منظورتونو از مدرک دوم متوجه نشدم! بی اس؟ ادمیشن لتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سفارت دبی برای ارشد مجدد افتضاحه! فقط و فقط از آنکارا شانسدارید!

اونجا هم باید بگید این فعلاً ارشده... گفتن بیا استادت که ترم اول پیدا شد phd میشه! این یک جمله جادویی هست که کار خیلی ها رو راه انداخته :دی

دو تا از دوستای من که ارشد مجدد بودن که پارسال از دبی مالتیپل درجا گرفتند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط detroit440 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من روز 30 آوریل در دوبی مصاحبه داشتم برای ویزای دانشجویی و رشته ام مهندسی صنایع هست؛ برای دکترا پذیرش داشتم ... فکر می کنم دوستان زحمت کشیدند و توضیحات کافی در مورد پروسه مصاحبه از ابتدا تا انتها رو به خوبی تشریح کردند ... من از تشریح روندهای اداری اش صرف نظر می کنم و فقط چندتا نکته که به نظرم رسید خوبه بهشون اشاره کنم رو مطرح می کنم ... من ساعت هشت وقت داشتم؛ تجربه شخصی ام بهم ثابت کرد که اگر کمی زودتر (من ساعت شش و نیم دم در کنسولگری بودم) در محل حاضر بشیم خیلی بهتره چون به تدریج هرچه می گذره جمعیت بیشتر میشه و قطعا زمان انتظار برای رسیدن نوبت مصاحبه هم طولانی تر ... من خودم دومین نفری بودم که باهام مصاحبه شد (در گروه ایرانیان ) ... ساعت هشت و نیم گذشته بود که شروع کردند به صدا کردن اسامی و تقریبا ساعت یبست دقیقه به نه کارم تموم شد و از کنسولگری خارج شدم ... در روزی که من مصاحبه داشتم کنسولگری خیلی شلوغ بود که خب البته فکر می کنم بیشتر مراجعه کنندگان برای ویزای توریستی اقدام کرده بودند و جمعیت دانشجوها به نسبت کمتر از سایرین بود ... آفیسری که باهام مصاحبه کرد یک آقای جوان آمریکایی بودن که از همون ابتدا شروع کردند به انگلیسی سوال کردن ... اول از همه ازم تاییدیه DS-160 و پاسپورت و I-20 رو خواستند ... و ازم پرسیدند که برای دوره دکترا می خوام روی چه موضوعی کار کنم و زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه ام چیه، که براشون توضیح دادم؛ چند مورد براشون ابهام داشت که خواست بیشتر توضیح بدم و منم توضیح کوتاهی در مورد اون فیلدها بهشون دادم ... در ادامه ازم پرسیدند که آیا با لیسانس دارم اقدام می کنم یا اینکه فوق لیسانس دارم و همینجور در مورد نام دانشگاه محل تحصیلم در ایران سوال کردند ... و نهایتا در مورد اینکه آیا در آمریکا خویشاوند دارم پرسیدند که من گفتم اقوام درجه یک ندارم ولی فامیل دارم در آمریکا ... که در ادامه پرسیدند اقوامتون در کجای آمریکا هستند و اینکه آیا در ایلی نوی خویشاوند داری یا خیر (ایالت دانشگاهی که در اون پذیرش دارم) ... و در آخر هم نامه بانکی که برای مبلغ 6000 دلار بود ازم گرفتند و یک نگاه سرسری و خیلی سریع بهش انداختند و تمام ... گفتند که مبارکه ویزاتون Approve شده و برگ صورتی رو بهم دادند ... پرسیدند که تا کی دوبی ام که با توجه به اینکه من روز بعدش بر می گشتم ایران، گفتند که پاس رو ببر و بعد از ایران بفرست و بین 3 تا 5 روز کاری طول می کشه که ویزات آماده بشه ... یک نکته ای که برام جالب بود این بود که هیچ کدوم از مدارکی مثل CV، SOP و RP رو ازم نخواستند و تنها همون مدارکی که اشاره کردم رو دیدند ... کل مصاحبه شاید دو دقیقه هم طول نکشید ... برخوردشون هم بسیار محترمانه بود ... فقط می خوام به دوستان عزیزم بگم که اصلا استرس نداشته باشید ؛ چون واقعا مدت زمان مصاحبه و آنچه که در کل اتفاق می افته خیلی ساده تر از اونی هست که آدم تصور می کنه ... امیدوارم صحبت هام مفید بوده باشه ... اگر سوالی هست من در خدمت دوستانی که دوبی مصاحبه دارند هستم ... مرسی
    سلام تبریک میگم .

منم به زودی وقت مصاحبه دارم. منم فول فاند هستم و TA . ایا نیاز به BS دارم محض احتیاط؟ و اینکه با چه زبانی باهاشون صحبت کنیم بهتره؟ فارسی و یا انگلیسی ؟

ممونم

Member Suny99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarii نمایش پست ها
    جناب هایزنبرگ عزیز ممنون! ولی من منظورتونو از مدرک دوم متوجه نشدم! بی اس؟ ادمیشن لتر؟
    I-20 دوست عزیز. مدرک اصلی همینه مخصوصا برای دیدن هزینه هاتون نه آفر دانشگاه. BS هم مهم نیست وقتی توی I-20 زده همه هزینه هاتون رو متقبل میشن همون 3 یا 4 تا ببرید نهایتا. اصصصصلا هم نگران نباشید!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lopus نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم .

منم به زودی وقت مصاحبه دارم. منم فول فاند هستم و TA . ایا نیاز به BS دارم محض احتیاط؟ و اینکه با چه زبانی باهاشون صحبت کنیم بهتره؟ فارسی و یا انگلیسی ؟

ممونم

نمیخواد... ولی داشته باشید بد نیست... حتماً english رو انتخاب کنید.. و فارسی هم اگر صحبت کرد english ادامه بده که امن تره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)