صفحه 20 از 76 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط shakiba12 نمایش پست ها
    سلام من امروز 12 می وقت سفارت داشتم آفیسر بنده آقای بد اخلاقی بود I20 دادم رزومه ازم خواست و دیگر هیچ حتی بانک استیتمنت نخواست چون من فاند نداشتم. بقیه سوالارو همش از رزومه میکرد و از رشته که اصلا رشته حساسی نیست اما آفیسر اصلا نمیدونست چی هست،رشته من سیتم اطلاعات جغرافیایی یا GIS هست. خلاصه اصلا از دانشگاه نپرسید فقط هی میگفت چیه چه اطلاعاتی جمع میکنید تو رشتتون به چه درد میخوره نگاه به رزومم میکردو معلوم بود هیچی نمیفهمه. خلاصه من چون هیچ نکته منفی تو پروندم نبود منتظر صورتی بودم اما زرد گرفتم و تیک بررسی بیشتر خورد حالا بعضی دوستان میگفتن به ما که گفته ویزاتونو میدم زرد داده اما تیکی نخورده میخواستم ببینم این نشونه بدیه یا کلیرنس مثل بقیه اس؟
    وقتی کلیرنس میخوری... اصلا مهم نیست رنگ برگه چیه.. چی تیک خورده چی نخورده!

همون طور که دیدی سفارت دبی یه جاییه که سگ صاحبش رو نمیشناسه!! بنابراین نباید انتظار نظم هم داشته باشی.... تیک هم مهم نیست!

گودلاک!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

چرا پس دبی اینطوری شده. به ظاهر میاد که اکثرا برگه زرد میدن! چرا کیس هایی که حساس هم نیستن برگه زرد میگیرن؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    چرا پس دبی اینطوری شده. به ظاهر میاد که اکثرا برگه زرد میدن! چرا کیس هایی که حساس هم نیستن برگه زرد میگیرن؟
    هر کدوم از این کیس ها ممکنه حساسیت هایی داشته باشند:

1. سربازی...

2. سابقه کار...

3. موارد خاص توی DS-160 که از نظر اونا حساسه!

4. اشاره به keyword های خاص توی رزومه

5. رشته

6. نوع فاند

7. دانشگاه خاص

8. نکات خاص تو نامه ادمیشن و غیره

که آفیسر تشخیص میده که برگه زرد بده!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wood and Paper Science

سلام دوستان،
    من 2 تا از عددی که رویscase number برگه ی زردم زده نمیتونم درست بخونم و مطمئن نیستم که دقیقا چیه هر عددی رو هم که میزنم براش یکcase وجود داره !!!!!
    میخواستم بدونم که باApplication ID هم میشهstatus رو چک کنم؟
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Salley نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من 2 تا از عددی که رویscase number برگه ی زردم زده نمیتونم درست بخونم و مطمئن نیستم که دقیقا چیه هر عددی رو هم که میزنم براش یکcase وجود داره !!!!!
    میخواستم بدونم که باApplication ID هم میشهstatus رو چک کنم؟
    ممنون از پاسختون
    در سایت واشنگتن میشه
    کدوم دو رقم هست که نمی تونین بخونین از چپ به راست ؟ ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hodamlk نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه داشتن فامیل در آمریکا چقدر احتمال ریجکت شدن رو بالا می بره. من 3 تا داداشام اونجان (2 تا سیتیزن و یکی گرین کارت داره).
    درباره نزدیکی محل تحصیل با اقوام هم سوال دارم اینکه من برای دانشگاهی در استان CT پذیرش گرفتم و نزدیک ترین برادرم در NY است. احتمال ریجکت خیلی بالا است؟ لطفا یکی جواب بده چون می خواهم برای کنسولگری دبی اقدام کنم.
    سلام من نمى دونم واقعا قانونى داره يا نه ولى شخصي ام رو بگم. من برادرم امريكا است و تنها سوالى كه راجع بهش ازم كرد اين بود كه وضعيت اقامت اش اونجا چيه. گرين كارت داره يا نه كه گفتم نه و آفيسر لبخند رضايتمندى زد. ايالتى كه مى خواستم برم هم خيلي دور بود از برادرم كه همين هم باز لبخندى به لب آفيسر آورد! ضمنا مارچ ٢٠١٤ از دبى اقدام كردم. شما كه در مورد وضعيت اقامت برادرهاتون نميتونين كاري كنيد پس سعى كنيد حداقل نزديك اون ها اقدام نكنين. البته احتمالا اوضاع خيلي بهتر خواهد بود اگر فاند داشته باشين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid3 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من یکشنبه چهارم MAy مصاحبه داشتم و سعی می کنم نکات مهم رو خدمتتون عرض کنم.

۱- ساعت ۶.۵ برای مصاحبه ساعت ۸ رسیدم و حدود ۱۵-۲۰ نفر جلوم تو صف بودن که فکر کنم کار نفر اول حدود ۲۰ دقیقه زودتر از من کارش تموم شد. البته این رو هم بگم ساعت به ۷ که رسید صف دیگه شلوغ شده بود. پس لطفا نه خیلی زود برید و نه خیلی دیر.

۲- مهم ترین موردی که توجه من رو جلب کرد٬ اهمیت کارکنان کنسولگری به حفظ کرامت انسانی و احترام متقاضیان بود. تجربه من برای ویزای کشور فرانسه در تهران کاملا متفاوت بود.

۳. رد کردن مراحل رو دوستان به طور کامل توضیح دادن من فقط میرم سراغ مصاحبه ۴-۵ دقیقه ایم;
    افسر آقای جوان و خوش برخورد ابتدا به فارسی سلام کرد و از من پرسید به چه منظور برای ویزا اپلای کردم. بعد از شنیدن پاسخ من (به انگلیسی ) تبریک گفت و ازم خواست I-20 , CV and research plan رو نشون بدم. صرفا یک سوال دیگه درباره سربازی ازم پرسید و شروع به تایپ کردن کرد.

۴- قبل از اینکه نتیجه ویزای من رو بهم بگه٬ یه سوال "از سر کنجکاوی" پرسید که شرایط آینده ایران رو چجوری می بینی؟
    دوستان لطفا شب قبل از فکر بار و کلاب و پرسیدن از فرهنگ غنی روسی از روسها در جکوزی هتل بیان بیرون و خوب خوب استراحت کنید که سوال هایی که از قبل نمی تونید جواب بدید رو خیلی sharp و با صداقت پاسخ بدید. سوال های اصلی رو که اصلا سایت سفارت مجازی نوشته تمرین کنید از قبل. پس می مونه سوال های یهویی که احتیاج به فکر آروم داره.

۵- برگه صورتی رو همراه با توضیحات لازم جهت زمان ورود به آمریکا داد.

به امید موفقیت همه و تشکر از همه دوستانی که اینجا به من کمک کردند. شاید فقط اسم هایزنبرگ و سایمون عزیز یادم بیاد ولی از هزاران پست شما دوستان بسیار آموختم و سپاسگزارتون هستم

پ ن : رشته مهندسی عمران - حمل و نقل
    مقطع دکترا
    فول فاند
    معافیت تحصیلی

دوست عزیز ممنون از اطلاعات خوبتان
    می شه درباره سوال ناگهانی درباره آینده ایران بگی چی گفتی که متقائد شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    بستگی داره که فاند داشته باشی یا نه! اگر فاند داری احتمالش کمه!
    بله فاند دارم: هزینه تحصیل کامل پرداخت می شه اما هزینه زندگی 75% که باقی آن 3000 دلار است به علاوه هزینه زندگی همسر و فرزندم برابر 12000 می شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wood and Paper Science

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    در سایت واشنگتن میشه
    کدوم دو رقم هست که نمی تونین بخونین از چپ به راست ؟ ....
    از چپ به راست ....00...... که از بابت این دو رقم مطمئن نیستم ،میشه ادرس سایت و بدین لطفا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wood and Paper Science

سلام،
    من در مورد اعداد case number دچار تردیدم ،لطفا منو راهنمایی کنید که کجا میتونم در این خصوص ایمیل بزنم و مطمئن شم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)