صفحه 4 از 76 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ممنونم. نه نخواست. ببين به نظرم داشتن اين جور مدارك اعتماد به نفس خود آدم رو ميبره بالا وگرنه معمولا نمى خوان. از من فقط پرسيد چرا اين سنتر؟ من گفتم با بچه هاى اونجا حرف زدم خوب بوده. حالا نمى دونم اگه نزديك برادرم بود چى ميگفت. از من نپرسيد بعد رزيدنتى مى خواى چى كار كنى. گفت بعد دوره كاپلان ميخواى چي كار كنى منم گفتم رزيدنتى بخونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    یه موسسه ای هست که پزشک ها برای دوره های USMLE و تخصص میرن! معمولاً سخت ویزا میدن و میگن دانشگاه نیست! در ضمن کسایی که میرن بعد از دوره میمونند برای تخصص برای همین آفیسر یه جورایی میدونه که طرف به این راحتی ها بر نمیگرده!

یواش یواش داره باورم میشه که دبی برای خانم های مجرد (با فامیل و بی فامیل) حتی بدون فاند بهترین جاست! اینم سندش..

خانم مجرد بدون فامیل بدون فاند: اینجا (5 تاشون متاهلند)

خانم مجرد با فامیل بدون فاند: اینجا(2 تاشون متاهلند)
    البته من اصلاح كنم كه اتفاقا معمولا كاپلان رو ويزا دادن فقط اين اواخر تركمنستان كارهاى عجيبى كرد و خانواده پزشكى رو داغدار نمود چند فقره!

Junior Member

برای گرفتن ویزای H از دوبی به نظرتون دو روز اگه دوبی بمونم کافی باشه؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrouzia نمایش پست ها
    بعله کافیه! زیاد هم هست...
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    اين دو روز بستگي داره كه همه چيز خوب و بدون مشكل پيش بره به نظرم شما اگر داريد برنامه ميريزيد براي وقايع احتمالي هم فرجه ايي در نظر بگيريد كه اگر پيشامد خيلي ضرر بليط و ... رو نديد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

خوب من دیروز مصاحبه داشتم برای H1 و approve شدم. ساعت ۶.۵۰ سفارت بودم و یه آقای جوان امیکایی که حدود ۳۰-۳۵ داشت با من به انگلیسی مصاحبه کرد. کلی سوال راجع به کارم ، درسی که خوندم پرسید و آخرش گفت I am approving your vis. همه چی خیلی راحت بود یه آقای ایرانی هم بعد از من مصاحبه شد که به اون هم برگه صورتی دادند.

من میخوام بدونم maximum زمانی که برای pick up دارم چقدر هست؟ چون officer گفت ۳-۵روز دیگه بیا ویزاتو بگیر من اگه مثلا یه ماه دیگه برم pick up کنم اشکالی پیش میاد؟

خوب من دیروز مصاحبه داشتم برای H1 و approve شدم. ساعت ۶.۵۰ سفارت بودم و یه آقای جوان امیکایی که حدود ۳۰-۳۵ داشت با من به انگلیسی مصاحبه کرد. کلی سوال راجع به کارم ، درسی که خوندم پرسید و آخرش گفت I am approving your vis. همه چی خیلی راحت بود یه آقای ایرانی هم بعد از من مصاحبه شد که به اون هم برگه صورتی دادند.

من میخوام بدونم maximum زمانی که برای pick up دارم چقدر هست؟ چون officer گفت ۳-۵روز دیگه بیا ویزاتو بگیر من اگه مثلا یه ماه دیگه برم pick up کنم اشکالی پیش میاد؟
    یعنی چی؟ یعنی پاس رو یه ماه دیگه بدید؟ که ویزا بزنن!؟ یا دادید و الن دستشونه... ؟ تازه یه ماه دیگه برید تحویلش بگیرید؟!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

یعنی چی؟ یعنی پاس رو یه ماه دیگه بدید؟ که ویزا بزنن!؟ یا دادید و الن دستشونه... ؟ تازه یه ماه دیگه برید تحویلش بگیرید؟!
    یعنی پاسو یه ماه دیگه یا بیشتر ببرم امپست که ویزامو برام بزنه. هنوز ندادم فقط جواب approve گرفتم و اینکه ۳-۵ روز دیگه میتونم ویزا رو بگیرم. اگه یه ماه دیگه )یا شایدم بیشتر) تازه پاسمو ببرم برای تحویل ویزا مشکلی پیش نمی اد؟
    ممنون

یعنی پاسو یه ماه دیگه یا بیشتر ببرم امپست که ویزامو برام بزنه. هنوز ندادم فقط جواب approve گرفتم و اینکه ۳-۵ روز دیگه میتونم ویزا رو بگیرم. اگه یه ماه دیگه )یا شایدم بیشتر) تازه پاسمو ببرم برای تحویل ویزا مشکلی پیش نمی اد؟
    ممنون
    ببخشید که من بار دیگه میپرسم! برگه صورتی گرفتید دیگه!؟ اگر گرفتید مشکلی نیست.. ولی هر چه زودتر بگیرید! چون موارد درجایی هم بوده که با برگه ریجکت برگشتند... البته چون شما ویزای کار هستید نمیتونند با 214b رد کنند شما رو... ولی میتونند بگن processing نیاز داره.... برای همین من پیشنهاد می کنم بدون استرس سریعاً پاس رو بدید.... اکثراً هم مشکل نمی خورند! شاید 5% مشکلات اینطوری می خورند!

Junior Member

ببخشید که من بار دیگه میپرسم! برگه صورتی گرفتید دیگه!؟ اگر گرفتید مشکلی نیست.. ولی هر چه زودتر بگیرید! چون موارد درجایی هم بوده که با برگه ریجکت برگشتند... البته چون شما ویزای کار هستید نمیتونند با 214b رد کنند شما رو... ولی میتونند بگن processing نیاز داره.... برای همین من پیشنهاد می کنم بدون استرس سریعاً پاس رو بدید.... اکثراً هم مشکل نمی خورند! شاید 5% مشکلات اینطوری می خورند!
    بله یه برگه صورتی به من دادند. پس با این حساب اگه یک ماه و نیم بعد برم دیره و ممکنه به مشکل بخورم؟‌به نظر شما ریسک کنم به بچه های اینجا بدم برای pickup? تا به حال بوده کسی که ازین طریق به مشکل برخورده باشه؟ اینجا روش اعتماد کردن چی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)