صفحه 53 از 76 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_leo نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه اینو داره که کپی I-20 رو برده باشه سفارت و قبول کرده باشن ؟ من هفته دیگه وقت سفارت دارم و هنوز برگه I-20 نرسیده دستم.
    خواهشا اگه کسی اطلاعی داره در این خصوص تو سفارت دبی راهنمایی کنه .
    اگه اصل I-20 موجود باشه بهتره ولی کپی هم قبوله.

نقل قول نوشته اصلی توسط nraz87 نمایش پست ها
    اگه اصل I-20 موجود باشه بهتره ولی کپی هم قبوله.
    لطفا اگه تجربه مستقیم کپی
    I-20 و یا تجربه موثق دارین بگین چون چند دفعه دبی به من گفت اصل رو فبول می کنن نه کپی رو.من هفته پیش اونجا بودم.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط monik نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز به ما یک برگه زرد و یک شماره دادند؟؟؟؟؟
    مشکلی داره ؟؟؟
    فکر نمیکنم مشکلی باشه دوست عزیز. نگران نباشید. همسرم هم گفت که تا جایی که یادشه، سال گذشته یک زوج از دوستانمون هم یک شماره گرفته بودند و الان هم آمریکا هستند
    پس نگران نباشید.
    نمیدونم دلیل دو تا شماره ی خودمون رو، ولی شاید به ما بخاطر بچه دو تا شماره دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    لطفا اگه تجربه مستقیم کپی
    I-20 و یا تجربه موثق دارین بگین چون چند دفعه دبی به من گفت اصل رو فبول می کنن نه کپی رو.من هفته پیش اونجا بودم.
    بله، موثقه

Junior Member

میشه بفرمایید از شما چه مدارکی خواستن؟ آیا BS یا ترجمه شناسنامه و کارت ملی هم خواستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan_iust نمایش پست ها
    من دقیقا اوضام مثل شما بود، ولی از دانشکده یه نامه که توش نوشته بود من قرار نیست کارای خطرناک کنم و ۲ ترم اول باید واحد پاس کنم و بعدا تزم مشخص میشه با خودم داشتم و به افیسر که ازم خواسته بود دادم، ولی به نظر اگه هم نشد، واسشون بگی که قضیت اینطوریه و فعلا چیزی مشخص نیست گیر نمیدن. ولی احتمال قوی از شما مثل من میپرسن که خودت قصد داری رو چی کار کنی. یه چیزی تو ذهنت آماده داشته باش واسه گفتن. موفق باشی

سلام دوستان،<br>من امروز 1 july مصاحبه داشتم. مصاحبم خیلی کوتاه و خلاصه و با همون آقای مو بور و تپل بود. من پذیرش PhD بدون فاند برای مهندسی الکترونیک دارم. اولین سوال پرسید که روی چی می خوای کار کنی و منم در یک کلمه جواب دادم medical robotics systems، خواستم ادامه بدم که گفت مدرک رسمی مبنی بر این که به دانشگاه گفته باشی می خوای رو این موضوع کار کنی داری ؟ گفتم من با اساتید از طریق ایمیل در تماس بودم و باهاشون مکاتبه داشتم. گفت نه مدرک official می خوام. منم cv و sop و دادم و گفتم اینارم به دانشگاه دادم. در واقع اجازه نداد من خیلی راجع به موضوع مورد علاقه ام صحبت کنم. خودم در ادامه اش RP دادم و گفتم که البته تو این نامه دانشگاه تضمین کرده که من روی موضوع حساسی کار نمی کنم. تو این فاصله از من سوالی نمی پرسید و در سکوت تایپ می کرد. بعد در مورد سربازی پرسید و گفتم که تو air force بودم. س پ ا ه؟ نه، ارتش. کی رفتی ؟ Dec 2013. چند ماه رفتی ؟ 6 ماه به محض این که I20 م اومد خارج شدم. یکم تاریخ های توی cv &nbsp;مو چک کرد. بعدم برگه زرد داد. من تعجب کردم و گفتم هیچ مدرک دیگه ای نمی خواهین؟ نه.<br>الان یکم نگرانم. چون نه ازم نامه وثیغه سربازی خواست، نه bank statement !!!!!!!!!!!! فقط cv, rp و sop و نگه داشت.<br>به نظرتون مشکلی وجود داره یا اینکه جای نگرانی نیست ؟ آخه خیلی فرصتی پیش نیومد که من بخوام با توضیحاتم طرف و impressed &nbsp;کنم.<br>این ایمیلی که برای بعضی ها حتی با وجود گرفتن برگه زرد می آد مبنی بر اینکه طبق بندb) 214) &nbsp;برای ویزا ردی تا چه زمانی می اد ؟ اگه تا کی نیاد می تونم خیالم راحت باشه که دیگه خطر از سرم گذشته؟<br>:S

نقل قول نوشته اصلی توسط g_jalilvand نمایش پست ها
    سلام دوستان،<br>من امروز 1 july مصاحبه داشتم. مصاحبم خیلی کوتاه و خلاصه و با همون آقای مو بور و تپل بود. من پذیرش PhD بدون فاند برای مهندسی الکترونیک دارم. اولین سوال پرسید که روی چی می خوای کار کنی و منم در یک کلمه جواب دادم medical robotics systems، خواستم ادامه بدم که گفت مدرک رسمی مبنی بر این که به دانشگاه گفته باشی می خوای رو این موضوع کار کنی داری ؟ گفتم من با اساتید از طریق ایمیل در تماس بودم و باهاشون مکاتبه داشتم. گفت نه مدرک official می خوام. منم cv و sop و دادم و گفتم اینارم به دانشگاه دادم. در واقع اجازه نداد من خیلی راجع به موضوع مورد علاقه ام صحبت کنم. خودم در ادامه اش RP دادم و گفتم که البته تو این نامه دانشگاه تضمین کرده که من روی موضوع حساسی کار نمی کنم. تو این فاصله از من سوالی نمی پرسید و در سکوت تایپ می کرد. بعد در مورد سربازی پرسید و گفتم که تو air force بودم. س پ ا ه؟ نه، ارتش. کی رفتی ؟ Dec 2013. چند ماه رفتی ؟ 6 ماه به محض این که I20 م اومد خارج شدم. یکم تاریخ های توی cv &nbsp;مو چک کرد. بعدم برگه زرد داد. من تعجب کردم و گفتم هیچ مدرک دیگه ای نمی خواهین؟ نه.<br>الان یکم نگرانم. چون نه ازم نامه وثیغه سربازی خواست، نه bank statement !!!!!!!!!!!! فقط cv, rp و sop و نگه داشت.<br>به نظرتون مشکلی وجود داره یا اینکه جای نگرانی نیست ؟ آخه خیلی فرصتی پیش نیومد که من بخوام با توضیحاتم طرف و impressed &nbsp;کنم.<br>این ایمیلی که برای بعضی ها حتی با وجود گرفتن برگه زرد می آد مبنی بر اینکه طبق بندb) 214) &nbsp;برای ویزا ردی تا چه زمانی می اد ؟ اگه تا کی نیاد می تونم خیالم راحت باشه که دیگه خطر از سرم گذشته؟<br>:S
    نگران نباشید دوست عزیز، مصاحیه شما خیلی عادی پیش رفت و جای نگرانی نداره. ایشالا به زودی کلیر میشید!

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط g_jalilvand نمایش پست ها
    دوست عزیز، نگران نباشید، منم با همین افیسر مصاحبه شدم، البته من مکانیک بودم با فاند. ازم پرسید کی خدمت رفتی گفتم ۶ ماه پیش بعد که پذیرش اومد وثیقه گذاشتم اومدم بیرون، اتفاقا نامه وثیقه دستم بود بهش گفتم میخوای چیزی نگفت. RP, CV & SOP منم برداشت یه چیزایی تایپ کرد بعد پسم داد ولی دوباره بعد یه هفته یه میل اومد که آقا RP, CV & SOP رو بفرست. من یکشنبه مصاحبه شدم، ۵شنبه تو واشنگتن آپدیت شدم و یکشنبه حوالی ظهر این میل واسم اومد

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimism نمایش پست ها
    میشه بفرمایید از شما چه مدارکی خواستن؟ آیا BS یا ترجمه شناسنامه و کارت ملی هم خواستن؟
    از من I20, CV, SOP &RP خواست، و هیچی دیگه نخواست. البته بنده فاند داشتم. به شخصه ندیدم از کسی ترجمه شناسنامه یا کارت ملی بخوان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy

سلام من 16 جون دبی مصاحبه داشتم اما چون واسه لیسانس میرم تجربمو اینجا نوشتم. هر کی خواست بره بخونه.

ممنون از همه برای نوشتن تجربیاتشون که خیلی کمک کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)