صفحه 59 از 76 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط hedayati.faraz نمایش پست ها
    نکنه ناریکی من نمیبینم که بخاد ریجکت کنه ! مگر سابقه کار حساس
    نکات منفی :
    1- فاصله تحصیلی 11 سال
    2- تجربه کاری 9 سال
    3- همراهی خانواده
    4- دکتری بدون فاند...
    آخه دوستان سره تک تک این مسائل خیلی به خودشون سخت میگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط ranjouri نمایش پست ها
    از شما bs یا سند نخواست؟؟؟ رزرو هتل و اقامت چطور؟؟ لطفا در رابطه با کنگرتون توضیح بدین که در ارتباط با چی بود و کی تشریف بردین؟ممنون
    کلی مدارک برده بودم ولی چیزی نخواست. (متاهل بودم و تنها قرار بود برم). راستی کاغذ مربوط به سوابق 15 سال گذشته رو خواست پر کنم. هر کیس می تونه متفاوت باشه. بررسی بیشتری انجام بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_amir نمایش پست ها
    کلی مدارک برده بودم ولی چیزی نخواست. (متاهل بودم و تنها قرار بود برم). راستی کاغذ مربوط به سوابق 15 سال گذشته رو خواست پر کنم. هر کیس می تونه متفاوت باشه. بررسی بیشتری انجام بدید.
    كاغذ مربوط به سوابق ١٥ سال جچيه؟ من تاحالا چيزي راجبش نشنيدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya91b نمایش پست ها
    كاغذ مربوط به سوابق ١٥ سال جچيه؟ من تاحالا چيزي راجبش نشنيدم
    ممکنه مصاحبه کننده به شما یک کاغد A4 سفید بده که توی اون آدرس محل سکونت و سفر های خارجی و پاسپورت های قبلی و شغل تون طی 15 سال گذشته رو اعلام کنید. اسم خواهر و برادر هم می پرسه. به چه کسی میدن برگه رو نمی دونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_amir نمایش پست ها

در آخر ویزا رو گرفتین و برنامتون کنسل شد یا کلا ویزا ندادن؟؟؟

Junior Member

با سلام
    ببخشید که دیر تجربیات خودم رو بیان می کنم. من هم روز 25 جون به همراه همسرم وقت سفارت داشتیم ، مراحل مثل توضیحات باقی دوستان بود. من ساعت 9 وقت داشتم که 8:15 اونجا بودم بعد از 30 دقیقه همه وارد شدیم و تو صف چک کردن مدارک و بعد انگشت نگاری قرار گرفتیم. توی اونروز هم دانشجوها را آخر وقت مصاحبه کردن و اینکه دوستانی بودن که زودتر از بنده آمده بودن ولی نوبت من خیلی زودتر از اونها افتاد. باجه 3 مصاحبه شدیم و اینکه سی وی و ریسرچ پلن و اس او پی و آی 20 رو گرفت و شروع به سوال کرد :
    1- چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی ؟
    2- جای دیگه پذیرش داشتی ؟
    3- چطور با دانشگاه آشنا شدی ؟
    4- در مورد مقالم پرسید ؟
    5- از همسرم در مورد وضعیت تحصیلی فعلیش پرسید ؟
    6- از من در مورد وضعیت سربازی پرسید که معافیت تحصیلی داشتم و در آخر بانک استیتمنت رو خواست چون من فاند نداشتم
    در آخر هم دیدم یه برگه زرد رو میزش هست و گفت شماره ات رو تو سایت چک کن و تا 4 الی 5 هفته جوابت میاد و ازش پرسیدم نوع ویزا که گفت سیستم سینگل نشون میده :-( فعلاً هم که هنوز منتظریم .
    فقط اینکه دوستان یادشون باشه زود لازم نیست برید و اینکه اگه هتل شما هم دور باشه زیاد استرس نداشته باشید راحت می رسید. حتماً هتلتون رو نزدیک به مترو بگیرید . به نظر من مهمتر از هر چیزیه :-)

سلام دوستان
    من و خانمم هم روز 2 جولای رفتیم مصاحبه ، من مجبور بودم تعداد روزهای کمتری مرخصی بگیرم ، به همین خاطر 3 شنبه رفتم جمه برگشتم ، اگه کسی می خواد هزینه هاش ارزون تر بشه دوشنبه رفت 5 شنبه برگشت با ایرباس تابان یا قشم ایر می تونه توی هتل 4 ستاره مثل سها سیتی صبحانه نهار با 1 میلیون هم بره ، ولی من با ماهان رفتم که خیلی به موقع رفت و به موقع هم برگشت. هتل هم فلورا گرند بودم که هتل خیلی خوب و بزرگ و نزدیک مترو بود ف فقط اینرنتش پولی بود ! ولی غذاش و رفتار پرسنلش خیلی خوب بود تو ماه رمضان شد نفری 1230 . حتما هتل توس سایت Tripadvisor چک کنید بیشتر هتل های که تور های ایرانی می دن خوب نیستن ولی سها سیتی و فلورا گرند خوبه و نزدیک مترو و فاصله زیادی تا سفارت نداره. صبح هم با تاکسی برید بهتره استرس کتره 17 درهم می شه حالا خواستید با مترو برگردید میل خودتونه. ما راحت صبحانه خوردیم هشت و نیم مصاحبه داشتیم تقریبا یک ربع به هشت اونجا بودیم ، اصلا بیرون صف نبود ، رفتیم تو کیف ها رو گرفت و فقط گفت مدارک ببرید بعد یه خانم داخل سالن انتظار یک بار کد چسباند روی پاسپورت بعد رفتیم توی صف DS-160 بعد هم رفتیم صف انگشت نگاری ، اون روز فقط باجه 3 و 4 دانشجو صدا می کرد لا به للاش هم شماره می داد ، ما خیلی کارمون طول نکشید ولی فک کنم دانشجو آخر اسمون رو صدا کرد ، سوال ها هم کلی بود و اصلا مدرک خواسی نخواست فقط I20 و RP ، چرا می خوای بری ، این مدرک چه کمکی می کنه بت ، کجا کار کردی دولیت بود یا نه ، سربازی کجا بودی سپاه یا بسیج بعد هم برگه زرد زیر پاسپورت داد گفت ویزا اپرو شده ولی باید پروسه طی بشه ، همین تمام ، اصلا خیالی نیست
    دبی برای گردش جا زیاد داره ، با مترومی شه بیشتر جاها رو دید ، فقط مال ها اونقدر بزرگه که آدم فقط خسته می شه جای نشستن نداره ، بهتره برید یه مغازه که کفش می فروشه یه کم بشینید تا خستگس در بره
    پارک آبی هم خوبه البته تور لیدر ها همه واقعیت رو نمی گن مثلا الان با پول یک نفر می شه 2 نفر برن ، فاصله هم تا اونجا زیاده که ما بیشتر مسیر با مترو رفتیم بقیشو تاکشی گرفتیم ، تاکشی هم از 3 درهم شروع می شه و تا منتر از 10 درهم رو با ید 10 درهم بدی با این حال خوبه
    نقشه دبی و مترو توی هتل هست می تونید با اطلاعات که بچه ها راجع به هر ایستگاه و مکان ها گذاشتن بعضی جاها رو ببینید ، در کل برای خرید خیلی گرون بود همه چیز ما که چیز زیادی نخریدیم ولی به هر حال همون روز اول بهتره 300 دلار چنج کنید توی یه صرافی ، تفن هم هزینه رومینگ خیلی نمی شه چون 5-6 دقیقه که با خونوادتنون کار ندارین شاید کلا 50 هزار تومن ، هر چیزی هم نمی دونیم بپرسید همه خیلی خوب و خوش برخورد جواب می دن حتی خود هتل که همه چیزهاش گرونه اگه ازشون راهنمایی بخواید جواب می دن می گن نه همین گرونه که هست باید از ما بگیری
    کلا گرون هست ولی آدم های خوش برخورد و با احترامی هستن
    دیگه در کل به یه سفر تفریحی هم بهش نگاه کنید ، اونجا هرکی صورتی می گرفت می پرید بالا هر کی زرد می گرفت اخماش می رفت تو هم ، این جور نیست بهالا خره هرکی تلاششو کرده تا اینجا اومده خودش خوبه دیگه هرچی شد شد این قدر حرص یا استرس نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط ranjouri نمایش پست ها
    سلام
    من واسه کنفرانس می خوام برم...دوستان در رابطه با سوالایی که در مورد کیس من(کنگره) آفیسر می کنه کسی هست منو راهنمایی کنه؟؟! منمون میشم کمک کنید
    اگه مشکل سربازی حساس نداشته باشید میگیرید. اما با برگه زرد ممکنه از 3 تا 6 ماه منتظر بمونید.
    برگه دعوتنامه و اعلان کنگره را ببرید بد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط vr_mehr نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید که دیر تجربیات خودم رو بیان می کنم. من هم روز 25 جون به همراه همسرم وقت سفارت داشتیم ، مراحل مثل توضیحات باقی دوستان بود. من ساعت 9 وقت داشتم که 8:15 اونجا بودم بعد از 30 دقیقه همه وارد شدیم و تو صف چک کردن مدارک و بعد انگشت نگاری قرار گرفتیم. توی اونروز هم دانشجوها را آخر وقت مصاحبه کردن و اینکه دوستانی بودن که زودتر از بنده آمده بودن ولی نوبت من خیلی زودتر از اونها افتاد. باجه 3 مصاحبه شدیم و اینکه سی وی و ریسرچ پلن و اس او پی و آی 20 رو گرفت و شروع به سوال کرد :
    1- چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی ؟
    2- جای دیگه پذیرش داشتی ؟
    3- چطور با دانشگاه آشنا شدی ؟
    4- در مورد مقالم پرسید ؟
    5- از همسرم در مورد وضعیت تحصیلی فعلیش پرسید ؟
    6- از من در مورد وضعیت سربازی پرسید که معافیت تحصیلی داشتم و در آخر بانک استیتمنت رو خواست چون من فاند نداشتم
    در آخر هم دیدم یه برگه زرد رو میزش هست و گفت شماره ات رو تو سایت چک کن و تا 4 الی 5 هفته جوابت میاد و ازش پرسیدم نوع ویزا که گفت سیستم سینگل نشون میده :-( فعلاً هم که هنوز منتظریم .
    فقط اینکه دوستان یادشون باشه زود لازم نیست برید و اینکه اگه هتل شما هم دور باشه زیاد استرس نداشته باشید راحت می رسید. حتماً هتلتون رو نزدیک به مترو بگیرید . به نظر من مهمتر از هر چیزیه :-)
    رشتت چیه ؟
    کدوم باجه بودی ؟ یادته ؟

با سلام
    من 1 جولاي باجه 3 با يه خانم خوش اخلاق مصاحبه شدم و خيلي از مداركام رو گرفت نگاه كرد ولي همه رو پس داد و فقط سي وي و اس اوپي رو نگه داشت.عمرانم-دكترا-فول فاند
    1- چرا اين دانشگاه؟
    2-جاهاي ديگه اپلاي كرده بودي؟
    3-چرا ايران نه؟
    4-اونجا با كدوم استاد صحبت كردي؟
    5-تزت رو توضيح مختصر بده (چون همه مقالاتم از اون استخراج شده بود) و راجع به تبديل تقاطعات چراغدار به يو ترن ها بود كه خودش هم گفت تو دبي هم اينكارو كردن و موافق بود كه در كل خوب نبوده به لحاظ ايمني
    6-سوپروايزر تزت كي بود؟ چي كاره است؟(من علم و صنعتي بودم و استادام تو دولت قبل وزير ولي خوب برا من همون استاد دانشگاه بود و گفتم عضو هيات علمي دانشگاه)
    آخرش گفت همه چي خوبه و برگ زرد داد
    ازش پرسيدم مولتيه يا سينگل. گفت مولتي ولي شايد تغيير كرد
    گفتم به كلاسهام ميرسم گفت اميدوارم

فقط اينكه من با وجود اينكه وقتم برا 8.5 بود ولي 7 اونجا بودم و با افراد ساعت 8 پذيرش شده و مصاحبه ام از همه اونها زودتر انجام شد.
    نتيجه هم تا الان:20 جولاي آپديت شدم(تو سايت واشنگتن)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)