صفحه 6 از 76 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

به من گفته رزومه بفرست من توی این سایت جدیدشون آپلود کردم ولی باز کیس نامبر که میزنم میگه رزومه بفرس. یعنی نفرستاده؟ باز بفرستم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrouzia نمایش پست ها
    ممنون فکر کنم مجبور شم خودم برم اگه کسی رو پیدا نکنم. فقط میشه بگید پاسو باید ببرم امپست یا کنسولگری ؟ فکر میکنید چند روز باید اونجا باشم که برسم خودمم تحویل بگیرم؟
    من خودم خیلی وارد نیستم ولی برگه چه رنگی بهتون داد؟ یا صورتیه یا زرد دیگه. اون بالاش مگه کیس نامبرتون را ننوشته؟ با اون برید توی سایت ببینید کی باید برید امپست.
    http://dubainiv.net/index.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط einsinghaf نمایش پست ها
    من رفتم برای مصاحبه ی J-1 از دولت ایران نامه ی حمایت مالی داشتم و از دانشگاهمون هم سوشیال تای! اما نشون ندادم، چون نمیخواستم دوسالم تیک بخوره آفیسر هم نگفت بده فقط گفت بنک استیتمنت منم از بابام برده بودم نشونش دادم.
    دو سالم را تیک نزد و برگ زرد داد گفت برو تا کیلیر شی.
    عصرش ایمیل زده که رزومه ات را بفرس و هرچی که فکر میکنی روند کارات را تسریع میکنه.

اگه الان نامه دولت و دانشگاه را براش بفرستم، شامل قانون دوسال موندن تو وطن میشم؟ بفرستم بهتره یا نفرستم؟
    مرسی

من دو سال پیش برای ویزای J1، فرصت مطالعاتی اقدام کردم و هم نامه حمایت مالی وزارت علوم و هم بورسیه دانشگاه (به عنوان job offer) را نشون دادم، شامل این قانون هم نشدم. انشالله که ویزاتون سریع آماده میشه.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

من رفتم برای مصاحبه ی J-1 از دولت ایران نامه ی حمایت مالی داشتم و از دانشگاهمون هم سوشیال تای! اما نشون ندادم، چون نمیخواستم دوسالم تیک بخوره آفیسر هم نگفت بده فقط گفت بنک استیتمنت منم از بابام برده بودم نشونش دادم.
    دو سالم را تیک نزد و برگ زرد داد گفت برو تا کیلیر شی.
    عصرش ایمیل زده که رزومه ات را بفرس و هرچی که فکر میکنی روند کارات را تسریع میکنه.

اگه الان نامه دولت و دانشگاه را براش بفرستم، شامل قانون دوسال موندن تو وطن میشم؟ بفرستم بهتره یا نفرستم؟
    مرسی

سلام اون دوتا رو نفرستی ها! شامل میشی... از اون سوالای سطح پایین بودا... :دی
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zmaleki نمایش پست ها
    من دو سال پیش برای ویزای J1، فرصت مطالعاتی اقدام کردم و هم نامه حمایت مالی وزارت علوم و هم بورسیه دانشگاه (به عنوان job offer) را نشون دادم، شامل این قانون هم نشدم. انشالله که ویزاتون سریع آماده میشه.
    مرسی
    از شما چقدر طول کشید تا کیلیر بشید؟ از کجا فهمیدید شامل اون قانون نشید؟

Junior Member

مرسی
    از شما چقدر طول کشید تا کیلیر بشید؟ از کجا فهمیدید شامل اون قانون نشید؟

خواهش میکنم، ۲۱ روز.
    فکر میکنم تصمیم در این مورد بر مبنای مسایل دیگه ای هست. چون یکی از دوستانم که چند ماه بعد از من به همون سفارت برای فرصت مطالعاتی رفت شامل این قانون شدن. توی ویزا قید میشه که شامل شدید یا خیر، برای من نوشته:
    Bearer is not subject to section 212E
    2 year rule does not apply

Junior Member

سلام. دوستان من هم سه شنبه 8 آوریل مصاحبه داشتم. برای رشته نوروساینس پذیرش گرفته بودم که به نظر جزء رشته های حساس نیست اما تو مصاحبه سعی کردم که نشون بدم تحقیقاتم روی بچه ها قراره باشه و با هدف یافتن درمان برای بچه های بیش فعال و اوتیسمی انجام می شه. به افسره گفتم یه جوری سایکولوژیه تا نوروساینس. بعد تا گفتم یه جوری سایکولوژی انگار خیالش راحت شد که خیلی هم کار خاصی قرار نیست بکنیم! البته مدرک قبلی من هم پزشکی بود که خودش گفت راستی پژشک هستی و دیگه خیلی گیر نداد. مصاحبه کلا دو دقیقه طول کشید و ای بیست، ریسرچ پلان و پاسپورت رو از من خواست. من قبل از رفتن از استادم خواستم یک ریسرچ پلان یک صفحه ای برام بنویسه و به صورت کلی بگه من قراره روی چی کار کنم و کاربرد این کار چه خواهد بود و به چه تکنولوژی و چه نوع اطلاعاتی قراره دسترسی داشته باشم.

Member

فاند داشتيد؟ تنها apply کرديد ىا f2;(هم داشتيد؟کدوم دانشگاه،؟ممنون

Junior Member

فاند کامل داشتم از دانشگاه مریلند. همسرم مشغول انجام خدمت سربازی هست و چند ماه دیگه سربازیش تموم میشه. بنابراین من تنها وقت مصاحبه گرفتم و افسر مصاحبه هم ازم پرسید که همسرت چی کار می کنه که گفتم سربازه و وقتی سربازیش تموم شه میاد برای مصاحبه. بعد پرسید کجا خدمت می کنه و چند ماه دیگه کارش تموم می شه. همین. در ضمن در جواب دوستمون که برگه صورتی گرفته: فکر کنم شما باید یا خودتون یا از طریق یه شخص دیگه پاسپورت رو به ام-پست برسونید (به همراه برگه صورتی و کپی آی بیست) و از ام-پست کد رهگیری بگیرید. ام-پست پاسپورت رو به سفارت می ده و سفارت ویزا رو توی پاسپورت می چسبونه (در این مرحله سایت واشنگتن شما چند بار آپدیت می شه). وقتی ویزا توی پاسپورتتون چسبونده شد سایت واشنگتن به وضعیت صدور آپدیت می شه و در سایت سفارت دوبی یه کد رهگیری برای شما صادر میشه (یعنی سفارت پاسپورت شما رو به ام-پست برگردونده و می تونید برید از ام-پست تحویل بگیرید). البته سفارت دوبی ممکنه بی نظمی کنه و این کد رهگیری رو توی سایت نزنه یا حتا ایمیل هم نزنه که پاسپورت شما رو به ام-پست برگردونده. بنابراین، اگر تو سایت واشنگتن آپدیت شدید به صدور ویزا، خودتون به ام-پست زنگ بزنید و با خوندن شماره پاسپورتتون چک کنید که می تونید برید و پاسپورت رو از ام-پست تحویل بگیرید یا خیر.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

به من گفته رزومه بفرست من توی این سایت جدیدشون آپلود کردم ولی باز کیس نامبر که میزنم میگه رزومه بفرس. یعنی نفرستاده؟ باز بفرستم؟
    اگه فرستادین و رسید ایمیل رو دریافت کردید تو وبسایت دبی تغییری دیگه ایجاد نمیشه تا بنویسه پروسه شما کامل شده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)