صفحه 64 از 76 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط ramintaheri7 نمایش پست ها
    منم خودم دليلشو پرسيدم كه چرا باهام مصاحبه شخصي كردي؟ گفتش دلايل زيادي داره، اول اينكه زود اومدي سفارت يعني اينكه دانشجوي خوبي هستي كه زود پذيرشت اومده؛ دوم اينكه شريف بودي، سوم اينكه خوب صحبت ميكني.
    چهارم اينكه الان سرمون خلوته و ميتونيم با متقاضيامون صحبت كنيم، اما ماههاي ديگه نميتونيم و دلايلي از اين دست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان سلام من ٢٤ سالمه دانشجوي دندانپزشكي( ١ سال و نيم از درسم مونده ) و ٥ ساله ( دقيقا بعد از كنكور ) توي مدرسه زيست شناسي درس ميدم و گواهي اشتغال به كار همراه برگه ١٠ روز مرخصي دارم. براي كنگره انجمن دندانپزشكان امريكا مي خوام به امريكا برم به همراه پدرم. مادر و برادرم ايران ميمونن. ٢ سند به نامم دارم. Bs هم همراه پدرم ٢٠٠ ميليون كه به نام پدرم هست . امريكا فاميل ندارم و سفر هم به عربستان و تركيه داشتم. واقعا tie از اين بيشتر نمي دونم چي بايد بگم ديگه! به نظرتون از دبي مي تونم ويزاي b1 بگيرم؟ شانسمو چه قدر ميدونيد؟ ١٩ اگوست وقت دارم. ممنون ميشم اگه توصيه اي داريد بهم بگيد ممنونم!
    مصاحبه من به فارسي خواهد بود يا انگليسي؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya91b نمایش پست ها
    دوستان سلام من ٢٤ سالمه دانشجوي دندانپزشكي( ١ سال و نيم از درسم مونده ) و ٥ ساله ( دقيقا بعد از كنكور ) توي مدرسه زيست شناسي درس ميدم و گواهي اشتغال به كار همراه برگه ١٠ روز مرخصي دارم. براي كنگره انجمن دندانپزشكان امريكا مي خوام به امريكا برم به همراه پدرم. مادر و برادرم ايران ميمونن. ٢ سند به نامم دارم. Bs هم همراه پدرم ٢٠٠ ميليون كه به نام پدرم هست . امريكا فاميل ندارم و سفر هم به عربستان و تركيه داشتم. واقعا tie از اين بيشتر نمي دونم چي بايد بگم ديگه! به نظرتون از دبي مي تونم ويزاي b1 بگيرم؟ شانسمو چه قدر ميدونيد؟ ١٩ اگوست وقت دارم. ممنون ميشم اگه توصيه اي داريد بهم بگيد ممنونم!
    مصاحبه من به فارسي خواهد بود يا انگليسي؟
    سلام
    گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه رو هم ترجمه کنید و ببرید.احتمال زیاد مشکلی نیست...ولی باید اطلاعاتتون درباره کنگره ای که میخواین برین کامل باشه و آفیسر رو خوب توجیه کنه...فارسی از شما سوال میشه ولی احتمال چندتا سوال انگلیسی هم دور از ذهن نیست ...منم خودم واسه کنگره دارم میرم و 18
    اگوست وقت دارم

Junior Member

سلام من امروز مصاحبه داشتم، درجا برگه ی قرمز گرفتم،دختر، رشتم کامپیوتره و برای مستر میرم و با هزینه ی خودم،
    خیلی ها قرمز گرفتن،توریستی و دانشجویی، اگه کسی رد میشد واقعا دلیله منطقی داشت،البته تعداد دانشجوها کم بود و به اسم صدا میکردن. این سوالات رو از من پرسید:1. آی 20 خواست
    2.در مورده کارم پرسید که web developer بودم
    3.ایران واسه دانشگاها اپلای کردی؟ چرا نرفتی؟ چرا میخوای بری امریکا؟توضیح واسه این قسمت زیاد توضیح خواست از من.
    4.واسه کجاها دیگه اپلای کردی، چه کشورهایی؟
    5.Bank statement خواست که گفت کی پولتو میده؟من گفتم بابام ولی نامه ی بانک به اسمه خودمه و تو حسابه خودمه پول،گفت میفهمم
    6.گفت این BS پوله یک سالته، ساله فقط و بقیه مخارجتو میخوای چکار کنی و ساله دیگه میخوای چکار کنی؟
    دیگه هیچ مدرکی نخواست و گفت تا کی هستی!

Junior Member

سلام
    من روز ۹ جولای مصاحبه داشتم و زرد گرفتم و هنوز بعد از یک ماه کلیر نشدم. فکر میکنم به خاطر مشکلاتی که برای دیتابیس سیستم آمریکا پیش اومده همه ویزا ها با تاخیر صادر بشه. مشکل من اونجاست که امکان دیفر ندارم و تا ۲۱ آگوست باید برای یک امتحان آمریکا باشم. کسی از دوستان در جریان کلیر شدن کسایی که توی جولای رفتند سفارت هست؟ متاسفانه این جدول هم کامل نیست و به درد نمیخوره.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...=sharing#gid=0
    از اینکه کمک میکنید پیشاپیش ممنون!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silky نمایش پست ها
    سلام
    من روز ۹ جولای مصاحبه داشتم و زرد گرفتم و هنوز بعد از یک ماه کلیر نشدم. فکر میکنم به خاطر مشکلاتی که برای دیتابیس سیستم آمریکا پیش اومده همه ویزا ها با تاخیر صادر بشه. مشکل من اونجاست که امکان دیفر ندارم و تا ۲۱ آگوست باید برای یک امتحان آمریکا باشم. کسی از دوستان در جریان کلیر شدن کسایی که توی جولای رفتند سفارت هست؟ متاسفانه این جدول هم کامل نیست و به درد نمیخوره.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...=sharing#gid=0
    از اینکه کمک میکنید پیشاپیش ممنون!
    ميشه يه نقدار از شرايطتون بگين و اينكه افيسر چي پرسيد و شما چي جواب داديد! ازبقيه دوستان توريستي و دانشجويي كه ديديد اطلاعات بيشتري بديد ممنون ميشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya91b نمایش پست ها
    ميشه يه نقدار از شرايطتون بگين و اينكه افيسر چي پرسيد و شما چي جواب داديد! ازبقيه دوستان توريستي و دانشجويي كه ديديد اطلاعات بيشتري بديد ممنون ميشم
    سلام من 21 جولای بودم و تاریخمم 21 اگوست. دیدم خبری نیست دیفر کردم.

سلام
    من یکشنبه ۱۰ اگوست وقت داشتم که متأسفانه به علتِ تعطیلی زیادِ عیدِ فطر و بعدش تعطیلی جمعه و شنبهٔ سفارت ویزام به موقع حاضر نشد و نرفتم.
    حالا وقتِ کنسل کردنِ مصاحبه م گذشته (تا پنجشنبه میشد).

حالا باید چیکار کنم؟ باید صبر کنم تا یکشنبه صبح خود به خود کنسل بشه بعد دوباره اکانت باز کنم؟
    باید ۱۶۰ دلارم دوباره بدم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kubruc0302 نمایش پست ها
    سلام
    من یکشنبه ۱۰ اگوست وقت داشتم که متأسفانه به علتِ تعطیلی زیادِ عیدِ فطر و بعدش تعطیلی جمعه و شنبهٔ سفارت ویزام به موقع حاضر نشد و نرفتم.
    حالا وقتِ کنسل کردنِ مصاحبه م گذشته (تا پنجشنبه میشد).

حالا باید چیکار کنم؟ باید صبر کنم تا یکشنبه صبح خود به خود کنسل بشه بعد دوباره اکانت باز کنم؟
    باید ۱۶۰ دلارم دوباره بدم؟

ممنون
    تا جاییکه من میدونم، تا 24 ساعت قبل میشه عوض کرد. چون خودم 2 بار عوض کردم حتی روز قبلش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ROHAM83 نمایش پست ها
    سلام من 21 جولای بودم و تاریخمم 21 اگوست. دیدم خبری نیست دیفر کردم.
    من دکتری،فول فاند و بدون سابقه کاری حساس. من با خانم باجه3 که میگن سخت گیره بودم. از من راجع به تز ارشد و استادم در اینده پرسید و CV و SOP رو گرفت و گفت نیاز به بررسی بیشتر داره. نفر قبل من توریستی بود که ریجکت شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)