صفحه 7 از 76 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط einsinghaf نمایش پست ها
    من رفتم برای مصاحبه ی J-1 از دولت ایران نامه ی حمایت مالی داشتم و از دانشگاهمون هم سوشیال تای! اما نشون ندادم، چون نمیخواستم دوسالم تیک بخوره آفیسر هم نگفت بده فقط گفت بنک استیتمنت منم از بابام برده بودم نشونش دادم.
    دو سالم را تیک نزد و برگ زرد داد گفت برو تا کیلیر شی.
    عصرش ایمیل زده که رزومه ات را بفرس و هرچی که فکر میکنی روند کارات را تسریع میکنه.

اگه الان نامه دولت و دانشگاه را براش بفرستم، شامل قانون دوسال موندن تو وطن میشم؟ بفرستم بهتره یا نفرستم؟
    مرسی
    سلام...من واسه فرصت مطالعاتی یکساله دعوتنامه گرفتم... دو هفته دیگه امتحان MSRT وزارت علوم رو دارم و حدود یه ماه بعد هم امتحان تافل ETS چون نمره زبان قبلیم که خیلی هم خوب بود اکسپایر شده... هنوز اقدام به وقت گرفتن از سفارت نکردم چون دانشگاه گفته باید مدرک زبان ببرم تا با وزارت علوم مکاتبه کنن واسه حمایت مالی و... چند تا سوال دارم:
    1- کدوم سفارت واسه مورد من بهتر ویزا میده؟ آنکارا-دبی- ارمنستان- تاجیکستان ...
    2-بهتره من صبر کنم امتحان زبان بدم و بعد اینکه دانشگاه نامه زد وزارت علوم و کارا انجام شد وقت سفارت بگیرم یا از همین الان به فکر وقت باشم
    3- اصلا منتظر نامه وزارت علوم بشم یا اینکه خودم بنک استیتمنت ببرم و اصلا رو نکنم که از ایران حمایت مالی قراره بشم (که دو سال تیک نخوره)
    4- کدوم یکی از اینا رو لازم دارم و از کجا باید بیارم

1. SEVIS number from the Form I-20 for Students or Form DS-2019 for Exchange Visitors
    2. Petition Number from the Form I-797 for Temporary Work Visas

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zentex1983 نمایش پست ها
    سلام...من واسه فرصت مطالعاتی یکساله دعوتنامه گرفتم... دو هفته دیگه امتحان MSRT وزارت علوم رو دارم و حدود یه ماه بعد هم امتحان تافل ETS چون نمره زبان قبلیم که خیلی هم خوب بود اکسپایر شده... هنوز اقدام به وقت گرفتن از سفارت نکردم چون دانشگاه گفته باید مدرک زبان ببرم تا با وزارت علوم مکاتبه کنن واسه حمایت مالی و... چند تا سوال دارم:
    1- کدوم سفارت واسه مورد من بهتر ویزا میده؟ آنکارا-دبی- ارمنستان- تاجیکستان ...
    2-بهتره من صبر کنم امتحان زبان بدم و بعد اینکه دانشگاه نامه زد وزارت علوم و کارا انجام شد وقت سفارت بگیرم یا از همین الان به فکر وقت باشم
    3- اصلا منتظر نامه وزارت علوم بشم یا اینکه خودم بنک استیتمنت ببرم و اصلا رو نکنم که از ایران حمایت مالی قراره بشم (که دو سال تیک نخوره)
    4- کدوم یکی از اینا رو لازم دارم و از کجا باید بیارم

1. SEVIS number from the Form I-20 for Students or Form DS-2019 for Exchange Visitors
    2. Petition Number from the Form I-797 for Temporary Work Visas
    سلام
    ۱- نمیدونم.
    ۲- وقت که توی سایت https://usvisa-info.com/fa-ir/selfse...ountry_welcome اولینش را زده و اصولن دو سه روزه میشه وقت گرفت. نگران وقت نباشید.
    ۳- برای ویزای جی وان دانشگاه میزبان باید برای شما یه فرم دی اس بیست نوزده بفرسته که قبلش باید براشون مشخص باشه کی داره پول شما را میده و هر دانشگاهی یه کفی برای این هزینه داره اگه میتونید بی اس ببرید خیلی هم خوبه. مثلن به دانشگاه بگید من یه اسکالر شیپ برنده شدم که الان پولش توی این حسابه!!!
    ۱- فرم دی اس بیست نوزده را دانشگاه میزبان بعد از اینکه مطمین بشه شما پول دارید براتون میفرسته. که توش دوتا شماره هست که با اون دوتا توی سایت https://www.fmjfee.com/i901fee/index.jsp پول سویستون را به حساب واریز میکنید. که انگار حساب وزارت علوم امریکاس و اگر ویزای توریستی بگیرید دیگه لازم نیست این پول را بریزید.
    ۲- نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zmaleki نمایش پست ها
    خواهش میکنم، ۲۱ روز.
    فکر میکنم تصمیم در این مورد بر مبنای مسایل دیگه ای هست. چون یکی از دوستانم که چند ماه بعد از من به همون سفارت برای فرصت مطالعاتی رفت شامل این قانون شدن. توی ویزا قید میشه که شامل شدید یا خیر، برای من نوشته:
    Bearer is not subject to section 212E
    2 year rule does not apply
    یادتون میاد توی فرم دی اس بیست نوزده تون قسمت فایننشیال ساپورت نوشته بود کی قراره پولتون را بده؟ از دوستتون را چطور؟
    مرسی از اطلاعاتتون

Junior Member

یادتون میاد توی فرم دی اس بیست نوزده تون قسمت فایننشیال ساپورت نوشته بود کی قراره پولتون را بده؟ از دوستتون را چطور؟
    مرسی از اطلاعاتتون
    زمانی که فرم را صادر میکردند من هنوز نامه وزارت علوم را نداشتم و برای همین یه نامه از دانشگاه ایرانم گرفتم که ساپورت دارم، توی فرم هم همون درج شد. ولی ا زمان مصاحبه نامه وزارت علوم آماده شد و اون را هم توی مصاحبه نشان دادم.

متاسفانه من تاپیکی مشخص برای ویزای J1 پیدا نکردم و همینجا اطلاعاتم را میگم. ولی باید بگم خیلی چیزها هست که ما اطلاع نداریم، من اخیرا بعد از ۱.۵ سال با ویزای جی ۱ تو آمریکا بودن فمیدم یه نکته مهم را نمیدونستم که الان کمی برای خودم مشکل ساز شده. ببینید من نمیدونم شما دلیل خاصی برای نگرانی در مورد این ؛قانون دوسال برگشت به خانه؛ دارید یا خیر ولی میشه درخواست wave شدن برای این قانون را هر زمانی لازم شد داد. اما اگه تو برنامه ای که تو ذهنتون هست، فکر گرفتن مجدد ویزای جی۱ با کتیگوری professor/scholar را دارید یه مشکل جدیتر سر راهه که الان منم مواجه شدم. به احتمال زیاد شامل قانون 12-months bar یا 24-months bar میشید، مگر اینکه کتیگوریه فعلیتون short-scholar باشه که در اون صورت هم اگر تصمیم دارید بیش از ۶-۸ ماه بمونید برای تمدید مشکل پیدا میکنید.
    http://j1visa.state.gov/programs/pro...earch-scholar/

موفق باشید

Junior Member

سلام.
    من فارغ‌التحصیل هنر از هنرهای زیبا دانشگاه تهران هستم.از پایان تحصیلم ۵ سال گذشته که ۲ سال سربازی رفتم و باقی رو هم در کشورهای مختلف مشغول کار مرتبط بودم، چندین جایزه بین‌المللی هم دارم.
    اخیرا از سفارت آمریکا در دوبی دارم وقت می‌گیرم چون از دانشگاهی در امریکا ۱۸هزار تا از ۳۰ هزارتا فاند گرفتم و میرم آمریکا چون رشته من فوق در ایران ندارد.
    BS من هم ۸۰ هزار $ هست. و در دو سال گذشته ۴بار ویزای شینگن گرفتم.
    چند تا نگرانی دارم:
    یکی اینکه با همسرم می خواهم برم و او برای F2 اقدام کرده.
    دوم بین مدرک قبلیم تا امروز ۵ سال فاصله هست.
    سوم اینکه نمی‌دونم وجود خواهر همسرم در همان دانشگاه در مقطع PHD می‌تونه مثبت باشه یا منفی.

Junior Member

دوست من یه آفر رو امضا کرد چون وقتش تا آخر مارچ بود ولی جواب بقیه دانشگاهها تو اپریل میومد. قبل امضای آفر اونا واسش i20 رو صادر کرده بودن حتی!
    قضیه اینه که اوایل ایپریل یه جای بهتر بهش پذیرش دادن واون دومی رو امضا کرد و میخاد بره و به اولی ایمیل زد و گفت نمیتونه بیاد.
    سوال اینه که این قضیه رو آفیسر دوبی میدونه پس اگه پرسید باید راستشو بگه. درسته؟
    این تاثیر بدی رو پروندش میذاره واسه ویزا گرفتن؟ دوبی به این مساله حساسن؟ ممکنه بگن کارت غیر اخلاقی بوده و ریجکت؟ البته میتونه توجیه کنه که در آن واحد که دوتا آفر نداشته که امضا کرده باشه و ....

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط T8888 نمایش پست ها
    دوست من یه آفر رو امضا کرد چون وقتش تا آخر مارچ بود ولی جواب بقیه دانشگاهها تو اپریل میومد. قبل امضای آفر اونا واسش i20 رو صادر کرده بودن حتی!
    قضیه اینه که اوایل ایپریل یه جای بهتر بهش پذیرش دادن واون دومی رو امضا کرد و میخاد بره و به اولی ایمیل زد و گفت نمیتونه بیاد.
    سوال اینه که این قضیه رو آفیسر دوبی میدونه پس اگه پرسید باید راستشو بگه. درسته؟
    این تاثیر بدی رو پروندش میذاره واسه ویزا گرفتن؟ دوبی به این مساله حساسن؟ ممکنه بگن کارت غیر اخلاقی بوده و ریجکت؟ البته میتونه توجیه کنه که در آن واحد که دوتا آفر نداشته که امضا کرده باشه و ....
    هیچ تاثیر منفی نداره! خیالت راحت باشه..

من نفهمیدم یه چیزیو! ایشون وقت داشتن ایمیل زدن گفتن نمیام!؟ خیلی گنگ گفتید!! بهتر توضیح بدید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام.
    امیدوارم همگی خوب خوب باشید.
    من دیروز دبی مصاحبه داشتم. خیلی خوب بود--همه چیز رو با خودم برده بودم و رنکینگ دانشگاهم هم خیلی خوب بود هم کلی و هم تو کامپیوتر ساینس-- استادم هم ریسرج یلن ام رو عالی نوشته بود در دو صفحه کاملا توضیح داده بود اون موارد رو.--بعدا یه فایل پی دی اف باید بنویسم راجع به این تو سابت حتما!!!---

اما به نکته ای بود و اینکه خانمه آفیسره یه برگه دو صفحه ای داد که جواب بدم--به دوستم نداد که اون فایننس کلمبیا قیول شده-- و ازم خواست پر کنم.سوال ها راجغ به تعداد و نام خواهر برادارام. محل زندگیم در پانزده سال اخیر- محل و نجوه کارم در پانزده سال اخیر بود و آخر شر هم باید امضا می کردم.--سه سال پیش همین سوال ها رو شفاهی ازم پرسید بود البته--

ایها الناس! ذوستان و رفقای گرامی....آبا شما قبلا چننین چیزی رو دیدید؟ یا از کسی شنیدید؟ و میشه لینکش رو بذارید؟ و آیا چیز عجیبی هست این داستان سوال ها؟ . چرا فقط از من و از دوستم نه؟! لطفا دقیق جواب بدید اگه ممکنه چون بشدت استرس دارم.
    بی نهایت ممنون.

یا علی.
    و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Biavatan نمایش پست ها
    سلام.
    امیدوارم همگی خوب خوب باشید.
    من دیروز دبی مصاحبه داشتم. خیلی خوب بود--همه چیز رو با خودم برده بودم و رنکینگ دانشگاهم هم خیلی خوب بود هم کلی و هم تو کامپیوتر ساینس-- استادم هم ریسرج یلن ام رو عالی نوشته بود در دو صفحه کاملا توضیح داده بود اون موارد رو.--بعدا یه فایل پی دی اف باید بنویسم راجع به این تو سابت حتما!!!---

اما به نکته ای بود و اینکه خانمه آفیسره یه برگه دو صفحه ای داد که جواب بدم--به دوستم نداد که اون فایننس کلمبیا قیول شده-- و ازم خواست پر کنم.سوال ها راجغ به تعداد و نام خواهر برادارام. محل زندگیم در پانزده سال اخیر- محل و نجوه کارم در پانزده سال اخیر بود و آخر شر هم باید امضا می کردم.--سه سال پیش همین سوال ها رو شفاهی ازم پرسید بود البته--

ایها الناس! ذوستان و رفقای گرامی....آبا شما قبلا چننین چیزی رو دیدید؟ یا از کسی شنیدید؟ و میشه لینکش رو بذارید؟ و آیا چیز عجیبی هست این داستان سوال ها؟ . چرا فقط از من و از دوستم نه؟! لطفا دقیق جواب بدید اگه ممکنه چون بشدت استرس دارم.
    بی نهایت ممنون.

یا علی.
    سلام

چیز مهمی نیست...

من دیدم تو باکو، آنکارا، ایروان و دبی بدن... هیچ مشکلی نداره این کار !! و اصلاً نگران نباشد...

اگر میشه دقیقش رو بگید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام
    ۱- نمیدونم.
    ۲- وقت که توی سایت https://usvisa-info.com/fa-ir/selfse...ountry_welcome اولینش را زده و اصولن دو سه روزه میشه وقت گرفت. نگران وقت نباشید.
    ۳- برای ویزای جی وان دانشگاه میزبان باید برای شما یه فرم دی اس بیست نوزده بفرسته که قبلش باید براشون مشخص باشه کی داره پول شما را میده و هر دانشگاهی یه کفی برای این هزینه داره اگه میتونید بی اس ببرید خیلی هم خوبه. مثلن به دانشگاه بگید من یه اسکالر شیپ برنده شدم که الان پولش توی این حسابه!!!
    ۱- فرم دی اس بیست نوزده را دانشگاه میزبان بعد از اینکه مطمین بشه شما پول دارید براتون میفرسته. که توش دوتا شماره هست که با اون دوتا توی سایت https://www.fmjfee.com/i901fee/index.jsp پول سویستون را به حساب واریز میکنید. که انگار حساب وزارت علوم امریکاس و اگر ویزای توریستی بگیرید دیگه لازم نیست این پول را بریزید.
    ۲- نمیدونم.
    ببخشید یه سوال دیگه هم یادم رفت بپرسم...واسه بیمه باید چی کار کنیم...این دانشگاه خیلی تاکید رو بیمه اینا کرده...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)