صفحه 8 از 73 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 756

موضوع: دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

فاند کامل داشتم از دانشگاه مریلند. همسرم مشغول انجام خدمت سربازی هست و چند ماه دیگه سربازیش تموم میشه. بنابراین من تنها وقت مصاحبه گرفتم و افسر مصاحبه هم ازم پرسید که همسرت چی کار می کنه که گفتم سربازه و وقتی سربازیش تموم شه میاد برای مصاحبه. بعد پرسید کجا خدمت می کنه و چند ماه دیگه کارش تموم می شه. همین. در ضمن در جواب دوستمون که برگه صورتی گرفته: فکر کنم شما باید یا خودتون یا از طریق یه شخص دیگه پاسپورت رو به ام-پست برسونید (به همراه برگه صورتی و کپی آی بیست) و از ام-پست کد رهگیری بگیرید. ام-پست پاسپورت رو به سفارت می ده و سفارت ویزا رو توی پاسپورت می چسبونه (در این مرحله سایت واشنگتن شما چند بار آپدیت می شه). وقتی ویزا توی پاسپورتتون چسبونده شد سایت واشنگتن به وضعیت صدور آپدیت می شه و در سایت سفارت دوبی یه کد رهگیری برای شما صادر میشه (یعنی سفارت پاسپورت شما رو به ام-پست برگردونده و می تونید برید از ام-پست تحویل بگیرید). البته سفارت دوبی ممکنه بی نظمی کنه و این کد رهگیری رو توی سایت نزنه یا حتا ایمیل هم نزنه که پاسپورت شما رو به ام-پست برگردونده. بنابراین، اگر تو سایت واشنگتن آپدیت شدید به صدور ویزا، خودتون به ام-پست زنگ بزنید و با خوندن شماره پاسپورتتون چک کنید که می تونید برید و پاسپورت رو از ام-پست تحویل بگیرید یا خیر.

Junior Member

سلام.
    من فارغ‌التحصیل هنر از هنرهای زیبا دانشگاه تهران هستم.از پایان تحصیلم ۵ سال گذشته که ۲ سال سربازی رفتم و باقی رو هم در کشورهای مختلف مشغول کار مرتبط بودم، چندین جایزه بین‌المللی هم دارم.
    اخیرا از سفارت آمریکا در دوبی دارم وقت می‌گیرم چون از دانشگاهی در امریکا ۱۸هزار تا از ۳۰ هزارتا فاند گرفتم و میرم آمریکا چون رشته من فوق در ایران ندارد.
    BS من هم ۸۰ هزار $ هست. و در دو سال گذشته ۴بار ویزای شینگن گرفتم.
    چند تا نگرانی دارم:
    یکی اینکه با همسرم می خواهم برم و او برای F2 اقدام کرده.
    دوم بین مدرک قبلیم تا امروز ۵ سال فاصله هست.
    سوم اینکه نمی‌دونم وجود خواهر همسرم در همان دانشگاه در مقطع PHD می‌تونه مثبت باشه یا منفی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Okstate

نقل قول نوشته اصلی توسط ajidema نمایش پست ها
    سلام.
    من فارغ‌التحصیل هنر از هنرهای زیبا دانشگاه تهران هستم.از پایان تحصیلم ۵ سال گذشته که ۲ سال سربازی رفتم و باقی رو هم در کشورهای مختلف مشغول کار مرتبط بودم، چندین جایزه بین‌المللی هم دارم.
    اخیرا از سفارت آمریکا در دوبی دارم وقت می‌گیرم چون از دانشگاهی در امریکا ۱۸هزار تا از ۳۰ هزارتا فاند گرفتم و میرم آمریکا چون رشته من فوق در ایران ندارد.
    BS من هم ۸۰ هزار $ هست. و در دو سال گذشته ۴بار ویزای شینگن گرفتم.
    چند تا نگرانی دارم:
    یکی اینکه با همسرم می خواهم برم و او برای F2 اقدام کرده.
    دوم بین مدرک قبلیم تا امروز ۵ سال فاصله هست.
    سوم اینکه نمی‌دونم وجود خواهر همسرم در همان دانشگاه در مقطع PHD می‌تونه مثبت باشه یا منفی.
    من با همسرم پارسال رفتیم دبی به کسانی که رشته هنر میخوندن درجا ویزا میدادند. من خودم عمران هستم فول فاند به من کلیر خورد ولی همسرم درجا مالتی گرفت از ما هیچ مدرکی هم نگرفتن نه bs و نه چیزای دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_zephyr نمایش پست ها
    من با همسرم پارسال رفتیم دبی به کسانی که رشته هنر میخوندن درجا ویزا میدادند. من خودم عمران هستم فول فاند به من کلیر خورد ولی همسرم درجا مالتی گرفت از ما هیچ مدرکی هم نگرفتن نه bs و نه چیزای دیگه
    ممنون،
    در مورد سربازی چطور؟ اگه سپاه بوده باشی خیلی بده؟
    آخه من امریه از فرهنگستان هنر داشتم و باید آموزشیم رو تو سپاه می‌بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Okstate

ممنون،
    من معاف بودم

ممنون،
    کارت های جدید پایان خدمت محل خدمت نداره. میتونین بگین ارتش و اگر کپی رو خواستن کارتتون رو المثنی بگیرین.

Junior Member

دوست من یه آفر رو امضا کرد چون وقتش تا آخر مارچ بود ولی جواب بقیه دانشگاهها تو اپریل میومد. قبل امضای آفر اونا واسش i20 رو صادر کرده بودن حتی!
    قضیه اینه که اوایل ایپریل یه جای بهتر بهش پذیرش دادن واون دومی رو امضا کرد و میخاد بره و به اولی ایمیل زد و گفت نمیتونه بیاد.
    سوال اینه که این قضیه رو آفیسر دوبی میدونه پس اگه پرسید باید راستشو بگه. درسته؟
    این تاثیر بدی رو پروندش میذاره واسه ویزا گرفتن؟ دوبی به این مساله حساسن؟ ممکنه بگن کارت غیر اخلاقی بوده و ریجکت؟ البته میتونه توجیه کنه که در آن واحد که دوتا آفر نداشته که امضا کرده باشه و ....

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط T8888 نمایش پست ها
    دوست من یه آفر رو امضا کرد چون وقتش تا آخر مارچ بود ولی جواب بقیه دانشگاهها تو اپریل میومد. قبل امضای آفر اونا واسش i20 رو صادر کرده بودن حتی!
    قضیه اینه که اوایل ایپریل یه جای بهتر بهش پذیرش دادن واون دومی رو امضا کرد و میخاد بره و به اولی ایمیل زد و گفت نمیتونه بیاد.
    سوال اینه که این قضیه رو آفیسر دوبی میدونه پس اگه پرسید باید راستشو بگه. درسته؟
    این تاثیر بدی رو پروندش میذاره واسه ویزا گرفتن؟ دوبی به این مساله حساسن؟ ممکنه بگن کارت غیر اخلاقی بوده و ریجکت؟ البته میتونه توجیه کنه که در آن واحد که دوتا آفر نداشته که امضا کرده باشه و ....
    هیچ تاثیر منفی نداره! خیالت راحت باشه..

من نفهمیدم یه چیزیو! ایشون وقت داشتن ایمیل زدن گفتن نمیام!؟ خیلی گنگ گفتید!! بهتر توضیح بدید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان لطفا توجه کنن:

تعداد زیادی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن به این تاپیک حذف شدند.
    این تاپیک صرفا پذیرای پست هایی هست که در مورد تجربیات روز مصاحبه باشند.
    لطفا فقط دوستانی که اخیرا برای مصاحبه به سفارت دوبی رفتند، تجربیاتشونو اینجا پست کنن،
    همچنین کاربرانی که هنوز برای مصاحبه نرفتند و سوالاتشون دقیقا مربوط به مسائل روز مصاحبه میشه، میتونن در این تاپیک سوالاتشونو بپرسند تا اون دسته از کاربرانی که اخیرا تجربه ی مصاحبه داشتن، پاسخگو باشند.
    در ضمن پیشنهاد میکنم جهت کسب اطلاعات بیشتر، به تاپیکدبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۳ مراجعه کنید تا هم با نحوه ی ارسال پست مرتبط آشنایی پیدا کنید و هم از تجربیات دوستان سال قبل استفاده کنید.

با تشکر، مدیریت فروم.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

دوستانی که دوبی رفتن میتونن بهم بگن که آیا از کسانی که عکس تو سایت گذاشتن عکی چاپی هم خواستن یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)