صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 144

موضوع: عشق آباد (ترکمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط vm2000 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    هر چي گشتم سوالات معمول در سفارت تركمنستان(عشق آباد) را پيدا نكردم.
    خيلي ممنون ميشم بگيد كجا مي تونم پيدا كنم.
    با سپاس فراوان
    سلام
    از من فقط خواست كه در مورد research interest خودم تو ضيح بدم و پرسيد كه چرا از سريازي معاف شدم
    ولي شده كه از افراد ديگه بپرسن كه چرا اومدي عشق اباد و چرا اين دانشگاه و ديگه كجاها اپلاي كردي و ايا فاميل دارين يا نه

به نظرم بهتره كه پستاي اول امسال را مجددا بخوني

با اميد موفقيت براي شما

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool نمایش پست ها
    سلام
    ممنون.
    بله.
    سلام
    من برای 19 جون مصاحبه f2 دارم. می خواستم بدونم از همسرتون چه سوالاتی پرسیدن. ممنون می شم که زودتر جواب بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Continuum نمایش پست ها
    سلام
    از من فقط خواست كه در مورد research interest خودم تو ضيح بدم و پرسيد كه چرا از سريازي معاف شدم
    ولي شده كه از افراد ديگه بپرسن كه چرا اومدي عشق اباد و چرا اين دانشگاه و ديگه كجاها اپلاي كردي و ايا فاميل دارين يا نه

به نظرم بهتره كه پستاي اول امسال را مجددا بخوني

با اميد موفقيت براي شما
    خيلي ممنون
    لطفا بگيد فاند داشتيد و چقدر؟ جواب مصاحبتون چي شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vm2000 نمایش پست ها
    خيلي ممنون
    لطفا بگيد فاند داشتيد و چقدر؟ جواب مصاحبتون چي شد؟
    بله من فول فاند هستم
    يه برگ سفيد بمن داد كه روش يه ايميل هست و كفت اگر تا تاريخ ١ آگوست خبرت نكرديم بمون ايميل بزن و گفت كه امسال تلاش ميكنن كه زودتر جواب كليرنس را بدهند

راستي يادم رفت بگم كه ايشون اين سوال را نيز از من كردن كه برنامم براي اينده چيه و بعد از تحصيلم ميخوام چكار كنم كه خوب جوابش معلومه بايد بگين ميخوام برگردم ايران و اينجا كار كنم و پيش خانواده باشم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_nour نمایش پست ها
    سلام
    من برای 19 جون مصاحبه f2 دارم. می خواستم بدونم از همسرتون چه سوالاتی پرسیدن. ممنون می شم که زودتر جواب بدید.
    اگر با همسرتون همزمان مصاحبه ميشيد زياد گير نميدن ملاك خود شما هستيد. درصورتيكه همسرتون آقا باشن مطمعنا از سابقه كار و خدمت سربازي مي پرسن.

For GPA Conversion See INJA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_nour نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم اشتباهی شده ها.
    من که همسر ندارم

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

دوستان عزیز، در سفارت تا جایی که می تونید رزومه ساده بدهید. من متاسفانه به دلیل داشتن مقالات ISI زیاد و اینکه نمی شد حذفشون کنم، الان بعد از 4 هفته هنوز کلیر نشدم در صورتی که دوستانی که با هم بودیم و یا 1 هفته بعد از من بودن الان کلیر شدن. برای منم دعا کنید که خیلی نگرانم!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط Continuum نمایش پست ها
    بله من فول فاند هستم
    يه برگ سفيد بمن داد كه روش يه ايميل هست و كفت اگر تا تاريخ ١ آگوست خبرت نكرديم بمون ايميل بزن و گفت كه امسال تلاش ميكنن كه زودتر جواب كليرنس را بدهند

راستي يادم رفت بگم كه ايشون اين سوال را نيز از من كردن كه برنامم براي اينده چيه و بعد از تحصيلم ميخوام چكار كنم كه خوب جوابش معلومه بايد بگين ميخوام برگردم ايران و اينجا كار كنم و پيش خانواده باشم
    من که هنوز کلیر نشدم!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafaei نمایش پست ها
    دوستان عزیز، در سفارت تا جایی که می تونید رزومه ساده بدهید. من متاسفانه به دلیل داشتن مقالات ISI زیاد و اینکه نمی شد حذفشون کنم، الان بعد از 4 هفته هنوز کلیر نشدم در صورتی که دوستانی که با هم بودیم و یا 1 هفته بعد از من بودن الان کلیر شدن. برای منم دعا کنید که خیلی نگرانم!
    نگران نباش امیرجان. کیس تو بخاطر تعداد مقالاتت بالطبع میزنی طولانی خواهد داشت ولی مطمئن باش کلیر میشی دوست خوبم

For GPA Conversion See INJA

Junior Member

تا ترکمنستان:
    ما ساعت 5 از مشهد حرکت کردیم و از اونجا هم به سمت باجگیران. ساعت 8 باجگیران بودیم. قسمت خوب این بخش، راه قوچان تا باجگیران بود که دشتهای خیلی قشنگی داشت و هواش هم خیلی خوب بود. حدود یک ساعتی هم کارهای مرزیمون طول کشید. دوتا نکته اینجا داشت که یکی سمت ایران بخش نهاد ریاست جمهوری بود که نمی دونم به چه مجوزی اینقدر سوال پیچ می کردن. تا می تونید بپیچونیدشون. چون اصلا معلوم نیست به کجا وصل هستند. نکته دیگه هم بخش ترکمن بود که بعد از اینکه عوارض ورود رو دادیم یک افسری میاد اسمها رو وارد کنه و پول چایی می خواد. من با اینکه مشهدی نبودم ولی چون می دونستم اینا مشهدی ها رو می شناسن گفتم که مشهدی هستم و دیگه خیلی به من گیر نداد. ولی یکی دیگه از بچه ها رو خیلی اصرار کرد که بهش پول بده که البته اون هم نداد. ولی یکی توریستی اومده بود 5 دلار بهش داد. لزومی نداره پول بدین. کار خاصی نمی تونه بکنه و نمی کنه.

در عشق آباد:
    اون طرف هم نظر منتظر ما بود. البته من از هتل میزان هم خوب شنیده بودم ولی به اصرار بچه ها که می گفتن آک آلتین تمیزتره رفتیم آک آلتین. اولش چون زود رسیده بودیم ساعت چک-این آک آلتین هنوز نشده بود که رفتیم یه سر ییمپاش. ناهار خوردیم و یک کم خرید کردیم. ییمپاش یه هایپر استار کوچیکه. برای خرید هم اقلام خوراکیش مثل چیپس و شکلات خوبه. به نظرم آب معدنی (بدون گاز) از ییمپاش بخرید چون توی هتل خیلی گرونه. غذاهاش هم ما دو چیز مختلف گرفتیم که من توصیه می کنم فقط PIDE رو بگیرید. هم به گفته سایت ییمپاش و هم به گفته نظر غذاهای ییمپاش حلاله. بعدش رفتیم هتل و تخت خوابیدیم. هتل آک آلتین هتل خوبیه. من جایی دیگه ای نرفتم که مقایسه کنم ولی به نظرم گرونیش به خاطر سرویسهایی هست که مثلا من اهل استفاده از اون نبودم مثل استخر و دیسکو و کازینو. البته اگر هم اهلش باشید وقتش نیست چون خسته اید و باید خوب بخوابید. شب هم خیلی تشنه شدیم و دوتا آب معدنی کوچیک دونه یک دلار گرفتیم. صبحانه هتل هم اصلا چیز فوق العاده ای نبود. من توی ایران چند جا بوفه صبحانه رفته بودم که چند برابر بهتر از این هتل بود. راستی از تهران فقط دلار بیارید و توی هتل منات بخرید اون هم مینیمم. لازم شد دوباره فرداش قبل از رفتن اگر کم بود باز هم بخرید. نکته دیگه هتل هم این بود که سیستم خنک کنندش خیلی قدیمی بود و پرصدا. حالا اتاق ما خنک بود ولی اتاق یکی دیگه از بچه ها گرم بود. کلا هم فارسی و انگلیسیشون تعطیله. یه نوشته توی آسانسورشون زده بودن که اوج فاجعه رو نشون می داد. اگه تونستون عکسش رو آپلود می کنم تا شما خودتون قضاوت کنید.

سفارت:
    در نهایت فرداش ساعت 1:20 رفتیم سفارت. اونجا هم تا 2 منتظر بودیم و بعد به نوبت رفتیم تو. اولا بازرس بدنیش خانم بود و ثانیا اصلا دست به آدم نمی زد. نکته دیگه هم یه چیزی مثل چسب زخم کشیدن روی دستا و پامون بعد پیش خودشون نگه می داشتن. این تیکه رو اصلا نفهمیدم که چی بود. توی سفارت هم شماره دادن و به شماره صدا زدن. خیلی خوش اخلاق بودن. قسمت سخت کار انگشت نگاری از انگشت شصت بود که دست من درست توی اون دستگاه قرار نمی گرفت و یه سوژه خنده ای شده بودم.

مصاحبه:
    مصاحبه هم آلتا خیلی سوالای گلابی ای پرسید. اینکه می خوای اونجا روی چی کار کنی. ارشدت چی بوده؟ چرا سربازی معاف شدی؟ و از خانمم هم پرسید که چند ساله ازدواج کردید؟ و خانمم هم سه سال سابقه کار داشت و ازش در مورد کارش پرسید. کلا وقتی رفتیم تو معلوم بود که قضیه اوکیه. بعدش هم مثل خیلی های دیگه گفت 10 روز قبل از تاریخ آی 20 اگه جوابی نیومد به ما ایمیلی بزنید ولی گفت من مطمئنم که خیلی زودتر میاد.

نتیجه مصاحبه ها :
    نفر اول یک خانم رشته معماری بدون فاند. نفر دوم یک خانم دندانپزشک، یکبار از دوبی با F2 ریجکت شده بود ولی اینبار برای f1 اومده بود. نفر سوم و چهارم من و خانمم که f1 و f2 بودیم و رشته کامپیوتر. نفر پنجم یک خانم ریترنینگ که البته f2 رفته بود ولی الان f1 می خواست بگیره و رشته بیوشیمی. نفر ششم هم یک آقای رشته برق-روباتیک. به غیر از نفر اول که گفت فردا بیا ویزات رو بگیر، بقیه رفتیم برای کلیر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)