صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: KENT STATE UNIVERSITY

Junior Member

سلام،
    كسي از دانشگاه KENT STATE UNIVERSITY پذيرش دارد؟

متاسفانه ظاهراخودم تنها كسي هستم كه در اين دانشگاه تا به حال applyكردم.لطفا اگر كسي اطلاعاتي در مورد اين دانشگاه دارد آن را در اختيار اينجانب قرار بدهد.
    ویرایش توسط zebarjadi : February 11th, 2014 در ساعت 11:32 AM دلیل: ترکیب ارسال‌ها

Banned

پیش فرض پاسخ : دانشگاه KENT STATE UNIVERSITY

I suggest you to contact with Sean Hyatt. He'll help you.
    sean@seanhyatt.net

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university,theoretical physics

پیش فرض پاسخ : KENT STATE UNIVERSITY

نظرتون راجع به این دانشگاه چیه ؟
    واسه فوق لیسانس خوب پول می دهه ، می ارزه بریم ؟
    با تشکر

Senior Member

دانشگاه قدیمی و شناخته شده ای است، اما همواره به عنوان یک دانشگاه درجه 3 شناخته شده، تا حدی که شاید یکی از سمبلهای دانشگاه درجه 3 باشه. در مجموع اگر هدف کسی تحصیل به خصوص در سطح دکترا هست، من توصیه نمی کنم. اما برای مستر شاید در بعضی رشته ها توجیه پذیر باشه به شرطی که معدل عالی بیارید و دکترا رو هم در یک دانشگاه دیگه ادامه بدید.

Junior Member

سلام دوست عزیری که موضوع رو شروع کردید. می خواستم بدونم بالاخره kent رفتید؟ من باید بین kent , و Binghamton انتخاب کنم البته طبق نظر پایانی برای مقطع دکترا توصیه نمی شه .. لمل در کل می خوام بدونم اگر مجبور به انتخاب شدم شرایط چه جوریه؟ زندگی ؟ سطح علمی ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

خوب واقعا اگر کسی راجع به این دانشگاه اطلاعاتی داره لطفا شیر کنه. نمیشه که سال یک بار پست بذارن که!!!من هم اینجا رو به خاطر موسسه کریستال مایع انتخاب کردم. تو این زمینه میدونم کارش درسته!

یه دوستی که اونجاست میگفت: "و البته این دانشگاه در رشته های علوم پایه خیلی قوی است. "

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات

دوستان اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارم که به دانشجوهایی که قصد اپلای در آینده در این دانشگاه رو دارند توصیه می کنم:
    ۱/ اگر رشته الکترونیک یا مخابرات تحصیل می کنید برای computer science این دانشگاه اپلای نکنید.
    ۲/ خودتون مدارکتون رو هر روز پیگیری کنید. منشی ها خیلی بی نظم هستند و تعدادشون کم هست. دایماْ در تماس باشد و مدارکتون رو پیگیری کنید.
    ۳/ نمره لیسانس برای این دانشگاه خیلی مهم هست. اگر نمره GPA شما (باز هم تاکید می کنم دوره لیسانس برای این دانشگاه نمرش خیلی مهم هست) زیر حدنصاب هست ریسک نکنید. در همون مرحله اول ریجکت می شید. نمره ی من در دوره لیسانس ۱۴.۵ و دوره فوق ۱۷ بودو گرجویت کوردینیتور به من صراحتاْ گفت به خاطر نمره لیسانس ریجکت شدم.
    لازم هست ذکر کنم اطلاعات من راجع به علوم کامپیوتر هست و در مورد رشته های دیگر اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط narsaj نمایش پست ها
    دوستان اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارم که به دانشجوهایی که قصد اپلای در آینده در این دانشگاه رو دارند توصیه می کنم:
    ۱/ اگر رشته الکترونیک یا مخابرات تحصیل می کنید برای computer science این دانشگاه اپلای نکنید.
    ۲/ خودتون مدارکتون رو هر روز پیگیری کنید. منشی ها خیلی بی نظم هستند و تعدادشون کم هست. دایماْ در تماس باشد و مدارکتون رو پیگیری کنید.
    ۳/ نمره لیسانس برای این دانشگاه خیلی مهم هست. اگر نمره GPA شما (باز هم تاکید می کنم دوره لیسانس برای این دانشگاه نمرش خیلی مهم هست) زیر حدنصاب هست ریسک نکنید. در همون مرحله اول ریجکت می شید. نمره ی من در دوره لیسانس ۱۴.۵ و دوره فوق ۱۷ بودو گرجویت کوردینیتور به من صراحتاْ گفت به خاطر نمره لیسانس ریجکت شدم.
    لازم هست ذکر کنم اطلاعات من راجع به علوم کامپیوتر هست و در مورد رشته های دیگر اطلاعی ندارم.
    سلام
    من برای رشته computer science phd واسه fall 2015 اپلای کردم. دیروز زنگ زدم با هر زوری که بود بالاخره یارو یه سری از مدارکمو update کرد.
    هنوز از ets نمره زبان رو ریپورت نکردم. آیا همون اسکن براشون کافیه؟ یا حتماً قبل از admission باید از ets براشون ریپورت بشه؟ البته دوتا ریکامندیشن هم هنوز مونده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    سلام
    من برای رشته computer science phd واسه fall 2015 اپلای کردم. دیروز زنگ زدم با هر زوری که بود بالاخره یارو یه سری از مدارکمو update کرد.
    هنوز از ets نمره زبان رو ریپورت نکردم. آیا همون اسکن براشون کافیه؟ یا حتماً قبل از admission باید از ets براشون ریپورت بشه؟ البته دوتا ریکامندیشن هم هنوز مونده.
    متاسانه باید به اطلاعتون برسونم ددلاین assestentship ها برای این دانشگاه تا آخر ژانویه بوده. من هم به بدبختی مدارکم رو اونجا آپدیت کردم. (یکی از دوستام که اونجا بود رفت با منشی صحبت کرد تا مدارکم رو پیدا کرد) .ولی شاید هنوز برای پذیرش بدون فاند بتونید اقدام کنید. مدارک رو official می خوان. اسکن قبول ندارن.
    ویرایش توسط narsaj : February 18th, 2015 در ساعت 08:14 AM

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین