صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: KENT STATE UNIVERSITY

پیش فرض پاسخ : KENT STATE UNIVERSITY

نقل قول نوشته اصلی توسط narsaj نمایش پست ها
    متاسانه باید به اطلاعتون برسونم ددلاین assestentship ها برای این دانشگاه تا آخر ژانویه بوده. من هم به بدبختی مدارکم رو اونجا آپدیت کردم. (یکی از دوستام که اونجا بود رفت با منشی صحبت کرد تا مدارکم رو پیدا کرد) .ولی شاید هنوز برای پذیرش بدون فاند بتونید اقدام کنید. مدارک رو official می خوان. اسکن قبول ندارن.
    در مورد مدرک زبان نمیدونم ولی در مورد سایر مدارک بهم گفتند که نیازی نیست پست کنی، همین که برامون ایمیل کنی کافیه.

Junior Member

سلام دوستان . کسی راجع به نحوه ی پذیرش دپارتمان معماری اونجا خبر داره ؟ که کلا به ایرانی ها خوب پذیرش میده یا نه ؟

Junior Member

سلام دوستان کسی اینجا برا فال 2016 پذیرش گرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nerna نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اینجا برا فال 2016 پذیرش گرفته؟
    من پذیرش دارم برای فال 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad782001 نمایش پست ها
    من پذیرش دارم برای فال 2016
    تبریک میگم ،میشه بگید کی اپلای کردین و کی جوابتون اومده؟ فاند هم مشخص شده براتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nerna نمایش پست ها
    تبریک میگم ،میشه بگید کی اپلای کردین و کی جوابتون اومده؟ فاند هم مشخص شده براتون؟
    ممنونم من پارسال اپلای کردم برای مستر ولی نونستم برم دیفر کردم .... فاندم فعلا خبری نیست ولی رفتم باهاش ویزامو گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان این دانشگاه برای مقطع کارشناسی در رشته Computer Science چطوره؟ به ویژه اگه هدفت این باشه وارد دانشگاه بشی و بعد ترنسفر کنی ؟ مقصد ابتدایی خوبی هست؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

من برای پاییز 2016 برای دکترای مارکتینگ پذیرش دارم. اگر کسی هست که امسال میاد این دانشگاه، خوشحال میشم با هم اشنا بشیم
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member

سلام، من هم برام پذیرش برای MBA اومده اما اسکالرشیپ فکر کنم خبری نیست. خیلی دانشگاه بی نظمیه. با بدبختی تازه الان جواب دادن. کسی فاند گرفته اینجا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط narsaj نمایش پست ها
    دوستان اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارم که به دانشجوهایی که قصد اپلای در آینده در این دانشگاه رو دارند توصیه می کنم:
    ۱/ اگر رشته الکترونیک یا مخابرات تحصیل می کنید برای computer science این دانشگاه اپلای نکنید.
    ۲/ خودتون مدارکتون رو هر روز پیگیری کنید. منشی ها خیلی بی نظم هستند و تعدادشون کم هست. دایماْ در تماس باشد و مدارکتون رو پیگیری کنید.
    ۳/ نمره لیسانس برای این دانشگاه خیلی مهم هست. اگر نمره GPA شما (باز هم تاکید می کنم دوره لیسانس برای این دانشگاه نمرش خیلی مهم هست) زیر حدنصاب هست ریسک نکنید. در همون مرحله اول ریجکت می شید. نمره ی من در دوره لیسانس ۱۴.۵ و دوره فوق ۱۷ بودو گرجویت کوردینیتور به من صراحتاْ گفت به خاطر نمره لیسانس ریجکت شدم.
    لازم هست ذکر کنم اطلاعات من راجع به علوم کامپیوتر هست و در مورد رشته های دیگر اطلاعی ندارم.
    گزینه 3 دقیقا درسته!!
    و البته این دانشگاه رو برای سوپاپ اطمینان زده بودم!! خوب جاهای بهتر پذیرش دادن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین