صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaki81 نمایش پست ها
    از دوستان که ماه جولای سفارت رفتن ، میشه بگین که با کدام افیسر مصاحبه داشتین؟
    24من 24 جولای و 31 جولای با یه خانم میانسال لاغر چشم سبز مصاحبه شدم.

با سلم خدمت همگی دوستان

من روز 7 اگوست وصاحبه داشتم با یک خانم میانسال. خواستم تجربیاتمو اینجا بنویسم. واقعا ون به این نتیجه رسیدم که هر کسی توی این سایت برداشت خودشو می نویسه. همه می گفتن باک به ریز نمرات گیر می ده و درجا به کسی نمی دن یا به کار دولتی حساسن.
    من هم کار دولتی داشتم هم ریترنینگ بودم و نیم ساعت هم مصاحبش طول کشید ولی در آخر درجا ویزامو دادن. خواستم بنویسم که به برداشت شخصی بقیه گوش ندید.

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    منم 24 جولای با همون خانم میانسال چشم سبز مصاحبه داشتم. درجا ریجکت شدم.
    پذیرش: دکترا مهندسی صنایع فول فاند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sevdame نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    منم 24 جولای با همون خانم میانسال چشم سبز مصاحبه داشتم. درجا ریجکت شدم.
    پذیرش: دکترا مهندسی صنایع فول فاند
    چرا ریجکت کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmhm نمایش پست ها
    چرا ریجکت کرد؟
    گفت نتونستی ریسرچت رو کامل توضیح بدی. در حالی که ریسرچ پلن ام با جزئیات دستش بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط sofakharian نمایش پست ها
    با سلم خدمت همگی دوستان

من روز 7 اگوست وصاحبه داشتم با یک خانم میانسال. خواستم تجربیاتمو اینجا بنویسم. واقعا ون به این نتیجه رسیدم که هر کسی توی این سایت برداشت خودشو می نویسه. همه می گفتن باک به ریز نمرات گیر می ده و درجا به کسی نمی دن یا به کار دولتی حساسن.
    من هم کار دولتی داشتم هم ریترنینگ بودم و نیم ساعت هم مصاحبش طول کشید ولی در آخر درجا ویزامو دادن. خواستم بنویسم که به برداشت شخصی بقیه گوش ندید.
    با سلام، 1- شما ریترنینگ هستید و احتمالا به این دلیل در جا گرفتین
    2-شما با افیسر همیشگی باکو که به ریز نمرات گیر بود مصاحبه نداشتین و اصلا کیس شما نیاز به ریز نمرات نداره.
    3- اینجا تا پیک تجربیات روز مصاحبه است و هر کسی دلایلی که از نظر افیسر باعث رد یا قبول ویزا شده را بیان میکند و مسلم است که اگر افیسر به طور مستقیم اشاره نکند شخص برداشت شخصی خود را از روز مصاحبه بیان میکند.
    4- به نظر من چون روز مصاحبه شما تعداد افراد کم بوده و افیسر وقت کافی داشته و تمام سوالات را کامل پرسیده و قانع شده ، دگر نیازی به کلیرنس نبوده. ( روزی که من بودم حدودا 25 نفر و هر فرد 5 دقیقه)
    5- نظر و برداشت شخصی یک افیسر از کیس مشابه شما ممکن است که ریجکت باشد و فرد رد شده برداشت شخصی و احتمالاتی را که می دهد اینجا با بقیه شیر می کند و نظر می خواهد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه تهران

سلام دوستان. در حالتی که درجا ویرازو بدن، چند روز طول می کشه که ویزا رو تو پاسپورت بزنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzhin نمایش پست ها
    سلام دوستان. در حالتی که درجا ویرازو بدن، چند روز طول می کشه که ویزا رو تو پاسپورت بزنن؟
    تا حالا باکو به هیچ دانشجو سال اول ویزا در جا نداده، اگر شانس در جا گرفتن دارید تاپیک انکارا، دبی و ارمنستان را چک کنید. اینجا را برای مدت زمان چک کنید. احتمالا 2-3 روز

Junior Member

دوستان کسی نبوده که اخیرا دیگه سمت باکو رفته باشه که اطلاعات به روزتری کسب کنیم ازش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه تهران

سلام. من 18 سپتامبر باکو مصاحبه داشتم واسه ویزای دانشجویی. ساعت 8:30 رسیدم سفارت. از ساعت 9:15 شروع کردن به راه دادن داخل. تقریبا همه ی پرسنل معمولی سفارت آذربایجانی بودن. به جز من 5 6 خانواده ایرانی هم اونروز مصاحبه داشتن. همه توریستی بودن. قبل من یک خانواده ایرانی و یک آقای 60 65 ساله که واسه دیدن بچه هاشون می خواستن ویزا بگیرن مصاحبه شدن. با وجود اینکه هر دو خانواده تبریزی بودن و ترکی بلد بودن، ولی آفیسر فارسی صحبت می کرد. اون آقای مسن ریجکت شد. ولی اون خانواده رفتن تو مرحله کلیرنس. مصاحبه من حدود 10 دقیقه طول کشید، به زبان انگلیسی. آفیسر یک آقای 45 50 ساله سفید پوست بود، خیلی هم محترمانه صحبت می کرد. یه سری سوال روتین پرسید که اونجا چی می خوای بخونی و تو USA فامیل داری یا نه. موضوع ریسرچمو واسش توضیح دادمو گفتم که فامیل درجه یک تو امریکا ندارم. آخرش یه برگه ی سفید بهم داد که توش یه شماره batch ID بود که باش استاتوس ویزام رو چک کنم و یه برگه ی دیگه ام داد که اسم برادر و خواهرام و شماره پاسپورت قبلی و آدرس محل سکونت تو 15 سال اخیر رو توش بنویسم. آفیسر خیلی خوب برخورد کرد، ولی هنوز ویزای من نیومده و همچنان منتظرم..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)