صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام من 26 ام مصاحبه داشتم
    من آمریکا دانشجو بودم و بعد از سال اول برگشتم. رشتم برقه. من ساعت 9 وقت داشتم. کلا اونروز فقط من و یکی دیگه دانشجو بودیم. یه پدر و یه مادر دوتاشون بچه هاشون آمریکا بودن که درجا گرفتن. منو اون خانم دیگه هم که مواد بودند کلیرنس خوردیم.
    آفیسر همون آقای ساهپوست بودن که از شانس ما حسابیم بداخلاق بود کلا از من پرسید چرا اومدی اینجا که من گفتم پروازش واسم از آمریکا بهتر بود تا به جاهای دیگه. فقط رشتمو پرسید و گف رو چی کار میکنی؟که من با یک کلمه جواب دادم و اصلا گیر نداد. فرم معروف رو داد که پر کنم و گف برو چک کن. کلا خیلیی روتین و مسخره! فقط استرس نداشته باشین و حواستون باشه اگه نمیفهمین چی میگه بهش بگین سریع چون 2 بار یادش رفت برای من میکروفونشو روشن کنه و اصلا صداش نمیومد.
    موفق باشید

سلام دوستان،

منم 26 ام مصاحبه داشتم، همونطور که دوستم گف ما دو تا فقط دانشجویی بودیم. اون آفیسر هم که کلا اعصاب مصاب درست حسابی نداشت. سوال خاصی ام نپرسید خیلی روتین بود. فقط یه سوال. من چون این ترم ترم آخرم بود به من گف باید مدرکت اسکن کنی بفرستی تا ما بهت ویزا بدیم. تو اون ورقه هم که شماره batch id هست روی گزینه ی university transcript علامت زد. حالا من الان نمیدونم چی براش دقیقا بفرستم. همون کارنامه کاملم بفرستم بسه یا باید مدرکم بخرم؟؟ ذوستان اگه کسی اطلاعی داره ممنون می شم راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnaz1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

منم 26 ام مصاحبه داشتم، همونطور که دوستم گف ما دو تا فقط دانشجویی بودیم. اون آفیسر هم که کلا اعصاب مصاب درست حسابی نداشت. سوال خاصی ام نپرسید خیلی روتین بود. فقط یه سوال. من چون این ترم ترم آخرم بود به من گف باید مدرکت اسکن کنی بفرستی تا ما بهت ویزا بدیم. تو اون ورقه هم که شماره batch id هست روی گزینه ی university transcript علامت زد. حالا من الان نمیدونم چی براش دقیقا بفرستم. همون کارنامه کاملم بفرستم بسه یا باید مدرکم بخرم؟؟ ذوستان اگه کسی اطلاعی داره ممنون می شم راهنمایی کنه.
    سلام

مطالب لینک زیر به همراه چند تا پست موجود در صفحه اول اون رو بخونید...

کارنامه

این رو هم یه نگاهی بندازید بد نیست:

دانشنامه

شاد باشید

Junior Member

دوستان آفیسر admission letter رو هم می گیره؟
    اصلا برای من رو نگرفت و حتی نگاه هم نکرد. مشکلی نیست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemical84 نمایش پست ها
    دوستان آفیسر admission letter رو هم می گیره؟
    اصلا برای من رو نگرفت و حتی نگاه هم نکرد. مشکلی نیست؟
    نه مشکلی نیست٬‌در I-20 مشخص هست.

سلام دوستان ما امروز باکو بودیم. ۴ تا دوست بودیم همه مکانیک صنعتی اصفهان. ۳ تمون کلییر خردیم یکیمون رجکت. واقعا نمیدونیم چرا این دوستمون رجکت شده اما گفت چون نتونسته ثابت کنه ک بر میگرد. حالا کلا دلایلی ک فک می‌کنیم باشه رو میگم عاما بازم اصلا نمیدونیم چرا. این دوست من قبلان لاتاری ثبت‌نام کرده. دوستم میگه قبل از شروع کردن به حرف زدن کلا جرج یکم ک روا کامپیوتر نگاه کرده و سرشو تکون داده ولی‌ واقعاً نمیدونیم چی‌ بود. ۳تا آقای دیگه هم بودن که یکیشون رجکت شد و ۲تی‌ دیگه کلییر خوردن. یه خانوم دیگه هم بود که توریستی اقدام کرده بود و درجا ویزا گرفت. کلا خیلی‌ رلکس باشین خیلی‌ مصاحبهٔ خوبیه و آسان استرس نداره با اعتماد به نفس مسهبتونو انجام بدین. راستی‌ یکم صداش بده و متوجه نمیشین اما اصن نگران نباشین هرچیو نفهمیدین حتی اگه شده تا ۱۰ بر هم بپرسین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atiye_yousefi نمایش پست ها
    سلام دوستان ما امروز باکو بودیم. ۴ تا دوست بودیم همه مکانیک صنعتی اصفهان. ۳ تمون کلییر خردیم یکیمون رجکت. واقعا نمیدونیم چرا این دوستمون رجکت شده اما گفت چون نتونسته ثابت کنه ک بر میگرد. حالا کلا دلایلی ک فک می‌کنیم باشه رو میگم عاما بازم اصلا نمیدونیم چرا. این دوست من قبلان لاتاری ثبت‌نام کرده. دوستم میگه قبل از شروع کردن به حرف زدن کلا جرج یکم ک روا کامپیوتر نگاه کرده و سرشو تکون داده ولی‌ واقعاً نمیدونیم چی‌ بود. ۳تا آقای دیگه هم بودن که یکیشون رجکت شد و ۲تی‌ دیگه کلییر خوردن. یه خانوم دیگه هم بود که توریستی اقدام کرده بود و درجا ویزا گرفت. کلا خیلی‌ رلکس باشین خیلی‌ مصاحبهٔ خوبیه و آسان استرس نداره با اعتماد به نفس مسهبتونو انجام بدین. راستی‌ یکم صداش بده و متوجه نمیشین اما اصن نگران نباشین هرچیو نفهمیدین حتی اگه شده تا ۱۰ بر هم بپرسین.
    سلام
    ممنون از توضیحاتتون
    این دوستتون که ریجکت شد فول فاند بود یا نه ؟ از کدوم دانشگاه ادمیشن گرفته بود ؟ و برای phd می رفت یا مستر؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط polarstar29 نمایش پست ها
    از من شناسنامه رو هم خواست و گرفت نگاه کرد. ترجمه لازم نیست آفیسر جورج فارسی بلده.
    گویا از بعضی دوستان دیگه هم جرج شناسنامه رو خواسته
    بنابراین به دوستان توصیه می شه تو باکو حتما شناسنامه رو داشته باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgaaan نمایش پست ها
    سلام، من چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین، یکی‌ این که مطمئنین Sop نمیخواد؟ یکی‌ دیگه این که شناسنامه و پاسپورت پدرو مادر رو باید ببریم؟ و اینکه ریز نمرهی‌ رسمی دانشگاه باید مهرِ دادگستری بخوره یا فقط مدرک لیسانس مهر دادگستری می‌خواد؟ ریزنمره رو باید بدم دانشگاه تو پاکت بزاره؟
    سلام
    1- در باکو به هیچ وجه SoP تحویل ندید چون نمی خوان، ولی اگه همین طوری پیش بره و همه بدون اطلاع SoP بدن ممکنه تو باکو هم مثل بقیه سفارت ها اجباری شه، پس به هیچ وجه این کارو نکنید
    2- شناسنامه و پاسپورت پدر و مادر لازم نیست
    3- مهر دادگستری و وزارت خارجه بهتره باشه ولی اگه نبود مشکلی نداره
    4- پاکت لازم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmhm نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توضیحاتتون
    این دوستتون که ریجکت شد فول فاند بود یا نه ؟ از کدوم دانشگاه ادمیشن گرفته بود ؟ و برای phd می رفت یا مستر؟؟؟؟
    سلام، بله فول فاند بود. از دانشگاه Ohio و برای مستر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)