صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 185 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام دوستان

من امروز 9 صبح وقت ملاقات داشتم، خیلی از اونی که فکر میکردم راحت تر بود از اونجایی که خوب همه میگن باکو سخت گیره و اینا...
    رشته مکانیک هم هستم و فیلدم تا حدی حساس (میکرو نانو)، برای همین نگران ریجکت بودم! ولی حسابی سورپرایز شدم

من اولین نفر اونجا بودم، 8:25 صبح چون هتل ام خیلی نزدیک بود و از قبل رفته بودم محل دیدم!
    ساعت 9 فرستاد داخل، نفر اول هم که من فرستاد. دم نگهبانی چک کلی کرد و گفت اگه نامه (یا همون پوشه بسته) داری بگو که خوب نداشتم.
    بعد رفتم داخل، اتاق 1، مدارک تحویل دادم که از قبل هم موضوعی جدا کرده بودم و کارش حسابی راحت کردم (به پیشنهاد دوستان)
    بعد گفت منتظر باش، حدود 15 دقیقه بعدی باجه 2؛ خانم سفید پوسته بود که خوش اخلاقه، شانس آوردم آقای سیاه پوسته نبود
    برگه سوالات مشخصات فردی، خانواده، سفرهای خارج و آدرس و اینارو داد که پر کنم.
    سوالاتی که پرسید:

چه رشته میخوای بخونی؟ تز مسترت چی بود؟ دکترا میخوای رو چی کار کنی دقیق گفت توضیح بدم. چندتا دانشگاه اپلای کردم و کجاها پذیرش گرفتم.
    دیگه همین، سوال خاص دیگه ای نکرد کلا 5 دقیقه هم نشد
    ساعت 10 هم از اونجا اومدم بیرون، خیلی عالی

از شهرش هم خیلی خوش اومد و توصیه میکنم تو گزینه هاتون بذارین، ایشالا که به روزهای بداخلاق سیاه پوسته هم نخورین )
    امیدوارم حالا کلیر خیلی طول نکشه... امید بخدا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه تهران

Smile پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط omidmd نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امروز 9 صبح وقت ملاقات داشتم، خیلی از اونی که فکر میکردم راحت تر بود از اونجایی که خوب همه میگن باکو سخت گیره و اینا...
    رشته مکانیک هم هستم و فیلدم تا حدی حساس (میکرو نانو)، برای همین نگران ریجکت بودم! ولی حسابی سورپرایز شدم

من اولین نفر اونجا بودم، 8:25 صبح چون هتل ام خیلی نزدیک بود و از قبل رفته بودم محل دیدم!
    ساعت 9 فرستاد داخل، نفر اول هم که من فرستاد. دم نگهبانی چک کلی کرد و گفت اگه نامه (یا همون پوشه بسته) داری بگو که خوب نداشتم.
    بعد رفتم داخل، اتاق 1، مدارک تحویل دادم که از قبل هم موضوعی جدا کرده بودم و کارش حسابی راحت کردم (به پیشنهاد دوستان)
    بعد گفت منتظر باش، حدود 15 دقیقه بعدی باجه 2؛ خانم سفید پوسته بود که خوش اخلاقه، شانس آوردم آقای سیاه پوسته نبود
    برگه سوالات مشخصات فردی، خانواده، سفرهای خارج و آدرس و اینارو داد که پر کنم.
    سوالاتی که پرسید:

چه رشته میخوای بخونی؟ تز مسترت چی بود؟ دکترا میخوای رو چی کار کنی دقیق گفت توضیح بدم. چندتا دانشگاه اپلای کردم و کجاها پذیرش گرفتم.
    دیگه همین، سوال خاص دیگه ای نکرد کلا 5 دقیقه هم نشد
    ساعت 10 هم از اونجا اومدم بیرون، خیلی عالی

از شهرش هم خیلی خوش اومد و توصیه میکنم تو گزینه هاتون بذارین، ایشالا که به روزهای بداخلاق سیاه پوسته هم نخورین )
    امیدوارم حالا کلیر خیلی طول نکشه... امید بخدا

سلام، امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشید.
    خواسنم بپرسم از شما ریسرچ پلن و CV خواست؟ چه مدارکی ازتون گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzhin نمایش پست ها
    سلام، امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشید.
    خواسنم بپرسم از شما ریسرچ پلن و CV خواست؟ چه مدارکی ازتون گرفت؟
    سلام، ممنون
    والا من باجه اول برای مدارک که رفتم، اول تک تک مدارکی که میخواست دادم، بعد بهم گفت هرچی مدرک اضافی میخوای معرفی کنی بده. بعد باز چندتا دادم، مجدد بهم گفت هرچی میخوای ارائه کنی به من تحویل بده، این شد که من کل مدارکی که از قبل آماده و جداسازی(به ترتیب اولویت) کرده بودم رو دادم بهش. هر چندتای مربوط داخل یه کاور. از کل مدارکی که داشتم که تقریبا هرچی بگین بود اینارو خودش برداشت و هیچ مدرک دیگه ای از من نخواست:
    رزومه، cv، sop، ترجمه دانشنامه ها، job offer، پذیرش از دانشگاه
    جالبه ریسرچ پلن، نامه فاند و پشتوانه مالی(فقط 6هزارتا باید میداشتم) رو همه رو بهم برگردوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

دقیقا از من توی باکو همینو پرسید و منم جواب دادم چون مالتی هست
    بعد افیسر تعجب کرد گفت همه جا دو سال مالتی هست
    منم گفتم نکنه ندونن که میشه سینگل داد، منم گفتم نمیدونستم همه جا مالتی هست فکر کردم فقط اینجا

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به پایان یافتن سال ٢٠١٤میلادی، این موضوع بسته می‌شود. لطفاً برای بیان تجربیات مصاحبه خود در سفارت ایالات متحده در باکو در سال ۲۰۱۵، به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،
    تیم مدیریت
    ویرایش توسط solaleh : January 1st, 2015 در ساعت 09:21 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)