صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سوال اول اسم و اینا بود سوال دوم اسم هر چند تا همسری که داشتید و دارید سوال سوم فرزند سوال بعد شماره پاسپورت های قبلی سوال بعد جاهایی که در 15 سال اخیر سفر کردید بعدی اسم خواهر و برادراتون بود و سوال آخر آدرس 15 سال گذشته هر جا زندگی کردید.
    یه قسمت رزومه طوری هم بود که ما چون رزومه داشتیم خط زده بود

Junior Member

سلام دوستان
    سلام هایزنبرگ

با توجه به اینکه باکو ریسرچ پلن نمیگیره، در صورتی که من (پذیرش دکتری مکانیک با فاند دارم) با هماهنگی استادم یک نامه خوب برای سفارت تهیه کنم و بهشون تحویل بدم خوبه؟ یا اینکه هیچی بهشون ندم تا خودشون تقاضا کنن؟ لطفا راهنمایی کنید. متشکرم

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام هایزنبرگ

با توجه به اینکه باکو ریسرچ پلن نمیگیره، در صورتی که من (پذیرش دکتری مکانیک با فاند دارم) با هماهنگی استادم یک نامه خوب برای سفارت تهیه کنم و بهشون تحویل بدم خوبه؟ یا اینکه هیچی بهشون ندم تا خودشون تقاضا کنن؟ لطفا راهنمایی کنید. متشکرم
    کی گفته نمیگیره!؟ به صورت سیستماتیک مثل آنکارا، ایروان و دبی ایمیل نمیزنه بگیره ولی تو سفارت میپرسه که بدید! ولی گیر سه پیچ نمیده! به نظرم تهیه کنید و تو مصاحبه اگر خواستند بدید بهشون!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط smmirsadeghi نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال در مورد باکو داشتم. من ریز نمرات رسمی فوق لیسانسم را دارم فقط نکته اینه که هنوز فارغ التحصیل نشدم (نمره پروژم نیمه تمام هست)). سفارت که مشکلی نداره؟!
    نه مشکل نداره! فقط ترجمه کنید و اصل و ترجمه رو با هم ببرید! تاییدات هم بگیرید بد نیست! چون باکو گیره! یهو به یه همچین چیز کوچیکی گیر میده!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

مرسی از راهنمایی.
    دانشگاه به من ریز نمرات رسمی لاتین داده و فارسی رسمی هم نمیده ( تا زمانی که فارغ التحصیل نشدم)، همون کارنامه لاتین بدون نمره پروژه ارشد که دانشگاه داده واسه سفارت جواب میده؟؟؟
    منظورتون از تاییدات چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    نه مشکل نداره! فقط ترجمه کنید و اصل و ترجمه رو با هم ببرید! تاییدات هم بگیرید بد نیست! چون باکو گیره! یهو به یه همچین چیز کوچیکی گیر میده!

نقل قول نوشته اصلی توسط smmirsadeghi نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی.
    دانشگاه به من ریز نمرات رسمی لاتین داده و فارسی رسمی هم نمیده ( تا زمانی که فارغ التحصیل نشدم)، همون کارنامه لاتین بدون نمره پروژه ارشد که دانشگاه داده واسه سفارت جواب میده؟؟؟
    منظورتون از تاییدات چیه؟
    اگر رسمی لاتین داده همون رو ببرید تاییدات نمی خواد!

Junior Member

دوستان یک نکته در مورد باکو وجود داره و اون اینه که وقتی وارد می شید باید همه ی مدارکی که می خواید به آفیسر بدید رو یک جا قبل مصاحبه سابمیت کنید و بعدش دیگه ازتون چیزی نمی گیره در نتیجه هر چی به نظرتون مهم و خوب میاد همون اول که میرید تا بگید اومدید و مدارکتونو سابمیت کنید تحویل بدید

Junior Member

سلام. من یه سوال مهم داشتم و البته کمی فوری!
    بعضی ها در سال گذشته نوشتن که چون ریز نمراتشون فاینال نبوده ( هنوز ترم آخر تحصیلشون کامل نشده بوده) آفیسر گفته ریز نمرات کامل رو سریعتر بفرستید. در صورتی که خیلی ها در زمان اپلای برای ویزا ترم آخر تحصیلشون رو میگذرونند. حالا اگر اینطوری هم باشه آیا مراحل کلیرنس با همین ریز نمرات نا تمام آغاز میشه؟ و یا اینکه قبل از دریافت احتمالی ویزا باید ریز نمرات پایانی رو تحویل بدیم؟

آیا بقیه سفارت ها هم ریز نمرات رو به عنوان مدارک مصاحبه میخوان؟ و اینکه روندشون برای کسانی که ترم آخر تحصیلشون هست همینه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام. من یه سوال مهم داشتم و البته کمی فوری!
    بعضی ها در سال گذشته نوشتن که چون ریز نمراتشون فاینال نبوده ( هنوز ترم آخر تحصیلشون کامل نشده بوده) آفیسر گفته ریز نمرات کامل رو سریعتر بفرستید. در صورتی که خیلی ها در زمان اپلای برای ویزا ترم آخر تحصیلشون رو میگذرونند. حالا اگر اینطوری هم باشه آیا مراحل کلیرنس با همین ریز نمرات نا تمام آغاز میشه؟ و یا اینکه قبل از دریافت احتمالی ویزا باید ریز نمرات پایانی رو تحویل بدیم؟

آیا بقیه سفارت ها هم ریز نمرات رو به عنوان مدارک مصاحبه میخوان؟ و اینکه روندشون برای کسانی که ترم آخر تحصیلشون هست همینه؟
    قاعدتاً باید شروع کنه ولی فکر کنم شروع نمی کنه باکو! چون خیلی رو ریز نمره گیره! اینجا بخونید آفیسر گفته ریز نمره رو بفرست تا پروسه رو شروع کنیم!

گفت که خوب هر چه سریعتر بفرست مدارکتو برامون چون باید پروسس ویزاتو شروع کنیم،

Junior Member

من یه سوال دیگه هم داشتم که خیلی برام مهمه
    من سربازی نرفتم و مثل اینکه فقط دوبار در سال اجازه ی خروچ از کشور دارم. با این وضعیت اگه برم باکو و ریجکت شم و یه بار دیگه برم به جای دیگه برای ویزا عملا به مشکل می خورم، نظر شما چیه Heisenberg7؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)