صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط myaliapply نمایش پست ها
    من یه سوال دیگه هم داشتم که خیلی برام مهمه
    من سربازی نرفتم و مثل اینکه فقط دوبار در سال اجازه ی خروچ از کشور دارم. با این وضعیت اگه برم باکو و ریجکت شم و یه بار دیگه برم به جای دیگه برای ویزا عملا به مشکل می خورم، نظر شما چیه Heisenberg7؟
    شما اولویت رو بزارید جایی که ریجکت نشید! حتماً این فرم رو پر کنید تا مشخص شه بهترین سفارت برای شما کجاست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

سلام من برای مستر دوم ادمیشن دارم از کلمبیا بدون فاند. سربازی هم معاف شدم بعلت دیسک کمر. میخوام ببینم باکو اوکیه با معافی پزشکی؟ با مستر دوم بدون فاند چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    سلام من برای مستر دوم ادمیشن دارم از کلمبیا بدون فاند. سربازی هم معاف شدم بعلت دیسک کمر. میخوام ببینم باکو اوکیه با معافی پزشکی؟ با مستر دوم بدون فاند چطور؟
    معافیت که مهم نیست و تاثیر منفی نداره... ولی خیلی بعید بدونم باکو به بدون فاند ویزا بده! اونم مستر دوم!

phd فول فاندش رو ریجکت می کنه! وای به حال مستر دوم بدون فاند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام هایزنبرگ عزیز.
    من دو تا سوال داشتم ازت.
    اول اینکه آیا حتما روز مصاحبه باید ریز نمرات رسمی دوره لیسانس و ارشد و تحویل بدیم؟ من ریزنمرات رسمی لیسانسمو دارم اما ارشدمو غیررسمی (unofficial) دارم. ترجیح میدم مدرک ارشدمو بعد از مشخص شدن نتیجه ویزا بخرم. آیا راهی هست؟
    2- من میخوام پروسه وقت گرفتن سفارت تو باکو شروع کنم. اما مراحلشو نمیدونم. کجا میتونم اطلاعات پیدا کنم دربارش؟
    3- میشه درباره تغییر سیایست های ایروان یکم توضیح بدی.
    دستت درد نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhamed123 نمایش پست ها
    سلام هایزنبرگ عزیز.
    من دو تا سوال داشتم ازت.
    اول اینکه آیا حتما روز مصاحبه باید ریز نمرات رسمی دوره لیسانس و ارشد و تحویل بدیم؟ من ریزنمرات رسمی لیسانسمو دارم اما ارشدمو غیررسمی (unofficial) دارم. ترجیح میدم مدرک ارشدمو بعد از مشخص شدن نتیجه ویزا بخرم. آیا راهی هست؟
    2- من میخوام پروسه وقت گرفتن سفارت تو باکو شروع کنم. اما مراحلشو نمیدونم. کجا میتونم اطلاعات پیدا کنم دربارش؟
    3- میشه درباره تغییر سیایست های ایروان یکم توضیح بدی.
    دستت درد نکنه
    بستگی داره چقدر حالت غیر رسمی داشته باشه!

مثلاً بعضی دانشگاه ها ریز نمره نیمه رسمی میدن که برای اپلای کافیه !!! و روش یه مهری امضایی چیزی داره! ولی بعضی دانشگاه ها مثل امیر کبیر یه PDF تو سایت برای هر دانشجو هست که کارنامه رو بگیره! شما اگر اون رو ببری که مهر و امضا نداره رسمی نیست! بازم تاکید می کنم به میزان غیر رسمی بودنش ربط داره!

برای وقت گرفتن این رو دنبال کن: 0 تا 100 گرفتن وقت سفارت آمریکا (شامل همه موارد مهم مثل تعویض SEVIS ID, DS-160, Post)

تا یکی دو روز دیگه تموم میشه!

Junior Member

سلام دوستان.

سوال من اینه که روز مصاحبه در سفارت آمریکا در باکو پاسپورت را پس میدهند؟ I20 چطور؟
    من قبلا شنیده بودم که اگر بعد از مصاحبه وارد مرحله کلییرنس بشی پاسپورت رو همون موقع پس میدن و فقط در صورتی که بخوان درجا ویزا بدن پاس یکی دو روز میمونه پیششون! این درسته؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام دوستان.

سوال من اینه که روز مصاحبه در سفارت آمریکا در باکو پاسپورت را پس میدهند؟ I20 چطور؟
    من قبلا شنیده بودم که اگر بعد از مصاحبه وارد مرحله کلییرنس بشی پاسپورت رو همون موقع پس میدن و فقط در صورتی که بخوان درجا ویزا بدن پاس یکی دو روز میمونه پیششون! این درسته؟!
    خودتون کاملاً درست جواب خودتون رو دادید!

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

دوستان عزیز سلام،

خیلی جالبه که امسال اینقدر فروم سوت و کور شده و تبادل اطلاعاتی نمیشه.

من روز پنج ام ماه جون باکو مصاحبه دارم و سئوالم از دوستانی که تا به حال باکو مصاحبه شدن این هست که روز مصاحبه وقتتون ساعت 9 بود یا 9:15؟ و آفیسرتون خانم خوبه بود یا آقا سیاه عصبانیه؟

با توجه به کمبود اطلاعات در مورد باکو، ممنون میشم پاسخ بدید تا شاید بشه یه حدسی راجع به اینکه کدوم زمان مربوط به کدام آفیسر هست زده بشه.

سلامت، شاد و موفق باشید.

پ.ن: تو این چند صفحه به جرات میشه گفت کمتر از 5 پست مرتبط با "تجربیات روز مصاحبه" وجود داره، از ادمین های عزیز خواهش میشه یه فشرده سازی بکنن که پستها مفید باشن.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

Junior Member

سلام... من دوتا از دوستام تا حالا رفتن باکو. به هر دو همون فرم رو دادن که پر کنن و سوالاش هم همونایی بوده که خانوم sarehk نوشتن. سوالای دیگه شونم معمولی بوده، کارت اونجا چیه و پولتو کی میده و میخوای برگردی یا نه... هر دو هم آفیسرشون خانومه بوده
    نقل قول نوشته اصلی توسط apollo11 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،

خیلی جالبه که امسال اینقدر فروم سوت و کور شده و تبادل اطلاعاتی نمیشه.

من روز پنج ام ماه جون باکو مصاحبه دارم و سئوالم از دوستانی که تا به حال باکو مصاحبه شدن این هست که روز مصاحبه وقتتون ساعت 9 بود یا 9:15؟ و آفیسرتون خانم خوبه بود یا آقا سیاه عصبانیه؟

با توجه به کمبود اطلاعات در مورد باکو، ممنون میشم پاسخ بدید تا شاید بشه یه حدسی راجع به اینکه کدوم زمان مربوط به کدام آفیسر هست زده بشه.

سلامت، شاد و موفق باشید.

پ.ن: تو این چند صفحه به جرات میشه گفت کمتر از 5 پست مرتبط با "تجربیات روز مصاحبه" وجود داره، از ادمین های عزیز خواهش میشه یه فشرده سازی بکنن که پستها مفید باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    سلام... من دوتا از دوستام تا حالا رفتن باکو. به هر دو همون فرم رو دادن که پر کنن و سوالاش هم همونایی بوده که خانوم sarehk نوشتن. سوالای دیگه شونم معمولی بوده، کارت اونجا چیه و پولتو کی میده و میخوای برگردی یا نه... هر دو هم آفیسرشون خانومه بوده
    یه نفر لطفا مثل مرد بیاد سوال ها رو دقیق اعلام کنه که چی بودن... ترجیحا با ترتیب!

که من بزنم تو تاپیک سوالات تکمیلی سفارت‌ها برای متقاضیان رشته‌های حساس (۱۶ سوال، ۱۲ سوال، ۵ سوال و . . .)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)