صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان لطفا توجه کنن:

تعداد زیادی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن به این تاپیک حذف شدند.
    این تاپیک صرفا پذیرای پست هایی هست که در مورد تجربیات روز مصاحبه باشند.
    لطفا فقط دوستانی که اخیرا برای مصاحبه به سفارت باکو رفتند، تجربیاتشونو اینجا پست کنن،
    همچنین کاربرانی که هنوز برای مصاحبه نرفتند و سوالاتشون دقیقا مربوط به مسائل روز مصاحبه میشه، میتونن در این تاپیک سوالاتشونو بپرسند تا اون دسته از کاربرانی که اخیرا تجربه ی مصاحبه داشتن، پاسخگو باشند.
    در ضمن پیشنهاد میکنم جهت کسب اطلاعات بیشتر، به تاپیک باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۳
    مراجعه کنید تا هم با نحوه ی ارسال پست مرتبط آشنایی پیدا کنید و هم از تجربیات دوستان سال قبل استفاده کنید.

با تشکر، مدیریت فروم.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

از هایزنبرگ و دوستانی که تجربه دارن یه سوال دارم
    من الان کارنامه ی فارسی ارشد گرفتم بدون مهر (روش نوشته ارزش نداره بدون مهر!)
    اگه دارالترجمه با عنوان رسمی ترجمه کنه و من فقط ترجمه رو بدم به آفیسر فک می کنین کافیه؟
    نمی خام فارسیشو بدم چون مال کارشناسی مثل همونه با مهر و اگه ببینه ارشد مهر نداره فکر کنم شک میکنه برای همین میخام فقط ترجمه رو ببرم
    خیلی ممنون از همکاری دوستان عزیز

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط myaliapply نمایش پست ها
    از هایزنبرگ و دوستانی که تجربه دارن یه سوال دارم
    من الان کارنامه ی فارسی ارشد گرفتم بدون مهر (روش نوشته ارزش نداره بدون مهر!)
    اگه دارالترجمه با عنوان رسمی ترجمه کنه و من فقط ترجمه رو بدم به آفیسر فک می کنین کافیه؟
    نمی خام فارسیشو بدم چون مال کارشناسی مثل همونه با مهر و اگه ببینه ارشد مهر نداره فکر کنم شک میکنه برای همین میخام فقط ترجمه رو ببرم
    خیلی ممنون از همکاری دوستان عزیز
    با توجه به این که آفیسر باکو رو ریز نمره حساسه... این پست رو میشه تو این تاپیک جواب داد!

تو سربرگ قوه قضائیه باشه مشکلی نیست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    سلام... من دوتا از دوستام تا حالا رفتن باکو. به هر دو همون فرم رو دادن که پر کنن و سوالاش هم همونایی بوده که خانوم sarehk نوشتن. سوالای دیگه شونم معمولی بوده، کارت اونجا چیه و پولتو کی میده و میخوای برگردی یا نه... هر دو هم آفیسرشون خانومه بوده
    دوست عزیز،

ممنون بابت پاسختون. اگر بتونید با دوستانتون صحبت کنید و نهایتا 1.زمان مصاحبه (هم تاریخ و هم 9 یا 9:15 بودن مصاحبه) 2.اطلاعات بیشتر راجع به سئوال ها و سرنوشت هر مورد (ویزای درجا، کلیرنس یا خدای نکرده ریجکت + رشته متقاضی ویزا). رو با ما به اشتراک بزارید به همگی دوستان کمک بزرگی کردید.

سلامت، شاد و موفق باشید.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

Junior Member

از هایزنبرگ و دوستانی که قبلا تجربه مصابحه داشتن یه سوالی دارم که خیلی ذهنم مشغول کرده.
    هنگام مصاحبه آفیسر چقدر تند و با لهجه صحبت می کنه؟
    من تافل 92 شدم (لسنینگ 25 و اسپیکینگ 20 شدم) اما نمیدونم باهاشون میشه راحت ارتباط برقرار کرد یا تند صحبت مکنند و اگه تو صحبت کردنت تپق بزنی یا یکم مکث کنی خیلی ناراحت میشن؟ ضمنا اگه ازشون بخوایم که یک سوال دوباره بگن چی؟

Junior Member

بله حتما
    1) دختر، برق شریف، پذیرش از کلمبیا، فول فاند، 3اپریل ساعت 9 مصاحبه داشته. الان آپدیت شده استتوسش اما خبر خاصی نیست و تو کلیرنسه.
    2) پسر، برق شریف، پذیرش از واشنگتن سیاتل، فول فاند، هفته پیش مصاحبه داشته (17 اپریل) ساعت 9. کلیرنس خورده.
    در مورد سوال ها: چی قراره بخونی؟ بعد از تحصیل برنامه ت چیه؟ هزینه هات چطوری تامین میشن؟ به یکیشون که تو سی ویشش مقاله هاشو ننوشته بوده گفتن چرا ننوشتی و یه کاغذ دادن بنویسه. و همونطور که گفتم فرمی رو که شامل آدرس محل سکونت در 15 سال اخیر و کشورهایی که تا حالا رفتی و اسامی فامیل هاتون تو آمریکا و ... میشده هم دادند پر کنند.
    من خودمم فردا میرم باکو که پس فردا برم مصاحبه. میام میگم چطوری بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط apollo11 نمایش پست ها
    دوست عزیز،

ممنون بابت پاسختون. اگر بتونید با دوستانتون صحبت کنید و نهایتا 1.زمان مصاحبه (هم تاریخ و هم 9 یا 9:15 بودن مصاحبه) 2.اطلاعات بیشتر راجع به سئوال ها و سرنوشت هر مورد (ویزای درجا، کلیرنس یا خدای نکرده ریجکت + رشته متقاضی ویزا). رو با ما به اشتراک بزارید به همگی دوستان کمک بزرگی کردید.

سلامت، شاد و موفق باشید.

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

نقل قول نوشته اصلی توسط d_ak نمایش پست ها
    از هایزنبرگ و دوستانی که قبلا تجربه مصابحه داشتن یه سوالی دارم که خیلی ذهنم مشغول کرده.
    هنگام مصاحبه آفیسر چقدر تند و با لهجه صحبت می کنه؟
    من تافل 92 شدم (لسنینگ 25 و اسپیکینگ 20 شدم) اما نمیدونم باهاشون میشه راحت ارتباط برقرار کرد یا تند صحبت مکنند و اگه تو صحبت کردنت تپق بزنی یا یکم مکث کنی خیلی ناراحت میشن؟ ضمنا اگه ازشون بخوایم که یک سوال دوباره بگن چی؟
    سلام دوست عزیز،

به صورت خلاصه بهتون پاسخ بدم، جای هیچ نگرانی نیست.
    آفیسر ها خیلی خیلی آدمهای خوش برخوردی هستند و تخصصشون مصاحبه کردنه، شمرده صحبت میکنند و نهایتا امتحان زبان که قرار نیست بدید!!! جدا از این، با نمره ای که میفرمایید قطعا هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    تنها توصیه من به شما و همه دوستان اعتماد به نفسه (لطفا با پررویی اشتباه گرفته نشه) چون در مصاحبه تاثیر گذاره.
    علاوه بر همه اینها، من در مصاحبه اولم دو مورد رو از آفیسر خواستم تکرار کنه (?pardon me?/pardon) و هنوز هم زنده و سالمم و کلیر هم شدم و ...

بله حتما
    1) دختر، برق شریف، پذیرش از کلمبیا، فول فاند، 3اپریل ساعت 9 مصاحبه داشته. الان آپدیت شده استتوسش اما خبر خاصی نیست و تو کلیرنسه.
    2) پسر، برق شریف، پذیرش از واشنگتن سیاتل، فول فاند، هفته پیش مصاحبه داشته (17 اپریل) ساعت 9. کلیرنس خورده.
    در مورد سوال ها: چی قراره بخونی؟ بعد از تحصیل برنامه ت چیه؟ هزینه هات چطوری تامین میشن؟ به یکیشون که تو سی ویشش مقاله هاشو ننوشته بوده گفتن چرا ننوشتی و یه کاغذ دادن بنویسه. و همونطور که گفتم فرمی رو که شامل آدرس محل سکونت در 15 سال اخیر و کشورهایی که تا حالا رفتی و اسامی فامیل هاتون تو آمریکا و ... میشده هم دادند پر کنند.

سپاس فراوان بابت به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون، منتظر خبرهای خوب از مصاحبه خودتون و اطلاعات جنبی از سفرتون هستیم.
    ممنون میشم اگر روز مصاحبتون راجع به اینکه آیا متقاضیان با وقتهای 9 و 9:15 با آفیسرهای متفاوتی مصاحبه میشوند یا یکسان، و نتایج مصاحبه دوستان ایرانی در روز خودتون، اطلاعات کسب کنید و با ما به اشتراک بگذارید.
    با آرزوی موفقیت در مصاحبتون و با امید به خوندن خبر ویزای درجاتون.

سلامت، شاد و موفق باشید.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

بله حتما
    احیاناً اونی که بهش گفتن مقاله چرا ننوشتی با آفیسر سیاه نیافتاده بوده؟!

کلاً آفیسر سیاهه رو تحت نظر داشته باشید و ببینید چه گیر هایی میده! ممنون!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نه همون خانومه بوده بابا اونقدرام گیر نیستن این بنده خداها :دی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    احیاناً اونی که بهش گفتن مقاله چرا ننوشتی با آفیسر سیاه نیافتاده بوده؟!

کلاً آفیسر سیاهه رو تحت نظر داشته باشید و ببینید چه گیر هایی میده! ممنون!

Junior Member

سلام دوستان
    من دیروز مصاحبه داشتم. لیسانس برق شریف، گرایش مخابرات، فول فاند کلمبیا.
    سوالایی که از من پرسید: درست تموم شده؟چرا میخوای دکترا بخونی؟چرا آمریکا؟کار اونجا چیه؟ هزینه ت چطوری تامین میشه؟فامیل آمریکا داری؟ کانادا چی؟پروژه لیسانس چی بوده؟ اپلیکیشنش چیاس؟ پیپراتو نوشتی تو رزومه ت؟ ادوایزرهاتو چی؟برادرت چیکار میکنه؟شغل پدر و مادرت چیه؟کنکورت چی شده؟(من المپیادی بودم کنکور ندادم، برا همین پرسید)بعد از درست برنامه ت چیه؟چرا به برق علاقه مند شدی؟
    اون فرم رو قبل مصاحبه دادن پر کردم، اسم،نام خواهر برادر، نام همسر، فرزند، شغلایی که داشتی، جاهایی که زندگی کردی، کشورایی که بودی
    کلا خوب بود. اصلا نگران نباشین. هرچی پرسید ازتون راستشو بگین اما الکی زیاد توضیح ندین. کلا خیلی روتینه
    دو نفر دیگه م بودن: هر دو پسر.
    به دوتامون batch number دادن به یکی هم ندادن. به هر سه مون گفتن کلیرنس لازمه و استتوستون رو چک کنین. ما که batch ID داریم هم با شماره دی اس هم با اون میتونیم چک کنیم وضعیت رو. سایتشم یکیه، فرقی نداره نمیدونم چرا به یکی نداد. بنظر مهم نمیاد
    بازم میگم استرس نداشته باشین که بعدش میخندین به خودتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)