صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

آفیسرمون هم خانوم بود. دو تامون 9 وقت داشتن. یکی 9:15. اما فرقس نمیکرد. کلا ایرانیا رو انداختن آخر بی ادبا. مستقل از شماره مون. کلی الاف شدیم :دی

راستی از من پرسید کی باید آمریکا باشی گفتم تاریخ آی 20 برا 1 سپتامبره اما واسه اورینتیشن باشد ده روز زودتر اونجا باشم. رو دی اسم نوشت و گفت اگه تا 15 جولای خبری نشد میل بزن بهمون. میلشم نوشت بهم داد تهشم تبریک گفت و گفت کیپ این تاچ باش نایس بود خیلی خانومه :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    آفیسرمون هم خانوم بود. دو تامون 9 وقت داشتن. یکی 9:15. اما فرقس نمیکرد. کلا ایرانیا رو انداختن آخر بی ادبا. مستقل از شماره مون. کلی الاف شدیم :دی
    ویرایش توسط shabgard66 : May 6th, 2014 در ساعت 07:10 AM

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

کسی خبر داره امسال وضعیت بدون فاندها چطور بوده تو این سفارت؟

Junior Member

راستی از من پرسید کی باید آمریکا باشی گفتم تاریخ آی 20 برا 1 سپتامبره اما واسه اورینتیشن باشد ده روز زودتر اونجا باشم. رو دی اسم نوشت و گفت اگه تا 15 جولای خبری نشد میل بزن بهمون. میلشم نوشت بهم داد تهشم تبریک گفت و گفت کیپ این تاچ باش نایس بود خیلی خانومه :دی

خیلی ممنون از توضیحات کامل mehr96! فقط من یه چیزی اضافه کنم که کلا این خانم آفیسره که خیلی نایس بود راجع به سربازی هم میپرسه و حساسه. البته اصلا نگران نباشین و راستش رو بگین! من که سربازی نرفتم گفتم دولت اجازه میده من تا هر زمانی بخوام درس بخونم همون معافیت تحصیلی خودمون. حتی از چند آقایی که حدود 60 سال سن داشتند کارت پایان خدمت میخواست!

Junior Member

خیلی ممنون از دوستانی که تجربشونو مگن.
    در مورد مولتی یا سینگل بودن چیزی نگفتن؟

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

سلام دوستان
    من دیروز مصاحبه داشتم. لیسانس برق شریف، گرایش مخابرات، فول فاند کلمبیا.
    سوالایی که از من پرسید: درست تموم شده؟چرا میخوای دکترا بخونی؟چرا آمریکا؟کار اونجا چیه؟ هزینه ت چطوری تامین میشه؟فامیل آمریکا داری؟ کانادا چی؟پروژه لیسانس چی بوده؟ اپلیکیشنش چیاس؟ پیپراتو نوشتی تو رزومه ت؟ ادوایزرهاتو چی؟برادرت چیکار میکنه؟شغل پدر و مادرت چیه؟کنکورت چی شده؟(من المپیادی بودم کنکور ندادم، برا همین پرسید)بعد از درست برنامه ت چیه؟چرا به برق علاقه مند شدی؟
    اون فرم رو قبل مصاحبه دادن پر کردم، اسم،نام خواهر برادر، نام همسر، فرزند، شغلایی که داشتی، جاهایی که زندگی کردی، کشورایی که بودی
    کلا خوب بود. اصلا نگران نباشین. هرچی پرسید ازتون راستشو بگین اما الکی زیاد توضیح ندین. کلا خیلی روتینه
    دو نفر دیگه م بودن: هر دو پسر.
    به دوتامون batch number دادن به یکی هم ندادن. به هر سه مون گفتن کلیرنس لازمه و استتوستون رو چک کنین. ما که batch ID داریم هم با شماره دی اس هم با اون میتونیم چک کنیم وضعیت رو. سایتشم یکیه، فرقی نداره نمیدونم چرا به یکی نداد. بنظر مهم نمیاد
    بازم میگم استرس نداشته باشین که بعدش میخندین به خودتون

سلام دوست عزیز،

ممنون بابت به اشتراک گذاری تجربتون با همه دوستان.
    چند مورد جزئی هست اگه لطف کنید پاسخ بدید.
    شما حدودا چه ساعتی رفتید سفارت و چه ساعتی بیرون اومدید؟
    لیست مدارکی که تحویل دادید؟
    نوع ویزا صحبتی راجع بهش شد؟

یه زحمت دیگه هم اگه بکشید و تجربیات سفرتون رو هم در تاپیک مربوطه بنویسید که از این به بعد رسم بشه بچه های دیگه هم (مثل مابقی سفارت ها) بنویسند تا کمکی باشه برای دوستان در آینده، ممنون میشم.

به امید خوندن خبر کلیر شدنتون در همین فروم.

سلامت، شاد و موفق باشید.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

Junior Member

خواهش میشه من و دو نفر دیگه که دانشجویی بودیم حدود یه رب به نه دم سفارت بودیم و حدود نه و ده دقیقه هر سه تامون دیگه تو سالن انتظار بودیم. من یکی مونده به آخر بودم حدود 12:20 تموم شد. اون دو نفر قبل من مصاحبه کردن.
    من تایید سویس فی، وقت سفارت، پرداخت هزینه سفارت، آی 20، عکس، سی وی، کارنامه، ریسرچ پلن، برگه آفر کلمبیا رو تحویل دادم که یه تایید سویس فی و عکس و وقت سفارت رو برگردوندن تهش بهم.
    نه در مورد نوع ویزا هیچی نگفتن ایشالا مالتی باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط apollo11 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

ممنون بابت به اشتراک گذاری تجربتون با همه دوستان.
    چند مورد جزئی هست اگه لطف کنید پاسخ بدید.
    شما حدودا چه ساعتی رفتید سفارت و چه ساعتی بیرون اومدید؟
    لیست مدارکی که تحویل دادید؟
    نوع ویزا صحبتی راجع بهش شد؟

یه زحمت دیگه هم اگه بکشید و تجربیات سفرتون رو هم در تاپیک مربوطه بنویسید که از این به بعد رسم بشه بچه های دیگه هم (مثل مابقی سفارت ها) بنویسند تا کمکی باشه برای دوستان در آینده، ممنون میشم.

به امید خوندن خبر کلیر شدنتون در همین فروم.

سلامت، شاد و موفق باشید.

ندیدی که آفیسر سیاه پوسته کلا هست یا نه؟:دی
    پس چند ساعتی باید علاف بشیم من فکر میکردم یه ساعته نهایت کارمون تمومه:دی
    خواهش میشه من و دو نفر دیگه که دانشجویی بودیم حدود یه رب به نه دم سفارت بودیم و حدود نه و ده دقیقه هر سه تامون دیگه تو سالن انتظار بودیم. من یکی مونده به آخر بودم حدود 12:20 تموم شد. اون دو نفر قبل من مصاحبه کردن.
    من تایید سویس فی، وقت سفارت، پرداخت هزینه سفارت، آی 20، عکس، سی وی، کارنامه، ریسرچ پلن، برگه آفر کلمبیا رو تحویل دادم که یه تایید سویس فی و عکس و وقت سفارت رو برگردوندن تهش بهم.

Junior Member

نه نبود آفیسر سیاهه
    آره الافی داره... من یادم رفت بگم که پاسپورت جدید و قدیمم باید ببرین. و کارت ملی که دم در گرفتن در ازاش یه شماره دادن بهمون که سوری بود چون همه مون رو انداختن ته صف ))
    هتل هم موقع چک این یه کپی از پاسپورت میگیره بهتون پس میده پاس رو
    نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    ندیدی که آفیسر سیاه پوسته کلا هست یا نه؟:دی
    پس چند ساعتی باید علاف بشیم من فکر میکردم یه ساعته نهایت کارمون تمومه:دی

Junior Member

سلام، ممنون از این که تجربتونو در اختیارمون می ذارین، یه سوالی داشتم، مصاحبتون چقدر طول کشید حدودا؟ من یه کم سر زبانش می ترسم.

Junior Member

نه بابا ترس نداره که. خیلی واضح صحبت میکنه خانومه. کلمه ها هم آسون و مشخصن. فک کنم 10 دقیقه ای شد نگران نباشین... از پسش برمیاین
    نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgaaan نمایش پست ها
    سلام، ممنون از این که تجربتونو در اختیارمون می ذارین، یه سوالی داشتم، مصاحبتون چقدر طول کشید حدودا؟ من یه کم سر زبانش می ترسم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)