صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام

کسی که بعنوان همراه و برای ویزای F2 میخواد اقدام کنه میتونه مصاحبه فارسی بده؟ چون توی سایتشون زده انگلیسی، آذری و یا روسی.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mpip نمایش پست ها
    سلام

کسی که بعنوان همراه و برای ویزای F2 میخواد اقدام کنه میتونه مصاحبه فارسی بده؟ چون توی سایتشون زده انگلیسی، آذری و یا روسی.

ممنون
    سلام.

وقتی من توی سفارت بودم یک آقا که برای دیدن پسرش قصد سفر به آمریکا را داشت به دلیل اینکه نمیتونست انگلیسی روسی یا آذری صحبت کنه، ریجکت شد.
    به نطر من از سفارت های دیگه در دبی آنکارا یا ارمنستان اقدام کنید.

موفق باشین

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    نه نبود آفیسر سیاهه
    آره الافی داره... من یادم رفت بگم که پاسپورت جدید و قدیمم باید ببرین. و کارت ملی که دم در گرفتن در ازاش یه شماره دادن بهمون که سوری بود چون همه مون رو انداختن ته صف ))
    هتل هم موقع چک این یه کپی از پاسپورت میگیره بهتون پس میده پاس رو
    سلام!

شما گفتید کارت ملی گرفتن ازتون؟! میشه بیشتر توضیح بدید؟!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام.

وقتی من توی سفارت بودم یک آقا که برای دیدن پسرش قصد سفر به آمریکا را داشت به دلیل اینکه نمیتونست انگلیسی روسی یا آذری صحبت کنه، ریجکت شد.
    به نطر من از سفارت های دیگه در دبی آنکارا یا ارمنستان اقدام کنید.

موفق باشین
    مترجم نمیشه برد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    مترجم نمیشه برد؟
    اتفاقا اون آقایی که گفتم مترجم هم داشت! ولی آفیسر که یه خانوم بود قبول نکرد که مترجم حرفهای اون آقا رو ترجمه کنه!

سلام دوستان

من از پست های اخیر متوجه شدم اون آفیسر سیاه پوست سخت گیر دیگه نیست درسته؟

چرا تاپیک باکو خلوت تره؟ یعنی ویزا سخت تر میده؟
    این سفارت به چیا گیر میده کلا؟ و به کیا ویزای مالتیپل داده؟

ممنون میشم اگه کسی جدیدا ویزا گرفته بیاد بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از پست های اخیر متوجه شدم اون آفیسر سیاه پوست سخت گیر دیگه نیست درسته؟

چرا تاپیک باکو خلوت تره؟ یعنی ویزا سخت تر میده؟
    این سفارت به چیا گیر میده کلا؟ و به کیا ویزای مالتیپل داده؟

ممنون میشم اگه کسی جدیدا ویزا گرفته بیاد بگه
    به علت اینکه کسانی میتونن از باکو اقدام کنن که به یکی از سه زبان آذری یا انگلیسی یا روسی مسلط باشن. زبان فارسی نمیتونید مصاحبه بشید. کسانی که در باکو به زبان فارسی مصاحبه شدن درخواست مصاحبه شون به زبان فارسی نبوده! و صرفا اون افسر سیاه پوسته زبان فارسی میدونه که از شانس مصاحبه شوندگان اونجا بوده و به زبان فارسی باهاشون حرف زده.اونم تضمینی نیست که در سفارت باشه یا نباشه.

جدا؟ یعنی این هایی که تجربیات مصاحبه شون رو به فارسی مینویسن انگلیسی مصاحبه شدن؟ پس چرا اینجوریه؟ مگه خود سایت ویزا دات اینفو پیشنهاد نمیکنه که به سفارت هایی برین که آفیسر فارسی زبان داره؟
    من توریستی میخوام اقدام کنم و کاملا مطمئنم که توریستی ها رو به زبانی که انتخاب کردن مصاحبه میکنن که فارسی هم توش هست! این که برای دانشجوهایی که زبان نمیدونن خیلی بده!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    جدا؟ یعنی این هایی که تجربیات مصاحبه شون رو به فارسی مینویسن انگلیسی مصاحبه شدن؟ پس چرا اینجوریه؟ مگه خود سایت ویزا دات اینفو پیشنهاد نمیکنه که به سفارت هایی برین که آفیسر فارسی زبان داره؟
    بله. من شنیدم اگه دانشجویی درخواست مصاحبه فارسی کنه، احتمال ریجکت ش بالاست چون انتظار دارن که انگلیسی بلد باشه صحبت کنه، 4 سال قراره بره درس بخونه.

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

دوستان عزیز،

لطفا از جو سازی بی مورد و با مورد پرهیز کنید.

نکته اول - ویزای دانشجویی:
    هر دانشجوی ایرانی در هر سفارتی برای ویزای دانشجویی مصاحبه بشه، مصاحبه به زبان انگلیسی خواهد بود (به غیر از معدود موارد استثنا) و این موضوع با توجه به اینکه در آینده قرار هست به زبان انگلیسی درس بخونه بدیهی به نظر میرسه. البته با اطمینان کامل بهتون میگم که در مورد زبان در مصاحبه مشکلی نخواهید داشت.

نکته دوم - ویزای غیر دانشجویی :
    در این مورد چون هدف شما برای سفر دانش زبان انگلیسی رو ایجاب نمیکنه، پس میتونید انتخاب کنید که به زبان فارسی مصاحبه بشید، ولی فقط در سفارت هایی که آفیسر فارسی زبان دارند، که دبی، ایروان و آنکارا هستند.

نکته سوم - سفارت باکو:
    این سفارت (در تاریخی که پست داره نوشته میشه) فقط یک روز در هفته (پنجشنبه ها) و تنها با یک آفیسر یه ایرانی ها سرویس میده و آفیسر فارسی زبان هم نداره، پس طبیعتا در مقایسه با سفارتهایی مثل دبی و آنکارا خیلی خیلی حجم کار کمتری داره و بالطبع تاپیک خلوت تری هم داره. در کل هم تاپیک لزوما نباید شلوغ باشه، بلکه خوبه که اطلاعات مفید به اشتراک گذاشته بشه.

امیدوارم ابهامات پیش اومده تو چند پست اخیر برطرف شده باشه و از دوستان خواهش میکنم با طرح سئوال در تاپیک مرتبط و اندکی مطالعه فروم قبل از پرسش سئوال به حفظ کیفیت محتوی فروم کمک کنید تا افرادی که در آینده دور یا نزدیک قصد مطالعه فروم رو دارن، و اونها هم مثل من و شما و در شرایط کاملا مشابه و گاها از دوستانمون هستند، مجبور به خواندن ده ها صفحه برای کسب اطلاعات لازم نباشند.

سلامت، شاد و موفق باشید.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)