صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 185

موضوع: باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام
    خاستم بپرسم آفيسر سياه پوست هنوز هستن تو سفارت و مصاحبه ميگيرن از متقاضيان ؟‌

مرسی هایزنبرگ جان ... شما که استاد ما هستی ... من هم نوشتم کمی دیر شده ... البته با حرف شما منم امیدوارتر شدم .... امیدوارم ایشون هم به زودی تصمیم بگیرند ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    هومی جان!

وسط حرفت...

الان اصلاً دیر نشده! اصلاً

تا آخر جون هم وقت بگیره هر کسی.... به احتمال خیلی خیلی زیاد به ترم میرسه... تنها استثنا... مواد و مکانیکی ها هستند!

Junior Member

سلام

من 1 می وقت داشتم و فکر کنم تنها دانشجو بودم اونجا! حدود ساعت 9:15 وارد ساختمون شدیم و تا نوبت من بشه ساعت حدودا 10:20 بود. با آفیسر سیاه پوست مصاحبه کردم که کمتر از 10 دقیقه طول کشید. سوال هایی که پرسید: کجا درس خوندی؟ پروژه فوق لیسانست چی بود؟ چرا این دانشگاه میری و چجوری اینجارو پیدا کردی؟ برمی گردی ایران و اگه آره چی کار میخوای بکنی؟ سربازی رو چی کار کردی؟
    مدارکی هم که دادم I20 - DS-160 - SEVIS - تایید وقت سفارت - رزومه - عکس - ریز نمرات - Research Plan - Admission Letter - ترجمه کارت پایان خدمت و کارت ملی (البته اصل کارت پایان خدمت رو هم گرفت نگاه و کپی کرد)
    آخرشم همون برگه حاوی Batch ID رو داد و گفت از اوایل جولای سایت رو چک کن و هر وقت آماده بود با پاسپورتت بیا

دوست من ممنون از اطلاعات خوبتون امکانش هست کمی بیشتر در مورد جو حاکم در اونجا و کارهای قبل از مصاحبه توضیح بدید؟ این مدارکی که فرمودید کی تحویل دادید و آیا امکان این هست که حین مصاحبه مدارک رو بدیم؟ این ها چطور تحویل دادید (مثلا نوع دسته بندی و نوع پوشه و ....) و اینکه در مورد سوال آیا برمی گردی ایران؟ چی جواب دادید؟ اگر سوال دیگری هم ازتون پرسیده شده لطفا اینجا ذکر کنید ... بسیار ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط f_a نمایش پست ها
    سلام

من 1 می وقت داشتم و فکر کنم تنها دانشجو بودم اونجا! حدود ساعت 9:15 وارد ساختمون شدیم و تا نوبت من بشه ساعت حدودا 10:20 بود. با آفیسر سیاه پوست مصاحبه کردم که کمتر از 10 دقیقه طول کشید. سوال هایی که پرسید: کجا درس خوندی؟ پروژه فوق لیسانست چی بود؟ چرا این دانشگاه میری و چجوری اینجارو پیدا کردی؟ برمی گردی ایران و اگه آره چی کار میخوای بکنی؟ سربازی رو چی کار کردی؟
    مدارکی هم که دادم I20 - DS-160 - SEVIS - تایید وقت سفارت - رزومه - عکس - ریز نمرات - Research Plan - Admission Letter - ترجمه کارت پایان خدمت و کارت ملی (البته اصل کارت پایان خدمت رو هم گرفت نگاه و کپی کرد)
    آخرشم همون برگه حاوی Batch ID رو داد و گفت از اوایل جولای سایت رو چک کن و هر وقت آماده بود با پاسپورتت بیا

Junior Member

جو که خیلی عادیه...مثل اینکه تو صف پرداخت بانک نشستید! اصلا هیچ استرسی نداره. وقتی وارد شدم اول همه مدارک رو (بدون هیچ پوشه و دسته بتدی خاصی) تحویل دادم و نشستم. بعد از چند دقیقه دوباره صدا زد که بیا انگشت نگاری و دوباره از مدتی که نوبتم شد رفتم برای مصاحبه.
    در مورد برگشتن گفتم که میخوام تو دانشگاه خودم استاد بشم! سوال خاص دیگری نپرسید از من. همه سوالات رو نوشتم بالا.
    باز هم میگم اصلا لازم نیست استرس داشته باشید
    موفق باشید

Junior Member

شاید دارم دیر جواب میدم ولی...
    1) آزمایشگاه و منبع فاند رو از من نپرسید اما پرسید کارت چیه و پول زندگیت چی میشه، که منم گفتم آر ای هستم موضوع کارمم دقیقا همونی که تو ریسرچ پلن بود گفتم.
    2) از من پرسید پیپراتو نوشتی تو سی وی، اسم استاداتو چی؟ که منم گفتم آره! پرسید که پروژه لیسانست اپلیکیشناش چی بوده... اما من خیلی زیادی توضیح ندادم در حد کم. اونم اکی میداد و توضیح بیشتر نمیخواست.
    من برق بودم، 24 اپرل رفتم. کلا هم خوب بود! سوال زیاد میپرسه اما چیزای معمولی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ea93 نمایش پست ها
    دوستان من به کمک فوریتون واقعاً نیاز دارم. همه این توصیه هایی که راجع به سفارتهای مختلف، هایزنبرگ عزیز لطف کرده آماده کرده و سوالات تکمیلی آنها رو خوندم اما هنوز در مورد باکو یه چیز رو درست نفهمیدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون من دیگه خیلی فوری باید امشب یا فردا از یه جا بالاخره وقت بگیرم. وتنها دو آپشن دارم که یکی از آنها باکو هست...
    1) این سوال که در ارمنستان در مورد research plan میشه: با چه استادی، فاندش از کجاهاست، تو کدوم آزمایشگاهه و ....، تو سفارت باکو هم با همین جزئیات پرسیده میشه؟! یعنی رو آزمایشگاه و منبع فاند استاد حساسن؟
    2) این سوالی که پرسیده میشه تو ایران با چه استادهایی کار کردی و روی چه موضوعاتی، چه طور؟ اصلاً چه قدر حساسن رو این سوال؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن یا کسانی که رشته های مهندسی بودن و به این سفارت رفتن کمک کنن.

Junior Member

دوستان باکو رفته بنده هم چند تا سوال داشتم

1- اگر از تاریخ آخرین مدرک تحصیلی چند سالی رد شده باشه آیا افیسر باکو مدرک job experience رو می خواد که رویت کنه یا همین که شفاهی براش توضیح بدیم و قبلش تو فرم ds گفته باشیم کفایت می کنه؟
    2- در مورد سربازی دقیقا چه سوالاتی می پرسه؟
    3- ترجمه رسمی کارت پایان خدمتو می خواد یا دیدن اصلت کارت رازیش می کنه !؟
    4- دانشنامه رو می خواد یا ریز نمره کافیه؟
    5- ریز نمره انگلیسی صادر شده توسط دانشگاه و مهر شده رو قبول دارن؟

ممنون

Junior Member

1- من اطلاعی ندارم!
    2- پرسید سربازی رفتی یا نه؟ گفتم بله! گفت کجا؟ گفتم نخبگان. گفت اینجا کجاست؟ توضیح دادم. گفت چی کار کردی؟ باز هم تو ضیح دادم در مورد پروژه ای که انجام دادم.
    3- من ترجمه کارت پایان خدمت رو دادم و فکر هم میکنم از همه بخواد.
    4و5- ریز نمرات رسمی و انگلیسی که دانشگاه مهر کرده بود رو از من قبول کرد.

موفق باشید

سلام دوست عزیز
    ایشالا که ویزاتم مالتی باشه! سوالی که د اشتم این بود که اگه می شه یه خرده راجع به جزئیات بیشتر شرایطتون هم اگه دوست داشتین توضیح می دین! اینجا کدوم دانشگاه درس خوندین. رشته اتون چی بوده؟ پروژه فوق لیسانس؟ اونجا کجا؟ فاند؟ رشته؟
    Junior Member

سلام
    انشاالله!
    شرایط من: لیسانس و فوق لیسانس : برق - شریف
    اونجا هم، University of Pennsylvania - دکترا - فول فاند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)