نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: تاشکند (ازبکستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض تاشکند (ازبکستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت ایالات متحده در تاشکند سال ٢٠١٤ استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در تاشکند در سال ٢٠١٣، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاشکند (ازبکستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان سلام:
    لطفاً اگر امسال تا این لحظه کسی به سفارت تاشکند مراجعه کرده در مورد روز مصاحبه و اینکه چه سوالاتی پرسیده شده اطلاعات قرار بده اینجا.
    متشکرم

Junior Member

Smile پاسخ : تاشکند (ازبکستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

با سلام
    من فاند 75% گرفتم. مدارک مالی از بانک هم گرفته ام. متاهل هستم و به همراه همسر و فرزندم عازم هستم. کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ چون طبق نوشته دوستان به افراد فول فاند راحت ویزا می دهند وبقیه را تقریبا ریجکت می کنند. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن اگر علت مراجه ه تاشکند را پرسیدن چی بگم؟ بگم چون شنیدم ایجا بهتر ویزا می دهند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hodamlk نمایش پست ها
    با سلام
    من فاند 75% گرفتم. مدارک مالی از بانک هم گرفته ام. متاهل هستم و به همراه همسر و فرزندم عازم هستم. کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ چون طبق نوشته دوستان به افراد فول فاند راحت ویزا می دهند وبقیه را تقریبا ریجکت می کنند. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن اگر علت مراجه ه تاشکند را پرسیدن چی بگم؟ بگم چون شنیدم ایجا بهتر ویزا می دهند؟
    دوست عزیز، پاسخ سوالات دیگه شما را نمیدونم. ولی خواهشاً در مورد این سوال که چرا تاشکند را انتخاب کردید هرگز جواب ندید که چون خوب ویزا میدن. چون این طور هم به خودتان خوب ویزا نمیدند و هم اینکه برای سایر دوستان هم در آینده مشکل ساز میشه. این دقیقاً اتفاقی است که پارسال در عشق آباد رخ داده (در فروم بگردید یادم این پست را آقای هایزنبرگ گذاشته بود) و برای مدت طولانی به ایرانی ها خیلی بد ویزا می دادند. هرگز نگید برای مالتیپل اومدید.
    مثلاً یک جواب میتونه این باشه که آنکارا وقتای می اش پر بود یا دبی قبلاً رفتید و می خواستید یک جای جدید را ببنید یا اینکه چون هزینه مصاحبه را دستی پرداخت میکنید راحت تره نسبت به سیستم آنلاین و از این قبیل پاسخ ها.
    این هم لینکش
    پست شماره 6
    ویرایش توسط Ukabed90 : May 8th, 2014 در ساعت 07:37 AM

Junior Member

سلام به همه دوستان:
    من 12 می از تاشکند وقت داشتم. مصاحبه ساعت 10.5 روز دوشنبه قرار بود برگزار شد ولی خوب حدود 11.5 خود مصاحبه انجام شد. سفارتش کلاً خلوت بود و ما ایرانی ها بعد از شهروندان خودشون مصاحبه شدیم. مراحل انگش نگاری و غیره مثل سایر سفارت هاست. سالن مصاحبه و انگشت نگاری هم یک جاست. مصاحبه سر پا انجام می گرفت و در طولانی ترین حالت بیش از 10 دقیقه طول نکشید. هر چی پاکت سیل دارید رو باز کنید قبلش. در ضمن اگر مانتو میپوشید مجبورید در بدو ورود کامل در بیارید و در سبد از دستگاه رد کنید. ما سه نفر بودیم. دو دختر یکی مواد و یکی مکانیک و یک پسر returning و طبق گفته لیدر اولین کاروان دانشجویی. هر سه فاند داشتیم، من RA و دوستم Fellowship. هر سه کلیر خوردیم. مصاحبه اش 7-8 مین بیشتر طول نکشید ولی از دانشجوی returning بیشتر سوال پرسیدند. سوالات روتین بود.
    فقط یه نکته که احتمالاً میپرسه چرا تاشکند؟ یا از من پرسید اینجا فقط برای سفارت اومدی یا توریستی؟
    سوالای بعدی هم شامل اینکه چرا این دانشگاه؟ ایران چی خوندی و کجا؟ شغل پدر و مادر؟ کسی را اونجا داری و کجا درس میخونه؟ اسم دانشگاههایی که پذیرش داری؟ آیا tuition waiver هستی؟ که من گفتم RA هم هستم که تبریک گفت. آخرش هم گفت امروز چی اوردی من CV، SOP، letter of admission را دادم. بعد گفت که فعلاً تحت 221g ریجکتی ولی این یک reject ماینر محسوب میشه و ما کیست را بررسی میکنیم. من که اون لحظه نمیدونستم چی به چیه خیییییییییییلی اولش ناراحت شدم. در ضمن من RP هم دادم وقتی که گفت کیست را دنبال میکنم گفت آره اینم خوبه و کمک میکنه. گفت ایمیل بزنیم و منتظر باشم. اصل I20 هم نگه داشت پیشش که انگار رایج تو تاشکند.
    یک نکته که آفیسرهای تاشکند که ما باهاشون مصاحبه داشتیم هر دو کچل بودن در نتیجه نمیدونم کدومشون اون آفیسر کچل نسبتاً گیر بوده. D:
    بعد از مصاحبه فهمیدم که منظور دیییییییییفوونه همون کلیر خودمونه. حالا دیگه منتظریم دیگه.
    موفق باشید

Junior Member

ایا روس سربازی هم حساسیت داشتند؟ کلن جو چطور بود؟

Junior Member

سلام به همگی من چند وقت پیش تاشکند بودم عالی ویزا می دادند، بیشترین زمان کلیر شدن ۱۰روز بود و کلی از دانشجو ها را در جا می دادند ضمن این که اونجا فاند مساوی با مالتی شدیدن برای دختر ها و پسر ها با مالتی پیش نهاد می کنم برن تاشکند. برای اوزبکستان ویزا لازم من با یه نفر ازبک آشنا شدم که ویزا من برای ازبکستان را تو ۵ روز اماده کرد خواستید بهم تو وایبر پیام بدید یا زنگ بزنید
    ویرایش توسط solaleh : August 9th, 2014 در ساعت 01:01 PM دلیل: حذف شماره تماس

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به پایان یافتن سال ٢٠١٤میلادی، این موضوع بسته می‌شود. لطفاً برای بیان تجربیات مصاحبه خود در سفارت ایالات متحده در تاشکند در سال ۲۰۱۵، به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،
    تیم مدیریت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)