صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: دیگر کنسولگری‌ها - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض دیگر کنسولگری‌ها - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در دیگر کنسولگری‌های ایالات متحده در سال ٢٠١٤ استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در دیگر کنسولگری‌های ایالات متحده در سال ٢٠١٣، به این موضوع مراجعه کنید.

هم‌چنین برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در نیکوزیا (قبرس) در سال ٢٠١٣، به این موضوع، برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در کابل (افغانستان) در سال ٢٠١٣، به این موضوع و برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در بیروت (لبنان) در سال ٢٠١٣، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری‌ها - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان عزیز که دارن این صفحه رو می خونند تا تصمیم گیری بکنندکه آیا برای مصاحبه به سفارت های غیر اصلی برن یا نه!!

ازتون دعوت میشه دو تا پست زیر رو بخونید .... چند تا پست بالاتر و پایین ترش رو هم بخونید ... و خودتون نتیجه گیری بکنید کجا براتون بهتره!

پست اول
    در مورد کل سفارت ها و مطالب مهمشون!

پست دوم
    مزایا و معایب قبرس!

بقیه سفارت ها هنوز آماده نشده. اگر اطلاعتی خوبی دارین برام بفرستید.

بازم میگم بالاتر و پایین تر بازم پست هست و سفارت ها بررسی شدن!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

پیش فرض پاسخ : دانشجو های ایرانی در امریکا - برگشت به ایران

Hi,
    has anyone applied for the the F-1 visa from Sweden or knows anyone who has been accepted or rejected from there?

Thanks

با سلام

من میخواستم بدونم اگر کسی، دانشجوی فوق آلمان باشه، آیا سفارتی از آمریکا در اروپا هست که احتمال داشته باشه مالتی بده؟؟

شرایط دختر، TA، برق، دکتری، مخابرات

با تشکر

Junior Member

سفارت پاریس میشناسم دختر F2 مالتی گرفت! همین!

سلام دوستان. من دیروز سفارت فرانکفورت مصاحبه داشتم همراه همسرم که F2 هستند. اونجا یه افیسر فارسی زبان باهامون مصاحبه کرد و کلا مصاحبمون ۲ دقیقه بیشتر طول نکشید. حتی ازمون marriage certification یا Birth certificate هم نخواست که مطمپن شه ما زن و شوهریم. من می خواستم یه سری مدارک بهش بدم که گفت نیازی نیست. بعد گفت که از نظر ما مشکلی نیست ولی پروندتون واسه چک بیشتر فرستاده می شه واشنگتن و ۱ ماه طول می کشه و بعدش هم گفت می تونید برید. هیچی هم بهمون نداد. حتی برگه زرد. من اینجا دیدم که دوستان می رن سفارت برگه زرد بهشون می دن. نمی دونم واسه ما چرا اینجوری بود. از دوستام خواهش می کنم هر کی نظری داره بگه. ممنون.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان مایلم تجربه خودم در مورد کنسولگری آمریکا در تورنتو رو براتون بنویسم. امیدوارم برای بقیه مفید باشه.
    مصاحبه من چند ساعت پیش انجام شد.
    ساعت مصاحبه 8 صبح بود که من مجبور بودم از شهرمون 4:30 حرکت کنم. از ترمینال Dandas حدودا 10 دقیقه پیاده راهه تا کنسولگری. میتونید جای دقیقش رو توی Google Street View ببینید. من ساعت 7 صبح رسیدم اونجا و خبری نبود. همون سر خیابون Simcoe، یه Tim Hortons هست که من همونجا نیم ساعتی نشستم. بعدش خونده بودم که کنسولگری هیچ وسیله الکترونیکی رو اجازه نمیده با خودم بیارم. دقیقا همونجا در خیابون Simcoe، بقل همون Tim Hortons یه Convenience Store هست که در ازای 5 دلار، وسایلتون رو Deposit میکنه. محض اطلاعتون این فروشگاه عکس ویزا هم میگیره اگه لازم شد. بازم میگم میتونید خود فروشگاه رو توی Google Street View ببینید. ضمنا برای Deposit فقط پول نقد یا Debit قبول میکنه (کردیت قبول نمیکرد)

بعد رفتم دم خود کنسولگری صف بود. کارمندا اومدن و یکی یکی راه میدادن تو برای بازرسی بدنی. همه خوش برخورد بودن. یکی دو نفری Appointment Confirmation نداشتن که خود کنسولگری براشون به همراه تاییدیه DS-160 پرینت گرفت.
    همه چیز خیلی Straightforward بود و مسئله پیچیده ای وجود نداشت. دو دقیقه بررسی I-20 م و انشگت نگاری طول کشید و کل مصاحبه هم سه دقیقه بود.
    آفیسر خانم آسیایی بود که لهجه آسیایی داشت (جالبه! حتی برای ویزا آفیسر غربه استخدام میکنن!) !!! سوالات کوتاهی پرسید و بینش یکی دو تا سوال عجیب هم بود:
    0) فرم I-20 ت رو میتونم ببینم؟
    1) چرا این دانشگاه؟
    2) PR کانادا هستی؟ آهان پس ویزای دانشجویی داری؟ درست تموم شده؟
    3) اونجا سوپروایزت کیه؟
    4) اینجا داری چی کار میکنی؟ بیشتر توضیح میدی؟
    5) میشه رزومه ت رو ببینم؟ (این مورد اصلا توی سایتشون نبود ولی من در هر صورت همراه داشتم)
    6) کی میخوای اونجا درس ت رو شروع کنی؟
    7) برای ویزای مجدد داری اقدام میکنی؟ (نمیدونم برای چی این سوال رو پرسید در حالی که میدونست اولین باره دارم اقدام میکنم)
    8) این کلمه چیه؟ (توی رزومه م مجبور بودم به زور اسم یه Framework رو بیارم که برای پردازش موازی استفاده میشه -- دلیلش هم این بود که این کلمه توی عنوان تز بود و هیچ جوره نمیتونستم ماست مالیش کنم) در جوابش گفتم یه Framework آزاد هست که همه بهش دسترسی دارن و برای بهبود بازدهی الگوریتم ها استفاده میشه (فکر کنم همین کلمه کار رو خراب کرد)

هیچ مدرک دیگه ای نخواست! حتی من RP که با هزار بدبختی دقیقه نود دیشب پرینت گرفتم رو بهش زور خواستم بدم، گفت نیازی نیست.
    بعدش گفت Your case needs administrative processing و برگه زرد رو بهم داد. پاسپورتم رو برگردوند و آخرش عجیبترین حرف کره زمین رو زد:
    Have a nice trip to Florida
    میخواستم بگم بدون ویزا چطوری میتونم سفر خوبی داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟
    بعدش ازش پرسیدم چقدر طول میکشه؟ گفت حدود 30 روز ولی خیالت راحت، زمان زیادی داری و مشکلی نخواهی داشت...
    کل زمانی که طول کشید از وقتی که وارد شدم تا وقتی که خارج شدم، نیم ساعت هم نشد.

چیزی که فکر منو مشغول کرده این بود که چرا گفت نگران نباش وقت داری و چرا گفت سفر خوبی داشته باشی؟؟؟ اگه همه چیز اوکی بود پس کلیرنس چرا؟؟

راستی برگه زرد رو هم اتچ کردم، الان نه اعصاب دارم و نه حوصله که ببینم چه شباهت/تفاوتهایی داره با برگه زرد بقیه سفارت ها. ممنون میشم یکی بگه این اساسا همونه که یا فرق میکنه؟

اگه نظراتتون رو هم بگید ممنونم میشم
    امیدوارم پستم برای بقیه کسانی که میخوان از طریق این کنسولگری اقدام کنن مفید باشه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg barge.jpg (321.4 کیلوبایت, 122 views)

Banned

دوستان با تجربه کسی بغداد نرفته؟

سلام دوستان،
    کسی از سفارت آمریکا در بخارست (رومانی) اطلاع نداره؟‌ چطوره اوضاع ویزا دادنش؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیروز سفارت فرانکفورت مصاحبه داشتم همراه همسرم که F2 هستند. اونجا یه افیسر فارسی زبان باهامون مصاحبه کرد و کلا مصاحبمون ۲ دقیقه بیشتر طول نکشید. حتی ازمون marriage certification یا Birth certificate هم نخواست که مطمپن شه ما زن و شوهریم. من می خواستم یه سری مدارک بهش بدم که گفت نیازی نیست. بعد گفت که از نظر ما مشکلی نیست ولی پروندتون واسه چک بیشتر فرستاده می شه واشنگتن و ۱ ماه طول می کشه و بعدش هم گفت می تونید برید. هیچی هم بهمون نداد. حتی برگه زرد. من اینجا دیدم که دوستان می رن سفارت برگه زرد بهشون می دن. نمی دونم واسه ما چرا اینجوری بود. از دوستام خواهش می کنم هر کی نظری داره بگه. ممنون.
    سلام
    ممکنه بپرسم وقت رو چطور باید گرفت برای ما که اقامت موقت آلمان داریم و سیتیزن نیستیم ؟ ممنون میشم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)