صفحه 62 از 77 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام،
    دوستان، میشه لطفا یه نفر توضیح بده این برگ صورتی، زرد و سفید هر کدوم یعنی چی؟
    یکی باید کلیر باشه و یکی هم اگه کسی در جا پاسش رو نده برای ویزا برای مراجعه بعدی؟! خوب سومی هم حتما برای ریجکت؟
    لطفا اگه اشتباه هست، تصحیح کنید و بگین سفارت آنکارا کدوم به کدومه؟!
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

رنگها هیچ معنی و مفهومی ندارن.مهم اون چیزیه که توی برگه نوشته دوست عزیز.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط parak99 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز (دوشنبه 20 جولای) مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم. دانشجوی برگشتی هستم و معماری میخونم فول فاند. با اقای جوون مو مشکی مصاحبه شدم.
    سوالات،
    روزتون به خیر. میشه پوشه رو بدید؟ (فقط سی وی رو نگاه کرد و از روی اون و چیزایی که من میگفتم تند تند تایپ میکرد. خیلی سریع سوال کرد و اصلا وقت یا حوصله نداشت که eye contact برقرار کنه)
    تا حالا امریکا بودی؟
    میخوای برای ادامه درس برگردی؟
    موضوع تزی که قراره کار کنی چیه؟
    تو ایران کار کردی؟ (که جوابش بله است)
    کجا کار کردی؟
    اگه برگردی ایران میخوای چی کار کنی؟
    در اخر هم گفت کیس شما به بررسی نیاز داره و برگه زرد داد.

از بچه ها تا زمانی که من اونجا بودم یه خانمی در جا گرفت که برای خوندن زبان داشت میرفت و بعد از دوره زبان قصد داشت تاریخ بخونه. یه زن و شوهری هم کلیرنس خوردن که خانوم ورزشکاری چیزی بود و فکر کنم که برای مسابقات کاراته میرفت. یه اقایی هم کلیرنس خورد که میخواست بره دیدن خواهرش و اینجا دانشجو بود. یه عده بعد از من بودند که ازشون خبر ندارم و ایشالا خودشون میان مینویسن.
    دوستان با تجربه نظرشون چیه؟
    ممنون بایت اطلاعاتتون.اصولا شما برگشتی ها رو میدن مگر در موارد خاص.انشالله که اکیه.امسال انکارا به معماری ها شدیدا حال داد.خیلی هاشون درجا گرفتن.خیلی هاشون.حالا چرا به شما کلیر خورده نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    ممنون بایت اطلاعاتتون.اصولا شما برگشتی ها رو میدن مگر در موارد خاص.انشالله که اکیه.امسال انکارا به معماری ها شدیدا حال داد.خیلی هاشون درجا گرفتن.خیلی هاشون.حالا چرا به شما کلیر خورده نمیدونم.
    چیزی که عجیبه اینه که نمیتونه سابقه کارم مشکل بوده باشه، چون همین سابقه کار دو سال قبل هم توی رزومه ام بود و درجا مالتی گرفتم. یک حدسی که میزنم اینه که ریسرچ من یا استاد رو میخوان چک کنن، نمیدونم.....

Junior Member

سلام
    کسی می دونه برای تحویل پاس از پست چه مدارکی لازمه؟ swb چیه و از کجا باید گرفت؟

سلام. من یک بار از ایروان ریجکت شدم و دفعه دوم به فاصله ۳ هفته از انکارا زیجکت شدم با بند ۲۱۴b.
    رشتم عمرانه و واسه ارشد پذیرش بدون فاند گرفتم. حقیقتا شرایطمو به هر کی میگم تعجب میکنه چرا منو ریجکت کردن. در حال حاظر مجبور به دیفر کردنه دانشگاهم هستم. اگه میشه یه نفر کمکی کنه که چه باید بکنم؟
    اینذفعه یعنی ۲۳ جولای که از انکارا زیجکت شدم کلا ۳ تا سوال بیشتر نپرسید که چی میخای بخونیا تو ایران چه میکردیو کی میخاد ساپوزتت کنه.
    همین.....

Junior Member vsphere آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navidyaraghi نمایش پست ها
    سلام. من یک بار از ایروان ریجکت شدم و دفعه دوم به فاصله ۳ هفته از انکارا زیجکت شدم با بند ۲۱۴b.
    رشتم عمرانه و واسه ارشد پذیرش بدون فاند گرفتم. حقیقتا شرایطمو به هر کی میگم تعجب میکنه چرا منو ریجکت کردن. در حال حاظر مجبور به دیفر کردنه دانشگاهم هستم. اگه میشه یه نفر کمکی کنه که چه باید بکنم؟
    اینذفعه یعنی ۲۳ جولای که از انکارا زیجکت شدم کلا ۳ تا سوال بیشتر نپرسید که چی میخای بخونیا تو ایران چه میکردیو کی میخاد ساپوزتت کنه.
    همین.....
    واقعا متاسفم. واسه چند تا دانشگاه اپلای کردی؟ و اینکه رنکشون زیر 1000 بود (تو سایت 4ciu)؟ چند سال گپ داشتی؟

Junior Member

من ٢بار از ايروان ريفيوز شدم الان ميخوام برم انكارا اما انگار انجا با كسايي كه از ايروان ريفيوز شدن خوب برخورد نميكنه!!!! كسي هست كه از ايروان ريفيوز و از انكارا گرفته باشه ممنون ميشم اگر تجربياتشونو بذارن

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarakhi نمایش پست ها
    من ٢بار از ايروان ريفيوز شدم الان ميخوام برم انكارا اما انگار انجا با كسايي كه از ايروان ريفيوز شدن خوب برخورد نميكنه!!!! كسي هست كه از ايروان ريفيوز و از انكارا گرفته باشه ممنون ميشم اگر تجربياتشونو بذارن
    يه سوال ديگه منظور از برگشتي چيه؟؟؟
    نه اینطور نیست.همه جور کیسی هست بگردید ر همین تاپیک پیدا میکنید.
    برگشتی یعنی کسی که امریکا دانشجوئه و برگشته بین درسش و میخواد دوباره بره.

Junior Member

دوست عزیز من یک ماه پیش از ایروان refused شدم و سه شنبه ی همین هفته رفتم آنکارا و در جا approved شدم. الانم منتظر issue ویزا هستم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)